انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مذهبی و دینی » امر به معروف » نمایش پست: !!!!روشنگری در فضای مجازی همان جهاد است. امام خامنه ای (ره)!!!!

نمایش موضوع به شکل عادی
اطلاعات نویسنده
!!!!روشنگری در فضای مجازی همان جهاد است. امام خامنه ای (ره)!!!!
سه شنبه ۱۲ امرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ بعد از ظهر [#21]
ناظر انجمن زبان
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18927
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

⚠️ #تفاوت_های_آمریکا_و_ایران ⚠️ .
🔴 امریکا انسان به فضا فرستاد
✅ایران میمون
.
🔴 امریکا ایستگاه فضایی
✅ایران ایستگاه ماهواره ای
.
🔴امریکابمب هسته ای ساخت
✅ایران انرژی هسته ای
.
🔴 امریکا رتبه اول مغز و نخاع
✅ایران رتبه دوم
.
🔴 امریکا رتبه اول تکنولوژی را دارد
✅ایران هم جزء پانزده کشور داری تکنولوژی برتر
.
🔴 و امریکا........
✅ و ایران هم .......
—------------
✅✅ اما اما اما .
🔴 امریکا 500 سال از زمان تولدش و حدود 250 سال از استقلالش میگذرد
.
✅ و ایران فقط 37 سال از انقلابش !!!👌
.
*#ولایت_فقیه* و *مردمی* که توانسته اند ظرف مدت 37 سال ایران را به چنین جایگاهی هدایت کنند در مدت 100 سال، ایران را به چه جایگاهی خواهند رساند؟؟😊
.
🔴 #امریکا #انگلیس #اسراییل #فرانسه #آلمان #ایتالیا #اتریش #عربستان #ترکیه #قطر و... همگی گفتند: 🔹#اسد باید برود🔹
.
✅ و #رهبر_معظم_انقلاب فرمود: 🔹اسد باید بماند 🔹 و ماند.. .
حالا چه کسی قدرتمندتر است؟؟؟؟!!!!!!😉
.
👉 @roshangarane .

🔴 حقیقت یکی دیگه از روشهای سلطنت طلبها در #وارونه نشان دادن #تاریخ سراسر سیاه #پهلوی👆 .
#پهلوی #شاه #تونل_زمان #Manoto #منوتو #عصر_عقب_ماندگی #سلطنت #جنگ_روانی .
👉 @roshangarane .

⛔️⚠️ لطفا یک لحظه استوپ! ⚠️⛔️
.
✈️✈️✈️✈️✈️ ۱۲ هواپیمای خالی به استانبول رفتند ✈️✈️✈️✈️✈️✈️
.
🔴 تا گردشگرها و خوشگذرون های ایرانی رو برگردونند🔴
.
خیلی هم خوب. 👍
آآآآما: .
⚠️اگه اتفاقات و انفجارهای ترکیه در یکی از مراکز و شهرهای مذهبی افتاده بود، مثل کربلا، مکه، مدینه و قراربود هواپیما اعزام بشه و هموطنانمان رو بیاره؛ سیل پیام ها بود که از طرف ضدانقلاب، ارسال میشد که:
.
🔹 چرا رفتن حج و زیارت و..؟! 🔹 چرا پولش رو به فقرا ندادن؟! 🔹 چرا بیت المال باید هدر بره برای این آدما و...
.
⚠️ولی حالا کسی نیست بگه چرا در شرایط ناامنی ترکیه و در شرایطی که همه می دانند که ترکیه از حامیان #داعشه و تيشرت های داعش در پاساژهای ترکیه بفروش میرسه،
.
#بیمارستانهای ترکیه در اختیار درمان نیروهای زخمی داعش قرار داره و #نفت عراق توسط داعش و به نصف قیمت به ترکیه فروخته میشه به این کشور سفر می کنید؟😖 .
آیا نیازمندان همه بی نیاز شدند و مستضعفان همه به اغنیا پیوستند و...☹️
.
🔴 فقط کمی تفکر و انصاف!
.
👉 @roshangarane .

🔴خبر وحشتناک است: دفن 400 روستای سیستان در 2 روز گذشته در زیر خاک😳😞
در بایکوت کامل خبری
.
منتشر کنید شاید به خودشون اومدن😪 .
#ابتکار #زیست #گردوخاک #محیط_زیست #آلودگی #بیوتروریسم
.
👉 @roshangarane .

🍀 اسلام، نه یک دین خرافی، که علمی و عقلی و ضدخرافه ترین مکتب بشری است👌🍀
از روز روشن تر... .
#علم #دین #اعجاز #قرآن #عقل #خرافه #اسلام #کربن #دانشمندان_مسلمان .
👉 @roshangarane .

• #شبهه 👇 .
    🔴 چرا #فقر، چرا #تبعیض بین انسانها، پس کو #عدالت #خدا؟! .
    👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
    .
    دوست خداناباوری عکس هایی از کودکان گرسنه آفریقایی و کودکانی که با نقص جسمانی به دنیا اومده بودن رو فرستاد و گفت: اینها را ببین! خدا به شدت ظالم و بی رحم هست‼️😳
    .
    ⚠️ به این خدا ناباور عزیز گفتم شما که از نظرت خدا وجود نداره! پس چرا ميگی عامل گرسنگی و نقص جسمانی این کودکان خدا هست؟ وقتی از نظرت خدا وجود نداره پس دلیل اینکه ميگی خدا ظالم هست چیه؟ مگه میشه هم وجود نداشته باشه هم ظالم باشه؟‼️
    .
    ✂️در پاسخ گفت من میدونم خدا وجود نداره اما این عکس ها رو میفرستم که برای شما هم روشن بشه خدا وجود نداره‼️
    .
    ⚠️ به این دوست عزیز گفتم من قبول ميکنم که خدا وجود نداره. حالا که خدا وجود نداره پس دلیل گرسنگی این کودکان آفریقایی چیه؟ دلیل نقص عضو شدن کودکان چیه؟ خدا که وجود نداره، پس چرا کودکان گرسنه داریم؟ چرا کودکان با نقص عضو داریم؟‼️
    .
    ✂️جواب داد دلیل گرسنگی کودکان آفریقایی بخاطر طبیعت هست. تو آفریقا مواد غذایی کم هست. مردمشون هم همش درگیر جنگ هستن و با هم همدل نیستن و برا آبادانی کشورشون تلاش نمیکنن. و البته مردمان سایر کشور ها هم به اندازه ی کافی بهشون کمک نمیکنن. دلیل نقص عضو کودکان هم ژنتیک هست. عواملی مثل تغذیه و رفتار های نا صحیح مادر در حین بارداری و آلودگی های آب و هوایی و همچنین شیمیایی و هورمونی بودن خیلی از مواد غذایی و.... باعث میشه کودکی با مشکل به دنیا بیاد‼️
    .
    ⚠️ در پاسخ گفتم حرف ما خدا باوران هم همینه. همونجور که خودت گفتی علت گرسنگی این کودکان و دارای نقص عضو بودنشون خود انسان ها هستن و مقصر خدا نیست!☺️😉
    .
    🍀 تقصیر خدا چیست که #انسان آب و هوا رو آلوده کرده؟ تقصیر خدا چیست که #شرکتها برای سود دهی بیشتر اکثر مواد غذایی رو شیمیایی هورمونی کردن؟ تقصیر خدا چیست که سالها منابع آفریقا و جهان سوم چپاول شد و بینشون جنگ راه انداختن تا بتونن بیشتر چپاول کنن؟ تقصیر خدا چیست که #ما انسانها نسبت به گرسنگیشون بی تفاوت هستیم و هیچ کار خاصی براشون نمیکنیم؟‼️
    .
    مگه در قرآن گفته نشده که حتی نماز خوندن به تنهایی و بدون کمک به فقرا ارزشی نداره؟؟؟☹️ مگه در سرتاسر قرآن خدا تاکید نکرده که به فقرا و نیازمندان کمک کنین؟ دیگه خدا باید چیکار کنه؟؟؟‼️
    .
    🍀 مگر اینکه انتظار داشته باشین خدا از آسمان براشون غذا بریزه! 🍔 یا به محض اینکه انسانی خواست جرم و جنایت کنه از آسمان نیزه ای بیاد 🗡 و به سرش بخوره!‼️😋
    .
    #آتئیست #آتئیسم
    #روشنگر
    #روشنگری
    #roshangarii
    ادامه مطلب در کامنت اول 👇

• roshangaraneادامه مطلب 👇 .
    خیر دوست عزیز. 👈👈"هدف خلقت" این نیست که خدا دنیا رو جبر مطلق کنه و اختیار انسان ها رو ببره زیر سوال.
    . "هدف خلقت" اینه که انسان با قدرت اختیاری که داره چه راهی رو انتخاب میکنه. به وقتش خدا عدالت رو در حق این کودکان اجرا خواهد کرد‼️

کانال روشنگری:
💔 چهارده قرن تشیع مظلوم... 💔 از زبان دکتر #شریعتی.. و شیعه همچنان تحت ستم و جور ظالمان زمان... در سوریه.. در عراق.. در یمن.. در کشمیر و... #تشیع_مظلوم
#سوزیه
#یمن
#کشمیر
#stop_killing_in_kashmir
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری
👉@roshangarane 🌹آدرس کانال؛👇

https://telegram.me/roshangarii

کانال روشنگری:
💠 بهترین دیدگاه درباره کوروش کدامست؟ انکار؟ توهم یا واقع بینی؟👆 ✍ تاکنون مطالب بسیاری درباره کوروش و چرایی #کوروش_گرایی در کانال روشنگری قرار گرفته. لطفا روی #کوروش کلیک کنید.
#کورش
#کورش_گرایی
#کورش_پرستی
#انکار_کورش
#اسطوره
#ذوالقرنين
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری

کانال روشنگری:
🍀 معماری شگفت انگیز ایرانی اسلامی 🍀
شباهت سقف مسجد شیخ لطف الله اصفهان.. و سیستم عصبی بدن انسان😮😊 #عالی #معماری #زیبا #هنر #ایرانی #صفویه #دندریتی
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری

کانال روشنگری:
⛔️ پاسخ شایعه دختری که به دلیل اهانت به قرآن مسخ شد!! 👆
بابت تصویر چندشناک، عذر☺️ #مسخ #قرآن #اهانت #عذاب #رحمت #پیامبر #بعثت #مجسمه #کافر #شایعات_زرد
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری

کانال روشنگری:
🔫🔫 فرق کودتا توی ایران و ترکیه اینه 👆😃🙃😑 #فتنه #کودتا #قانون_شکنی #نقض_دموکراسی #رأفت_نظام #ترکیه #اردوغان #پرروبازی #بچه_پررو
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری

کانال روشنگری:
🔴 توی امریکا،دموکراسی اینجوریه😄
حتما به فکر یه عده میرسه این پیشرفت بی نظیر! امریکاییو توی ایران هم بومی کنند!😁 ببینید کی گفتم😉
#دموکراسی #کلینتون #ترامپ #ترس #رای_از_روی_ترس
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری

کانال روشنگری:
🔴 پدرسوخته بازی رسانه ای یعنی این👆
#سوریه #مقاومت #اشک_تمساح #1آواره #85مقاوم #رسانه #جنگ_رسانه_ای #سانسور #امریکا
#روشنگر
#روشنگرانه
#روشنگری