انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » انجمن دفاع مقدس » دلنوشته ها » نمایش پست: شهداء از ظهور امام زمان (عج) مي گويند

نمایش موضوع به شکل عادی
اطلاعات نویسنده
شهداء از ظهور امام زمان (عج) مي گويند
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۰ قبل از ظهر [#2]
بانو
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 16
اعتبار کاربر : 92787
پسند ها : 4934
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

شرایط ظهور

شهید آوینی

تحولاتی که این روزها در کره زمین روی می دهد ، نوید عصر دیگری را می دهد که در آن ابولاهول( شیطانی که تحقق تاریخی یافته و حاکمیت خود را بر ترس و وحشت مردمان از قدرت خویش بنا کرده است) از اریکه قدرت به زیر خواهد افتاد و غرب از هم فروخواهد پاشیدو تمدنی دیگر نه از شرق و نه از غرب ، که از خاورمیانه برخواهد خواست.

وصیت نامه شهیدعلی یوسفی

بر ماست که به مقابله با دشمنان اسلام عزیز بپردازیم و به ندای رهبر کبیر انقلاب لبیک گفته و به یاری امام زمان (عج) که فرماندهی جبهه‌ها را به عهده دارد با تمام قوا و با آخرین قطره خونی که در بدن داریم تجهیز شویم. با این کفار بعثی، دشمنان اسلام به سرکردگی آمریکا بجنگیم و شر این اجانب را از سرزمین‌های اسلامی دور کنیم. با دادن خون خود به دشمنان اسلام بفهمانیم که هیچ‌وقت اسلام و امام را تنهانخواهیم گذاشت و تا به اهتزاز درآمدن پرچم اسلام در سرتاسر جهان مبارزه هست.

محصل شهید علیشاهی از: تهران

دشمنان اسلام، ای ابرجنایتکاران! بدانید تا حزب الله زنده است، نخواهدگذاشت که شما نفس بکشید و لطمه ای به این انقلاب اسلامی بزنید. و بدانید بابه شهادت رساندن بچه ها و نوجوانان و پیرمردان و پیرزنان، این مردم حزب الله را نمی توانید از اسلام سرد کنید و بدانید صاحب این انقلاب حضرت مهدی(عج) است.

دانشجوی شهید جلال رستمی از: شهریار

برای اصلاح جامعه و رسیدن به هدف اصلی، یعنی بهتر زیستن و انسان شدن،یا باید این افراد را ارشاد کرد و ساخت و اصلاح کرد، یا با از بین بردن آن ها، ریشه فساد را کند. اصولا هدف انبیاء و ائمه هدی علیهم السلام هم این بوده است که ابتدا با ارشاد، سپس با قهر و جنگ، فاسدان را اصلاح کنند. و این وظیفه هر انسانی است که برای اقامه این معنا، قیام کند. ودر طول تاریخ همواره نبرد مردان حق و فاسدان و ظالمین ادامه داشته است.

حضرت هابیل، قابیل را با شهادت خودش رسوا کرد، و امام حسین(ع) با خون سرخ خویش دستگاه یزیدی را فرو ریخت، و هم اکنون حضرت امام خمینی، به نیابت حضرت مهدی(عج)، ابرجنایتکاران شرق و غرب را رسوا کرده است.

شهید عبدالعلی بهروزی ‍:
… از تمام برادران عزیز تقاضا دارم که سورة محّمد (ص) را زیاد بخوانند. هشدار که زمینه حکومت مهدی(عج) بر عهده شماست .

شهید امیر پورادی

از همه برادران و عموم مردم شریف می خواهم که از گفته های رهبر کبیر انقلاب ، که ملهم شده از طرف حضرت صاحب الزمان (عج) می باشد اطاعت کنند تا انقلاب و ظهور آن حضرت (عج)هر چه زودتر تحقق یابد و این انقلاب عظیم الهی به تمامی جهانیان صادر شود .

بسیجی شهید محمد گروسی از: تهران

برادران بسیجی عزیزم، من از شما خیلی انتظار دارم.

شما باید از هر نظر نمونه و الگو باشید چون سربازان امام زمان(عج)هستید. برادرانم، راه مرا ادامه دهید و به سوی جبهه ها بشتابید و جبهه هارا خالی نگذارید، و راه سعادت بخش حسین را ادامه دهید و زینب وار زندگی کنید.»

شهید نادر غفاری :
... رحمت خداوندی به ارواح مقدس عاشقان و عارفان و منادیان توحید و عاشورائیان حسین زمان و شیفتگان الله و واصلان به درگاه صدیقین و ایثارگران از خود گذشته و خدائی شده و امام بزرگوار که انقلاب اسلامی را با خواست و الطاف الهی بوجود آورد و زمینه ساز ظهر حضرت ولی عصر (عج) گردید .

وصيت نامه شهيد سيد جمال دربان فلك

اي امت حزب اللهي! اسلام مكتب انسان سازي است و انقلاب اسلامي با رهنمودها و رهبري صحيح امام امت (خميني بت شكن) مي رود تا جهاني شود و تمامي ابرقدرت ها را نابود كند و انقلاب را به صاحب اصلي اش امام زمان (عج) تحويل دهد پس بر همه شما وظيفه شرعي است كه در هركجا كه باشيد از اسلام و جمهوري اسلامي دفاع كنيد..... از ولايت فقيه و روحانيت مبارز اطاعت و پشتيباني كنيد كه هردو ضامن پيروزي و پشتوانه اسلام هستند"

وصيت نامه شهيد ناصر بختياري

آگاه باشيد كه در اين برهه از زمان مسئوليت سنگيني بر دوش داريد. شما پاسدار خون هاي ريخته شده براي اسلام عزيز هستيد و بايد شما عزيزان پيام خون شهيدان و شعار آنها را با كار و كوشش در راه خدا به جهانيان صادر نمائيد، و ثابت كنيد كه مي توانيم در پناه اسلام غير وابسته به ابرقدرت ها باشيم و به شعار بهشتي مظلوم و ديگر شهدا تحقق بخشيم و نداي مظلومانه امتمان را به گوش تمام مستضعفان جهان برسانيم تا اينكه لرزه بر اندام پوسيده مستكبران داخلي و خارجي بيندازيم... 
و مستضعفين خود تصميم بگيرند و حاكم روي زمين باشند همانطوريكه كه خداوند به بندگانش وعده داده است: 
"و نريد ان نمن علي الذين استضعفوا في الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثين..." 
تا اينكه مقدمه اي براي ظهور مهدي (عج) و افراشته شدن پرچم لااله الاالله در جهان باشد.

شهید اسماعیل جباری :
... ای امت حزب الله و همیشه در صحنه ایران ، از فرمایشات امید امت نائب بر حق مهدی (عج) اطاعت کنید و نگزارید که این پیر جماران تنها بماند از این انقلاب به خوبی پیروی کنید که این انقلاب مقدمه ای است برای قیام حضرت حجت (عج) که آن وقت است که دیگر آمریکائی باقی نخواهد ماند و خون ناحق ریخته نخواهد شد .

شهید سعید شهری

به برادران عزیز و دانش آموز توصیه می کنم با سعی و تلاش خویش، سنگر مدرسه را حفظ کرده و درس بخوانید تا توانسته باشید از بند وابسته بودن به شرق و غرب نجات یابید، دین خدا را گسترش دهید و زمینه را برای ظهور حضرت مهدی(ع)، آماده سازید.

گزارش پست !

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 12:41 پیش از ظهر