انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر »نتایج جستجو

نتایج جستجو میان پاسخ های کاربر: mosafer
تعداد نتایج (456) نتیجه
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ بعد از ظهر
روشهای سادیسمی کردن مرد ( خانم ها حتما بخونن ) | نویسنده: mosafer |انجمن: طنز
 یه زن اول باید خودش سادیسم داشته باشه که یه همچی کارایی بکنه
خخخخخخ
.
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ بعد از ظهر
دلنوشته های سیاوش....... | نویسنده: mosafer |انجمن: درخواست رفع مسدودی
 من نفر اول.
چون از شما در مدتی که چت روم بودین بدی ندیدم.
وثیقه میذارم برای آزادیتون هه.
(البته اگه وثیقه منو مدیر قبول کنن).
ولی اگه کار خطایی انجام بدین بعدش ازتون نمیگذرماااااا
.

حالِ من
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
ترفند هایی برای اتو زدن. | نویسنده: mosafer |انجمن: متفرقه

نوشته شده توسط : mosafer »
نوشته شده توسط : maryam20 »
وای من بدم میادلباس اتوکنم.خسته کننده هستتتتتتتتتتت

چرا باران خانم

ولی لازمـــــــــه کاملا

یه ادم حواس جم هم نیست اینجا سوتی مارو بگیره هه
ببخشید
مریم خانم
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ بعد از ظهر

نوشته شده توسط : الی . ارمیا »
دستتون دردنکنه ابجی مسافر

خواهش میکنم ارمیا خانم
ممنون از لطفتون
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۳ بعد از ظهر
آپلود سنتر یاران منتظر | نویسنده: mosafer |انجمن: اطلاعیه ها

نوشته شده توسط : admin »
نوشته شده توسط : mosafer »
مدیر چجوری میتونیم دسترسی داشته باشیم به آپلود سنتر یاران منتظر
آیا ؟
به غیر از این لینکی که شما اینجا گذاشتید !

با سلام
کافیه توی گوگل بنویسین آپلود سنتر یاران منتظر
و یا آدرسش رو وارد کنید
faup.ir
fa = فارسی
up = آپلود
ir = ایران

خیلی ممنون مدیر.
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ بعد از ظهر
از دید شما؟ | نویسنده: mosafer |انجمن: بحث و گفتگو
 بقیه نمیخوان نظر بدن
حرفی
حدیثی!
نصیحتی...
آیا؟
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۹ بعد از ظهر
آپلود سنتر یاران منتظر | نویسنده: mosafer |انجمن: اطلاعیه ها
 مدیر چجوری میتونیم دسترسی داشته باشیم به آپلود سنتر یاران منتظر
آیا ؟
به غیر از این لینکی که شما اینجا گذاشتید !

سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ بعد از ظهر

نوشته شده توسط : maryam20 »
وای من بدم میادلباس اتوکنم.خسته کننده هستتتتتتتتتتت

چرا باران خانم

ولی لازمـــــــــه کاملا
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ بعد از ظهر
چگونه می توان سکسکه را متوقف کرد | نویسنده: mosafer |انجمن: پزشکی سلامت

تقریباً همه افراد در سنین مختلف زندگی ممکن است دچار سکسکه شوند. تعریفی که ویکی پدیا از سکسکه دارد به این شرح است: «سکسکه یک دم غیرارادی و قوی است که در نوزادان، کودکان و بالغین تجربه می شود.»

افراد به دو شکل کوتاه مدت و دراز مدت، دچار این عارضه می شوند. هر چند که سکسکه، یک بیماری به حساب نمی آید، اما سکسکه های بلند مدت، اغلب آزاردهنده بوده و فرد را مستاصل می نمایند.

در این مطلب راه هایی برای متوقف کردن سکسکه به شما معرفی شده اند که می توانند برای رفع سکسکه های کوتاه، معمولی و البته استرس زا، بسیار موثر و کاربردی باشند.

شکر و شرینی جات

خوردن مواد شیرین، مانند شکر، می تواند با خراش دادن مری، منجر به تحریک اعصاب و ماهیچه ها شده و عمل انقباضی آنها را متوقف کند.

سرکه

چشیدن مواد ترشی همانند سرکه و یا حتی آبلیمو نیز می تواند در قطع شدن ناگهانی سکسکه موثر باشد.

کره بادام زمینی

یکی از روشهای قدیمی برای توقف سکسکه، خوردن کره بادام زمینی است. خوردن یک قاشق پر از آن باعث می شود، همزمانی روند چشیدن، جویدن، تنفس و بلعیدن، وقفه ای در سکسکه ایجاد کند که می تواند آن را به طور کامل متوقف کند.

سس فلفل قرمز

چشیدن سس فلفل در بعضی موارد می تواند باعث رفع سکسکه شود. تُندی فلفل، منجر به گیج کردن اعصاب در ناحیه گلو شده و توجه آنها را به درک طعم و مزه فلفل جلب می کند. و سکسکه فراموش می شود.

عسل

یک قاشق مرباخوری عسل را در مقداری آب گرم هم بزنید و آن را در انتهای زبان خود نگه دارید. این مایع شیرین، همانند سرکه، می تواند منجر به تحریک اعصاب و رفع سکسکه شود.

پودر شکلات یا کافی میکس

یک قاشق پودر شکلات یا کافی میکس را بخورید. خوردن این مقدار پورد شکلات ساده نیست و همین مساله باعث می شود که سکسکه شما به ناگاه متوقف شود.

تنفس در یک پاکت کاغذی

به آرامی در یک پاکت کاغذی تنفس کنید. سعی کنید نفس هایی عمیق بکشید. این مساله به تدریج باعث می شود که میزان دی اکسید کربن در پاکت و سپس خون شما افزایش یابد و بدین ترتیب دیافراگم برای دریافت اکسیژن بیشتر، انقباض عمیق تری انجام دهد. نهایتاً سکسکه در این نبرد عقب نشینی کرده و دست از سرتان بر می دارد.

بذر گیاه ِ شوید

برای توقف سکسکه همچنین می توانید مقداری بذر شوید را به آرامی بجوید. این روش قدیمی بسیار موثر است. رایحه بذر این گیاه با درگیر کردن اعصاب و عضلات ِ وابسته، در کار سکسکه وقفه می اندازد.

موارد ذکر شده، روش هایی ساده و کاربردی برای رفع سکسکه های معمولی و کوتاه مدت هستند. چنانچه راه های مرسوم و نه چندان صحیح (مانند نوشیدن آب و یا حتی ترساندن فرد) برای توقف سکسکه کارگر نیفتاده اند، می توانید روش هایی که در این مطلب توصیه شده را امتحان کنید.

منبع

مخصوصا گذینه پاکت خیلی زود جواب میده (مسافر)

جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ بعد از ظهر
شایداخرین پستم..تقدیم به همه دختران چتروم | نویسنده: mosafer |انجمن: دلنوشته های الی . ارمیا
 وای خیلی قشنگ بود متنت
تو هیجا نمیری فهمیدی
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ قبل از ظهر
توی ده شلمرود حسنی تک و تنها بود. | نویسنده: mosafer |انجمن: فیلم و کلیپ

نوشته شده توسط : فاطمه 1 »
دستت دردنکنه ابجی

منم دلم میخواستم چن تاکودکانه بزارم

روم نشد.عالیههههه.یادبچگی هامون افتادم

خواهش میکنم عزیزم
من کودک درونم گذاشته اینو هههههههههه

یادش بخیر
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ بعد از ظهر