انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر »نتایج جستجو

نتایج جستجو میان پاسخ های کاربر: حدیث009
تعداد نتایج (69) نتیجه
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ بعد از ظهر
چه پسر خوشگلی.....واییییییییییییی....حتما حتما ببینید | نویسنده: حدیث009 |انجمن: عکس های طنز و خنده دار
 من که چیزی ندیدم.
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲ بعد از ظهر
ماه نوشت رمضان | نویسنده: حدیث009 |انجمن: ویژه نامه ماه مبارک رمضان
 میشه برا من دعا کنید؟
شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
نامه تاثیر گذار فرزند یکی از کشته شدگان حادثه منا | نویسنده: حدیث009 |انجمن: متفرقه

برای اونایی که نه به یتیم کمک میکنن و نه حج میرن و حاجیا رو مسخره میکنن.

حج تمتع به عنوان یکی از واجبات الهی معرفی شده است که با فراهم بودن شرائط نافرمانی از آن گناه محسوب می‌شود و مسلم است که گناه نه تنها دل آدمی را پاک نمی‌کند، بلکه سبب تیرگی و تاریکی و ناپاکی قلب می‌شود. چنانچه از این مسئله می‌توان در پاسخ به تمام افرادی که با شانه خالی کردن از انجام تکالیف الهی، آن هم فقط به بهانه پاکی دل، استفاده کرد.

جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۰ بعد از ظهر
بنر بازگشت حاجی مظلومت را باز کن | نویسنده: حدیث009 |انجمن: مناسبت ها
 به نظرم نباید مسئولین ایرانی اجازه میدادن ایرانی ها در این حج شرکت کنن
آخه حکومتی که مردم مظلوم یمن رو داره زیر بمب های خودش می کشه و نیروی وحشی مثل داعش رو درست کرده و حمایت میکنه چرا خیلی راحت شیعه ها باید با بی تفاوتی برن تو اون کشور.

این اتفاقات هم توهینی و ظلمی بود به همه مسلمانان جهان. تا کی مسلمونا باید زیر بار ظلم برن و ساکت باشن. سال دیگه هم باز زائر میفرستن در حالی که دارن شیعه های یمن و لبنان و سوریه و عراقو میکشن بعدشم زائرا رو میکشن. بازم ساکت بمونید مسئولین ایرانی به شما چه که یه عده تو کشورای دیگه میمیرن به شما چه که هم وطناتونو میکشن شما زنده باشید کافیه 100 تا که چیزی نیست. فوقش یه نوار مشکی میزنید به تلویزیون و بعد رئیس جمهور هم یه تسلیت میگه و تمام و بعد حادثه بعدی.... شما زنده باشید کافیه.
چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۲ بعد از ظهر
عکس خنده دار :همه بگین سییییییی ، حالا تکون نخورین تا عکستون خوب در بیاد! | نویسنده: حدیث009 |انجمن: عکس های طنز و خنده دار

نوشته شده توسط : ..دلآرام.. »

عین خواهر زاده منه وقتی از من پول میخواد
چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ بعد از ظهر
خاطرات مسافرت | نویسنده: حدیث009 |انجمن: طنز
 به نظر من همه خاطرات تو قشنگه

زهرا 74
سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۳ بعد از ظهر
سرداران بی حریف ایرانی با ترکیب سلیمانی - ظریف | نویسنده: حدیث009 |انجمن: بصیرت سیاسی
 مشکل ما در نداشتن تخصص کافی در ظریف و دوستانشون هست.
در مورد دولت گذشته  برید تاریخ رو بخونید با تغییر حکومت در مورد حکومت قبلی چه نوشتن. حاکم قبلی رو حتی در بیشتر موارد وحشی نامیدن این مسئله کاملا طبیعیه برید بخونید در مورد حضرت سلیمان در تاریخ چه نوشتن اون حضرت رو چه القاب بدی بش نسبت دادن. البته احمدی نژاد اشتباهاتی داشته ولی در کل عملکرد ایشون نسبت به چند رئیس جمهور قبلی خیلی بهتر بود. آدم باید منصف باشه برید ببینید که اساس اعتقادات دو رئیس جمهور قبلی بر چه پایه ای بوده.
در مورد این نوشتید که همه از دولت احمدی نژاد حمایت میکردن . واقعا؟
اون موقع تحریم های که در داخل از کشور توسط کسایی که فک میکنن کشور ارث پدریشونه و هر از چند گاهی جوانای مملکت رو طعمه زیاده خواهی های خودشون میکنن و فرمان بریزید بکشید میدن اون تحریم ها کمر ملت رو شکست.
موضوع در کل اینه خارجی ها میگن همه تحت تسلط ما باشید این سیاست سلطه گرانه. و عده ای تو کشور هم میگن همه تحت تسلط ما باشید وگرنه....
موضوع همین بود حالا ایشون اشتباهاتی در جاهایی داشته ولی دلیل نمیشه تمام خدمات ایشون که  برای قشر متوسط و ضعیف از اون بهره بردن دیده نشه.
چند تا از اساتید من که جزء بزگترین اقتصادانهای ایران( یکی از ده اقتصادان برتر ایران) و علوم سیاسی بودن همیشه میگفتن تحت تاثیر تبلیغاتی که در مورد مسائل اقتصادی میشه قرار نگیرید اگر میخواید بدونید که چه در حال اتفاقه ببینید سیاست های دولت در زندگی شما و اطرافیانتون(آدمهای معمولی) چه تاثیراتی گذاشته. من به عنوان یه آدم عادی و اطرافیانم، تو دو رئیس جمهور قبل از احمدی نژاد هیچ تاثیری ندیدم ولی تو دوران احمدی نژاد متوجه شدم که دولت چه اندازه در زندگی مردم تاثیر داره من هیچ کدوم از فشارها رو انکار نمیکنم ولی جمع بندی کار احمدی نژاد به نفع مردم، قشر متوسط و ضعیف بود. ضمن اینکه در دوره ایشون کشور استقلال خودشو داشت.
اما حالا، از زمان شروع  دوره جدید فقط یه چیز متوجه شدم اینکه هی داره از مردم میکنه فقط همین تحریم های داخلی آره از بین رفته چون اون اشخاص مهم یه کم راضین.
از کجا میدونید برداشته شدن تحریم ها همینه در حالی که رئیس جمهور آمریکا با وقاهت تمام در سخنرانی هاش از بازدید از مراکز نظامی صحبت میکنه به طور صریح حرف از ایجاد تغییرات بزرگی در ایران میزنه. این دو جمله چه معنی میده میشه بگید.تهدید استقلال ایران. مثل اینکه باید بیان سرمون رو ببرن تا باور کنیم طرفمون کیه.
آیا آدمهایی که از این سیاست ها حمایت میکنن حاضرن با یه دزد قاتل حرفه ای در مورد  نحوه زندگیشون مزاکره کنن.
آمریکایی ها همونهایی بودن که پوست کله سرخ پوستا رو کندن و همونهایی بودن که از صدام حمایت کردن تا به ایران حمله کنه همونهایی بودن که داعش رو درست کردن تا سر شعیه رو بیخ تا بیخ ببره . واقعا عجیبه که کسایی که ادعا میکنن ما تخصصمون زیاده یعنی واقعا تخصص شما از اروپایی ها و آمریکایی ها در سلطه کشورها بیشتره اونها تاریخ طولانی در این زمینه دارن یعنی واقعا اینقد متخصص هستن که آدمهایی با این همه تخصص و تجربه رو دور بزنن. امکان نداره چنین چیزی. یه جور ساده لوحیه.
رهبری هزاران بار فرمودن طرف شما یک طرف حیله گر هست  و من به مذاکرات خوش بین نیستم.

دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ بعد از ظهر
سرداران بی حریف ایرانی با ترکیب سلیمانی - ظریف | نویسنده: حدیث009 |انجمن: بصیرت سیاسی
 مگه ما گفتیم ظریف کار بلده؟
دقیقا مشکل ما هم همینه. اگر هم میبینیم جایی جهان همه مقابل ایران زانو زده به خاطر دوره گذشته و تدبیرهای رهبری هست.
خدا رو هزار بار شکر که این مملکت به طور کامل دست فریدونها نیست.
از یه طرف تلاش میکنن برای توافق هسته ای از یه طرف تو تلویزیون اعلام میکنن بعد از برداشته شدن تحریم ها قیمتها هیچ تغییری نمیکنه. خب میشه بگید برای کی توافق کردید؟ برای خودشون و سرمایه داران؟
اگه این توافق قراره به نفع مردم باشه باید تغییری در روند زندگی مردم پدید بیاد.
حیف که نمیشه خیلی چیزا رو گفت. سیاست داروغه ای که دیگه افتخار نداره.
دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ بعد از ظهر
 به نظر من اصلا ترکیب خوبی نیست اصلا به هم نمیان.
اون چیزی که ایرانو سر پا نگه داشته رهبریه نه ظریف.
ترکیب اینجوریش قشنگه رهبر انقلاب و سردارش قاسم سلیمانی.
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ بعد از ظهر
اینم از هنر دستی نازنین زینب | نویسنده: حدیث009 |انجمن: آموزش کار و خلاقیت با کاغذ
 خیلی زیبا بود 
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
معرفت دزد | نویسنده: حدیث009 |انجمن: داستان حکیمانه
 واقعا همینطوره. احسنت.
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۲۲ بعد از ظهر
الان چتونه؟ | نویسنده: حدیث009 |انجمن: بحث و گفتگو
  همین. کار دیگه ای نمیکنم.
تلویزیونم یه روحانیو داره نشون میده رفته چین داره خاطرات تبلیغشو تعریف میکنه. منم دلم میخواد

صفحه 1 از 6 < 1 2 3 4 6 > آخرین »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 03:25 بعداز ظهر