انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » ترفندستان » ترفند وب و اینترنت » آموزش پاكسازي حافظه Cache

آموزش پاكسازي حافظه Cache

Cache چیست؟ هر مرورگر وب محتواي صفحات باز شده از جمله متن هاف عكس ها و … رو در كامپيوتر دخيره مي كنه تا دفعه بعد كه از اون صفحه ديدن كرديد ديگه لازم نباشه تمامي مطالب و عكس هاي اون صفحه دوباره لود بشن و بالا بيان ، اين امكان در هر چه سريع تر لود شدن صفحات اينترنتي مي تونه خيلي مفيد باشه ،‌ به اين حافظه ، حافظه Cache مرورگر ميگن . پاك كردن هر از چند گاه يا به طور متوالي و منظم اين حافظه مي
Hl,ca \hكshcX phtzi Cache

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28298
پسند ها : 3479
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:4
مدال تخصص
مدال تخصص
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

Cache چیست؟

هر مرورگر وب محتواي صفحات باز شده از جمله متن هاف عكس ها و … رو در كامپيوتر دخيره مي كنه تا دفعه بعد كه از اون صفحه ديدن كرديد ديگه لازم نباشه تمامي مطالب و عكس هاي اون صفحه دوباره لود بشن و بالا بيان ، اين امكان در هر چه سريع تر لود شدن صفحات اينترنتي مي تونه خيلي مفيد باشه ،‌ به اين حافظه ، حافظه Cache مرورگر ميگن .

پاك كردن هر از چند گاه يا به طور متوالي و منظم اين حافظه مي تونه امنيت شما رو بالا ببره و همچنين فضاي زيادي كه توسط اين حافظه در كامپيوتر شما اشغال شده رو ازاد كنه . بعضي وقت ها هم انقدر حجم اين حافظه بالا ميره كه مرورگر شما خيلي كند ميشه و باعث ميشه مرتب هنگ كنه . پس پاك سازي اين حافظه مي تونه خيلي مفيد باشه . روش پاكسازي حافظه Cache در مرورگرهاي مختلف فرق مي كنه . در اين مطلب به بررسي نحوه پاكسازي اين حافظه در مرورگرهاي مختلف مي پردازيم .

در مرورگر Internet Explorer 8 به اين صورت عمل كنيد :

از منو Tools روي گزينه Clear Recent History كليك كنيد يا كليدهاي تركيبي Ctrl+Shift+Delete رو با هم فشار بديد .

در كادر Delete Browsing History تيك گزينه Temporary Internet files رو بزنيد و روي دكمه Delete كليك كنيد .

در مرورگر Mozilla Firefox 3.5 به بالا به اين صورت عمل كنيد :

از منوي Tools روي گزينه Clear Recent History كليك كنيد يا كليدهاي تركيبي Ctrl+Shift+Delete رو با هم فشار بديد .

در كادر Clear Recent History از منوي كشويي Time range to clear گزينه Everything رو انتخاب كنيد .

روي دكمه Details كليك كنيد و فقط تيك گزينه Cache رو بزنيد .

در نهايت روي دكمه Clear Now كليك كنيد .

در مرورگر Google Chrome به اين صورت عمل كنيد :

از منوي Tools روي گزينه Options كليك كنيد .

در تب Under the Hood روي دكمه Clear Browsing data كليك كنيد .

در كادر بعدي گزينه Empty the cache رو تيك بزنيد .

در نهايت روي دكمه Clear Browsing Data كليك كنيد .

در مرورگر Opera به اين صورت عمل كنيد :

از منوي Tools روي گزينه delete private data كليك كنيد .

روي دكمه details كليك كنيد .

فقط تيك گزينه مربوط به حافظه Cache رو بزنيد و روي دكمه delete كليك كنيد .

در نسخه هاي پايين تر يا بالاتر اين مرورگر ها مراحل پاكسازي حافظه Cache كمي متفاوته ولي در كل زياد با هم فرق ندارن .

9 تشکر شده از کاربر admin برای ارسال مفید :
mosafer , غم هجران , sadaf , فاطمه 1 , الما , صبا 20 , حجاب اسمانی , بهار14 , نمازتو خوندی؟ ,

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
حالت :

پاک کردن کش مرورگر کروم و فایرفاکس با یک کلیک

سیستم کش مرورگرها سبب می شود که در مصرف پهنای باند صرفه جویی شده و سرعت باز شدن صفحات وب سریع تر باشد. اما همین سیستم معمولا برای توسعه دهندگان وب دردسر ایجاد می کند.

شما تغییراتی در سایت تان می دهید اما به خاطر وجود کش آنها را نمی بینید. روش های مختلفی برای پاک کردن کش مرورگر وجود دارد. اما اگر از کروم استفاده می کنید و به دنبال یک راه حل بسیار ساده هستید، می توانید افزونه Cache Killer را روی این مرورگر نصب کنید.

این افزونه به شما اجازه می دهد تا با یک کلیک کش مرورگر را هنگام ریلود صفحه پاک کنید و خیالتان راحت باشد که چیزی در مرورگر کش نشده است.

اگر از فایرفاکس استفاده می کنید افزونه CacheToggle برای شما کار مشابهی انجام می دهد.

ابزارهایی کوچک و ساده که کار را راحت تر می کند.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
حالت :

آموزش حذف کش در موزیلا فایرفاکس:

برای حذف کش در این مرورگر به Options رفته و وارد تب Advanced شوید. در اینجا وارد تب Network شوید. حال در قسمت Cached Web Content بر روی Clear Now کلیک کنید تا کش مرورگرتان حذف شود.

آموزش حذف کش در گوگل کروم:

برای حذف کش در این مرورگر به Settings رفته و وارد بخش History شوید. در اینجا بر روی Clear browsing data کلیک و فقط گزینه Empty the cache را تیک بزنید. قسمت Obliterate the following items from را هم بهتر است بر روی the last 4 weeks تنظیم کنید. حالا می توانید برای حذف کش بر روی Clear browsing data کلیک کنید.

آموزش حذف کش در اپرا:

برای حذف کش در این مرورگر به Settings و سپس به Delete Private Data رفته و در پنجره باز شده فقط گزینه Delete entire cache را انتخاب کنید. سپس بر روی Delete کلیک کنید تا کش مرورگرتان حذف شود.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 26
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 5894
پسند ها : 746

دوست عزیز من طبق گفته شما موزیلار فایر فاکس عمل کردم ولی باز نمیدونم چرا اصلا صفحه چت روم باز نمیشه
یعنی احتمال داره بهار دستکاری کرده باشه من خبر ندارم؟
ممنون میشم راهنمایی کنی
همش تو ی صفحه سفید این میاد

Apache is functioning normally

ویرایش ارسال توسط : بهار
در تاریخ : جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ بعد از ظهر

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : بهار
دلم  گرفته  ، برایم  "بهار" بفرستید
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
پاكسازي ، حافظه ، آموزش ، chache چیست ؟ ، رفع مشکل مرورگر ، افزایش سرعت مرورگر ، چگونه حافظه chache را پاک کنیم ، آموزش پاكسازي حافظه کش ، Cache ،

« مشاهدۀ پسورد تایپ شده | تماشای فیلم قبل از دانلود کامل آن از اینترنت »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 03:20 پیش از ظهر