انجمن یاران منتظر

رای به این وبسایت 

قوانین

آخرین ارسال ها
معرفی طرح روزهای گرم حرفی:همراه اول ..:||:.. احکام نماز ..:||:.. نگاهی اجمالی بر آثار پزشکی نماز ..:||:.. آقایون تدبیر و امید بچسبید به کار ...!! ..:||:.. اثر قضا شدن نماز در زندگی ..:||:.. به جشن تولد باران 313 خوش آمدید ..:||:.. آموزش تصویری آپدیت آنلاین آنتی ویروس نود32 ورژن 5 و 6 ..:||:.. خاطره داغ ..:||:.. چرا الهام چرخنده از سینما کنار گذاشته شد؟!! ..:||:.. آیا قبولم می کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟ ..:||:..

نوار پیام ها
( سینا : پیامبراکرم صلی الله علیه و آله: ♡❤♡❤♡❤♡❤♡❤♡❤♡❤ بهترین کارها در نزد خدا: • نماز به وقت است ، • آنگاه نیکی به پدر و مادر ، • آنگاه جنگ در راه خدا. )     ( صبا : امام علی(ع) می فرمایند : خودتان را به خوش اخلاقی تمرین و ریاضت دهید،زیرا که بنده مسلمان با خوش اخلاقی خود به درجه روزه گیر شب زنده دار می رسد. ✮ تحف العقول ص۱۱۱ )     ( قمرخانم : هرچه انقلاب اسلامی دارد از برکت مجاهدت شهدا و ایثارگران است . امام خمینی(ره) ******************* دهه فجر عیدی است که یک تاریخ سر تا پا ظلم و طغیان را قطع کرد . مقام معظم رهبری )     ( قمرخانم : اماما! خوش آمدی که با مقدمت، عطرآزادی به جای بوی باروت در فضای‏ میهن اسلامی‏مان پیچید. قفس‏ها شکسته شد و نفس‏ها از زندان سینه‏ ها رهایی یافت. خوش آمدی که با آمدنت، سوز و سرما از شهر و دیارمان‏ گریخت، برفهای بهمن با حرارت ایمان و اخلاص، آب حیات شد. )     ( قمرخانم : ۱۲ بهمن سالروز بازگشت با افتخار رهبر عزیزمان ،بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران , حضرت امام خمینی و شروع دهه فجر را به همه هم میهنانم تبریک و تهنیت عرض می کنم . )     ( صبا : یا رب چه قشنگ است و چه زیبا حرم قم چون جنت اعلا، حرم محترم قم بانوی جنان، اخت رضا، دختر موسی دردانه زهرا و ملائک خدم قم این مژده بس او را که بهشت است جزایش هر کس که زیارت کندش در حرم قم وفات فاطمه معصومه (س) تسلیت باد )     ( قمرخانم : سالروز وفات خانم حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عج) و نائب برحقش مقام معظم رهبری همچنین کاربران بزرگوار انجمن یاران منتظر و همه ی مسلمانان جهان تسلیت عرض میکنیم. )     ( *فاطمه زهرا* : امام صادق(ع):ان صلة الرحم و البر ليهونان الحساب و يعصمان من الذنوب فصلوا اخوانکم و بروا اخوانکم و لو بحسن السلام و رد الجواب.(به راستي که صله‏ي رحم و نيکوکاري، حساب را آسان کند و از گناهان جلوگيري نمايد، پس با برادران خود صله‏ي رحم و نيکي کنيد، گر چه به نيکو سلام دادن و جواب سلام باشد.) )     ( قمرخانم : امام علی علیه السلام: ألا فَمَن ثَبَتَ مِنهُم عَلَی دینِهِ وَ لَم یَقسُ قَلبُهُ لِطولِ أمَدِ غَیبَةِ إمامِهِ فَهو مَعی فی دَرَجَتی یَومَ القیامَة بدانید آنان که در زمان غیبت حجت خدا در دین خود ثابت مانده و به خاطر طول مدت غیبت منکرش نشوند، روز قیامت با من هم درجه خواهند بود. بحارالانوار(ط-بیروت) ج51 ص109 )     ( آنیل : شهید سید مرتضی آوینی: هیچکس نیست که راهی کربلا نیست، مگر نه این است که کربلا قیامت است و ما راهیان قیامت!!! ترس ما از مرگ، همان فاصله ماست تا کربلا و فاصله ی ما از کربلا همان دوری ما از شهادت است!!! اگر کربلا میروی، دلت را ببر و اگر باز میگردی، نیاور!!!! )     ( سید110 : امام صادق علیه السلام: اَفضَلُ العِبادةُ اِدمانُ التَّفکُّرفی اللهِ و فی قُدرَتهِ؛ برترین عبادت مداومت نمودن بر تفکر درباره خداوند و قدرت اوست. الکافی،ج2،ص55 )     ( سید110 : گفتم:خسته ام!
گفت:ازرحمت خدانااميدنشويد.(زمر/٥٣)
گفتم:هيچكس نميدانددردلم چه ميگذرد!
گفت:خداحائل است ميان انسان وقلبش.(أنفال/٢٦)
گفتم:كسى راندارم!
گفت:مااز رگ گردن به تونزديكتريم.(ق/١٦)
گفتم:گويافراموشم كرده اى!
گفت:بخوانيدمراتااجابت كنم شمارا.(بقره/١٥٢ )     ( آنیل : امام صادق علیه السلام: چون بنده ای بسیار استغفارکند صحیفه عملش که بالا می رود ، نور می دهد ومی درخشد. )     ( سید110 : 🌻امام حسن عسکری علیه السلام: لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّامِ وَ الصَّلاةِ وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفَکُّر فی أمر اللهِ؛ عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است. تحف العقول ص 442 )     ( سید110 : آیت الله بهجت: اگر راه عبودیت و ترک معصیت تا آخر مشکل بود، و به سهولت و رغبت، منتهی نمی شد، مورد تکلیف و ترغیب و تشویق از خالق قادر مهربان نمی شد! ‎*‎*‎* 8ربیع الثانی سالروز ولادت امام عسکری(ع)مبارک امام حسن(ع):بسیار بر پیامبر(ص) صلوات بفرستید که پاداش بسیار دارد. )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » طنزانتخابات

طنزانتخابات

ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.
xkchkjohfhj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 20
حالت :
دعوت شدگان : 4
اعتبار کاربر : 7054
پسند ها : 628
حالت من :  Sepasgozar.gif
پیام من : خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

عضو غایب دلم گرفته وبی حوصله ام

مدال ها:5
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش

|
ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.

می پسندم        0 

امضای کاربر : یسنا
خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...

تاریخ ز تکرار خودش گریان است
با نوح بگو که نوبت طوفان است

از مرقد حجربن عدی فهمیدم
از چیست مزار فاطمه
«س» پنهان است!
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
طنزانتخابات
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 30
حالت :
اعتبار کاربر : 199
پسند ها : 41
حالت من :  Khoshhal.gif
پیام من : یا ابن الحسن ، یک دانه ز تسبیح نماز سحرت را ، یک بار به نام من محتاج بیانداز...
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

سلام
خيلي قشنگ بود. گل از گلمون شكفت.جالب بود.
موفق باشي

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
طنزانتخابات ،

« تفاوت دخترا و پسرا در زمین خوردن (طنز) | دانستنی های طنز »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 02:09 پیش از ظهر