انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی 

آخرین ارسال ها
مرگــــــــــ ..:||:.. بچه ها التماس دعا دارم ، برای خواهرزاده ام دعا کنید،اگه ممکنه ........... ..:||:.. راه سومی نیست ..:||:.. ازدواج موفق،خانواده موفق ..:||:.. علامت ایمان( خودتون رو بسنجید) ..:||:.. تصاویر متحرک پرندگان ..:||:.. تصاویر متحرك باران ..:||:.. بدون شرح ..:||:.. آیا من از شیعیان شما هستم؟ ..:||:.. یه ارزو دارم ..:||:..

نوار پیام ها
( بانوی آفتاب : امام نقی علیه السلام:« أَلتَّواضُعُ أَنْ تُعْطِىَ النّاسَ ما تُحِبُّ أَنْ تُعْطاهُ ». فروتنى آن است كه با مردم چنان كنى كه دوست دارى با تو چنان باشند. )     ( بانوی آفتاب : امام نقی علیه السلام:« أَلتَّواضُعُ أَنْ تُعْطِىَ النّاسَ ما تُحِبُّ أَنْ تُعْطاهُ ». فروتنى آن است كه با مردم چنان كنى كه دوست دارى با تو چنان باشند. )     ( بانوی آفتاب : امام نقی علیه السلام:« أَلنّاسُ فِى الدُّنْيا بِالاَْمْوالِ وَ فِى الاْخِرَةِ بالاَْعْمالِ ». مردم در دنيا با اموالشان و در آخرت با اعمالشان هستند. )     ( بانوی آفتاب : امام نقی علیه السلام:« أَلْعُقُوقُ يُعَقِّبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدّى إِلَى الذِّلَّةِ ». نارضايتى پدر و مادر، كمىِ روزى را به دنبال دارد و آدمى را به ذلّت مىكشاند. )     ( بانوی آفتاب : امام هادی علیه السلام میفرمایند:« أَلدُّنْيا سُوقٌ رَبِحَ فيها قَوْمٌ وَ خَسِرَ آخَرُونَ ». دنيا بازارى است كه گروهى در آن سود برند و دسته اى زيان ببينند. )     ( قمرخانم : هفته بسیج در حقیقت فرصت و بهانه‌ای برای زنده نگه داشتن ارزشها و روح بسیجی در آحاد ملت، مخصوصاً جوانان پرشور و مدافعان عاشق صادق است. مقام معظم رهبری.هفته بسیج گرامی باد. )     ( مطهره سادات : هفته بسیج گرامی باد )     ( صبا 20 : قال سجادعلیه السلام : رَاءْیْتُ الْخَیْرَ کُلَّهُ قَدِ اجْتَمَعَ فِى قَطْعِ الطَّمَعِ عَمّا فِى اءیْدِى النّاسِ.اصول کافى : ج 2، ص 320، بحارالا نوار: ج 73، ص 171، ح 10 ترجمه :فرمود: تمام خیرات و خوبى هاى دنیا و آخرت را در چشم پوشى و قطع طَمَع از زندگى و اموال دیگران مى بینم (یعنى قناعت داشتن ). )     ( محمد313 : نام بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود.» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد. بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان رشادت و شهادت سرداده اند. بسیج میقات پا برهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن نام و نشان در گمنامی و بی نشانی گرفته اند. بسیج لشکر مخلص خدا است که دفتر تشکیل آن را همه مجاهدان، از اولین تا آخرین امضا نمودند.»هفته بسيج گراميباد )     ( قمرخانم : رسول اكرم صلى الله عليه و آله : إِنّى أَمزَحُ وَلا أَقولُ إِلاّ حَقّا؛ من شوخى مى كنم، اما جز حق نمى گويم. شرح نهج البلاغه، ج6، ص330 )     ( قمرخانم : امام باقر عليه السلام : اِنَّ اللّه عَزَّ و َجَلَّ يُحِبُّ المُداعِبَ فِى الجَماعَةِ بِلارَفَثٍ؛ خداوند عزوجل، كسى را كه در ميان جمع شوخى كند، دوست دارد به شرط آن كه ناسزا نگويد. كافى، ج2، ص663، ح4 )     ( قمرخانم : امام على عليه السلام : كَثرَةُ المِزاحِ تَذهَبُ البَهاءَ وَتوجِبُ الشَّحناءَ؛ شوخى زياد، ارج و احترام را مى برد و موجب دشمنى مى شود. غررالحكم، ج4، ص597، ح7126 )     ( قمرخانم : امام صادق علیه السلام:دوستت را فقط بر اسراری مطلع کن که اگر دشمنت از آن آگاه می شد برای تو ضرری نداشت چرا که دوست هم گاهی دشمن می شود.بحارالانوار ج 75 ص 291 )     ( قمرخانم : 27 آبان سالروز شهادت سردار مهدی زین الدین و برادر بزرگوارش مجید زین الدین را با صلواتی به روح مطهر این عزیزان گرامی می داریم.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین. روحشان شاد یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد. )     ( قمرخانم : پیامبر اکرم صلی الله علیه واله:هر کار نیکی صدقه است خود داری از بدی هم صدقه است . بحار الانوار ج 74 ص 162 و خصال ص 13 )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » طنزانتخابات

طنزانتخابات

ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.
xkchkjohfhj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 20
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 5526
پسند ها : 582
حالت من :  Mehrabon.gif
پیام من : خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

عضو غایب دلم گرفته وبی حوصله ام

مدال ها:4
کاربران برتر
کاربران برتر
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش

|
ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.

می پسندم        0 

امضای کاربر : یسنا
خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...

تاریخ ز تکرار خودش گریان است
با نوح بگو که نوبت طوفان است

از مرقد حجربن عدی فهمیدم
از چیست مزار فاطمه
«س» پنهان است!
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
طنزانتخابات
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 30
حالت :
اعتبار کاربر : 199
پسند ها : 41
حالت من :  Khoshhal.gif
پیام من : یا ابن الحسن ، یک دانه ز تسبیح نماز سحرت را ، یک بار به نام من محتاج بیانداز...
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

سلام
خيلي قشنگ بود. گل از گلمون شكفت.جالب بود.
موفق باشي

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
طنزانتخابات ،

« تفاوت دخترا و پسرا در زمین خوردن (طنز) | دانستنی های طنز »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 07:52 پیش از ظهر