انجمن یاران منتظر

چت مذهبی 

قوانین

آخرین ارسال ها
شادترین خانواده ها صاحب دو فرزند دختر هستند. ..:||:.. صندوق صدقه های جالب ..:||:.. اهل کاشانم ..:||:.. بازی بازی ..:||:.. آه....... آه...... از تنهائی علی(ع)...... ..:||:.. پیام تسلیت برای باران عشق ..:||:.. چهره ی سال 93 به نظر شما ؟ ممنون میشم شرکت کنین ..:||:.. ☹ پشت در حضرت زهراست خدا رحم کند..☹ ..:||:.. معرفی شهر سر سبز من(خرم آباد) ..:||:.. جاذبه هاي طبيعي – توريستي دماوند در يك نگاه ..:||:..

نوار پیام ها
( خلوت با خدا : هیچی فقط بگو خدا شفام بده خخخخخخ )     ( سکوت : منتظران بدانيم!!! اگر قرار است با آمدن آفتاب بيدار شويم نمازمان قضاست!!! اللهم عجل لوليک الفرج )     ( قمرخانم : آجرک الله یا صاجب الزمان / ایام شهادت بی بی دو عالم حضرت صدیقه کبری خانم فاطمه زهرا (سلام الله علیها) را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نائب برحقش مقام معظم رهبری و همه ی مسلمانان جهان همچنین همه ی کاربران انجمن یاران منتظر تسلیت عرض میکنیم. )     ( قمرخانم : حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند: پاداش خوشرویی در برابر مؤمن بهشت است، و خوشرویی با دشمن ستیزه جو، انسان را از عذاب آتش باز می دارد . بحار الانوار ، ج 75 ، ص 401 )     ( صبا : امام حسین علیه السلام: مِن دَلائِلِ عَلاماتِ القَبولِ الجُلوسُ إلى أهلِ العُقولِ. بحارالانوار،ج75،ص119 از نشانه هاى خوش نامى و نیک بختى، همنشینى با خردمندان است. )     ( قمرخانم : مقام معظم رهبری(مدظله العالی):«خیابانها را به نام شهدا، کردیم تا هر وقت نشانی منزل را می دهیم؛بدانیم از گذرگاه خون کدام شهید، با آرامش و امنیت به منزل می رسیم.» شادی روح مطهرشون اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین. )     ( سکوت : از امام حسن (ع): انا الضامن لمن لم یهجس فی قلبه الا الرضا ان یدعوالله فیستجاب له: کسیکه در دلش هوایی جز خشنودی خدا خطور نکند من ضمانت میکنم که خداوند دعایش را مستجاب میکند. اصول کافی جلد 2 ص 62 )     ( تلاطم خاموش : بخدا گفتم خستم گفت:\"لا تنقطوا من رحمت الله;از رحمت من نا اميد نشويد\" گفتم:هيچكس نميدونه تو دلم چي ميگذره گفت:\"ان الله بين المرء و قلبه; خدا حائل است ميان انسان وقلبش\" گفتم:هيچكس وندارم گفت:\"نحن اقرب اليه من حبل الوريد;ما از رگ گردن به شما نزديكتريم\" گفتم اصن انگار من و فراموش كردي؟ گفت\" فاذكروني اذكركم ;منو ياد كنيد تاشما را يادكنم :63: )     ( صبا : سربازان امام زمان(عج) از هیچ چیز جز گناهانِ خویش نمی هراسند. شهید آوینی )     ( سکوت : ان الله مع الذین اتقو و الذین هم محسنون همانا خدا یار و یاور متقیان و نیکوکاران عالم است. سوره نحل آیه ۱۲۸ )     ( سکوت : امیرالمومنین علیه السلام می فرمایند: فان تقوی الله دواء داء قلوبکم، و بصر عمی افءدتکم، و شفاء مرض اجسادکم، و صلاح فساد صدورکم، و طهور دنس انفسکم، و جلاء عشا ابصارکم، و امن فزع جاشکم، و ضیاء سواد ظلمتکم. همانا تقوا و ترس از خدا، داروی بیماریهای دلها، روشنایی قلبها، و درمان دردهای بدنها، مرهم زخم جانها، پاک کننده پلیدیهای ارواح، و روشنایی بخش تاریکی چشمها، و امنیت در ناآرامی ها، و روشن کننده تاریکی های شماست خطبه 198 نهج البلاغه. :53: )     ( سینا : هم چاه سر راه تو باید بڪنیم هم اینڪه از انتظار تو دم بزنیم این نامه ے چندم است ڪه میخوانے داریم رڪورد ڪوفه را مے شڪنیم ! )     ( قمرخانم : امروز، روز میلاد زیبایی صبر است؛ روز تولد ستارگان پایداری در آسمان دلِ دختر علی علیه السلام . ولادت حضرت زینب(سلام الله علیها) مبارک باد. )     ( قمرخانم : پیامبر اکرم(صلی الله علیه واله) می فرمایند: کسی که یک شبانه روز از بیماری پرستاری کند، خداوند او را با ابراهیم خلیل (علیه السلام) محشور خواهد کرد و او همانند برق خیره کننده و درخشان از صراط عبور می‏کند. روز پرستار مبارک )     ( سکوت : امام صادق (عليه السلام): حسن الظن بالله أن لا ترجوا إلا الله ولا تخاف إلا ذنبك_ خوش بينى به خدا اينست كه اميد نداشته باشى جز به خدا ونترسى جز از گناهت كافى،ج٤،ص٢٢٠ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » طنزانتخابات

طنزانتخابات

ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.
xkchkjohfhj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 20
حالت :
دعوت شدگان : 4
اعتبار کاربر : 7068
پسند ها : 629
حالت من :  Sepasgozar.gif
پیام من : خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

عضو غایب دلم گرفته وبی حوصله ام

مدال ها:5
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش

|
ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.

می پسندم        0 

امضای کاربر : یسنا
خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...

تاریخ ز تکرار خودش گریان است
با نوح بگو که نوبت طوفان است

از مرقد حجربن عدی فهمیدم
از چیست مزار فاطمه
«س» پنهان است!
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
طنزانتخابات
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 30
حالت :
اعتبار کاربر : 199
پسند ها : 41
حالت من :  Khoshhal.gif
پیام من : یا ابن الحسن ، یک دانه ز تسبیح نماز سحرت را ، یک بار به نام من محتاج بیانداز...
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

سلام
خيلي قشنگ بود. گل از گلمون شكفت.جالب بود.
موفق باشي

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
طنزانتخابات ،

« تفاوت دخترا و پسرا در زمین خوردن (طنز) | دانستنی های طنز »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 02:09 پیش از ظهر