انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی 

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
حکمت 309 تا 315 ..:||:.. من آنقدر خواستمت که نخواستنت را ندیدم... ..:||:.. شبی چون چاه لیلی ..:||:.. عجب سالی است امسال... ..:||:.. هیچ وقت با یه زن کل کل نکنید ..:||:.. ساخت گل رز با کیسه زباله ..:||:.. نقطه بازی آنلاین ..:||:.. حکمت 302 تا 308 ..:||:.. آدرس های جدید چت روم ..:||:.. درمان درد مفصل ..:||:..

نوار پیام ها
( zahra1014 : خدایا دلم که برایت تنگ می شود با آنکه می دانم همه جا هستی اما به آسمان نگاه می کنم چرا که آسمان سه نشانه از تو دارد :بی انتهاست ، بی دریغ است و چون یک دست مهربان همیشه بالای سرماست ! )     ( zahra1014 : یادم باشد که امید خوشبختانه از دست دادنی نیست…آنهم امیدی که رو به سمت خدا باشد…!! :53: :53: :53: :53: )     ( قمرخانم :  نقل از رسول مکرم اسلام (صلی الله علیه وآله وسلم) هر کس یک مسئله شرعی از احادیث ما پیرامون حلال و حرام و مسائل دینی اش را بیاموزد خدای تعالی هزار گناه او را بیامرزد و شهری از طلا به وسعت دنیا برایش در بهشت بنا کند و به عدد هر مویی که در بدنش قرار دارد برایش حجّ مقبول می نویسد (بحار الانوار،جلد 1، ص 214) )     ( حریم قدس : الهے تو را به مهربانیٺ دل‌هاے گرفتہ را شاد کن دست‌هاے نیازمند را بے‌نیاز کن قلبےنورانے، تنے سالم، زندگےآرام و خیالے راحت نصیب همه گردان!آمین... )     ( حامدنیکوکلام : سلام دوستان عزیز یه چند مدتی از حضور در جمع شما سلب توفیق شدم بابت این مسئله پوزش و اما سال 95 برام پر خیر ک برکت بود و شب ولادت حضرت زهرا س عقد کردم )     ( محمد313 : ای زینب(س) تو کوه صبر باشی و من نگاهم به بی صبرانی باشد که ادعای اسوه بودن دارند ؟! تو فرمانبردار امام خویش باشی و من غافل از امام حاضر و حیّ خود باشم ؟ یاری ام کن! وفات حضرت زینب(س) تسلیت باد )     ( شهید پلارک : دلتنگی اگر تولدی داشته باشد قطعا عصر جمعه به دنیا آمده است... )     ( قمرخانم : سالروز میلاد حضرت علی ابن ابیطالب (علیه السلام) اولین اختر درخشان آسمان امامت و ولایت را خدمت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف ، مقام معظم رهبری و عموم مسلمانان جهان ، همچنین کاربران محترم انجمن یاران منتظر تبریک و تهنیت میگوییم. )     ( عقیق : روز سیزدهم رجب اول روز از \"ایام البیض\" است و ثواب بسیارى براى روزه این روز و دو روز بعد وارد شده و اگر كسى قصد انجام اعمال اُمّ داوُد را دارد باید این روز را روزه بگیرد /التماس دعا )     ( عقیق : 13،14 و 15 رجب \"ایام البیض\" خوانده می شود که اعمال ویژه ای داردمستحب است در هر یك از ماه رجب ، شعبان و رمضان، در شب سیزدهم دو ركعت نماز اقامه شود که در هر ركعت حمد یك مرتبه و یس و تَبارَكَ المُلْكُ و توحید خوانده شود و در شب چهاردهم چهار ركعت یعنی دو نماز دو رکعتی به همان كیفیّت و در شب پانزدهم شش ركعت به سه سلام به همان كیفیّت . )     ( محمد313 : میلاد امام علی(ع)آغازگر اشاعه عدالت و مردانگی و معرف والاترین الگوی شهامت و دیانت، بر عاشقانش مبارک باد. )     ( فاطمه 1 : وقتی تو آمدی دل ما پیش چاه بود از فاطمه بزادی و زهرا گواه بود وقتی تو آمدی همه نخل‎های تو از پیش آمدند به بزمی که آه بود وقتی تو آمدی همه آسمان شنید فریاد دیو را که سرا پا سیاه بود یک کعبه در شکاف تمنای دوست بود یک قبله در سکوت سجود اله بود وقتی تو آمدی همه کودکان شهر دیدند ماه بهر یتیمان پناه بود فرقت شکافت تا که دل کعبه نشکند آری که سجده‎گاه تو چون قبله‎گاه بود )     ( قمرخانم : قال رسول الله صلى الله عليه و آله : تا زمانى كه مردم، امر به معروف و نهى از منكر نمايند و در كارهاى نيك و تقوا به يارى يكديگر بشتابند، در خير و سعادت خواهند بود، اما اگر چنين نكنند، بركت ها از آنان گرفته شود و گروهى بر گروه ديگر سلطه پيدا كنند. نه در زمين ياورى دارند و نه در آسمان. تهذيب الاحكام(تحقیق خرسان) ج 6، ص 181، ح 22 )     ( سینا : منو دریاب تشنمه به کرمت محتاجم* منو دریاب حسین به حرمت محتاجم* منو دریاب امشب بد جوری سر گردونم )     ( قمرخانم : خداوندا! درهای رحمت تو همواره به روی خواهندگان باز است و دست عطایت گشاده/ بندگان تو هر زمان که صدایت کنند، پاسخ می‌دهی و اگر خالصانه آرزو کنند، ‌می‌بخشى/ امشب اما شب دیگری است؛ شب آرزوهاست دعای خیر همه را برآورده بفرما.الهی الهی الهی بحق عمه ی سادات عجل لولیک الفرج. )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » طنزانتخابات

طنزانتخابات

ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.
xkchkjohfhj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 20
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 10084
پسند ها : 721
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

عضو غایب دلم گرفته وبی حوصله ام

مدال ها:5
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش

|
ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.

می پسندم        0 

امضای کاربر : یسنا
خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...

تاریخ ز تکرار خودش گریان است
با نوح بگو که نوبت طوفان است

از مرقد حجربن عدی فهمیدم
از چیست مزار فاطمه
«س» پنهان است!
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
طنزانتخابات
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 30
حالت :
اعتبار کاربر : 212
پسند ها : 43
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

سلام
خيلي قشنگ بود. گل از گلمون شكفت.جالب بود.
موفق باشي

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
طنزانتخابات ،

« تفاوت دخترا و پسرا در زمین خوردن (طنز) | دانستنی های طنز »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 03:59 پیش از ظهر