انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی یاران منتظر 

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
جاده عشق(سرو) ..:||:.. سردار با پستی جدید وارد میشود ههههه ..:||:.. فرهنگ سازان جامعه ما!!! ..:||:.. روشنگری در فضای مجازی همان جهاد است. امام خامنه ای (ره) ..:||:.. زیر باران عرفه ..:||:.. حکمت 365 تا 371 ..:||:.. یک تصمیم، برای تغییر یک سرنوشت کافی است! ..:||:.. دیوانگان عاقل یا عاقلان دیوانه!!! ..:||:.. خوبی؟ ..:||:.. برای خواهرم دعا کنید ..:||:..

نوار پیام ها
( قمرخانم : پيامبر صلى ا‏لله‏ عليه ‏و ‏آله : از خوشبختى انسان درخواست خير از خداوند و خشنودى به خواست اوست و از بدبختى انسان است كه از خدا درخواست خير نكند و به خواست او ناخشنود باشد. تحف العقول ص 55 )     ( فاطمه 1 : مادامی که تلخی زندگی دیگران را شیرین می کنی بدان که زندگی می کنی “ روز پزشک بر تمام پزشکان و دانشجویان پزشکی که قدم در این راه گذاشته اند مبارک باد )     ( قمرخانم : رسول اكرم صلى الله عليه و آله : تا زمانى كه مردم، امر به معروف و نهى از منكر نمايند و در كارهاى نيك و تقوا به يارى يكديگر بشتابند، در خير و سعادت خواهند بود، اما اگر چنين نكنند، بركت ها از آنان گرفته شود و گروهى بر گروه ديگر سلطه پيدا كنند. نه در زمين ياورى دارند و نه در آسمان. مجموعه ورام ج2 ، ص126 - تهذيب الاحكام، ج 6، ص 181 )     ( قمرخانم : رسول اكرم صلى الله عليه و آله : صدقه بجا، نيكوكارى، نيكى به پدر و مادر و صله رحم، بدبختى را به خوش بختى تبديل و عمر را زياد و از پيشامدهاى بد جلوگيرى مى كند. نهج الفصاحه ص549 ، ح 1869 )     ( چشمه : با سلام , جلسه ی امشب در ادامه ی مبحث خانواده و انتخاب همسر بعد از دعا با حضور کارشناس ( خانم انصار المهدی ) برگزار خواهد شد . با تشکر )     ( میثاق واقعی : در عشق و مستی داده ام بود و نبود خويشتن ای ساقی مستان بگو ديوانه ام يا عاقلم #رهی_معیری )     ( محمد313 : میلاد شمس الشموس، خسرو اقلیم طوس، شاه انیس النفوس، برشما و خانواده ی گرامیتان، تبریک و تهنیت. )     ( الهام... : باعرض سلام ودرود خدمت یاران منتظر جلسه امشب توضیح ایت عنکبوت به فردا شب سه شنبه نوزدهم مردادماه بعد ازدعامغرب وعشا موکول شد ... :53: )     ( عقیق : قال الرضا (ع) : لا تنقضی الأیام و اللیالی حتی تصیر طوس مختلف شیعتی و زواری، الا فمن زارنی فی غربتی بطوس کان معی فی درجتی یوم القیامة مغفورا له. امام رضا (ع) به دعبل فرمود: روزها و شبهای چندانی نمی گذرد، مگر اینکه طوس، محل رفت و آمد شیعیان و زائران من می گردد . آگاه باش! پس هر کس مرا در غربتم در طوس زیارت کند، روز قیامت همراه من در رتبه من خواهد بود و آمرزیده خواهد گشت. بحار الانوار، ج 99، ص .39 )     ( عقیق : قال رسول الله (ص) : ستدفن بضعة منی بارض خراسان لا یزورها مؤمن الا اوجب الله له الجنة و حرم جسده علی النار . پیامبر خدا (ص) فرمود: بزودی پاره ای از تن من در سرزمین خراسان به خاک سپرده خواهد شد. هیچ مؤمنی نیست که او را زیارت کند مگر آنکه خداوند، بهشت را بر او واجب می کند و بدنش را بر آتش دوزخ حرام می سازد. من لا یحضره الفقیه، ج 2، ص .585 )     ( تنهاترین سردار : عرض سلام و خسته نباشید خدمت خواهران و برادران بزرگوارم ...روز دختر رو با تاخیر خدمت بانوان سرزمینم تبریک میگم مجددا بابت تاخیر معذرت میخوام التماس دعا :53: )     ( محمد313 : ولادت دختر هفتمین و خواهر هشتمین و عمه ی آخرین خورشید ولایت، جلوه کوثر و شفیعه محشر، حضرت معصومه اطهر (س) و روز دختر مبارک )     ( قمرخانم : روز دختر را هم به همه ی دختر خانم های عزیز بویژه خواهرای خوبم در انجمن یاران منتظر تبریک میگم. روزتون مبارک عزیزانم. )     ( قمرخانم : میلاد فرخنده و پر نور و سرور کریمه اهل بیت خانم حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) و همچنین آغاز دهه کرامت را به حضور آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و همچنین تمامی دوستداران و پیروان راستین آن بزرگوار تبریک و تهنیت عرض مینمایم. اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم )     ( عقیق : امام جعفر صادق علیه السلام فرمود: «بادروا احداثکم بالحدیث قبل ان یسبقکم الیهم المرجئه » نوجوانان را با حدیث و فرهنگ اهل بیت علیهم السلام آشنا کنید;قبل از آن که مرجئه بر شما سبقت بگیرند )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » طنزانتخابات

طنزانتخابات

ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.
xkchkjohfhj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 20
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 10187
پسند ها : 726
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

عضو غایب دلم گرفته وبی حوصله ام

مدال ها:5
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش

|
ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.

1 تشکر شده از کاربر یسنا برای ارسال مفید :
,

می پسندم        0 

امضای کاربر : یسنا
خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...

تاریخ ز تکرار خودش گریان است
با نوح بگو که نوبت طوفان است

از مرقد حجربن عدی فهمیدم
از چیست مزار فاطمه
«س» پنهان است!
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
طنزانتخابات
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 30
حالت :
اعتبار کاربر : 237
پسند ها : 45
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

سلام
خيلي قشنگ بود. گل از گلمون شكفت.جالب بود.
موفق باشي

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
طنزانتخابات ،

« تفاوت دخترا و پسرا در زمین خوردن (طنز) | دانستنی های طنز »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 03:53 پیش از ظهر