انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی 

آخرین ارسال ها
شنل قرمزی در دست نیروی انتظامی ..:||:.. سری جدید آموزش.1 ..:||:.. امام رضا علیه السلام را تا روز ولادت با انواع مطالب به انجمن یاران منتظر دعوت کنیم ..:||:.. برترین اعضای انجمن(بر حسب ماشین)+فان ..:||:.. بخش خداحافظی انجمن (( شوخی هست جدی نگیرین)) ..:||:.. تا حالا خدا رو سرچ کردی؟ ..:||:.. ولـــی خــدا ..:||:.. دوستان من به کمکتون احتیاج دارم............ ..:||:.. من آرامم.... ..:||:.. حضرت استاد کاتوزیان از میان مارفت ..:||:..

نوار پیام ها
( محمد313 : امام زمان هميشه به ياد ما شيعيان می باشد و براي ما اشك مي ريزد و دعا مي كند... ما چطور؟! در طول روز چقدر به یاد امام زمان (عج) هستیم؟ )     ( صبا 20 : امام رضا(ع)می فرماید:عمل صالح و دوستى آل محمّد « لا تَدْعُوا الْعَمَلَ الصّالِحَ وَ الاِْجْتِهادَ فِى الْعِبادَةِ إِتِّكالاً عَلى حُبِّ آلِ مُحَمَّد(عليهم السلام) وَ لا تَدْعُوا حُبَّ آلِ مُحَمَّد(عليهم السلام)لاَِمْرِهِمْ إِتِّكالاً عَلَى الْعِبادَةِ فَإِنَّهُ لا يُقْبَلُ أَحَدُهُما دُونَ الاْخَرِ ». مبادا اعمال نيك را به اتّكاى دوستى آل محمّد(عليهم السلام) رها كنيد، و مبادا دوستى آل محمّد(عليهم السلام) را به اتّكاى اعمال صالح از دست بدهيد، زيرا هيچ كدام از اين دو، به تنهايى پذيرفته نمىشود. )     ( ماه سنا : سلام بچه ها منو یادتون میاد؟؟؟؟ :(e): :(e): امروز تولدمه هاااا )     ( پونه : تولد یعنی دوستت دارم از ته قلب با تمام وجود از ته احساس. تولدت مبارک لیلی عزیزم )     ( پونه : خداوندا کمک کن از چَرای زندگی دل بکنم و به چِرای زندگی فکر کنم .چرا که عاقبت چَرا مرگ؛ وعاقبت چِرا تولدی دوباره است .جشن تولد را دوست دارم،بیشتر از آن ، جشن تولد دوباره ام را ... )     ( پونه : خداوندا کمک کن از چَرای زندگی دل بکنم و به چِرای زندگی فکر کنم ...چرا که عاقبت چَرا مرگ ؛ و عاقبت چِرا تولدی دوباره است ...جشن تولد را دوست دارم،بیشتر از آن ، جشن تولد دوباره ام را ... «تقدیم به لیلی» )     ( قمر : السلام اي حضرت سلطان عشق / يا علي موسي الرضا اي جان عشق / السلام اي بهر عاشق سرنوشت / السلام اي تربتت باغ بهشت )     ( سینا : دلــــــم گرفتـــــــه شهیـــــدان مــــــرا ببریـــــد مــــــرا ز غربت این خاک تا خدا ببریـــــد )     ( سینا : امام علی علیه السلام: مَنْ وَثِقَ بِاَنَّ ما قَدَّرَ اللّه ُ لَهُ لَنْ یَفوتَهُ اسْتَراحَ قَلْبُهُ. غررالحکم، ص104 هر کس اطمینان داشته باشد که آنچه خداوند برایش تقدیر کرده است به او مى رسد، دلش آرام مى گیرد. )     ( سینا : دردنیـــا بـﮧ چیــز کوچکــﮯ خوشحال مـﮯ شــوم که ارزشــﮯ ندارد وازچیــــزهایــﮯ رنـج مــﮯ بــرم که بـﮯ اســاس اند، ایـטּ خوشـــحالـﮯها وناراحتــــﮯ ها دلیل کـم ظرفیتـــﮯ من استـــ. هنوز گـــــرفتار زنداטּ غـم واندوهـــم. هنوز اســــیر خوشـﮯ و لـذتـــم... شـهیـدچـــــمـران )     ( سینا : دردنیـــا بـﮧ چیــز کوچکــﮯ خوشحال مـﮯ شــوم که ارزشــﮯ ندارد وازچیــــزهایــﮯ رنـج مــﮯ بــرم که بـﮯ اســاس اند، ایـטּ خوشـــحالـﮯها وناراحتــــﮯ ها دلیل کـم ظرفیتـــﮯ من استـــ. هنوز گـــــرفتار زنداטּ غـم واندوهـــم. هنوز اســــیر خوشـﮯ و لـذتـــم... شـهیـدچـــــمـران )     ( abbas.isfahan : رشد نیلوفر در مرداب اثبات این نکته است . . .میتوان در بدترین شرایط بهترین بود . . . )     ( abbas.isfahan : سه چیز را نگه دار:گرسنگیت را سر سفره دیگران، زبانت را در جمع ،چشمت را در خانه دوست . . )     ( abbas.isfahan : خداوندا به مذهبی ها بفهمان که مذهب اگر پیش از مرگ به کار نیاید پس از مرگ به هیچ کار نخواهد آمد(دکترشریعتی ) )     ( مطهره خانم : شهید محمّد کشوری: خواهر حزب‌الّلهی‌ام، ممکن است شما فکر کنید که چرا این سعادت (فیض شهادت) تنها نصیب برادران می‌شود، لکن ای خواهرم، این را بدان که شما در سنگر حجاب و مسجد ومدرسه کوشا باش و فعالیّت شما از خون ما پُر ارج‌تر و کوبنده‌تر است. و نیز فیض آن از شهادت کمتر نیست. )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » طنزانتخابات

طنزانتخابات

ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.
xkchkjohfhj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 20
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 5383
پسند ها : 572
حالت من :  Mehrabon.gif
پیام من : خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

عضو غایب دلم گرفته وبی حوصله ام

مدال ها:3
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش

|
ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.

می پسندم        0 

امضای کاربر : یسنا
خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...

تاریخ ز تکرار خودش گریان است
با نوح بگو که نوبت طوفان است

از مرقد حجربن عدی فهمیدم
از چیست مزار فاطمه
«س» پنهان است!
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
طنزانتخابات
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 30
حالت :
اعتبار کاربر : 179
پسند ها : 40
حالت من :  Khoshhal.gif
پیام من : یا ابن الحسن ، یک دانه ز تسبیح نماز سحرت را ، یک بار به نام من محتاج بیانداز...
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

سلام
خيلي قشنگ بود. گل از گلمون شكفت.جالب بود.
موفق باشي

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
طنزانتخابات ،

« تفاوت دخترا و پسرا در زمین خوردن (طنز) | دانستنی های طنز »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 11:17 بعداز ظهر