انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی یاران منتظر 

آخرین ارسال ها
سرباز وطن (علی 20)تولدت مبارک . ..:||:.. جدیدترین سروده قزوه در مرثیه «غزه» ..:||:.. حرف دل من در روز تولدم با رفیق عزیزم مصطفی ..:||:.. بهترین حجاب چادر... ..:||:.. نکاتی از جز 24 قران کریم ..:||:.. ۱۰ توصیه رهبر معظم انقلاب درباره‌ی آداب نماز ..:||:.. ثبت نام در کلاس عرفان و تزکیه ..:||:.. اذاب اطعام کردن ..:||:.. یه دعای کوتاهه..بخونید دوستان..وقتتونو نمیگیره ..:||:.. دعای روز بیست و چهارم ماه مبارک رمضان +صوت و شرح دعا از زبان مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی ..:||:..

نوار پیام ها
( مطهره خانم : علامه امینی (ره)می فرماید:هرکس بعد از صلوات وعجل فرجهم بگوید در ثواب نوشتن کتاب الغدیر بامن شریک است. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم )     ( مطهره خانم : الا مسافر صحرا خدا کند که بیایی امید غائب زهرا خدا کند که بیایی )     ( مطهره خانم : حضرت امام جواد (ع): کسی که از هوای نفس خود اطاعت نماید با این عمل تمنیات دشمن خود را برآورده ساخته است. بحار، جلد 17 ، ص 214 )     ( عقیق : طاعات و عباداتتون قبول . خواهران و برادران یاران منتظر تولد دو بارتون مبارک.التماس دعا. )     ( عقیق : الله العزیز العلیم غافر الذنب و قابل التوب . خدا عزیزه و دانا او امرزنده گناه هست و پذیرنده توبه (غافر/2-3) . گفتم با این همه گناه برای کدوم گناهم توبه کنم؟ گفتی : ان الله یغفر الذنوب جمیعا. خدا همه گناهان رو می بخشه (زمر/53). )     ( باران عشق : ای بشر! ای مبتلای نان و فولاد و دغل آری آری «از علی آموز اخلاص عمل» )     ( یاران مهدی : تشنه ام این رمضان تشنه تر از هر رمضانی شب قدر آمده تا قدر دل خویش بدانی لیله القدر عزیزی است بیا دل بتکانیم سهم ما چیست از این روز همین خانه تکانی )     ( یاران مهدی : امام صادق(ع):حضرت درباره شب قدر فرمود:‌شب فاطمه است و قدر خداوند است.پس هر کس حق شناخت فاطمه را به جا آورد ، ‌شب قدر را درک کرده است. )     ( لیلی : خدایا ما را قدر دان شبهای قدر کن خدایا دراین شبی که در پیش داریم مارا از دریای رحمت و از سخاوت بی انتهایت محروم نکن دستنمان تهی یست چشمانمان گریان قلبمان از گناه سگین امید به نوازش دستان کریمانت داریم )     ( پونه : به گیله مرد میگم : راز روزه در چیه ؟ گفت : پرنده ی چاق و چله زود شکار میشه ... تا بخواد بخودش تکونی بده و با وزن زیادش پرواز کنه کار از کار گذشته ! البته اگر بتونه پرواز کنه ! راز روزه و نخوردن در سبک تر شدن برای پروازه ! )     ( پونه : خدایا در شب قدری که : توفیق نصیبمان می کنی تا قرآن بر سر بگذاریم؛ از تو مسئلت میکنم لیاقتی عطا کنی تا بتوانیم : قرآن را در دل بگذاریم . :63: )     ( عقیق : ان الله یحب التوابین و یحب المطهرین. خدا همه تو به کننده ها و همه اونهایی که پاک هستند رو دوست داره(بقره/222). نا خواسته گفتم :الهی و ربی من لی غیرک. گفتی:الیس الله بکاف عبده . ایا خدا برای بنده اش کافی نیست؟(زمر/36) )     ( سینا : حـــکایـت زنـــدگی مـا شـده مــثـل دکــمـه ی پـــیـراهـن . . اولــی رو کـه اشــتـبـاه بـــسـتی ، تــا آخـــرش اشـــتـبـاه مـــیـری ! بــــدبـخـتـی ایــنـه کـه ؛ زمــانی بـه اشــتـبـاهـت پــی می بـری کـه رســیـدی بـه آخــــرش . . ! )     ( غم هجران : مرحوم آیت‌الله مجتهدی می‌گفت: حدیث داریم کسانی که جاهلند و روزه حقیقی نمی‌گیرند و عبادت خالص انجام نمی‌دهند مثل حیوان آسیابان هستند. یعنی از صبح تا شب راه می‌روند؛ اما پیش نمی‌روند و غروب همان جایی هستند که صبح بودند.فرازی از شرح دعای روز بیست و یکم )     ( سینا : گفتنــــــدشهـــــــــــید گمنــــامــــہ ، هیچ پللاکــــــــی هم نداشــــت، امیدوار بودم رو زیر پیرهنیش اسمش نوشتہ باشـــــــــہ، لباســــ او را که باز کردم دیدم که نوشتـــــہ: \"اگـــــر برای خـــــــــــداســـت بگذار گمنـــــــ ــــــــــام بمانم )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » طنزانتخابات

طنزانتخابات

ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.
xkchkjohfhj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 20
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 5265
پسند ها : 566
حالت من :  Mehrabon.gif
پیام من : خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

عضو غایب دلم گرفته وبی حوصله ام

مدال ها:3
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش

|
ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.

می پسندم        0 

امضای کاربر : یسنا
خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...

تاریخ ز تکرار خودش گریان است
با نوح بگو که نوبت طوفان است

از مرقد حجربن عدی فهمیدم
از چیست مزار فاطمه
«س» پنهان است!
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
طنزانتخابات
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 30
حالت :
اعتبار کاربر : 178
پسند ها : 40
حالت من :  Khoshhal.gif
پیام من : یا ابن الحسن ، یک دانه ز تسبیح نماز سحرت را ، یک بار به نام من محتاج بیانداز...
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

سلام
خيلي قشنگ بود. گل از گلمون شكفت.جالب بود.
موفق باشي

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
طنزانتخابات ،

« تفاوت دخترا و پسرا در زمین خوردن (طنز) | دانستنی های طنز »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 05:55 بعداز ظهر