انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی 

کانال تلگرام یاران منتظر

آخرین ارسال ها
Desktop شما چه شکلیه؟ ..:||:.. آخرین پست و آخرین حرف... ..:||:.. دلنوشته ..:||:.. facebook یا فیس بوک یا همون کتاب چهره ها ..:||:.. شناخت عظمت قرآن ..:||:.. لایـــک گرفتن به چه قیمت ؟؟؟؟!!!!!!!!! ..:||:.. 5 خوراکی ضد سرما خوردگی ..:||:.. دوستان انجمنی یه سئوال داشتم.... ..:||:.. کسی میتونه به من کمک کنه ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ یه نرم افزار میخوام ..:||:.. لطفا با جنبه ها وارد شوند + تصاویر/23 بهمن ماه ..:||:..

نوار پیام ها
( ஜ۩حسین۩ஜ : تو این هوای سرد که استخوان ها در سرما یخ میزند برای #مدافعان_حرم دعا کنید که روزو شب در حال تلاش و مقاومت هستند اللهم عجل لویک الفرج #یا_زهــــــــــرا )     ( ஜ۩حسین۩ஜ : بیخیال نسخه های بی دوای این و آن بوسه بر شش گوشه ات بهتر به دردم میخورد یاحسین  )     ( ஜ۩حسین۩ஜ : صادق آل محمد علیه السلام :هر کس درصدد #عیب-جویی برادر مؤمنش برآید ، تا با آن روزی او را سرزنش کند،مشمول این آیه است:کسانی که دوست دارند، زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع پیدا کند،عذاب دردناکی برای آنان در دنیا و آخرت خواهد بود و خداوند می داند و شما نمی دانید. مستدرک الوسایل، ج 9، ص 110، ح 10379 )     ( قمرخانم : امام حسین (علیه السلام) می فرمایند: هر چه می توانید برای مهدی ما قلم فرسایی کنید چرا که او در زمان خودش غریب است ... )     ( قمرخانم : آقا جانم صاحب الزمانم ...! امروز هم خدا در دفتر عشق، غیبتت را موجّه کرد ... وااااااااای بر من اگر دلیل موجّه بودن غیبتت باشم ... اللهم عجل لولیک الفرج )     ( قمرخانم : امام کاظم علیه السلام : چشمانت را به پرخوابی عادت مده؛ زیرا چشم ها ناسپاس ترین عضو بدن هستند. بحارالانوار ج 49 ص 27 )     ( قمرخانم : دهه فجرآئينه ای است که خورشيد اسلام در آن درخشيد و به ما منعکس شد . مقام معظم رهبری )     ( قمرخانم : در بهار آزادی جای شهدا و امام شهدا خالی/ هدیه به رو ح مطهرشون صلوات. اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین )     ( قمرخانم : فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر برهمگان مبارک باد. )     ( عقیق : 12 بهمن 57 / امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، پس از پانزده سال دوری از وطن درمیان استقبال پرشور مردم قدم به خاک میهن اسلامی گذاشتند. )     ( قمرخانم : دهه فجر، خوش آمدی که با مقدمت، عطرآزادی به جای بوی باروت در فضای‏ میهن اسلامی‏مان پیچید. قفس‏ها شکسته شد و نفس‏ها از زندان سینه‏ هارهایی یافت. دهه فجرمبارک )     ( قمرخانم : امام علی عليه السلام : نفس امّاره، همچون منافق چاپلوسی میکند خود را چون دوستی سازگار و دلسوز جلوه می دهد و همین که فریب داد و بر انسان تسلط یافت، هم چون دشمن، بر او مسلّط شده و با خودخواهی و قلدری فرمان می راند و شخص را به جایگاه های سوء و هلاکت می کشاند تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 234 ، ح 4683 )     ( قمرخانم : حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم : هر که با زنی به خاطر مالش ازدواج کند، خداوند او را به مال وی واگذار می‏کند، و هر که با او به خاطر جمال و زیبائی‏اش ازدواج نماید، در او چیزی را که خوشایند او نیست، خواهد دید، و هر که با وی به خاطر دینش ازدواج کند، خداوند تمامی این مزایا را برای او جمع می‏ کند. تهذیب الاحکام(تحقیق خرسان) ج 7 ، ص 400 – وسایل الشیعه ج 20 ، ص 51 ، ح 25008 )     ( قمرخانم : پيامبر صلی الله علیه و آله : درهای رحمت آسمان در چهار وقت گشوده می‏شود: 1- موقع بارش باران. 2- زمانی که فرزند به چهره پدر و مادرش می‏نگرد. 3- هنگام گشوده شدن در کعبه. 4- هنگام برپایی مراسم عقد و عروسی. جامع الاخبار (شعیری) ص 101 – بحار الانوار (ط-بیروت) ج 100 ، ص 221 )     ( قمرخانم : امام صادق علیه علیه السلام : هر کس از ترس فقر ازدواج نکند نسبت‏ به لطف خداوند بدگمان شده است. چرا که خداوند می‏فرماید: اگر آنان فقیر باشند خداوند از فضل و کرم خود بی نیازشان می‏کند. من لایحضر الفقیه ج 3 ، ص 385 ، ح 4353 )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » طنزانتخابات

طنزانتخابات

ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.
xkchkjohfhj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 20
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 10074
پسند ها : 719
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

عضو غایب دلم گرفته وبی حوصله ام

مدال ها:5
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش

|
ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.

می پسندم        0 

امضای کاربر : یسنا
خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...

تاریخ ز تکرار خودش گریان است
با نوح بگو که نوبت طوفان است

از مرقد حجربن عدی فهمیدم
از چیست مزار فاطمه
«س» پنهان است!
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
طنزانتخابات
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 30
حالت :
اعتبار کاربر : 212
پسند ها : 43
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

سلام
خيلي قشنگ بود. گل از گلمون شكفت.جالب بود.
موفق باشي

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
طنزانتخابات ،

« تفاوت دخترا و پسرا در زمین خوردن (طنز) | دانستنی های طنز »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 03:50 پیش از ظهر