انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی 

آخرین ارسال ها
اعلام اسامی برندگان مسابقه ماه مهر ..:||:.. لازم دونستم تذکر بدم ..:||:.. پاداش بزرگ مسی به جنایات اسرائیل؟ ..:||:.. عكس هایی جدید از سوژه های خنده دار ایرانی ..:||:.. دعای روز سی ام ماه مبارک رمضان +صوت و شرح دعا از زبان مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی ..:||:.. آقایون و خانمها در مواقع مختلف چه کفشایی می پوشند؟ ..:||:.. تولدت مبارک بلاغ عزیز ..:||:.. بدووووووووووووووووو بیاااااااااا بازززززززززی ..:||:.. روستایی که هیچ کس زنانشان را ندیده! ..:||:.. داستان زیبا از حضرت زینب(هرکس که ياور ما باشد. البته ما هم ياري اش مي کنيم ..:||:..

نوار پیام ها
( قمر : عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت / صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت. عاشقان عیدتان مبارک باد. )     ( باران 313 : خداحافظ ماه پروردگار الرحمن الراحمین خداحافظ ماه لحظه های افطار و سحر خداحافظ ماه نعمت و رحمت و برکت خداحافظ ماه شب های نورانی قدر . . . )     ( باران 313 : خدیا ، خروج از ماه مبارک را برای ما مقارن با خروج از تمامی گناهان قرار بده. آمین )     ( مطهره خانم : خوش بر کسی که سفره نشین خدا بود / از هرچه غیر خواسته ی او گر ، جدا بود درب کلاس درس خدا چون گشوده شد / خوش بر مطلبی که قبول انتها بود عید فطر مبارک )     ( مطهره خانم : کم کم غروب ماه خدا دیده می شود / صد حیف ازین بساط که برچیده میشود در این بهار رحمت و غفران و مغفرت / خوشبخت آنکسی ست که بخشیده میشود عید شما مبارک :53: :53: :53: :53: :53: )     ( مطهره خانم : خدایا به ما توفیق ده تا از کسانی باشیم که حاصل دسترنج یکماه ی خود را در رمضان، از این به بعد هم حفظ کنیم.(آمین) )     ( مطهره خانم : همیشه وقتی مهمونی ها تموم میشه، حس غریبی دارم چه برسه به این دفعه که مهمونی خدا داره تموم میشه . . . )     ( سید : خدايا ما را از خوشگلان درگاهت قرار بده (خوشگل یعنی کسی که گلِ و طینتش پاك و خوب است. خوشگل آن قدر مشغول جمال خودش است که وقت ندارد از عیب دیگران صحبت و از آنها غیبت کند. مصباح الهدي، ص371) )     ( یاسمن : خوب است انسان جا پا و نشانی نداشته باشد و در خدا گم شود،کار خوبمان را فراموش کنیم،از کار بدمان استغفار کنیم،و فراموش کنیم تا بی نشان شویم... )     ( قمر : پيامبر صلى الله عليه و آله: در بهشت خانه اى هست كه آن را شادى سرا گويند و جز آنان كه يتيمان مؤمنان را شاد كرده اند وارد آن نمى شوند. (نهج الفصاحه، ح 864) )     ( قمر : پيامبراکرم صلى الله عليه و آله: ساختمان بهشت خشتى از نقره و خشتى از طلاست، گِل آن مُشك بسيار خوشبو و سنگريزه آن لؤلؤ و ياقوت و خاك آن زغفران است... . (نهج الفصاحه، ح 1327) )     ( باران عشق : رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان 93/5/1: جنایات غزه واقعیت ذاتی رژیم گرگ‌صفت صهیونیستی است/ تنها راه علاج، نابودی رژیم صهیونیستی است/ مقاومت مسلحانه به کرانه باختری گسترش یابد ما معتقدیم کرانه باختری نیز باید مانند غزه مسلح شود و کسانی که علاقه مند به سرنوشت فلسطین هستند در این زمینه فعالیت کنند تا رنج و محنت مردم فلسطین، در پرتو دست قدرتمند آنها، و ضعف دشمن صهیونیست، کاهش یابد. )     ( حریم قدس : کوله بارت بربند !شاید این چند سحر فرصت آخر باشد،که به مقصد برسیم ،بشناسیم خدا را وبفهمیم که یک عمر چه غافل بودیم .می شود آسان رفت ،می شود کاری کرد که رضا باشد او. )     ( باران 313 : همیشه لبخند بر لبانت عشق در قلبت لطف در نگاهت محبت در چهره ات بخشش در رفتارت و حق در زبانت جاری باشد داداش مهدی عزیز تولدت مبارک )     ( حجاب اسمانی : خدای من خدایست که اگه سرش فریاد کشیدم...به جای اینکه با مشت بردهانم بزند..باانگشتان مهربانش نوازشم می کند ومی گوید : میدانم جز من کسی رو نداری )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » طنزانتخابات

طنزانتخابات

ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.
xkchkjohfhj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 20
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 5274
پسند ها : 566
حالت من :  Mehrabon.gif
پیام من : خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

عضو غایب دلم گرفته وبی حوصله ام

مدال ها:3
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش

|
ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.

می پسندم        0 

امضای کاربر : یسنا
خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...

تاریخ ز تکرار خودش گریان است
با نوح بگو که نوبت طوفان است

از مرقد حجربن عدی فهمیدم
از چیست مزار فاطمه
«س» پنهان است!
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
طنزانتخابات
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 30
حالت :
اعتبار کاربر : 178
پسند ها : 40
حالت من :  Khoshhal.gif
پیام من : یا ابن الحسن ، یک دانه ز تسبیح نماز سحرت را ، یک بار به نام من محتاج بیانداز...
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

سلام
خيلي قشنگ بود. گل از گلمون شكفت.جالب بود.
موفق باشي

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
طنزانتخابات ،

« تفاوت دخترا و پسرا در زمین خوردن (طنز) | دانستنی های طنز »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 03:00 پیش از ظهر