انجمن یاران منتظر

مسابقه بزرگ عکاسی ویژه محرم 

آخرین ارسال ها
به جای اشک خون ببارد ..:||:.. فقط بگولعنت برحرمله ..:||:.. کربلا همین جاست در دل تو ..:||:.. بی حجابی و بی حیایی در ماه محرم الحرام ..:||:.. واقعیتی ناب وگریه اور از دوستم....یکبار بخوانیددعا کنید خانواده ای جوان از دست ندهد.خیلی سخته ..:||:.. کیست مرایاری کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ..:||:.. مناجات با اقا امام حسین علیه السلام ..:||:.. **سالروز زمینی شدنت مبارک باد گل من** ..:||:.. سخنی با اقااااااااااااااااااا ..:||:.. من هم آب نمی نوشم ..:||:..

نوار پیام ها
( غروب کربلا 313 : صلی الله علیک یا قتیل العبراة امام صادق از امام حسین سلام الله علیهما نقل می کند که فرمودند: ♦♦♦ من کشته گریه هستم. هیچ مومنی مرا یاد نمی کند مگر اینکه گریان می شود♦♦♦ )     ( سینا : امام حسین علیه السلام: أنَا قَتیلُ العَبَرَةِ لا یَذکُرُنی مُؤمِنٌ إلاَّ استَعبَرَ. امالی صدوق،ص137 من کشته اشکم؛ هر مؤمنى مرا یاد کند، اشکش روان شود. )     ( سینا : صلی الله علیک یا اباعبدالله الحسین (علیه السلام) )     ( صبا 20 : « الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم » )     ( قمرخانم : «8 آبان سالروز شهادت محمد حسین فهمیده(بسیجی 13 ساله)،روز نوجوان، روز بسیج دانش آموزی» را گرامی می داریم. شادی روح مطهرش (اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم) روح مطهرش شاد یادش گرامی و راهش پر رهرو باد. )     ( قمرخانم : \"...رهبر ما آن طفل سیزده ساله ایست که با قلب کوچک خود که ارزشش از صدها زبان و قلم ما بزرگتر است،خود را زیر تانک دشمن انداخت و آن را منهدم کرد و خود نیز شربت شهادت نوشید.\" (امام خمینی ره) )     ( قمرخانم : امام صادق علیه السلام فرمود: هر کس که خدا خیرخواه او باشد محبت حسین علیه السلام و زیارتش را در دل او مى‏ اندازد، و هر کس که خدا بدخواه او باشد کینه و خشم حسین علیه السلام و خشم زیارتش را در دل او مى‏ اندازد. (وسائل الشیعة: 10/388) )     ( غروب کربلا 313 : علامه طباطبایی (رحمه الله علیه): این کتبیه های سیاه- که بر در دیوار حسینیه ها و محل ها ی عزاداری نصب کرده اند -ما را شفاعت می کند. )     ( قمرخانم : زمان هر سال در محرم تجدید می‌شود و حیات انسان هر بار در سیدالشهدا علیه السلام. حُب حسین علیه السلام سرّالاسرار شهداست. (شهید سید مرتضی آوینی) )     ( بانوی آفتاب : امام هادی النقی(علیه السلام):أَلْهَزْلُ فَكاهَةُ السُّفَهاءِ وَ صَناعَةُ الْجُهّالِ ». مسخرگى، تفريح سفيهان و كار جاهلان است. )     ( بانوی آفتاب : امام صادق علیه السلام فرمودند : سجده بر تربت حسین علیه السلام حجاب هاى هفتگانه را پاره کرده و از بین مى‏ برد . )     ( بانوی آفتاب : امام هادی نقی (علیه السلام)« إِنَّ لِلّهِ بِقاعًا يُحِبُّ أَنْ يُدْعى فيها فَيَسْتَجيبَ لِمَنْ دَعاهُ وَ الْحَيْرُ مِنْه ». همانا براى خداوند بقعه هايى است كه دوست دارد در آنها به درگاه او دعا شود و دعاى دعاكننده را به اجابت رساند، و حائر حسين(عليه السلام)يكى از آنهاست. )     ( بانوی آفتاب : امام صادق (ع) می فرماید: ان لقتل الحسین حرارة فی قلوب المؤمنین لاتبرد ابداً. برای شهادت امام حسین (ع)، حرارتی در دل های مؤمنان عاشق وجود دارد که تا ابد، سرد شدنی نیست. )     ( صبا 20 : امام حسین علیه السلام فرمودند: جز به یکى از سه نفر حاجت مبر: به دیندار، یا صاحب مروت، یا کسى که اصالت خانوادگى داشته باشد. (تحف العقول ، ص 251) )     ( غروب کربلا 313 : امام حسین علیه السلام: ♡❤ هر که خدا را آن‌گونه که سزاوار اوست بندگی کند، خداوند بیش از آرزوها و کفایتش به او عطا کند. ┘◄ بحار الأنوار، ج 68، ص 184 )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » طنزانتخابات

طنزانتخابات

ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.
xkchkjohfhj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 20
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 5504
پسند ها : 579
حالت من :  Mehrabon.gif
پیام من : خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

عضو غایب دلم گرفته وبی حوصله ام

مدال ها:4
کاربران برتر
کاربران برتر
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش

|
ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.

می پسندم        0 

امضای کاربر : یسنا
خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...

تاریخ ز تکرار خودش گریان است
با نوح بگو که نوبت طوفان است

از مرقد حجربن عدی فهمیدم
از چیست مزار فاطمه
«س» پنهان است!
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
طنزانتخابات
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 30
حالت :
اعتبار کاربر : 196
پسند ها : 41
حالت من :  Khoshhal.gif
پیام من : یا ابن الحسن ، یک دانه ز تسبیح نماز سحرت را ، یک بار به نام من محتاج بیانداز...
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

سلام
خيلي قشنگ بود. گل از گلمون شكفت.جالب بود.
موفق باشي

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
طنزانتخابات ،

« تفاوت دخترا و پسرا در زمین خوردن (طنز) | دانستنی های طنز »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 02:36 بعداز ظهر