انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی یاران منتظر 

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
دعای روز بیست و دوم ماه مبارک رمضان +صوت و شرح دعا از زبان مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی ..:||:.. (((کارخودم-تزیین ساده خیارگوجه پنیر باچندحلقه کیوی وکمی سبزی))) ..:||:.. (((نوشیدنی های قدیمی و مفید برای روزه داران))) ..:||:.. (((ماه خدا و فرنی۲رنگ - کارخودم)))) ..:||:.. مسابقه شماره 21 ماه مهر - 95 ..:||:.. حکمت 323 تا 329 ..:||:.. مــــــــــــــــــــmeــــــــــــن! ..:||:.. یا علی ذکر قیام قائم است ..:||:.. خون از بدن کنار زدن عادت من است! ..:||:.. درد دلهاى امام علی عليه‌السّلام از بی‌وفایی مردم ..:||:..

نوار پیام ها
( قمرخانم : هفتم تیر سالروز شهادت آیت الله شهید دکتر بهشتی (ره) و 72 تن از یاران با وفایش را گرامی می داریم.هدیه به روح مطهرشون صلوات.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم. روح مطهرشان شاد یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد. )     ( تنهاترین سردار : درگیر سفرهای از طرفی خوب و از طرفی بد هستیم کما کان...التماس دعا...شماروبخدا حلالمون کنید یا علی :53: )     ( محمد313 : شهادت شفیع شیعیان و مولای متقیان، علی علیه السلام تسلیت باد )     ( محمد313 : آری ما را بر عظمت و شناسایی شب قدر راهی نیست . تنها می توان درزیر باران رحمتش ایستاد تا برما ببارد و جانهایمان را از آب زلال خود شست وشو دهد و پاک سازد )     ( عشق رهبر : سلام آبجی شناختی.. منم عشق رهبر.. :-( :53: )     ( قمرخانم : کوفه امشب التهاب محشر است / کوفه امشب کربلایی دیگر است جبرئیل آوای غم سر داده است / در فلک شوری دگر افتاده است تیر غصه بر دل زارم نشست / تیغ دشمن فرق مولایم شکست قلب مجنون سوی صحرا می رود / حیدر-علیه السلام امشب سوی زهرا میرود . . . )     ( ye adam : دستهاي خالي من دخيل دل پاكتان، مرا نيز در اين شبها نه به بهاي لياقت، بلكه به رسم رفاقت دعا كنيد. التماس دعا... )     ( نمازتو خوندی؟ : هر روز که می گذرد یک قدم به مرگ نزدیک می شویم./به خدا چطور؟ )     ( بانوی آفتاب : *** نماز و روزه های همتون قبول*** )     ( قمرخانم : حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم : آيا شما را از چيزى خبر ندهم كه اگر به آن عمل كنيد، شيطان از شما دور شود، چندان كه مشرق از مغرب دور است؟ عرض كردند: چرا. فرمودند: روزه روى شيطان را سياه مى‏ كند، صدقه پشت او را مى‏ شكند، دوست داشتن براى خدا و هميارى در كار نيك، ريشه او را مى‏ كند و استغفار شاهرگش را مى ‏زند و برای هر چیزی زکات است و زکات بدن ها روزه است. منهاج البراعه ج 7 ، ص 426 )     ( قمرخانم : امام صادق عليه السلام : اِذا صُمتَ فَلیَصُم سَمعَک وَ بَصرَک وَ شَعرَک وَ جِلدَک؛ آنگاه که روزه مى ‏گیرى باید چشم و گوش و مو و پوست تو هم روزه ‏دار باشند.(یعنى از گناهان پرهیز کند.) کافی(ط-الاسلامیه) ج 4 ، ص 87 ، ح 1 - من لا یحضره الفقیه ج 2 ، ص 108 ، ح 1855 )     ( قمرخانم : سالروز وفات بانوی بزرگ اسلام ، ام المؤمنین خانم حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نائب برحقش مقام معظم رهبری ،همچنین همه ی مسلمانان جهان و کاربران محترم انجمن یاران منتظر تسلیت می گوییم. )     ( نمازتو خوندی؟ : امام صادق علیه السلام می فرمایند: «سه چیز است که افتخار مؤمن و زینت او در دنیا و آخرت است: نماز در آخر شب، بی اعتنایی به آنچه در دست مردم است و ولایت امام از اهل بیت پیامبر صلی الله علیه و آله )     ( چشمه : التماس دعا :) )     ( قمرخانم : امام على عليه ‏السلام : هر كس سه خصلت داشته باشد، دنيا و آخرتش سالم مى‏ماند: به خوبى فرمان دهد و خود به آن عمل كند، از زشتى باز دارد و خود از آن باز ايستد و از حدود الهى پاسدارى كند. تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص332 ، ح7645 )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » طنزانتخابات

طنزانتخابات

ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.
xkchkjohfhj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 20
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 10185
پسند ها : 725
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

عضو غایب دلم گرفته وبی حوصله ام

مدال ها:5
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش

|
ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.

1 تشکر شده از کاربر یسنا برای ارسال مفید :
,

می پسندم        0 

امضای کاربر : یسنا
خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...

تاریخ ز تکرار خودش گریان است
با نوح بگو که نوبت طوفان است

از مرقد حجربن عدی فهمیدم
از چیست مزار فاطمه
«س» پنهان است!
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
طنزانتخابات
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 30
حالت :
اعتبار کاربر : 237
پسند ها : 45
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

سلام
خيلي قشنگ بود. گل از گلمون شكفت.جالب بود.
موفق باشي

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
طنزانتخابات ،

« تفاوت دخترا و پسرا در زمین خوردن (طنز) | دانستنی های طنز »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 08:13 پیش از ظهر