انجمن یاران منتظر

چت مذهبی 

قوانین

آخرین ارسال ها
مردن رو همه بلدن،دلم شهادت میخواد.... ..:||:.. کلمه دوم از 504 ..:||:.. دستاورد جدید نیرو هوایی..... ..:||:.. عاقبت زنـــا کـــار ..:||:.. کلمات انگلیسی از 504 ..:||:.. نامه ای به ارباب ..:||:.. چهل حدیث بسیار زیبا از امام زمان(عج) ..:||:.. اخ که چقد دلم گرفتــــــــــــه ..:||:.. بگو" یاعلی" و بلند شو ..:||:.. عکس های من ..:||:..

نوار پیام ها
( یاسر : كسيكه بخاطر فقر و نادارى از ازدواج منصرف شود، براستى نسبت به روزى دادن خداوند، گمان بد بكار برده است ! )     ( یاسر : سلام علیکم ، عافیت و سلامتی توام با خیر و برکت رو برای همه کاربران محترم از خداوند عزیز خواهانم )     ( حنانه : زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در گله اسب است.. تا میتازی با تو میتازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند.. هرگز برای تو به عقب باز نمیگردند. و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که میتاختی تورا لگد مال خواهند کرد!در عجبم از مردمی که بدنبال دنیایی هستند که روز به روز از آن دورتر میشوند و غافلند از آخرتی که روز به روز به آن نزدیکتر میشوند... )     ( قمرخانم : هر وقت در زندگیت گیری پیش آمد و راه بندان شد، بدان خدا کرده است، زود برو با او خلوت کن و بگو با من چکار داشتی که راهم را بستی؟ هر کس که گرفتار است در واقع گرفته یار است. حاج محمد اسماعیل دولابی(ره) )     ( سینا : خوشبختی یعنی هر صبح یادت باشه به امام زمانت سلام بدهی\" السلام علیک یااباصالح المهدی ( عج ) )     ( qaribe-ashena : احسنت تلاطم خاموش عکستون مفهومی و خوب بود هرچند باید بهتر میگرفتین ولی کلی خوب بود. )     ( قمرخانم : اگر در زندگیتان شکاف هایی هست؛ دلیل آن این است که در بندگیتان برای خدای متعال کم گذاشتید.. آیت الله عبدالکریم حق شناس )     ( قمرخانم : امام باقر – علیه السلام – فرمودند: برترین عبادت، عفت و پاکی شکم (از غذاهای نا مشروع) و طهارت دامن است. «وسائل الشیعه، ج ۱۴، ص ۲۷۱» )     ( مجنون امام رضا : سردار شهید محمد ابراهیم همت : ما هنوز شهادتی بی درد می طلبیم ، غافل از آنکه شهادت را جز به اهل درد نمی دهند. )     ( mohadeseh : بسم الله الرحمن الرحيم.. 🌷 پروردگارا ، دراین روز ، قرار دلهای بیقرارما باش فراوانی را در زندگی ما جاری کن حضورمان راپرمعنا کن وجودمان را لبریز آرامش کن قلبهایمان را سرشار از محبت خود کن کلاممان را لبریز محبت کن انسانیت مارا کامل کن روزتان لبريز از رحمت الهی التماس دعا.🌷💕🌷 )     ( صبا : اللًّهُـ‗__‗ـمَ صَّـ‗__‗ـلِ عَـ‗__‗ـلَى مُحَمَّـ‗__‗ـدٍ وَ آلِ مُحَمَّـ‗__‗ـَد و عَجِّـ‗__‗ـلّ فَّرَجَهُـ‗__‗ـم )     ( قمرخانم : امام علی(علیه السلام) می فرمایند: مجاهد شهید در راه خدا، پاداش او بزرگ تر از پاداش عفیف پاکدامنی نیست که توان بر گناه دارد و آلوده نمی گردد. همانا عفیف پاکدامن فرشته ای از فرشته هاست. )     ( صبا : هرکس میخواهد مارابشناسد داستان کربلا را بخواند. هرچند اگر دل کربلایی نباشد، خواندن داستان را نیز سودی نیست. شهید آوینی )     ( مجنون امام رضا : \"رغبتــــم ســــوی بتان است ولیکـــن دو سه روز... از پی مصلحتـــــی چنــــد مسلمــــان شده ام...!!!\" )     ( ایلیا110 : هر كس از مرد يا زن مسلمانى غيبـــــــت كند، خداوند تا چهل شبانه روز نماز و روزه او را نپذيرد مگر اين كه غيبت شونده او را ببخشد. (بحارالأنوار، ج75، ص 258، ح53) :# :# )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » طنزانتخابات

طنزانتخابات

ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.
xkchkjohfhj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 20
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 9376
پسند ها : 686
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

عضو غایب دلم گرفته وبی حوصله ام

مدال ها:5
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش

|
ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.

می پسندم        0 

امضای کاربر : یسنا
خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...

تاریخ ز تکرار خودش گریان است
با نوح بگو که نوبت طوفان است

از مرقد حجربن عدی فهمیدم
از چیست مزار فاطمه
«س» پنهان است!
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
طنزانتخابات
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 30
حالت :
اعتبار کاربر : 200
پسند ها : 42
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

سلام
خيلي قشنگ بود. گل از گلمون شكفت.جالب بود.
موفق باشي

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
طنزانتخابات ،

« تفاوت دخترا و پسرا در زمین خوردن (طنز) | دانستنی های طنز »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 04:54 بعداز ظهر