انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی 

آخرین ارسال ها
کـــدام شهیـــد ماه عسل رفت جبهه ؟ ! ..:||:.. حستون رو درمورد این تصویر بنویسید ..:||:.. ثبت خاطرات اولین حضور در چت روم یاران منتظر ..:||:.. تصاویر متحرک هفته دفاع مقدس ..:||:.. سلام بر سربند یا زهرا ..:||:.. #خدا# ..:||:.. این زن؛ دختر، خواهر، همسر و مادر شهید است ..:||:.. تصاویر متحرک مربوط به شهیدان و دفاع مقدس ..:||:.. آیا امام زمان(عج) معجزه ای دارند ؟ ..:||:.. ♥♥♥سوره اعراف♥♥♥ ..:||:..

نوار پیام ها
( سینا : آیت اللہ بهجت: کسے کہ دائم الذکر باشد، هموارہ خود را در محضر خدا مے بیند و پیوستہ با خدا سخن مےگوید. )     ( محمد313 : امام خامنه اي (مدظله العالي): هفته‏ دفاع مقدس ، يادآور حادثه‏ اى عظيم و به بار نشستن نتايجى عظيم‏ تر در سير انقلاب ماست و هيچگاه از ذهن ملت محو نخواهد شد. )     ( محمد313 : هفته دفاع مقدس هيچگاه از ذهن ملت محو نخواهد شد )     ( سینا : از او پرسیدم کجا بودی؟ گفت : عروسی پسرم، گفتم : پسرت ازدواج کرد؟ گفت:شهید شد. . . )     ( سینا : مقام معظم رهبری : ما شهید را پرچم پیروزی می دانیم و به آن مفتخر هستیم . )     ( سینا : نشانی ات را از مادرت پرسیدم گفت : قطعه ۶۲- ردیف اول وقتی آمدم یادم آمد می گفتی: قطعه همان غزل است اگر سر نداشته باشد ... تو هم غزل بودی قطعه قطعه.. )     ( سینا : امیر المؤمنین (علیه السلام) فرمود: شیعیان مرابه دوخصلت امتحان کنیدکه اگر دارای این دوخصلت بودندشیعه‌اند: اهمّیت به نماز در اوّل وقت و دستگیری برادران دینی خود با مال، اگر این دو در آن ها نبود، از ما دورند و دورند و دورند! )     ( عقیق : روز 25 ذی القعده روز دحوالارض است و یکی از چهار روزی است که در تمام سال به جهت روزه ممتاز است ودر روایتی روزه اش مثل روزه هفتاد سال است . التماس دعا )     ( سینا : امام خامنه ای(مدظله العالی): اگرتوانستند از شهدا جدایتان کنند ازهمه چیز جدایتان خواهند کرد؛ اما اگر نتوانند از شهدا جدایتان کنند هیچ غلطی نمیتوانند بکنند. )     ( سینا : آیت اللہ بهجت:تنهاوسیلہ آرامش،ذکر خداست جدا کننده متن, جدا کننده متن جدید, جدا کننده متن زیبا, انواع جدا کننده متن, عکس جدا کننده متن بنابراین،ماکہ آرامش نداریم ،میتوانیم بگوییم ذاکریم؟! )     ( سینا : ما در رکاب امام حسین (ع) جنگیدیم و بی وفایی کوفیان را جبران کردیم . شهید سید مرتضی آوینی )     ( سینا : مــا چه میفهمیــم معنی انتظار را ؟؟؟ معنی انــتــظار را باید از مادر شهـــــید گمنام پرسید. )     ( سینا : اَز رآه گُـوش، خُـوردَن بـآده شِـنـیـده ای؟! مَن \"یـآ حُسِیـن\" مـی شِـنَـوَم مَـســت می شَـوم ... )     ( سینا : ڪسے چـہ میـدانــَد شاید قــلـ❤ــــب قرآن ( یاســین) ہمان ⇐یــا حســین⇒ باشد ولـے بـے ســَر... ❈السّلام عَلیک یا اباعبداللـہ الحسین❈ )     ( عقیق : « اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ » )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » طنزانتخابات

طنزانتخابات

ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.
xkchkjohfhj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 20
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 5455
پسند ها : 576
حالت من :  Mehrabon.gif
پیام من : خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

عضو غایب دلم گرفته وبی حوصله ام

مدال ها:3
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش

|
ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.

می پسندم        0 

امضای کاربر : یسنا
خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...

تاریخ ز تکرار خودش گریان است
با نوح بگو که نوبت طوفان است

از مرقد حجربن عدی فهمیدم
از چیست مزار فاطمه
«س» پنهان است!
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
طنزانتخابات
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 30
حالت :
اعتبار کاربر : 179
پسند ها : 40
حالت من :  Khoshhal.gif
پیام من : یا ابن الحسن ، یک دانه ز تسبیح نماز سحرت را ، یک بار به نام من محتاج بیانداز...
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

سلام
خيلي قشنگ بود. گل از گلمون شكفت.جالب بود.
موفق باشي

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
طنزانتخابات ،

« تفاوت دخترا و پسرا در زمین خوردن (طنز) | دانستنی های طنز »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 07:42 پیش از ظهر