انجمن یاران منتظر

چه خبرا 

قوانین

آخرین ارسال ها
اشعاري از دانشمند سني ..:||:.. یه صلوات برای سلامتی وتعجیل درفرج اقا امام زمان ..:||:.. من یک مدعی هستم ..:||:.. جگر گوشه ی حسین(ع) مددی ..:||:.. چرا باید نظر سنجی حذف شودقضاوت با شما ..:||:.. علی‌اکبر، جوانی با شناخت درست از دنیا ..:||:.. چادری ها.. ..:||:.. *تفحص عشق* ..:||:.. ♥ (◕ ‿ ◕ جناب امید ب زندگی پیوندتان مبارک ♥ (◕ ‿ ◕ ..:||:.. 72شهید به یاری ولایت ..:||:..

نوار پیام ها
( عقیق : به به .بوی ماه مبارک رمضان داره میاد . شب نیمه شعبان التماس دعا دارم از همتون. )     ( تسنیم93 : تفاوت اساسی یک انسان عادی و یک انسان مبارز این هست که انسان مبارز هر چیزی را در زندگی یک چالش می پندارد در حالی که یک انسان عادی هر چیزی را نعمت و یا مصیبت می پندارد. )     ( تسنیم93 : تفاوت اساسی یک انسان عادی و یک انسان مبارز این هست که انسان مبارز هر چیزی را در زندگی یک چالش می پندارد در حالی که یک انسان عادی هر چیزی را نعمت و یا مصیبت می پندارد. )     ( سینا : مےگفـتـند : کــربـلـا از عمـر آدم حـساب نـمےشـود . . . بـیـن الـحــرمـیـن را بآ اشـک قـدم مےزدم و الـتـماسـش مےکـردم: بـیـا از تمـآم عـمـرم بـگـذر و تـنـها ایـن چـنـد روز را بـه حسـاب عـمـرم بـنـویـس . . . )     ( عقیق : مشک انست که خود ببوید نه انکه عطار بگوید )     ( ملیسا70 : پیامبر خــــدا (ص) می فرمـــایند: « در آخرالزمان ، زنان خـود را شبیه مردان و مردان خود را شبیه زنان میکنند و زنان لباس مـــردان می پوشند و حیا از آنهـــا گرفتـــه می شود.» ( وَإِذْ زَیَّنَ لَهُمُ الشَّیْطَانُ أَعْمَالَهُمْ) و(به یادآور) زمـــانی که شیطـــان کارهای آنان را در نظرشـــان زیبـــا جلـــوه دهـــد … )     ( نمازتو خوندی؟ : پیامبر صل علی الله علیه وال: دعا كليد رحمت و وضو كليد نماز و نماز کلید بهشت است. )     ( سکوت : امام على عليه السلام : صَومُ شَعبانَ يَذهَبُ بِوَسواسِ الصَّدرِ وَ بَلابِلِ القَلبِ. روزه ماه شعبان، وسواس دل و پريشانى‏ هاى جان را از بين مى ‏برد. تحف العقول ص 102 - خصال ص 612 )     ( عقیق : شعبان و شد و پیک عشق از راه آمد عطر نفس بقیة الله آمد با جلوه سجاد، ابوالفضل و حسین یک ماه و سه خورشید در این ماه آمد حلول ماه شعبان و فرخنده ایام اعیاد شعبانیه مبارک )     ( یاسمن : میلاد عموی عشق و احساس بر همگان مبارک )     ( mosafer : میلاد خط سرخ عشق، سومین پرچم دار قله امامت و دیانت آقا اباعبدالله الحسین مبارک باد )     ( سینا : بیا آقا بیا آقا، دلم تنگ است. بدون تو هر آوایی که می آید بد آهنگ است. بیا آقا که در چشمم، بدون پرتو رویت، زمین بی روح و طرح آسمان خاکستری رنگ است. )     ( عقیق : عیدتون مبارک )     ( تسنیم93 : الا اي پاسدار انقلاب کشور عشق نام نيکويت هميشه ثبت، اندر دفتر عشق تو کردي اقتدا در عزت و ايثار به آنکس که هستي اش فدا بنمود و گرديد\"مظهر عشق\" ولادت امام حسين-ع و روز پاسدار مبارکباد. )     ( mersad : التماس دعا از همه دوستان ما رو از دعای خیرتون محروم نسازین )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » طنزانتخابات

طنزانتخابات

ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.
xkchkjohfhj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 20
حالت :
دعوت شدگان : 4
اعتبار کاربر : 7127
پسند ها : 638
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

عضو غایب دلم گرفته وبی حوصله ام

مدال ها:5
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش

|
ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.

می پسندم        0 

امضای کاربر : یسنا
خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...

تاریخ ز تکرار خودش گریان است
با نوح بگو که نوبت طوفان است

از مرقد حجربن عدی فهمیدم
از چیست مزار فاطمه
«س» پنهان است!
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
طنزانتخابات
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 30
حالت :
اعتبار کاربر : 200
پسند ها : 42
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

سلام
خيلي قشنگ بود. گل از گلمون شكفت.جالب بود.
موفق باشي

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
طنزانتخابات ،

« تفاوت دخترا و پسرا در زمین خوردن (طنز) | دانستنی های طنز »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 08:37 بعداز ظهر