انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی یاران منتظر 

ختم قرآن

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
فطریه را به چه افرادی می‌توان داد؟/ آیا پرداخت زکات فطره مهمان واجب است؟ ..:||:.. (((...فضیلت شب عید فطر کمتر از شب قدر نیست...پیشاپیش عیدتون مبارک))) ..:||:.. پیامک تبریک عید سعید فطر ..:||:.. اس ام اس تبریک عید فطر ، پیامک عید فطر ..:||:.. درخواست ما درعیدازخداوند........... ..:||:.. خداحافظ ای ماه خدا ..:||:.. دعای روز سی ام ماه مبارک رمضان +صوت و شرح دعا از زبان مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی ..:||:.. خاطره حسینی شدن 3====>محسن(طلبه) ..:||:.. خیر دنیا و آخرت ..:||:.. عملیات تحت امر فرماندهی معظم کل قوا انجام گرفت/ بیش از 170 تروریست تکفیری به هلاکت رسیدند ..:||:..

نوار پیام ها
( ایلیا110 : عید سعید فطر رو خدمت تمام دوستان تبریک عرض میکنم )     ( قمرخانم : شهادت مظلومانه اولین شهید محراب حضرت علی (علیه السلام)، بزرگ مرد تاریخ بشریت را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نائب برحقش مقام معظم رهبری همچنین عموم مسلمین جهان و شما ياران منتظر تسلیت میگوییم. )     ( قمرخانم : شب قدر، شب احیای خویش، با دم مسیحایی دعاست شبی است که باید قدر خویش را بشناسی، تقدیر خویش را رقم بزنی و خویشتنِ جدید را با قلم توبه و جوهر اشک ترسیم کنی . . . طاعات قبول و التماس دعای فرج )     ( قمرخانم : بوی عطریاس دارد جمعه ها/ وعده دیداردارد جمعه ها/ جمعه هادل یاد دلبرمی کند نغمه یاابن الحسن سرمی کند/ ظهور آقاصاحب الزمان(عج)صلوات.التماس دعا )     ( قمرخانم : سالروز رحلت جانگداز رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(رحمة الله علیه) و قیام خونین پانزده خرداد تسلیت باد. )     ( قمرخانم : امام علی (علیه‌السلام) در معرفی بهترین روزه می‌فرماید: «روزه قلب بهتر از روزه زبان است و روزه زبان بهتر از روزه شکم.»(غررالحکم، ص 176) )     ( قمرخانم : فرمانده کل قوا در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین(علیه السلام): امنیت ملی و آرامش کشور بسیار مهم است و کاندیداهای محترم مراقب باشند به‌خاطر خطای در تشخیص، گسل های اعتقادی، جغرافیایی، زبانی و قومی را تحریک نکنند و در مسیر طراحی ناتمام دشمن قرار نگیرند، زیرا اگر کسی بخواهد برخلاف امنیت کشور اقدام کند، قطعاً با سیلی سختی مواجه خواهد شد. )     ( قمرخانم : مناجات شعبانیه را خواندید؟بخوانید آقا،مناجات شعبانیه از مناجاتهایی است که اگر انسان دنبالش برود و فکر در او بکند، انسان را به یک جایی می رساند. آن کسی که این مناجات را گفته و همه ائمه به حسب روایات می خواندند، اینها، آنهایی بودند که وارسته از همه چیز بودند. امام خمینی (ره) )     ( غم هجران : مانده ام با غم هجران نگارم چه کنم / عمر بگذشت و ندیدم رخ یارم چه کنم // چشم آلوده کجا دیدن دلدار کجا / چشم دیدار رخ دوست ندارم چه کنم // سالروز ولادت آقا امام زمان حضرت حجت ابن الحسن العسکری عجل الله تعالی فرجه الشریف را به محضر حضرتش و نایب برحقش مقام معظم رهبری و عموم مسلمانان جهان تبریک میگوییم / آقا جان تولدت مبارک / )     ( قمرخانم : فرخنده میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(علیه السلام ) و روز جوان را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عج) و نائب بر حقش مقام معظم رهبری، همه ی مسلمانان و شیعیان جهان ،جوانان ایرانی و بویژه جوانان انجمن یاران منتظر تبریک و تهنیت عرض میکنم. )     ( قمرخانم : ای سرو بوستان ایستادگی! ای زیباترین گل باغ حسین! ای جوان رعنا و رشید حسین! ای علی را یادگار! ای علی اکبر! سلام و درود بی پایان بر صورت و سیرت پیامبر گونه ات. میلاد حضرت علی اکبر(علیه السلام) و روز جوان مبارک )     ( قمرخانم : رهبر انقلاب صبح امروز در دیدار معلمان: این سند ۲۰۳۰ یونسکو چیزی نیست که جمهوری اسلامی تسلیم آن شود. اصل کار غلط است؛ اینکه برویم سندی امضا کنیم و بعد بی‌سروصدا آن را اجرا کنیم؛ مطلقاً مجاز نیست. بنده از شورای عالی انقلاب فرهنگی هم گله‌مندم. باید مراقبت میکردند و نباید میگذاشتند کار به جایی بکشد که ما جلوی آن را بگیریم. اینجا جمهوری اسلامی است. 1396/02/17 )     ( قمرخانم : رهبر معظم انقلاب: اگر میخواهید این اقتدار و عظمت و مصونیت باقی بماند، باید در انتخابات شرکت کنید. مهم نیست به چه کسی رأی میدهیم، مهم این است که همه بیایند و باشند و نشان بدهند که حاضرند از اسلام و جمهوری اسلامی دفاع کنند. اگر این حضور ادامه یابد، دشمن هرگز هیچ غلطی در مقابل کشور نخواهد توانست بکند. )     ( قمرخانم : میلاد پر فروغ اسوه عارفان، زینت عابدان حضرت امام زین العابدین علی بن الحسین (علیه السلام) را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نائب برحقش مقام معظم رهبری وعموم مسلمانان جهان همچنین کاربران انجمن یاران منتظر تبریک و تهنیت عرض می نماییم. )     ( قمرخانم : یاد و خاطره قافله سالار معلمان شهید فیلسوف فرزانه آیت الله مرتضی مطهری و روز معلم گرامی و جاودانه باد . . . )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » طنزانتخابات

طنزانتخابات

ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.
xkchkjohfhj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 20
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 10379
پسند ها : 728
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

عضو غایب دلم گرفته وبی حوصله ام

مدال ها:5
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش

|
ما به کسی رای می دهیم که ولایتی باشد؛ عادل باشد؛ عارف به مسایل مملکت باشد؛ روحانی باشد؛ جایگاه جلیلی برای ایرانیان ایجاد کند؛ در مسایل مالی غرضی نداشته باشد؛ رضایی جز رضای الهی را طلب نکند و اهل کار باشد مثلا قالیباف باشد.

1 تشکر شده از کاربر یسنا برای ارسال مفید :
,

می پسندم        0 

امضای کاربر : یسنا
خدایا؛
همیشه و هر لحظه یادم بنداز که؛
نامحرم، نامحرم است؛
چه در دنیای حقیقی، چه در دنیای مجازی؛
یادم بنداز فاطمه «س» را که؛
از نابینا رو می پوشاند ...

تاریخ ز تکرار خودش گریان است
با نوح بگو که نوبت طوفان است

از مرقد حجربن عدی فهمیدم
از چیست مزار فاطمه
«س» پنهان است!
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
طنزانتخابات
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 30
حالت :
اعتبار کاربر : 241
پسند ها : 46
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

سلام
خيلي قشنگ بود. گل از گلمون شكفت.جالب بود.
موفق باشي

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
طنزانتخابات ،

« تفاوت دخترا و پسرا در زمین خوردن (طنز) | دانستنی های طنز »

ختم قرآن

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 01:04 بعداز ظهر