انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی یاران منتظر 

ختم قرآن

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
فطریه را به چه افرادی می‌توان داد؟/ آیا پرداخت زکات فطره مهمان واجب است؟ ..:||:.. (((...فضیلت شب عید فطر کمتر از شب قدر نیست...پیشاپیش عیدتون مبارک))) ..:||:.. پیامک تبریک عید سعید فطر ..:||:.. اس ام اس تبریک عید فطر ، پیامک عید فطر ..:||:.. درخواست ما درعیدازخداوند........... ..:||:.. خداحافظ ای ماه خدا ..:||:.. دعای روز سی ام ماه مبارک رمضان +صوت و شرح دعا از زبان مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی ..:||:.. خاطره حسینی شدن 3====>محسن(طلبه) ..:||:.. خیر دنیا و آخرت ..:||:.. عملیات تحت امر فرماندهی معظم کل قوا انجام گرفت/ بیش از 170 تروریست تکفیری به هلاکت رسیدند ..:||:..

نوار پیام ها
( ایلیا110 : عید سعید فطر رو خدمت تمام دوستان تبریک عرض میکنم )     ( قمرخانم : شهادت مظلومانه اولین شهید محراب حضرت علی (علیه السلام)، بزرگ مرد تاریخ بشریت را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نائب برحقش مقام معظم رهبری همچنین عموم مسلمین جهان و شما ياران منتظر تسلیت میگوییم. )     ( قمرخانم : شب قدر، شب احیای خویش، با دم مسیحایی دعاست شبی است که باید قدر خویش را بشناسی، تقدیر خویش را رقم بزنی و خویشتنِ جدید را با قلم توبه و جوهر اشک ترسیم کنی . . . طاعات قبول و التماس دعای فرج )     ( قمرخانم : بوی عطریاس دارد جمعه ها/ وعده دیداردارد جمعه ها/ جمعه هادل یاد دلبرمی کند نغمه یاابن الحسن سرمی کند/ ظهور آقاصاحب الزمان(عج)صلوات.التماس دعا )     ( قمرخانم : سالروز رحلت جانگداز رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(رحمة الله علیه) و قیام خونین پانزده خرداد تسلیت باد. )     ( قمرخانم : امام علی (علیه‌السلام) در معرفی بهترین روزه می‌فرماید: «روزه قلب بهتر از روزه زبان است و روزه زبان بهتر از روزه شکم.»(غررالحکم، ص 176) )     ( قمرخانم : فرمانده کل قوا در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین(علیه السلام): امنیت ملی و آرامش کشور بسیار مهم است و کاندیداهای محترم مراقب باشند به‌خاطر خطای در تشخیص، گسل های اعتقادی، جغرافیایی، زبانی و قومی را تحریک نکنند و در مسیر طراحی ناتمام دشمن قرار نگیرند، زیرا اگر کسی بخواهد برخلاف امنیت کشور اقدام کند، قطعاً با سیلی سختی مواجه خواهد شد. )     ( قمرخانم : مناجات شعبانیه را خواندید؟بخوانید آقا،مناجات شعبانیه از مناجاتهایی است که اگر انسان دنبالش برود و فکر در او بکند، انسان را به یک جایی می رساند. آن کسی که این مناجات را گفته و همه ائمه به حسب روایات می خواندند، اینها، آنهایی بودند که وارسته از همه چیز بودند. امام خمینی (ره) )     ( غم هجران : مانده ام با غم هجران نگارم چه کنم / عمر بگذشت و ندیدم رخ یارم چه کنم // چشم آلوده کجا دیدن دلدار کجا / چشم دیدار رخ دوست ندارم چه کنم // سالروز ولادت آقا امام زمان حضرت حجت ابن الحسن العسکری عجل الله تعالی فرجه الشریف را به محضر حضرتش و نایب برحقش مقام معظم رهبری و عموم مسلمانان جهان تبریک میگوییم / آقا جان تولدت مبارک / )     ( قمرخانم : فرخنده میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(علیه السلام ) و روز جوان را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عج) و نائب بر حقش مقام معظم رهبری، همه ی مسلمانان و شیعیان جهان ،جوانان ایرانی و بویژه جوانان انجمن یاران منتظر تبریک و تهنیت عرض میکنم. )     ( قمرخانم : ای سرو بوستان ایستادگی! ای زیباترین گل باغ حسین! ای جوان رعنا و رشید حسین! ای علی را یادگار! ای علی اکبر! سلام و درود بی پایان بر صورت و سیرت پیامبر گونه ات. میلاد حضرت علی اکبر(علیه السلام) و روز جوان مبارک )     ( قمرخانم : رهبر انقلاب صبح امروز در دیدار معلمان: این سند ۲۰۳۰ یونسکو چیزی نیست که جمهوری اسلامی تسلیم آن شود. اصل کار غلط است؛ اینکه برویم سندی امضا کنیم و بعد بی‌سروصدا آن را اجرا کنیم؛ مطلقاً مجاز نیست. بنده از شورای عالی انقلاب فرهنگی هم گله‌مندم. باید مراقبت میکردند و نباید میگذاشتند کار به جایی بکشد که ما جلوی آن را بگیریم. اینجا جمهوری اسلامی است. 1396/02/17 )     ( قمرخانم : رهبر معظم انقلاب: اگر میخواهید این اقتدار و عظمت و مصونیت باقی بماند، باید در انتخابات شرکت کنید. مهم نیست به چه کسی رأی میدهیم، مهم این است که همه بیایند و باشند و نشان بدهند که حاضرند از اسلام و جمهوری اسلامی دفاع کنند. اگر این حضور ادامه یابد، دشمن هرگز هیچ غلطی در مقابل کشور نخواهد توانست بکند. )     ( قمرخانم : میلاد پر فروغ اسوه عارفان، زینت عابدان حضرت امام زین العابدین علی بن الحسین (علیه السلام) را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نائب برحقش مقام معظم رهبری وعموم مسلمانان جهان همچنین کاربران انجمن یاران منتظر تبریک و تهنیت عرض می نماییم. )     ( قمرخانم : یاد و خاطره قافله سالار معلمان شهید فیلسوف فرزانه آیت الله مرتضی مطهری و روز معلم گرامی و جاودانه باد . . . )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » آخرین اخبار » کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

بسم ربّ الزّینب*س* کاروان پیاده روی حرم تا حرم، از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س* تا حرم با صفای امام رضا*ع* 18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*) هزینه 80 هزار حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...) تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س* اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده) برگشت : با قطار (إن شاءالله) سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع* هیئت یا
;hv,hk \dhni v,d hlhl vqh*u*

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

مشاهده رای ها رای : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
سوال : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
إن شاءالله بله رای دهندگان : 0
إن شاءالله سال های آینده رای دهندگان : 0

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 4914
پسند ها : 667
حالت من :  Khoonsard.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:4
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

بسم ربّ الزّینب*س*

کاروان پیاده روی حرم تا حرم،
از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س*
تا حرم با صفای امام رضا*ع*
18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*)
هزینه 80 هزار
حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...)
تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س*
اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده)
برگشت : با قطار (إن شاءالله)
سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR
شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
هیئت یا زینب*س*
متوسلین به علی بن جعفر*ع*
إن شاءالله ببینمتون
(تا یادم نرفته: فعلا مخصوص برادران)
یا زهرا*س*

2 تشکر شده از کاربر عباس خادم برای ارسال مفید :
مهدیه , ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم

التماس دعا ....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
چهارشنبه ۳۰ امرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 58
حالت :
اعتبار کاربر : 129
پسند ها : 68
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

خوش به سعادتتون
التماس دعا

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

می پسندم        0 

امضای کاربر : ليلا
هرگز نمازت را ترک مکن میلیون ها نفر زیر خاک، بزرگترین آرزویشان بازگشت به دنیاست تا سجده کنند...       ولو یک سجده!

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
کاروان ، پیاده ، روی ، امام ، رضا*ع* ،

« خواننده محجبه!! آکادمی گوگوش(شبکه ی من وتو) | تجاوز مرگبار به دختر جلوی چشم برادرانش »

ختم قرآن

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 01:05 بعداز ظهر