انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی یاران منتظر 

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
برنامه ی تابستانی چت روم یاران منتظر 95 | جلسه ی یازدهم : آیت گاو ..:||:.. زهرایی تقدیم میکند15==> آموزش پرچم ( ویژه محرم) ..:||:.. حکمت 372 تا 378 ..:||:.. جاذبه های گردشگری لرستان ..:||:.. یک نکته ی روانشناسی ..:||:.. خاک های نرم کوشک / نویسنده سعید عاکف / داستان هایی از شهید بزرگوار عبدالحسین برونسی / بخش دوم ..:||:.. تاثیر فضای مجازی بر زندگی ..:||:.. بشنو از من چون حکایت می کنم......طنز ..:||:.. موسیقی بی کلام و مخصوص مناجات و ارامش بخش ..:||:.. سرداری که مادرش هم نمی دانست فرمانده عملیات است ..:||:..

نوار پیام ها
( گمنام : فضا طوری شده است که لحظه لحظه دچار تردید می شدی اگرررر حسین بن علی را نمی شناختی! :53: )     ( قمرخانم : یاد و خاطره امام و شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی می داریم .هدیه به روح مطهرشان اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم. )     ( قمرخانم : ای شهیدان ، عشق مدیون شماست / هرچه ما داریم از خون شماست ای شقایق ها و ای آلاله ها / دیدگانم دشت مفتون شماست . . . *** )     ( قمرخانم : حقا که غدیر بهر ما نوروز است میزان عدالت است و ظالم سوز است جمهوری اسلامی ما با صلوات از یمن ولایت علی پیروز است. )     ( قمرخانم : نام علی: عدالت راه علی: سعادت عشق علی: شهادت ذکر علی: عبادت عید علی: مبارک.عید غدیر خم، عید ولایت و امامت بر همگان مبارک )     ( قمرخانم : امروز تنها وارث غدیر حضرت مهدی (علیه السلام) است. خدایا لذت دیدارش را بر ما ارزانی دار. )     ( عقیق : امام صادق علیه السلام، درباره پاداش روزه عید غدیر فرموده اند: «روزه داشتن در روز عید غدیر پاداشی معادل روزه گرفتن در همه عمر دنیا را دارد.» و فرموده اند: «روزه داشتن روز عید غدیر خم، کفاره گناه شصت سال است.» )     ( عقیق : در طول سال، چهار روز است که در فضیلت روزه، امتیاز ویژه‌ای دارند: 1. روز هفدهم ربیع الاول؛ که ولادت پیامبر اکرم (ص) است. 2. روز بیست و هفتم ماه رجب؛ که پیامبر اکرم (ص) در آن روز به پیامبری مبعوث شدند. 3. روز بیست و پنجم ذى القعده؛ که روز دحو الارض است. 4. روز هجدهم ذى الحجه؛ که عید غدیر است و روزی است که پیامبر اکرم (ص)، حضرت علی(ع) را به امامت منصوب کردند. )     ( غم هجران : (امشب همه عاشقان به عیش و طربند / در مدح علی به گفتگو با ادبند // در گود غدیرخم به ذکر صلوات / در عهد دگر به تکسوار عربند // عید سعید غدیر خم مبارک باد ) )     ( عقیق : رسول ا... صلی الله علیه واله و سلم در حدیثی می فرمایند: «عمل خیر و عبادت در هیچ ایامی در نزد حق تعالی محبوب تر از دهه اول ذی الحجه نیست.». روزه گرفتن ۹ روز اول این دهه که ثواب روزه تمام عمر را دارد.التماس دعا )     ( قمرخانم : پيامبر صلى ا‏لله‏ عليه ‏و ‏آله : از خوشبختى انسان درخواست خير از خداوند و خشنودى به خواست اوست و از بدبختى انسان است كه از خدا درخواست خير نكند و به خواست او ناخشنود باشد. تحف العقول ص 55 )     ( قمرخانم : رسول اكرم صلى الله عليه و آله : تا زمانى كه مردم، امر به معروف و نهى از منكر نمايند و در كارهاى نيك و تقوا به يارى يكديگر بشتابند، در خير و سعادت خواهند بود، اما اگر چنين نكنند، بركت ها از آنان گرفته شود و گروهى بر گروه ديگر سلطه پيدا كنند. نه در زمين ياورى دارند و نه در آسمان. مجموعه ورام ج2 ، ص126 - تهذيب الاحكام، ج 6، ص 181 )     ( قمرخانم : رسول اكرم صلى الله عليه و آله : صدقه بجا، نيكوكارى، نيكى به پدر و مادر و صله رحم، بدبختى را به خوش بختى تبديل و عمر را زياد و از پيشامدهاى بد جلوگيرى مى كند. نهج الفصاحه ص549 ، ح 1869 )     ( میثاق واقعی : در عشق و مستی داده ام بود و نبود خويشتن ای ساقی مستان بگو ديوانه ام يا عاقلم #رهی_معیری )     ( عقیق : قال الرضا (ع) : لا تنقضی الأیام و اللیالی حتی تصیر طوس مختلف شیعتی و زواری، الا فمن زارنی فی غربتی بطوس کان معی فی درجتی یوم القیامة مغفورا له. امام رضا (ع) به دعبل فرمود: روزها و شبهای چندانی نمی گذرد، مگر اینکه طوس، محل رفت و آمد شیعیان و زائران من می گردد . آگاه باش! پس هر کس مرا در غربتم در طوس زیارت کند، روز قیامت همراه من در رتبه من خواهد بود و آمرزیده خواهد گشت. بحار الانوار، ج 99، ص .39 )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » آخرین اخبار » کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

بسم ربّ الزّینب*س* کاروان پیاده روی حرم تا حرم، از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س* تا حرم با صفای امام رضا*ع* 18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*) هزینه 80 هزار حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...) تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س* اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده) برگشت : با قطار (إن شاءالله) سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع* هیئت یا
;hv,hk \dhni v,d hlhl vqh*u*

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

مشاهده رای ها رای : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
سوال : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
إن شاءالله بله رای دهندگان : 0
إن شاءالله سال های آینده رای دهندگان : 0

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 4864
پسند ها : 662
حالت من :  Khoonsard.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:4
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

بسم ربّ الزّینب*س*

کاروان پیاده روی حرم تا حرم،
از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س*
تا حرم با صفای امام رضا*ع*
18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*)
هزینه 80 هزار
حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...)
تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س*
اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده)
برگشت : با قطار (إن شاءالله)
سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR
شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
هیئت یا زینب*س*
متوسلین به علی بن جعفر*ع*
إن شاءالله ببینمتون
(تا یادم نرفته: فعلا مخصوص برادران)
یا زهرا*س*

2 تشکر شده از کاربر عباس خادم برای ارسال مفید :
مهدیه , ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم
مرگ بر آن مرده ی سیاسی که پاش لب گوره و حالا به فکر شورای ره بری افتاده .....................

داره یه صداهایی میاد ....
دارن میطلبن خانوم حضرت زینب .....
ای کاش قسمت ما هم بشه ....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
چهارشنبه ۳۰ امرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 58
حالت :
اعتبار کاربر : 126
پسند ها : 68
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

خوش به سعادتتون
التماس دعا

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

می پسندم        0 

امضای کاربر : ليلا
هرگز نمازت را ترک مکن میلیون ها نفر زیر خاک، بزرگترین آرزویشان بازگشت به دنیاست تا سجده کنند...       ولو یک سجده!

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
کاروان ، پیاده ، روی ، امام ، رضا*ع* ،

« خواننده محجبه!! آکادمی گوگوش(شبکه ی من وتو) | تجاوز مرگبار به دختر جلوی چشم برادرانش »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 11:45 پیش از ظهر