انجمن یاران منتظر

چه خبرا 

قوانین

آخرین ارسال ها
شجاعت، عبادت و سخاوت امام حسن ..:||:.. دعای روز شانزدهم ماه مبارک رمضان +صوت و شرح دعا از زبان مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی / بسیار زیبا ..:||:.. برنامه ماه عسل توبیخ شد! ..:||:.. شهید علمدار ..:||:.. sluggo های بامزه در خیابان ها! ..:||:.. به پدرت بگو به خواهرم چیزی نگوید آبرو داری کند ..:||:.. حسن روحانی در ضیافت افطار با استانداران:اقای روحانی بازم که شروع کردی ..:||:.. خواهر مهربونممم نماز جان میلادت مبارک ..:||:.. تنهای اول... ..:||:.. ***آبجی عزیزم(روزهای سخت) میلادت ستاره باران *** ..:||:..

نوار پیام ها
( بهار14معصوم : دعای روز شانزدهم ماه مبارک رمضان به شعر(((یارب ز کرم فروغ ایمانم ده***توفیق به همراهی نیکانم ده***از صحبت اشرار جهان دورم کن***مأوا ز کرم به باغ رضوانم ده))) )     ( بهار14معصوم : معنی دعای روز پانزدهم ماه مبارک رمضان به شعر(((ای مونس وغمخوار وحبیبم یارب***کن طاعت خاشعان نصیبم یارب***همصحبت سالکان حق جویم ساز***خود باش به هر درد،طبیبم یارب))) )     ( صبا : ای تو با قلبم صمیمی یا حسن تو کریم بن کریمی یا حسن داری از زهرا نشان یا مجتبی مهربانی دل رحیمی یا حسن . . . میلاد کریم اهل بیت مبارک )     ( قمرخانم : یا امام حسن مجتبی علیه السلام ای گل زهــــــــــــرا ولادتت مبارک. )     ( قمرخانم : ولادت باسعادت کريم اهل بيت، حضرت امام حسن مجتبي(علیه السلام) را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)و نائب بر حقش مقام معظم رهبری،همچنین همه شیعیان جهان و کاربران گرامی انجمن یاران منتظر تبریک و تهنیت می گوییم. )     ( سکوت : از حضرت امام حسن علیه السلام پرسیده شد که بردباری یعنی چه؟ فرمودند: بردباری عبارت از فرو بردن خشم و اختیار خودداشتن است. (تحف العقول، ص 227) )     ( صبا : روزه داران به رهش جان و دل ایثار کنید امشب از جام تولای وی افطار کنید میلاد کریم اهل بیت مبارک )     ( بهار14معصوم : معنی دعای روزچهاردهم ماه مبارک رمضان به شعر(((بگذر تو زلغزش وخطایم یارب***برهان زکشاکش قضایم یارب***عذرم بپذیر از کرم ای عزت بخش***منما هدف تیر بلایم یارب))) )     ( پسرآفتاب : امام صادق ع:اگر کسی در روز گرمی روزه بگیرد و تشنه شود ،خدای سبحان هزار فرشته را موکل میکند تا چهره او را مسح کنند و تا هنگام افطار به او یشارت دهند و هنگام افطار خدا می فرماید: عجب معطری! چه بوی خوشی داری !فرشتگان من شاهد باشید که او را امرزیدم. )     ( قمرخانم : روايت در مورد شهید، بعد از لحظه شهادت چنين آمده است كه: سر شهيد در دامان دو حوري بهشتي قرار مي‌گيرد و آن دو گرد و غبار از چهره‌اش مي‌زدايند و به او مي‌گويند شهادت در راه خدا مبارك باد.كنز العمال ج4-ص21-ح1153 )     ( هدی : درخبر است دهه اول ماه صیام رحمت الهی جاری است پس زیاد لا اله الا الله بگویید دهه دوم ماه *خداوند گناهان را می بخشد پس زیاد استغفار کنید ودهه سوم از اتش نجات میدهد زیاد بگویید اجر نا من النار یا مجیر..در شب وروزهای زیبای رمضان التماس دعا )     ( محمد313 : امام خامنه‌ ای (مدظله العالى):کشور، امروز درگیر جنگ اقتصادى، امنیتى و بالاتر از همه جنگ فرهنگى است؛ این را اگر کسى نداند، خواب خواهد ماند. منتها حالا بعضى‌ها نمیخواهند این را بفهمند، چون اگر چنانچه باور کنند تکلیف به گردنشان میگذارد؛ بعضى‌ها هم کشش آن را ندارند.امّا واقعیّت قضیّه این است، کسى که اهل مبارزه است بیدار است! )     ( بهار14معصوم : معنی دعای روز سیزدهم ماه مبارک رمضان به شعر(((یارب تو زخواب جهل بیدارم کن***فارغ ز هوای نفس غدّارم کن***از شرّ حوادث جهانم برهان***تقوا ده وهمصحبت ابرارم کن)))الهی آمین. )     ( بهار14معصوم : (شعر)معنی دعای روزدوازدهم ماه مبارک رمضان ازاستاد مرحوم علی مردانی(((یارب به قناعتم ممهّد گردان***برزیورعفّتم مفیّد گردان***ایمن گردان از آنچه راترسانم***در نشرعدالتم مؤیّد گردان))) )     ( بهار14معصوم : معنی دعای روزیازدهم ماه مبارک رمضان به شعر(((یارب زعطای خویش مسرورم کن***ازفسق وفجور ومعصیت دورم کن***تا وارهم از آتش قهر وغضبت***باهرچه خصال نیک محشورم کن))) )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » آخرین اخبار » کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

بسم ربّ الزّینب*س* کاروان پیاده روی حرم تا حرم، از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س* تا حرم با صفای امام رضا*ع* 18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*) هزینه 80 هزار حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...) تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س* اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده) برگشت : با قطار (إن شاءالله) سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع* هیئت یا
;hv,hk \dhni v,d hlhl vqh*u*

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

مشاهده رای ها رای : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
سوال : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
إن شاءالله بله رای دهندگان : 0
إن شاءالله سال های آینده رای دهندگان : 0

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 4565
پسند ها : 599
حالت من :  Khoonsard.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:2
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

بسم ربّ الزّینب*س*

کاروان پیاده روی حرم تا حرم،
از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س*
تا حرم با صفای امام رضا*ع*
18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*)
هزینه 80 هزار
حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...)
تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س*
اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده)
برگشت : با قطار (إن شاءالله)
سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR
شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
هیئت یا زینب*س*
متوسلین به علی بن جعفر*ع*
إن شاءالله ببینمتون
(تا یادم نرفته: فعلا مخصوص برادران)
یا زهرا*س*

1 تشکر شده از کاربر عباس خادم برای ارسال مفید :
مهدیه ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم
مرگ بر منافق
(برای شناخت منافق حتما سخنان رائفی پور درباره منافق و نشانه هاش گوش بدید به افراد خاصی میرسید ...)
مـــــــــرگـــــــــــــ
                 بـــــــــــــــــــــــــــــــر
                                         آلــــــ سعــــــــــــــــــود ....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
چهارشنبه ۳۰ امرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 58
حالت :
اعتبار کاربر : 124
پسند ها : 66
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

خوش به سعادتتون
التماس دعا

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

می پسندم        0 

امضای کاربر : ليلا
هرگز نمازت را ترک مکن میلیون ها نفر زیر خاک، بزرگترین آرزویشان بازگشت به دنیاست تا سجده کنند...       ولو یک سجده!

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
کاروان ، پیاده ، روی ، امام ، رضا*ع* ،

« خواننده محجبه!! آکادمی گوگوش(شبکه ی من وتو) | تجاوز مرگبار به دختر جلوی چشم برادرانش »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 12:23 بعداز ظهر