انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی 

آخرین ارسال ها
نظرسنجی ..زندگی اینده باماهواره یا بدون ماهواره؟ ..:||:.. داستان آموزنده کلاس فلسفه ..:||:.. شفا یافتن دختر معلول در حرم سیدالشهدا(ع) ..:||:.. صرف شام با زنی دیگر ..:||:.. لیست ختم قرآن دور 27 و 28 به نیت 14 معصوم صلوات الله علیهم اجمعین بروز شد ..:||:.. احادیث تصویری ..:||:.. داستان جالب مردی در سردخانه ! ..:||:.. كنيه والقاب امام رضا (ع) ..:||:.. اجساد دو داعشی پس از عملیات انتحاری + تصاویر(۱۸+) ..:||:.. عکسی که از خبرگزاری دولت حذف شد ..:||:..

نوار پیام ها
( صبا 20 : السلام علیک یا علی بن موسی الرضا علیه السلام )     ( صبا 20 : امام علی علیه السلام: تَجاوَز مَعَ القُدرَةِ وأحسِن مَعَ الدَّولَةِ تَکمُل لَکَ السِّیادَةُ. عیون الحکمت ،ص200 آنگاه که قدرت دارى ،در گذر،وآنگاه که دورِ حکومت توست ، نیکى کن ، تا سَرورى برایت به کمال رسد. )     ( غروب کربلا 313 : امام صادق علیه‏السلام : از نگاه [ناپاک] بپرهیزید که چنین نگاهى تخم شهوت را در دل مى‌کارد و ‏همین براى فتنه‌ى صاحب آن دل بس است. تحف ‏العقول، ص 305 )     ( سینا : بعضــے هــا گفتند مــا خدا را مے پرستیم بــہ ما تهمت بت پرستے زدند گفتند خــامنه اے شده است بت شمـــــــآهآ نــــہ ...! نـــہ ...! خـــامنہ اے بــت نیستـــــ تبــرے ست کــہ خــدا دارد بــا آن 【 بت شــرق و غــرب 】 را می شکنــد خــامنہ اے خــدا نیستـــــ نــاخــداے بــا خــداستــــــ )     ( قمرخانم : کاش میشد شب یلدا به کنارت باشم / مرهم وشمع و چراغ شب تارت باشم / کاش میشد که بلندای شب یلدا را/ به بقیع آیم و تا صبح به کنارت باشم. السلام علیک یا رسول الله / السلام علیک یا ائمه قبرستان بقیع )     ( قمرخانم : سالروز شهادت پیامبر اکرم صلی الله علیه واله و امام حسن و امام رضا علیهم السلام را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و همه مسلمانان و شما کاربران بزرگوار انجمن یاران منتظر تسلیت عرض می نماییم.آجرک الله یا صاحب الزمان )     ( محمد313 : در سوگ نبی (ص) جهان سیه می پوشد در سینه، دل از داغ حسن(ع) می جوشد از ماتم هشتمین امام معصوم هر شیعه ز درد، جام غم می نوشد. اللهم صل علی محمد و آل محمد التماس دعا )     ( یاسمن : از فردا دیگر پیامبر باران ها و رحمت ها نمیخندد )) )     ( صبا 20 : امام حسن عسگری (ع):علامات المؤمن خمس: صلاة الخمسین، و زیارة الاربعین، و التختم، فى الیمین، و تعفیر الجبین و الجهر ببسم الله الرحمن الرحیم. نشانه ‏هاى مؤمن پنج چیز است: 1 ـ نمازهاى پنجاهگانه (3) 2 ـ زیارت اربعین3 ـ انگشتر به دست راست كردن 4 ـ بر خاك سجده كردن 5 ـ بسم الله الرحمن الرحیم را بلند گفتن.وسائل الشیعه، ج 10، ص 373، و نیز التهذیب، ج 6، ص 52 )     ( غروب کربلا 313 : پیامبر اکرم (ص) : کسی که دوست دارد عمرش طولانی و روزیش زیاد شود، نسبت‏ به پدر و مادرش نیکی کند و صله رحم بجای آورد. کنز العمال، ج 16، ص 475. )     ( غروب کربلا 313 : .امام صادق(ع): هر کس دیده اش بر زنی افتد و چشم به سوی آسمان بالا برد و یا آن را روی هم گذارد ، دیده بر هم ننهد مگر آنکه خداوند یکی از حوران بهشتی را به همسری وی در آورد. من لایحضره الفقیه/ج 5/ص 131 )     ( غروب کربلا 313 : امام علی (ع): هرکس (در برابر گناه) چشم خود را فرو بندد، دلش را آسوده گرداند. غرر الحکم، ص 354 )     ( ghaed : امام على عليه السلام :پس ، بنده اى از پروردگارش ترسيد . . . زيرا روز مرگش را نمى داند و آرزوهايش او را مى فريبد و شيطان موكل اوست ، معصيت را برايش مى آرايد، تا مرتكب آن شود و به توبه اميدوارش مى كند، تا در كار آن امروز و فردا كند ، تا آن كه مرگ بر او هجوم آورد ، در حالى كه در غفلت محض از آن به سر مى برد . نهج البلاغة : الخطبة ۶۴ )     ( محمد313 : در حقیقت، ۹ دی آنطور که در کلام رهبر فرزانه ما تبلور یافته، نمادی از بصیرت، دشمن‌شناسی و حضور در عرصه‌ مجاهدانه توسط مردم مسلمان ایران است. )     ( مهدی313 : امام علی (ع ) : فیما اوصی به امیرالمؤمنین - علیه السلام - عند وفاته : الصلوة ، الصلوة ، الصلوة در آن چیزی که امیرالمومنین (ع ) هنگام وفات وصیت کرد، این بود: نماز، نماز، نماز. ( مستدرک الوسائل ، ج 1، ص 173 ) )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » آخرین اخبار » کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

بسم ربّ الزّینب*س* کاروان پیاده روی حرم تا حرم، از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س* تا حرم با صفای امام رضا*ع* 18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*) هزینه 80 هزار حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...) تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س* اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده) برگشت : با قطار (إن شاءالله) سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع* هیئت یا
;hv,hk \dhni v,d hlhl vqh*u*

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

مشاهده رای ها رای : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
سوال : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
إن شاءالله بله رای دهندگان : 0
إن شاءالله سال های آینده رای دهندگان : 0

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 2016
پسند ها : 454
حالت من :  Khoonsard.gif
پیام من : الهی به زینب*س*
عجل لولیک الفرج
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:2
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

بسم ربّ الزّینب*س*

کاروان پیاده روی حرم تا حرم،
از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س*
تا حرم با صفای امام رضا*ع*
18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*)
هزینه 80 هزار
حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...)
تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س*
اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده)
برگشت : با قطار (إن شاءالله)
سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR
شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
هیئت یا زینب*س*
متوسلین به علی بن جعفر*ع*
إن شاءالله ببینمتون
(تا یادم نرفته: فعلا مخصوص برادران)
یا زهرا*س*

1 تشکر شده از کاربر عباس خادم برای ارسال مفید :
مهدیه ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم
یا حبیب بن الحبیب، یا طبیب بن الطبیب، یا علی موسی الرّضا، یا غریب بن الغریب...

من گدای بی نوای حضرت معصومه ام من سگ صحن و سرای حضرت معصومه ام
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
چهارشنبه ۳۰ امرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 58
حالت :
اعتبار کاربر : 121
پسند ها : 63
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

خوش به سعادتتون
التماس دعا

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

می پسندم        0 

امضای کاربر : ليلا
هرگز نمازت را ترک مکن میلیون ها نفر زیر خاک، بزرگترین آرزویشان بازگشت به دنیاست تا سجده کنند...       ولو یک سجده!

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
کاروان ، پیاده ، روی ، امام ، رضا*ع* ،

« خواننده محجبه!! آکادمی گوگوش(شبکه ی من وتو) | تجاوز مرگبار به دختر جلوی چشم برادرانش »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 12:02 پیش از ظهر