انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی 

کانال تلگرام یاران منتظر

آخرین ارسال ها
. نوکر نرود به کربلا پس چه کند ..:||:.. شب و جمعه و یادی از عزیزان سفر کرده ..:||:.. ضرورت اخلاص در تزکیه نفس ..:||:.. رد شدن یا ردّ شدن، ..:||:.. سخنان تامل برانگیز ..:||:.. لباس های محرک وجامعه تشنه!! ..:||:.. جملات زیبا از کوروش کبیر ..:||:.. ((رقابتهای بیهوده زندگی،روح مان را به نابودی می کشاند)) ..:||:.. (( سرفراز باشی میهن )) ..:||:.. لیست ختم قرآن دور 51 و 52 به نیت 14 معصوم صلوات الله علیهم اجمعین بروز شد ..:||:..

نوار پیام ها
( ஜ۩حسین۩ஜ : تو این هوای سرد که استخوان ها در سرما یخ میزند برای #مدافعان_حرم دعا کنید که روزو شب در حال تلاش و مقاومت هستند اللهم عجل لویک الفرج #یا_زهــــــــــرا )     ( ஜ۩حسین۩ஜ : بیخیال نسخه های بی دوای این و آن بوسه بر شش گوشه ات بهتر به دردم میخورد یاحسین  )     ( ஜ۩حسین۩ஜ : صادق آل محمد علیه السلام :هر کس درصدد #عیب-جویی برادر مؤمنش برآید ، تا با آن روزی او را سرزنش کند،مشمول این آیه است:کسانی که دوست دارند، زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع پیدا کند،عذاب دردناکی برای آنان در دنیا و آخرت خواهد بود و خداوند می داند و شما نمی دانید. مستدرک الوسایل، ج 9، ص 110، ح 10379 )     ( قمرخانم : امام حسین (علیه السلام) می فرمایند: هر چه می توانید برای مهدی ما قلم فرسایی کنید چرا که او در زمان خودش غریب است ... )     ( قمرخانم : آقا جانم صاحب الزمانم ...! امروز هم خدا در دفتر عشق، غیبتت را موجّه کرد ... وااااااااای بر من اگر دلیل موجّه بودن غیبتت باشم ... اللهم عجل لولیک الفرج )     ( قمرخانم : امام کاظم علیه السلام : چشمانت را به پرخوابی عادت مده؛ زیرا چشم ها ناسپاس ترین عضو بدن هستند. بحارالانوار ج 49 ص 27 )     ( قمرخانم : دهه فجرآئينه ای است که خورشيد اسلام در آن درخشيد و به ما منعکس شد . مقام معظم رهبری )     ( قمرخانم : در بهار آزادی جای شهدا و امام شهدا خالی/ هدیه به رو ح مطهرشون صلوات. اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین )     ( قمرخانم : فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر برهمگان مبارک باد. )     ( عقیق : 12 بهمن 57 / امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، پس از پانزده سال دوری از وطن درمیان استقبال پرشور مردم قدم به خاک میهن اسلامی گذاشتند. )     ( قمرخانم : دهه فجر، خوش آمدی که با مقدمت، عطرآزادی به جای بوی باروت در فضای‏ میهن اسلامی‏مان پیچید. قفس‏ها شکسته شد و نفس‏ها از زندان سینه‏ هارهایی یافت. دهه فجرمبارک )     ( قمرخانم : امام علی عليه السلام : نفس امّاره، همچون منافق چاپلوسی میکند خود را چون دوستی سازگار و دلسوز جلوه می دهد و همین که فریب داد و بر انسان تسلط یافت، هم چون دشمن، بر او مسلّط شده و با خودخواهی و قلدری فرمان می راند و شخص را به جایگاه های سوء و هلاکت می کشاند تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 234 ، ح 4683 )     ( قمرخانم : حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم : هر که با زنی به خاطر مالش ازدواج کند، خداوند او را به مال وی واگذار می‏کند، و هر که با او به خاطر جمال و زیبائی‏اش ازدواج نماید، در او چیزی را که خوشایند او نیست، خواهد دید، و هر که با وی به خاطر دینش ازدواج کند، خداوند تمامی این مزایا را برای او جمع می‏ کند. تهذیب الاحکام(تحقیق خرسان) ج 7 ، ص 400 – وسایل الشیعه ج 20 ، ص 51 ، ح 25008 )     ( قمرخانم : پيامبر صلی الله علیه و آله : درهای رحمت آسمان در چهار وقت گشوده می‏شود: 1- موقع بارش باران. 2- زمانی که فرزند به چهره پدر و مادرش می‏نگرد. 3- هنگام گشوده شدن در کعبه. 4- هنگام برپایی مراسم عقد و عروسی. جامع الاخبار (شعیری) ص 101 – بحار الانوار (ط-بیروت) ج 100 ، ص 221 )     ( قمرخانم : امام صادق علیه علیه السلام : هر کس از ترس فقر ازدواج نکند نسبت‏ به لطف خداوند بدگمان شده است. چرا که خداوند می‏فرماید: اگر آنان فقیر باشند خداوند از فضل و کرم خود بی نیازشان می‏کند. من لایحضر الفقیه ج 3 ، ص 385 ، ح 4353 )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » آخرین اخبار » کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

بسم ربّ الزّینب*س* کاروان پیاده روی حرم تا حرم، از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س* تا حرم با صفای امام رضا*ع* 18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*) هزینه 80 هزار حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...) تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س* اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده) برگشت : با قطار (إن شاءالله) سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع* هیئت یا
;hv,hk \dhni v,d hlhl vqh*u*

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

مشاهده رای ها رای : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
سوال : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
إن شاءالله بله رای دهندگان : 0
إن شاءالله سال های آینده رای دهندگان : 0

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 4798
پسند ها : 654
حالت من :  Khoonsard.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:2
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

بسم ربّ الزّینب*س*

کاروان پیاده روی حرم تا حرم،
از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س*
تا حرم با صفای امام رضا*ع*
18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*)
هزینه 80 هزار
حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...)
تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س*
اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده)
برگشت : با قطار (إن شاءالله)
سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR
شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
هیئت یا زینب*س*
متوسلین به علی بن جعفر*ع*
إن شاءالله ببینمتون
(تا یادم نرفته: فعلا مخصوص برادران)
یا زهرا*س*

1 تشکر شده از کاربر عباس خادم برای ارسال مفید :
مهدیه ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم
مرگ بر آن مرده ی سیاسی که پاش لب گوره و حالا به فکر شورای ره بری افتاده .....................

داره یه صداهایی میاد ....
دارن میطلبن خانوم حضرت زینب .....
ای کاش قسمت ما هم بشه ....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
چهارشنبه ۳۰ امرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 58
حالت :
اعتبار کاربر : 126
پسند ها : 68
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

خوش به سعادتتون
التماس دعا

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

می پسندم        0 

امضای کاربر : ليلا
هرگز نمازت را ترک مکن میلیون ها نفر زیر خاک، بزرگترین آرزویشان بازگشت به دنیاست تا سجده کنند...       ولو یک سجده!

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
کاروان ، پیاده ، روی ، امام ، رضا*ع* ،

« خواننده محجبه!! آکادمی گوگوش(شبکه ی من وتو) | تجاوز مرگبار به دختر جلوی چشم برادرانش »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 01:58 بعداز ظهر