انجمن یاران منتظر

مسابقه بزرگ عکاسی ویژه محرم 

آخرین ارسال ها
شهدای کربلا همه مظلومیت داشتند ولی حضرت علی اصغر.... ..:||:.. حجاب دست و پاگیر است؟ ..:||:.. اسید پاشی ها آغاز آتش یک فتنه است و روحانی هیزم کش این آتش است ..:||:.. الفاتحهههههههههههههههه ..:||:.. الهی ببین خانوما از چی میترسن ..:||:.. نماز روز آخر ماه ذی الحجه واعمال شب اول محرم ..:||:.. متن خطبه ی سیدالشهدا در منی فوق العاده خواندنیست، انگار برای امروز ماست. ..:||:.. غربت آقا ..:||:.. هدیه امام حسین به سپیده و جشن محرم... ..:||:.. حلالیت.. ..:||:..

نوار پیام ها
( غروب کربلا 313 : برحذر باشید از ستم کردن بر كسی كه جز خدا كسی را ندارد. امام حسین ( علیه السلام ) )     ( غروب کربلا 313 : قال رسول الله (ص): 【 هرکس شب را خسته از طلب روزی حلال به روز برساند ، آمرزیده است. 】 ┘◄ بحارالانوار،ج۱۰۰،ص۲ )     ( مطهره سادات : عالم همه قطره و درياست حسين ، خوبان همه بنده و مولاست حسين ، ترسم كه شفاعت كند از قاتل خويش ، از بس كه كَرَم دارد و آقاست حسين )     ( مطهره سادات : یا اباصالح المهدی گفته بودی که طبیب دل بیمارانم . . . پس طبیب دل من باش، که بیمار توأم )     ( صبا 20 : پیامبر خدا صلى الله علیه و آله: خَیرُ اُمَّتی مَن هَدَمَ شَبابَهُ فی طاعَةِ اللّهِ، وفَطَمَ نَفسَهُ عَن لَذّاتِ الدُّنیا وتَوَلَّهَ بِالآخِرَةِ، إنَّ جَزاءَهُ عَلَى اللّهِ أعلى مَراتِبِ الجَنَّةِ؛ بهترینِ امّت من کسى است که جوانی‌اش را در فرمانبرى از خداوند، سپرى کند و خود را از خوشی‌هاى دنیا وا‌گیرد و شیفته آخرت باشد. به‌راستى که پاداش او نزد خداوند، برترین جایگاه بهشت است. )     ( حجاب اسمانی : وای که دلم میل به جایی دارد...جاییکه زمین حال هوایی دارد..یک روزمیایدوزجان میخوانم...بین الحرمین عجب صفایی دارد....السلام علیک یااباعبدالله الحسین..السلام علیک یاابوالفضل العباس )     ( حجاب اسمانی : دل رابه غیرعشق توبربادداده ام...لعنت به دل بی دروپیکرم ...یاحسین ...شرمنده اتم اقاجان... )     ( غروب کربلا 313 : حضرت امام مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) روحی لتراب مقدمه الفداء : اگر از خداوند ( صاحب عزت و جلال ) طلب آمرزش کنی ، خداوند تو را می آمرزد . إذا استغفرت الله ( عز و جل ) فالله یغفر لک . بحارالأنوار ، ج 51 ، ص 329 )     ( سینا : بـــہ یاد همہ گذشتگان .... خدا مے داند یک صــــــلواتے را کہ انسان بفرستد و براے میتے هـــــــدیہ کند چــــہ معنویتے ، چـــــــــــہ صورتے ، براے همین یک صلــــوات است ! ◀ آیت اللہ بهجت(ره) ... )     ( قمرخانم : رسول اکرم صلی الله علیه واله :برترین ایمان آن است که بدانی خداوند هر کجا باشی با توست. )     ( صبا 20 : قالَ الإمام الجواد - علیه السلام - : فَسادُ الاْخْلاقِ بِمُعاشَرَهِ السُّفَهاءِ، وَ صَلاحُ الاْخلاقِ بِمُنافَسَهِ الْعُقَلاءِ. «کشف الغمّه، ج 2، ص 349» امام جواد - علیه السلام - فرمود: معاشرت و همنشینی با بی خردان و افراد لااُبالی سبب فساد و تباهی اخلاق خواهد شد; و معاشرت و رفاقت با خردمندان هوشیار، موجب رشد و کمال اخلاق می باشد. )     ( بانوی آفتاب : امام صادق علیه السّلام فرمودند: يا مَعْشَر الشِّيعَةِ إنَّکمْ قَدْ نُسِبْتُمْ إلَينا کونُوا لَنا زَيْناً وَ لا تَکونُوا عَلَيْنا شَيْناً. اي شيعيان، شما به ما منسوب هستيد، پس مايه زينت ما باشيد نه مايه آبرو ريزي ما. مشکاة الأنوار، ص 67 )     ( بانوی آفتاب : اللهم جعل محیای محیا محمد و آل محمد و مماتی ممات محمد و آل محمد )     ( قمرخانم : هیچ دعائی بالاتر از این نیست که خدا ما را از خودش دور نکند و هیچ دردی هم بالاتر از درد هجران نیست .الهی قمشه ای )     ( قمرخانم : رسول اكرم صلى الله عليه و آله : اَلصَّدَقَةُ عَلى وَجه ِها وَ اصطِناعُ المَعروفِ وَ بِرُّ الوالِدَينِ وَ صِلَةُ الرَّحِمِ تُحَوِّلُ الشِّقاءَ سَعادَةً وَ تَزيدُ فِى العُمرِ وَ تَقى مَصارِعَ السُّوءِ؛ صدقه بجا، نيكوكارى، نيكى به پدر و مادر و صله رحم، بدبختى را به خوش بختى تبديل و عمر را زياد و از پيشامدهاى بد جلوگيرى مى كند. نهج الفصاحه ص549 ، ح 1869 )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » آخرین اخبار » کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

بسم ربّ الزّینب*س* کاروان پیاده روی حرم تا حرم، از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س* تا حرم با صفای امام رضا*ع* 18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*) هزینه 80 هزار حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...) تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س* اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده) برگشت : با قطار (إن شاءالله) سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع* هیئت یا
;hv,hk \dhni v,d hlhl vqh*u*

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

مشاهده رای ها رای : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
سوال : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
إن شاءالله بله رای دهندگان : 0
إن شاءالله سال های آینده رای دهندگان : 0

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 1715
پسند ها : 438
حالت من :  Khoonsard.gif
پیام من : الهی به زینب*س*
عجل لولیک الفرج
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:1
کاربران برتر
کاربران برتر

|

بسم ربّ الزّینب*س*

کاروان پیاده روی حرم تا حرم،
از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س*
تا حرم با صفای امام رضا*ع*
18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*)
هزینه 80 هزار
حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...)
تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س*
اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده)
برگشت : با قطار (إن شاءالله)
سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR
شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
هیئت یا زینب*س*
متوسلین به علی بن جعفر*ع*
إن شاءالله ببینمتون
(تا یادم نرفته: فعلا مخصوص برادران)
یا زهرا*س*

1 تشکر شده از کاربر عباس خادم برای ارسال مفید :
مهدیه ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم
یا حبیب بن الحبیب، یا طبیب بن الطبیب، یا علی موسی الرّضا، یا غریب بن الغریب...

من گدای بی نوای حضرت معصومه ام من سگ صحن و سرای حضرت معصومه ام
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
چهارشنبه ۳۰ امرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 58
حالت :
اعتبار کاربر : 120
پسند ها : 63
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

خوش به سعادتتون
التماس دعا

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

می پسندم        0 

امضای کاربر : ليلا
هرگز نمازت را ترک مکن میلیون ها نفر زیر خاک، بزرگترین آرزویشان بازگشت به دنیاست تا سجده کنند...       ولو یک سجده!

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
کاروان ، پیاده ، روی ، امام ، رضا*ع* ،

« خواننده محجبه!! آکادمی گوگوش(شبکه ی من وتو) | تجاوز مرگبار به دختر جلوی چشم برادرانش »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 02:40 بعداز ظهر