انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی 

آخرین ارسال ها
اسم من دانشجوست آیا؟؟؟ ..:||:.. یه روش مهم برای اینکه اقا عباس جوجه هاشو.......... ..:||:.. ♣♣ پهلون سرتو بالا بگیر ♣♣ ..:||:.. بدووووووووووووبیالطیفه ..:||:.. بدون نیت ننویس ..:||:.. مردی که ذوب شد...! +عکس ..:||:.. پیشواز محرم25/ الهی بمیرم برای رقیه 3ساله+پخش+دانلود ..:||:.. ارزش دخترهاااا ..:||:.. بازی اسم و فامیل هر کی خواست بیاد ..:||:.. ما دین خود را نمی فروشیم ..:||:..

نوار پیام ها
( سینا : شخصی از حضرت آیت العظمی بهجت پرسیدند: ♥•٠· برای نفی خواطر (پاکیزه کردن دل وذهن از هر چه جز خدا) چه کنیم؟ ایشان فرمودند:ضدش راانجام دهید؛ استغفار کنید و صلوات بفرستید که ضد آن خواطر هستند. برای شادی آیت الله بهجت یه ♥ صلوات ♥ اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم )     ( غروب کربلا 313 : دلتـــنـــگـــی نـــه بـــا قلـــــــــم نــــوشـتـــه می شـــود نـــه بــــــا دکـــــــــمـــــــــــه های ســـــــرد کـیـــبـــورد … دلتـــنـــگـــی را فقــــط بـــــا اشــــک می نــویــسنـد ! )     ( غروب کربلا 313 : حضرت آیت الله بهجت: گشتیم و گشتیم اما هیچ ذکری برتر از #صلوات بر محمّد و آلِ محمّد (علیهم السلام) نیافتیم )     ( غروب کربلا 313 : وساطت و همسریابی همانند سایر پدیده های اجتماعی دایم در حال دگرگونی و تغییر است. هر روزه به موازات تنوع و گستردگی حیات اجتماعی انسان ها و تسهیل ارتباطات میان انسانی در سطوح مختلف، شیوه ها و الگوهای همسریابی جدیدتری به وجود می آید. )     ( هدی : مقام معظم رهبری: این افتخاری نیست برای زن که اورا از محیط زنانه از خصوصیات زنانه از اخلاق زنانه دور کنیم خانه داری را فرزند داری را شوهر داری را ننگ او به حساب اوریم فرهنگ غرب خانواده را متلاشی کرد متلاشی شدن خانواده افزایش فرزندان بی هویت است )     ( هدی : مقام معظم رهبری :به نظر من تا ان جایی که می توانید نصیحت کنید هرکسی را که احساس می کنید دنیا زده است به هر طریقی می توانید نصیحت کنید وبدانید نصیحت به هرحال موثراست )     ( هدی : مقام معظم رهبری :گاهی شهید شدن اسان تر از زنده ماندن است حقا که چنین است این نکته را اهل معنا وحکمت ودقت خوب درک می کنند گاهی زنده ماندن وزیستن وتلاش کردن دریک محیط به مراتب مشکل تر از شهید شدن است امام حسن علیه السلام این مشکل را انتخاب کرد )     ( صبا 20 : انگشتتان را وارد اقیانوس کنید و دوباره خارج کنید آن وقت آب باقی مانده بر روی انگشت شما با آب اقیانوس مقایسه میشود که همان مقایسه زندگی دنیوی و اخروی است -حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) )     ( باران 313 : یا ذاالجلال والاکرام )     ( سینا : هم قد گلوله توپ بود گفتم: چه جوری اومدی اینجا؟ گفت: با التماس! گفتم: چه چوری گلوله رو بلند می کنی میاری؟ گفت: با التماس! به شوخی گفتم: میدونی چه جوری آدم شهید میشه؟ لبخندی زد و گفت: با التماس! تکه های بدنش رو که جمع می کردم فهمیدم چقدر التماس کرده! )     ( غروب کربلا 313 : ﻫﺮﻭﻗﺖ ﺳﯿﻠﯽ ﺧﻮﺭﺩﯼ ، ﺑﮕﻮ:ﯾﺎﺯﻫﺮﺍ ........ ﻫﺮﻭﻗﺖ ﺩﺳﺘﺖ ﺭﻭﺑﺴﺘﻨﺪ، ﺑﮕﻮ: ﯾﺎﻋﻠﯽ ....... ﻫﺮﻭﻗﺖ ﺑﯽ ﯾﺎﻭﺭﺷﺪﯼ، ﺑﮕﻮ: ﯾﺎﺣﺴﻦ ......... ﻫﺮﻭﻗﺖ ﺁﺏ ﺧﻮﺭﺩﯼ، ﺑﮕﻮ:ﯾﺎﺣﺴﯿﻦ ..... ﻫﺮﻭﻗﺖ ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ ﺷﺪﻱ ﺑﮕﻮ:ﻳﺎﺍﺑﺎﺍﻟﻔﻀﻞ ........... ﺍﻣﺎ ﺍﮔﺮﺗﺸﻨﻪ ﺷﺪﯼ،ﺁﺏ ﻧﺨﻮﺭﺩﯼ،ﺑﯽ ﯾﺎﻭﺭﺷﺪﯼ، ﺩﺳﺘﺖ ﺭﻭ ﺑﺴﺘﻨﺪ،ﺳﯿﻠﯽ ﺧﻮﺭﺩﯼ،ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ ﺷﺪﻱ ﺑﮕﻮ \":ﺍﻣﺎﻥ ﺍﺯﺩﻝ ﺯﯾﻨﺐ\" )     ( عقیق : در حدیثى از رسول خدا(صلى الله علیه وآله) مى خوانیم که عبادت و کار نیک در هیچ ایّامى به اندازه این ایّام (ده روز اوّل ماه ذى الحجّه) فضیلت ندارد.( اقبال، صفحه 317) )     ( سینا : یادت هست قلّاب می گرفتم از دیوار باغ بالا بروی تا ته باغ را نگاه کنی ؟ حالا من درجه درجه به شانه ام افزوده ام و تو پلّه پلّه از آسمان بالا رفته ای ... صدرالدّین انصاری زاده )     ( محمد313 : سالروز پیوند گل باغ نبوی با امیرالمؤمنین مولا علی، تبریک و تهنیت. )     ( محمد313 : سال روز پاک ترین، زلال ترین ، شادترین و مقدس ترین پیوند هستی مبارک باد )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » آخرین اخبار » کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

بسم ربّ الزّینب*س* کاروان پیاده روی حرم تا حرم، از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س* تا حرم با صفای امام رضا*ع* 18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*) هزینه 80 هزار حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...) تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س* اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده) برگشت : با قطار (إن شاءالله) سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع* هیئت یا
;hv,hk \dhni v,d hlhl vqh*u*

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

مشاهده رای ها رای : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
سوال : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
إن شاءالله بله رای دهندگان : 0
إن شاءالله سال های آینده رای دهندگان : 0

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 1703
پسند ها : 437
حالت من :  Khoonsard.gif
پیام من : الهی به زینب*س*
عجل لولیک الفرج
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg
وبسایت من : وبسایت من

|

بسم ربّ الزّینب*س*

کاروان پیاده روی حرم تا حرم،
از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س*
تا حرم با صفای امام رضا*ع*
18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*)
هزینه 80 هزار
حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...)
تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س*
اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده)
برگشت : با قطار (إن شاءالله)
سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR
شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
هیئت یا زینب*س*
متوسلین به علی بن جعفر*ع*
إن شاءالله ببینمتون
(تا یادم نرفته: فعلا مخصوص برادران)
یا زهرا*س*

1 تشکر شده از کاربر عباس خادم برای ارسال مفید :
مهدیه ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم
یا حبیب بن الحبیب، یا طبیب بن الطبیب، یا علی موسی الرّضا، یا غریب بن الغریب...

من گدای بی نوای حضرت معصومه ام من سگ صحن و سرای حضرت معصومه ام
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
چهارشنبه ۳۰ امرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 58
حالت :
اعتبار کاربر : 120
پسند ها : 63
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

خوش به سعادتتون
التماس دعا

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

می پسندم        0 

امضای کاربر : ليلا
هرگز نمازت را ترک مکن میلیون ها نفر زیر خاک، بزرگترین آرزویشان بازگشت به دنیاست تا سجده کنند...       ولو یک سجده!

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
کاروان ، پیاده ، روی ، امام ، رضا*ع* ،

« خواننده محجبه!! آکادمی گوگوش(شبکه ی من وتو) | تجاوز مرگبار به دختر جلوی چشم برادرانش »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 05:18 بعداز ظهر