انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی یاران منتظر 

آخرین ارسال ها
خلاصه جلسه سوم اموزش زبان ..:||:.. آموزش شعبده بازی های ساده و قابل انجام در عموم ..:||:.. وداع امام سجاد(علیه السلام) با ماه مبارک رمضان ..:||:.. اعمال شب و روز عید سعید فطر ..:||:.. قرائت جزء روزسی ام و مطالب خواندنی و آداب و رسوم مردم آذربایجان شرقی در ماه رمضان ..:||:.. یادی از کارتونای قدیمی....آخی...یادش بخیر...خاطره بازی ..:||:.. خداحافظ ماه خوبی ها ..:||:.. بدووووووووووووووووو بیاااااااااا بازززززززززی ..:||:.. هتلی شبیه کشتی در کره ..:||:.. حرکت جالب روی آب ..:||:..

نوار پیام ها
( باران 313 : خداحافظ ماه پروردگار الرحمن الراحمین خداحافظ ماه لحظه های افطار و سحر خداحافظ ماه نعمت و رحمت و برکت خداحافظ ماه شب های نورانی قدر . . . )     ( باران 313 : خدیا ، خروج از ماه مبارک را برای ما مقارن با خروج از تمامی گناهان قرار بده. آمین )     ( مطهره خانم : خوش بر کسی که سفره نشین خدا بود / از هرچه غیر خواسته ی او گر ، جدا بود درب کلاس درس خدا چون گشوده شد / خوش بر مطلبی که قبول انتها بود عید فطر مبارک )     ( مطهره خانم : کم کم غروب ماه خدا دیده می شود / صد حیف ازین بساط که برچیده میشود در این بهار رحمت و غفران و مغفرت / خوشبخت آنکسی ست که بخشیده میشود عید شما مبارک :53: :53: :53: :53: :53: )     ( مطهره خانم : خدایا به ما توفیق ده تا از کسانی باشیم که حاصل دسترنج یکماه ی خود را در رمضان، از این به بعد هم حفظ کنیم.(آمین) )     ( مطهره خانم : همیشه وقتی مهمونی ها تموم میشه، حس غریبی دارم چه برسه به این دفعه که مهمونی خدا داره تموم میشه . . . )     ( سید : خدايا ما را از خوشگلان درگاهت قرار بده (خوشگل یعنی کسی که گلِ و طینتش پاك و خوب است. خوشگل آن قدر مشغول جمال خودش است که وقت ندارد از عیب دیگران صحبت و از آنها غیبت کند. مصباح الهدي، ص371) )     ( یاسمن : خوب است انسان جا پا و نشانی نداشته باشد و در خدا گم شود،کار خوبمان را فراموش کنیم،از کار بدمان استغفار کنیم،و فراموش کنیم تا بی نشان شویم... )     ( قمر : پيامبر صلى الله عليه و آله: در بهشت خانه اى هست كه آن را شادى سرا گويند و جز آنان كه يتيمان مؤمنان را شاد كرده اند وارد آن نمى شوند. (نهج الفصاحه، ح 864) )     ( قمر : پيامبراکرم صلى الله عليه و آله: ساختمان بهشت خشتى از نقره و خشتى از طلاست، گِل آن مُشك بسيار خوشبو و سنگريزه آن لؤلؤ و ياقوت و خاك آن زغفران است... . (نهج الفصاحه، ح 1327) )     ( باران عشق : رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان 93/5/1: جنایات غزه واقعیت ذاتی رژیم گرگ‌صفت صهیونیستی است/ تنها راه علاج، نابودی رژیم صهیونیستی است/ مقاومت مسلحانه به کرانه باختری گسترش یابد ما معتقدیم کرانه باختری نیز باید مانند غزه مسلح شود و کسانی که علاقه مند به سرنوشت فلسطین هستند در این زمینه فعالیت کنند تا رنج و محنت مردم فلسطین، در پرتو دست قدرتمند آنها، و ضعف دشمن صهیونیست، کاهش یابد. )     ( حریم قدس : کوله بارت بربند !شاید این چند سحر فرصت آخر باشد،که به مقصد برسیم ،بشناسیم خدا را وبفهمیم که یک عمر چه غافل بودیم .می شود آسان رفت ،می شود کاری کرد که رضا باشد او. )     ( باران 313 : همیشه لبخند بر لبانت عشق در قلبت لطف در نگاهت محبت در چهره ات بخشش در رفتارت و حق در زبانت جاری باشد داداش مهدی عزیز تولدت مبارک )     ( حجاب اسمانی : خدای من خدایست که اگه سرش فریاد کشیدم...به جای اینکه با مشت بردهانم بزند..باانگشتان مهربانش نوازشم می کند ومی گوید : میدانم جز من کسی رو نداری )     ( قمر : اللَّهُمَّ إِنِّی أَعُوذُ بِكَ مِنْ عَذَابِ الْقَبْرِ وَ مِنْ ضِیقِ الْقَبْرِ وَ مِنْ ضَغْطَةِ الْقَبْر. (مكارم الأخلاق،قسمتی از دعای هر صبح وشام از امام صادق ص ۲۷۹) خداوندا از عذاب قبر و تنگى و فشار قبر بتو پناه میبرم. )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » آخرین اخبار » کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

بسم ربّ الزّینب*س* کاروان پیاده روی حرم تا حرم، از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س* تا حرم با صفای امام رضا*ع* 18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*) هزینه 80 هزار حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...) تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س* اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده) برگشت : با قطار (إن شاءالله) سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع* هیئت یا
;hv,hk \dhni v,d hlhl vqh*u*

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

مشاهده رای ها رای : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
سوال : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
إن شاءالله بله رای دهندگان : 0
إن شاءالله سال های آینده رای دهندگان : 0

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 1252
پسند ها : 427
حالت من :  Khoonsard.gif
پیام من : الهی به زینب*س*
عجل لولیک الفرج
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg
وبسایت من : وبسایت من

|

بسم ربّ الزّینب*س*

کاروان پیاده روی حرم تا حرم،
از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س*
تا حرم با صفای امام رضا*ع*
18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*)
هزینه 80 هزار
حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...)
تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س*
اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده)
برگشت : با قطار (إن شاءالله)
سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR
شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
هیئت یا زینب*س*
متوسلین به علی بن جعفر*ع*
إن شاءالله ببینمتون
(تا یادم نرفته: فعلا مخصوص برادران)
یا زهرا*س*

1 تشکر شده از کاربر عباس خادم برای ارسال مفید :
مهدیه ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم
یا حبیب بن الحبیب، یا طبیب بن الطبیب، یا علی موسی الرّضا، یا غریب بن الغریب...

من گدای بی نوای حضرت معصومه ام من سگ صحن و سرای حضرت معصومه ام
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
چهارشنبه ۳۰ امرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 58
حالت :
اعتبار کاربر : 118
پسند ها : 62
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

خوش به سعادتتون
التماس دعا

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

می پسندم        0 

امضای کاربر : ليلا
هرگز نمازت را ترک مکن میلیون ها نفر زیر خاک، بزرگترین آرزویشان بازگشت به دنیاست تا سجده کنند...       ولو یک سجده!

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
کاروان ، پیاده ، روی ، امام ، رضا*ع* ،

« خواننده محجبه!! آکادمی گوگوش(شبکه ی من وتو) | تجاوز مرگبار به دختر جلوی چشم برادرانش »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 08:52 بعداز ظهر