انجمن یاران منتظر

مسابقه بزرگ عکاسی ویژه محرم 

آخرین ارسال ها
دارم دعا میکنم هیچ دلی بی فروغ نماند ..:||:.. عشق روببینید ..:||:.. من هم آب نمی نوشم ..:||:.. **سالروز زمینی شدنت مبارک باد گل من** ..:||:.. مطئنم با دیدن این پست چشمات بارونی میشه...(التماس دعا). ..:||:.. دورکعت گریه ..:||:.. توجیه گناهان... ..:||:.. سردار سلیمانی افتخار ایران............... ..:||:.. تصاویر متحرک ویژه شهادت حضرت علی اصغر ..:||:.. دعای بیست و یکم صحیفه سجادیه؛ هنگام اندوه و نگرانی از گناه ..:||:..

نوار پیام ها
( سپیده 313 : :53: امام حسین علیه السلام: اِنّی اُحِبُّ الصَّلوه... من به نماز عشق می ورزم... :53: )     ( غروب کربلا 313 : صلی الله علیک یا قتیل العبراة امام صادق از امام حسین سلام الله علیهما نقل می کند که فرمودند: ♦♦♦ من کشته گریه هستم. هیچ مومنی مرا یاد نمی کند مگر اینکه گریان می شود♦♦♦ )     ( سینا : امام حسین علیه السلام: أنَا قَتیلُ العَبَرَةِ لا یَذکُرُنی مُؤمِنٌ إلاَّ استَعبَرَ. امالی صدوق،ص137 من کشته اشکم؛ هر مؤمنى مرا یاد کند، اشکش روان شود. )     ( سینا : صلی الله علیک یا اباعبدالله الحسین (علیه السلام) )     ( صبا 20 : « الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم » )     ( قمرخانم : «8 آبان سالروز شهادت محمد حسین فهمیده(بسیجی 13 ساله)،روز نوجوان، روز بسیج دانش آموزی» را گرامی می داریم. شادی روح مطهرش (اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم) روح مطهرش شاد یادش گرامی و راهش پر رهرو باد. )     ( قمرخانم : \"...رهبر ما آن طفل سیزده ساله ایست که با قلب کوچک خود که ارزشش از صدها زبان و قلم ما بزرگتر است،خود را زیر تانک دشمن انداخت و آن را منهدم کرد و خود نیز شربت شهادت نوشید.\" (امام خمینی ره) )     ( قمرخانم : امام صادق علیه السلام فرمود: هر کس که خدا خیرخواه او باشد محبت حسین علیه السلام و زیارتش را در دل او مى‏ اندازد، و هر کس که خدا بدخواه او باشد کینه و خشم حسین علیه السلام و خشم زیارتش را در دل او مى‏ اندازد. (وسائل الشیعة: 10/388) )     ( غروب کربلا 313 : علامه طباطبایی (رحمه الله علیه): این کتبیه های سیاه- که بر در دیوار حسینیه ها و محل ها ی عزاداری نصب کرده اند -ما را شفاعت می کند. )     ( قمرخانم : زمان هر سال در محرم تجدید می‌شود و حیات انسان هر بار در سیدالشهدا علیه السلام. حُب حسین علیه السلام سرّالاسرار شهداست. (شهید سید مرتضی آوینی) )     ( بانوی آفتاب : امام هادی النقی(علیه السلام):أَلْهَزْلُ فَكاهَةُ السُّفَهاءِ وَ صَناعَةُ الْجُهّالِ ». مسخرگى، تفريح سفيهان و كار جاهلان است. )     ( بانوی آفتاب : امام صادق علیه السلام فرمودند : سجده بر تربت حسین علیه السلام حجاب هاى هفتگانه را پاره کرده و از بین مى‏ برد . )     ( بانوی آفتاب : امام هادی نقی (علیه السلام)« إِنَّ لِلّهِ بِقاعًا يُحِبُّ أَنْ يُدْعى فيها فَيَسْتَجيبَ لِمَنْ دَعاهُ وَ الْحَيْرُ مِنْه ». همانا براى خداوند بقعه هايى است كه دوست دارد در آنها به درگاه او دعا شود و دعاى دعاكننده را به اجابت رساند، و حائر حسين(عليه السلام)يكى از آنهاست. )     ( بانوی آفتاب : امام صادق (ع) می فرماید: ان لقتل الحسین حرارة فی قلوب المؤمنین لاتبرد ابداً. برای شهادت امام حسین (ع)، حرارتی در دل های مؤمنان عاشق وجود دارد که تا ابد، سرد شدنی نیست. )     ( صبا 20 : امام حسین علیه السلام فرمودند: جز به یکى از سه نفر حاجت مبر: به دیندار، یا صاحب مروت، یا کسى که اصالت خانوادگى داشته باشد. (تحف العقول ، ص 251) )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » آخرین اخبار » کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

بسم ربّ الزّینب*س* کاروان پیاده روی حرم تا حرم، از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س* تا حرم با صفای امام رضا*ع* 18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*) هزینه 80 هزار حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...) تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س* اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده) برگشت : با قطار (إن شاءالله) سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع* هیئت یا
;hv,hk \dhni v,d hlhl vqh*u*

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

مشاهده رای ها رای : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
سوال : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
إن شاءالله بله رای دهندگان : 0
إن شاءالله سال های آینده رای دهندگان : 0

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 1715
پسند ها : 438
حالت من :  Khoonsard.gif
پیام من : الهی به زینب*س*
عجل لولیک الفرج
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:1
کاربران برتر
کاربران برتر

|

بسم ربّ الزّینب*س*

کاروان پیاده روی حرم تا حرم،
از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س*
تا حرم با صفای امام رضا*ع*
18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*)
هزینه 80 هزار
حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...)
تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س*
اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده)
برگشت : با قطار (إن شاءالله)
سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR
شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
هیئت یا زینب*س*
متوسلین به علی بن جعفر*ع*
إن شاءالله ببینمتون
(تا یادم نرفته: فعلا مخصوص برادران)
یا زهرا*س*

1 تشکر شده از کاربر عباس خادم برای ارسال مفید :
مهدیه ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم
یا حبیب بن الحبیب، یا طبیب بن الطبیب، یا علی موسی الرّضا، یا غریب بن الغریب...

من گدای بی نوای حضرت معصومه ام من سگ صحن و سرای حضرت معصومه ام
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
چهارشنبه ۳۰ امرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 58
حالت :
اعتبار کاربر : 120
پسند ها : 63
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

خوش به سعادتتون
التماس دعا

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

می پسندم        0 

امضای کاربر : ليلا
هرگز نمازت را ترک مکن میلیون ها نفر زیر خاک، بزرگترین آرزویشان بازگشت به دنیاست تا سجده کنند...       ولو یک سجده!

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
کاروان ، پیاده ، روی ، امام ، رضا*ع* ،

« خواننده محجبه!! آکادمی گوگوش(شبکه ی من وتو) | تجاوز مرگبار به دختر جلوی چشم برادرانش »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 11:58 بعداز ظهر