انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی یاران منتظر 

آخرین ارسال ها
رژيم صهيونيستی در بیان امام خامنه ای ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. یه آمار سنی هم بگیریم بد نیست ..... متولد چه دهه ای هستی ؟ ..:||:.. توفیق شب زنده داری و نماز شب ..:||:.. غفلت از یاد فلسطین ..:||:.. به نیت ظهورش صلوات... ..:||:.. تو کدومش تخصص داری ؟؟؟؟؟ ..:||:.. حرف دل من در روز تولدم با رفیق عزیزم مصطفی ..:||:.. احسان جان تولدت مبارک ..:||:.. سه مرتبه صلوات بفرستید ..:||:..

نوار پیام ها
( حجاب اسمانی : خدای من خدایست که اگه سرش فریاد کشیدم...به جای اینکه با مشت بردهانم بزند..باانگشتان مهربانش نوازشم می کند ومی گوید : میدانم جز من کسی رو نداری )     ( قمر : اللَّهُمَّ إِنِّی أَعُوذُ بِكَ مِنْ عَذَابِ الْقَبْرِ وَ مِنْ ضِیقِ الْقَبْرِ وَ مِنْ ضَغْطَةِ الْقَبْر. (مكارم الأخلاق،قسمتی از دعای هر صبح وشام از امام صادق ص ۲۷۹) خداوندا از عذاب قبر و تنگى و فشار قبر بتو پناه میبرم. )     ( قمر : امام صادق(عليه السلام) فرمودند: هر كس در فاصله ميان ظهر روز پنجشنبه تا ظهر روز جمعه از دنيا برود، خداوند او را از فشار قبر ايمن می دارد.(ثواب الاعمال، ترجمه انصارى، ص ۳۷۵) )     ( مطهره خانم : علامه امینی (ره)می فرماید:هرکس بعد از صلوات وعجل فرجهم بگوید در ثواب نوشتن کتاب الغدیر بامن شریک است. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم )     ( مطهره خانم : الا مسافر صحرا خدا کند که بیایی امید غائب زهرا خدا کند که بیایی )     ( مطهره خانم : حضرت امام جواد (ع): کسی که از هوای نفس خود اطاعت نماید با این عمل تمنیات دشمن خود را برآورده ساخته است. بحار، جلد 17 ، ص 214 )     ( عقیق : طاعات و عباداتتون قبول . خواهران و برادران یاران منتظر تولد دو بارتون مبارک.التماس دعا. )     ( عقیق : الله العزیز العلیم غافر الذنب و قابل التوب . خدا عزیزه و دانا او امرزنده گناه هست و پذیرنده توبه (غافر/2-3) . گفتم با این همه گناه برای کدوم گناهم توبه کنم؟ گفتی : ان الله یغفر الذنوب جمیعا. خدا همه گناهان رو می بخشه (زمر/53). )     ( باران عشق : ای بشر! ای مبتلای نان و فولاد و دغل آری آری «از علی آموز اخلاص عمل» )     ( یاران مهدی : تشنه ام این رمضان تشنه تر از هر رمضانی شب قدر آمده تا قدر دل خویش بدانی لیله القدر عزیزی است بیا دل بتکانیم سهم ما چیست از این روز همین خانه تکانی )     ( یاران مهدی : امام صادق(ع):حضرت درباره شب قدر فرمود:‌شب فاطمه است و قدر خداوند است.پس هر کس حق شناخت فاطمه را به جا آورد ، ‌شب قدر را درک کرده است. )     ( لیلی : خدایا ما را قدر دان شبهای قدر کن خدایا دراین شبی که در پیش داریم مارا از دریای رحمت و از سخاوت بی انتهایت محروم نکن دستنمان تهی یست چشمانمان گریان قلبمان از گناه سگین امید به نوازش دستان کریمانت داریم )     ( پونه : به گیله مرد میگم : راز روزه در چیه ؟ گفت : پرنده ی چاق و چله زود شکار میشه ... تا بخواد بخودش تکونی بده و با وزن زیادش پرواز کنه کار از کار گذشته ! البته اگر بتونه پرواز کنه ! راز روزه و نخوردن در سبک تر شدن برای پروازه ! )     ( پونه : خدایا در شب قدری که : توفیق نصیبمان می کنی تا قرآن بر سر بگذاریم؛ از تو مسئلت میکنم لیاقتی عطا کنی تا بتوانیم : قرآن را در دل بگذاریم . :63: )     ( عقیق : ان الله یحب التوابین و یحب المطهرین. خدا همه تو به کننده ها و همه اونهایی که پاک هستند رو دوست داره(بقره/222). نا خواسته گفتم :الهی و ربی من لی غیرک. گفتی:الیس الله بکاف عبده . ایا خدا برای بنده اش کافی نیست؟(زمر/36) )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » آخرین اخبار » کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

بسم ربّ الزّینب*س* کاروان پیاده روی حرم تا حرم، از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س* تا حرم با صفای امام رضا*ع* 18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*) هزینه 80 هزار حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...) تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س* اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده) برگشت : با قطار (إن شاءالله) سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع* هیئت یا
;hv,hk \dhni v,d hlhl vqh*u*

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

مشاهده رای ها رای : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
سوال : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
إن شاءالله بله رای دهندگان : 0
إن شاءالله سال های آینده رای دهندگان : 0

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 1251
پسند ها : 426
حالت من :  Khoonsard.gif
پیام من : الهی به زینب*س*
عجل لولیک الفرج
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg
وبسایت من : وبسایت من

|

بسم ربّ الزّینب*س*

کاروان پیاده روی حرم تا حرم،
از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س*
تا حرم با صفای امام رضا*ع*
18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*)
هزینه 80 هزار
حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...)
تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س*
اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده)
برگشت : با قطار (إن شاءالله)
سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR
شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
هیئت یا زینب*س*
متوسلین به علی بن جعفر*ع*
إن شاءالله ببینمتون
(تا یادم نرفته: فعلا مخصوص برادران)
یا زهرا*س*

1 تشکر شده از کاربر عباس خادم برای ارسال مفید :
مهدیه ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم
یا حبیب بن الحبیب، یا طبیب بن الطبیب، یا علی موسی الرّضا، یا غریب بن الغریب...

من گدای بی نوای حضرت معصومه ام من سگ صحن و سرای حضرت معصومه ام
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
چهارشنبه ۳۰ امرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 58
حالت :
اعتبار کاربر : 118
پسند ها : 62
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

خوش به سعادتتون
التماس دعا

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

می پسندم        0 

امضای کاربر : ليلا
هرگز نمازت را ترک مکن میلیون ها نفر زیر خاک، بزرگترین آرزویشان بازگشت به دنیاست تا سجده کنند...       ولو یک سجده!

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
کاروان ، پیاده ، روی ، امام ، رضا*ع* ،

« خواننده محجبه!! آکادمی گوگوش(شبکه ی من وتو) | تجاوز مرگبار به دختر جلوی چشم برادرانش »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 03:15 پیش از ظهر