انجمن یاران منتظر

چت مذهبی 

قوانین

آخرین ارسال ها
حکمت 22 تا 28 ..:||:.. ظریف به قول خود در سال جدید عمل کرد+تصاویر ..:||:.. حیا......................... ..:||:.. اگر در راه خدا داده ای ... ..:||:.. صادق هدایت ..:||:.. بیاییدهمینجا قول بدیم... ..:||:.. بخونید وبگید امین ..:||:.. پشت دیوار دلمان غوغایی است ..:||:.. درخواست مستقیم رهبری ..:||:.. نامه شهید بیضایی به همسرش: تن به اسارت آل‌الله نخواهیم داد ..:||:..

نوار پیام ها
( پسرآفتاب : اگر بردبار نیستی خود را بردبار جلوه ده، زیرا کمتر کسی است که خود را شبیه گروهی کند و بزودی یکی از آنان نشود. نهج البلاغه حکمت207 )     ( عقیق : اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري الصّدّيق الشَّهيد صَلَوةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ. )     ( محمد313 : بهار بهترین بهانه برای آغاز، وآغاز بهترین بهانه برای زیستن است آغاز بهار بر شما مبارک )     ( سپیده 313 : :53: سلام... سال نو رو به همه دوستای مومن و مهربونم تبریک میگم... امیدوارم زیر سایه حضرت زهرا(س) سالی پربرکت، پر از شادی و سرشار از معنویت داشته باشین... به امید ظهور امام مهدی(عج)... :53: )     ( پسرآفتاب : امام صادق علیه السلام:خداوند متعال نمازها را در عزیزترین اوقات نزد خود بر شما واجب کرد بنابر این حوائج خود را پس از نمازهایتان در خواست نمایید. )     ( محمدELE : سیاستمدار اسرائیلی:زنان ایرانی را به خیابان ها بیاورید تا نتوانند فرزندانی تربیت کنند که داوطلبانه روی مین بروند )     ( صبا : امام حسین (ع) می فرمایند : هر کس مرا پس از مرگم زیارت کند ، در قیامت به دیدارش می روم و حتی اگر در دوزخ باشد او را بیرون می آورم . ✮ المنتخب للطریحی ص ۷۰ )     ( عالمانه : ضمن عرض تسليت و تبريك ادامه كلاسهاي حديث شناسي (علوي) از 15 فروردين )     ( صبا : امام علی(ع) می فرمایند : اشکها نخشکید مگر به سبب سختدلی و دلها سخت نشد مگر به سبب گناهان زیاد. ✮ علل الشرایع ص ۸۱ )     ( فاطمه 1 : وقت ارزشمندت را برای شایعات، آنچه در گذشته اتفاق افتاده، افکار منفی و هر آنچه تحت کنترل ات نیست صرف نکن؛ بهتر است وقت و انرژی ات را برای بهبود اکنون ات صرف کنی. )     ( صبا : این عید به نور فاطمیه زیباست روزیه تمام سال من با زهراست با بردن نام فاطمه فهمیدم سالی که نکوست از بهارش پیداست در پناه مهدی فاطمه باشید. اللهم عجل لولیک الفرج سال نو مبارک )     ( mosafer : عید است ولی بدون او غم داریم / عاشق شده ایم و عشق را کم داریم ای کاش که این عید ظهورش برسد / اینگونه هزار عید با هم داریم اللهم عجل لولیک الفرج سال نو مبارک )     ( گمنام : مادری پشت در است ... شعله در فوران ... لحظه ها در گذرند ... میخ در در بر یار علی است ... فاطمه شیعه مولا علی است ... اولین شهیده راه ولی است ... اولین منتظر منتقم خون خداست ... سال مولایمان مهدی علیه السلام فاطمی و سال ما نیز فاطمی )     ( محمدELE : دیگه نمیگم صد سال به این سالها»صد سال به اون سالها یا صدسال به پارسالها بهتره )     ( پسرآفتاب : پیامبر صلی الله : هر که از امتم که با اخلاص بر من صلوات بفرستد ، خدا ده بار برای او صلوات بفرستد و ده درجه او را بالا برد و ده ثواب برایش بنویسد و ده گناه از او ببخشد.(اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم) )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » آخرین اخبار » کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

بسم ربّ الزّینب*س* کاروان پیاده روی حرم تا حرم، از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س* تا حرم با صفای امام رضا*ع* 18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*) هزینه 80 هزار حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...) تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س* اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده) برگشت : با قطار (إن شاءالله) سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع* هیئت یا
;hv,hk \dhni v,d hlhl vqh*u*

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

مشاهده رای ها رای : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
سوال : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
إن شاءالله بله رای دهندگان : 0
إن شاءالله سال های آینده رای دهندگان : 0

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 2424
پسند ها : 493
حالت من :  Khoonsard.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:2
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

بسم ربّ الزّینب*س*

کاروان پیاده روی حرم تا حرم،
از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س*
تا حرم با صفای امام رضا*ع*
18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*)
هزینه 80 هزار
حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...)
تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س*
اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده)
برگشت : با قطار (إن شاءالله)
سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR
شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
هیئت یا زینب*س*
متوسلین به علی بن جعفر*ع*
إن شاءالله ببینمتون
(تا یادم نرفته: فعلا مخصوص برادران)
یا زهرا*س*

1 تشکر شده از کاربر عباس خادم برای ارسال مفید :
مهدیه ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم
یا حبیب بن الحبیب، یا طبیب بن الطبیب، یا علی موسی الرّضا، یا غریب بن الغریب...

من گدای بی نوای حضرت معصومه ام من سگ صحن و سرای حضرت معصومه ام
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
چهارشنبه ۳۰ امرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 58
حالت :
اعتبار کاربر : 123
پسند ها : 65
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

خوش به سعادتتون
التماس دعا

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

می پسندم        0 

امضای کاربر : ليلا
هرگز نمازت را ترک مکن میلیون ها نفر زیر خاک، بزرگترین آرزویشان بازگشت به دنیاست تا سجده کنند...       ولو یک سجده!

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
کاروان ، پیاده ، روی ، امام ، رضا*ع* ،

« خواننده محجبه!! آکادمی گوگوش(شبکه ی من وتو) | تجاوز مرگبار به دختر جلوی چشم برادرانش »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 06:46 پیش از ظهر