انجمن یاران منتظر

چت مذهبی 

قوانین

آخرین ارسال ها
روز شمار:255روز گذشت . ..:||:.. اعتیاد جوانان کشور به وایبر و تلگرام و … (طنز) ..:||:.. حسین کشتی نجات است+تصویر ..:||:.. تاثیرات رنگ ها و استفاده رنگ ها برای رفع بیماری ها، کسالت ها و مشکلات /طب سنتی ..:||:.. عکس پسر یاسر ..:||:.. بچه های طلاق (البته در قالب طنز) ..:||:.. ۩☼۩ ۱۱۸۱ چیـــسـت؟ ۩☼۩ ..:||:.. دوسش داری ؟ ..:||:.. ❤☽آبجی نازنینم ترنم باران تولدت مبارک☾❤ ..:||:.. زنى در نكاح فرزندش ! ..:||:..

نوار پیام ها
( عقیق : روز 25 ماه ذي القعده روز دحو الارض است كه يكي از چهار روزي كه در تمام سال به فضيلت روزه مشهور است و ثواب روزه در اين روز معادل ثواب هفتاد سال روزه داري است و به روايتي كفاره هفتاد سال گناه مي باشد. )     ( ایلیا110 : هر كس‌ اندوه‌ و مشكلى‌ را از مؤمنى‌ برطرف‌ نمايد ، خداوند در روز قيامت‌اندوه‌ را از قلبش‌ برطرف‌ سازد (اصول‌ كافى‌ ، ج‌ 3 ، ص‌ 268) )     ( صبا : میلاد هشتمین امام، هفتمین قبله و دهمین کشتی نجات ، آقا امام رضا (ع) بر شما مبارک‌ باد. )     ( بنده خطا کار خدا : اگر کسی به زبان عربی مسلط است به بنده بگوید )     ( هدی : مولای من *همه رو به سوی تو می کنند برای عرض ادب ومن مایلم روی سیاهم سوی شما نیفتد چراکه هرچه دیده ام وعطا شده محبت وپرده پوشی شما بوده ......با این وجود جز استان جمیل ات کجا روم مولای ومحبوب عزیزتر ازجانم...السلام علی علی بن موسی الرضا المرتضی... )     ( محمد121 : آقا امام رضا علیه السلام فرمودند: هر که مرا زیارت کند٬ در حالی که حق و طاعت مرا که خدا بر او واجب کرده بشناسد٬ من و پدرانم در روز قیامت شفیع او هستیم٬ و هر که ما شفیع وی باشیم نجات یابد. منبع : وسائل الشیعه :5/436 )     ( صبا : حضرت محمد ص ***نَوِّرُوا مَنازِلَکُم بِالصَّلاة و قَرائَةِ القُران به خانه هایتان با خواندن نماز، و قرائت قرآن، نورانیت ببخشید. کنز العمال، ج ۱۵، ص ۳۹۲، حدیث ۴۱۵۱۸*** )     ( صبا : پیامبر اکرم صلی الله وعلیه وآله : مَن أحَبَّ أن يَلقَى اللَّهَ ضاحِكاً مُستَبشِ% )     ( عقیق : اللهم صل علی محمدو ال محمد و عجل فرجهم )     ( بنده خطا کار خدا : لطفا این رابخوانید http://forum.roq.ir/t42790 )     ( mosafer : امام صادق عليه ‏السلام : يَعيشُ النّاسُ بِاِحْسانِهِمْ اَكْثَرَ مِمّا يَعيشونَ بِاَعْمارِهِمْ وَ يَموتون بِذُنوبِهِمْ اَكْثَرَ مِمّا يَموتونَ بِآجالِهِمْ؛ مردم، بيشتر از آن‏كه با عمر خود زندگى كنند، با احسان و نيكوكارى خود زندگى مى‏ كنند و بيشتر از آن‏كه با اجل خود بميرند، بر اثر گناهان خود مى‏ ميرند. دعوات الراوندى: ص 291، ح 33 )     ( mosafer : امام جواد عليه ‏السلام : مَنْ زارَ عَمَّتى بِقُم فَلَهُ الجَنَّةُ؛ كسى كه عمّه‏ ام را در قم زيارت كند او اهـل بهشت است. سفينة البحار: ج2 ،ص376 )     ( mosafer : امام علی عليه ‏السلام : الإعجابُ يَمنَعُ الازدِيادَ؛ خودپسندى و غرور، مانع پيشرفت و كمال است. نهج البلاغه : حکمت 167 )     ( بنده خطا کار خدا : شاید این جمعه بیاید شاید گره از مشگل گشاید شاید )     ( محمد313 : هر ایرانی باید به استفاده از کالای داخلی افتخار کند و این باعث شرمندگی است که گفته می شود برخی تولید کنندگان برای جلب توجه مصرف کنندگان باید برچسب خارجی بر روی کالای داخلی نصب کنند. )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » آخرین اخبار » کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

بسم ربّ الزّینب*س* کاروان پیاده روی حرم تا حرم، از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س* تا حرم با صفای امام رضا*ع* 18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*) هزینه 80 هزار حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...) تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س* اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده) برگشت : با قطار (إن شاءالله) سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع* هیئت یا
;hv,hk \dhni v,d hlhl vqh*u*

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

مشاهده رای ها رای : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
سوال : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
إن شاءالله بله رای دهندگان : 0
إن شاءالله سال های آینده رای دهندگان : 0

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 4655
پسند ها : 639
حالت من :  Khoonsard.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:2
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

بسم ربّ الزّینب*س*

کاروان پیاده روی حرم تا حرم،
از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س*
تا حرم با صفای امام رضا*ع*
18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*)
هزینه 80 هزار
حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...)
تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س*
اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده)
برگشت : با قطار (إن شاءالله)
سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR
شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
هیئت یا زینب*س*
متوسلین به علی بن جعفر*ع*
إن شاءالله ببینمتون
(تا یادم نرفته: فعلا مخصوص برادران)
یا زهرا*س*

1 تشکر شده از کاربر عباس خادم برای ارسال مفید :
مهدیه ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم
مرگ بر منافق
(برای شناخت منافق حتما سخنان رائفی پور درباره منافق و نشانه هاش گوش بدید به افراد خاصی میرسید ...)
مـــــــــرگـــــــــــــ
                 بـــــــــــــــــــــــــــــــر
                                         آلــــــ سعــــــــــــــــــود ....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
چهارشنبه ۳۰ امرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 58
حالت :
اعتبار کاربر : 124
پسند ها : 66
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

خوش به سعادتتون
التماس دعا

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

می پسندم        0 

امضای کاربر : ليلا
هرگز نمازت را ترک مکن میلیون ها نفر زیر خاک، بزرگترین آرزویشان بازگشت به دنیاست تا سجده کنند...       ولو یک سجده!

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
کاروان ، پیاده ، روی ، امام ، رضا*ع* ،

« خواننده محجبه!! آکادمی گوگوش(شبکه ی من وتو) | تجاوز مرگبار به دختر جلوی چشم برادرانش »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 01:49 بعداز ظهر