انجمن یاران منتظر

چت مذهبی 

قوانین

آخرین ارسال ها
کار بیشتر از توان زن... ..:||:.. جذابترین پسر ایرانی ..:||:.. شوخی‌های جالب شبکه‌ های اجتماعی ..:||:.. بدو کادوتو بیار!جا نمونی بعد پشیمون میشیااااااااااااااا ..:||:.. دشمنان قابل احترامـــــــــ (بیوگرافی/ ظزیف ــ سلیمانی) ..:||:.. بازی و ریاضی ..:||:.. مولا جان کمکم کن بگم اللهم عجل لولیک الفرج ..:||:.. بازم طبیعت گردی با دوستان عزیز + تصاویر ..:||:.. کلیه طراحی های سینا که بیشترشون را با عشق طراحی کردم ....... ..:||:.. حکمت 78 تا 84 ..:||:..

نوار پیام ها
( عقیق : مشک انست که خود ببوید نه انکه عطار بگوید )     ( ملیسا70 : پیامبر خــــدا (ص) می فرمـــایند: « در آخرالزمان ، زنان خـود را شبیه مردان و مردان خود را شبیه زنان میکنند و زنان لباس مـــردان می پوشند و حیا از آنهـــا گرفتـــه می شود.» ( وَإِذْ زَیَّنَ لَهُمُ الشَّیْطَانُ أَعْمَالَهُمْ) و(به یادآور) زمـــانی که شیطـــان کارهای آنان را در نظرشـــان زیبـــا جلـــوه دهـــد … )     ( نمازتو خوندی؟ : پیامبر صل علی الله علیه وال: دعا كليد رحمت و وضو كليد نماز و نماز کلید بهشت است. )     ( سکوت : امام على عليه السلام : صَومُ شَعبانَ يَذهَبُ بِوَسواسِ الصَّدرِ وَ بَلابِلِ القَلبِ. روزه ماه شعبان، وسواس دل و پريشانى‏ هاى جان را از بين مى ‏برد. تحف العقول ص 102 - خصال ص 612 )     ( عقیق : شعبان و شد و پیک عشق از راه آمد عطر نفس بقیة الله آمد با جلوه سجاد، ابوالفضل و حسین یک ماه و سه خورشید در این ماه آمد حلول ماه شعبان و فرخنده ایام اعیاد شعبانیه مبارک )     ( یاسمن : میلاد عموی عشق و احساس بر همگان مبارک )     ( mosafer : میلاد خط سرخ عشق، سومین پرچم دار قله امامت و دیانت آقا اباعبدالله الحسین مبارک باد )     ( سینا : بیا آقا بیا آقا، دلم تنگ است. بدون تو هر آوایی که می آید بد آهنگ است. بیا آقا که در چشمم، بدون پرتو رویت، زمین بی روح و طرح آسمان خاکستری رنگ است. )     ( عقیق : عیدتون مبارک )     ( تسنیم93 : الا اي پاسدار انقلاب کشور عشق نام نيکويت هميشه ثبت، اندر دفتر عشق تو کردي اقتدا در عزت و ايثار به آنکس که هستي اش فدا بنمود و گرديد\"مظهر عشق\" ولادت امام حسين-ع و روز پاسدار مبارکباد. )     ( mersad : التماس دعا از همه دوستان ما رو از دعای خیرتون محروم نسازین )     ( صبا : میلاد گل رسول و زهرا و علی است زیرا که جهان خجسته زین نور جلی است ما را دگر از روز جزا بیمی نیست چون بر دل ما عشق حسین بن علی است ولادت امام حسین علیه السلام وروز پاسدار مبارک )     ( صبا : شعبان شد و پیک عشق از راه آمد عطر نفس بقية الله آمد با جلوه سجاد، ابوالفضل و حسين يك ماه و سه خورشيد در اين ماه آمد حلول ماه شعبان و فرخنده ایام اعیاد شعبانیه مبارک )     ( عقیق : شعبان ماه بسیار شریفى است و به حضرت سید انبیاء صَلَّى اللهِ عَلِیهِ وَ آله منسوب است و آن حضرت این ماه را روزه مى‌گرفت و به ماه رمضان وصل مى‌كرد و مى‌فرمود شعبان، ماه من است هر كه یك روز از ماه مرا روزه بگیرد بهشت برای او واجب می‌شود/ مبارکتون باشه این ماه )     ( قمرخانم : حلول مبارک ماه شعبان المعظم، ماه پیامبر اعظم(ص) مقدمه ماه میهمانی خدا بر آقا امام زمان(عج) و همه مسلمین جهان مبارک و خجسته باد. )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » آخرین اخبار » کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

کاروان پیاده روی امام رضا*ع*

بسم ربّ الزّینب*س* کاروان پیاده روی حرم تا حرم، از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س* تا حرم با صفای امام رضا*ع* 18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*) هزینه 80 هزار حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...) تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س* اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده) برگشت : با قطار (إن شاءالله) سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع* هیئت یا
;hv,hk \dhni v,d hlhl vqh*u*

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

مشاهده رای ها رای : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
سوال : إن شاءالله که میبنمتون؟؟؟ !
إن شاءالله بله رای دهندگان : 0
إن شاءالله سال های آینده رای دهندگان : 0

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 3913
پسند ها : 578
حالت من :  Khoonsard.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:2
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

بسم ربّ الزّینب*س*

کاروان پیاده روی حرم تا حرم،
از حرم عمه خانم حضرت معصومه*س*
تا حرم با صفای امام رضا*ع*
18 روز پیاده روی (یا زهرا*س*)
هزینه 80 هزار
حرکت: 28 مرداد (بعد از نماز صبح، جمکران، بعد گلزار شهدا (صبحانه) بعد حرم حضرت معصومه و مراسم افتتاحیه، و ساعت 16 عصر از مسجد امام حسن عسگری*ع* حرکت...)
تاریخ وصال: ولادت حضرت معصومه*س*
اسکان: 3 روز، (این چند سال که من رفتم، خیابون شیرازی بوده)
برگشت : با قطار (إن شاءالله)
سایت کاروان:KAREVAN-QOM.IR
شماره تماس برای اطلاعات بیشتر: 09198700188 سید قاسم شبیری-کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
هیئت یا زینب*س*
متوسلین به علی بن جعفر*ع*
إن شاءالله ببینمتون
(تا یادم نرفته: فعلا مخصوص برادران)
یا زهرا*س*

1 تشکر شده از کاربر عباس خادم برای ارسال مفید :
مهدیه ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم
مـــــــــرگـــــــــــــ
                             بـــــــــــــــــــــــــــــــــر
                                                                  آلــــــ سعــــــــــــــــــود ....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
کاروان پیاده روی امام رضا*ع*
چهارشنبه ۳۰ امرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 58
حالت :
اعتبار کاربر : 123
پسند ها : 65
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

خوش به سعادتتون
التماس دعا

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

می پسندم        0 

امضای کاربر : ليلا
هرگز نمازت را ترک مکن میلیون ها نفر زیر خاک، بزرگترین آرزویشان بازگشت به دنیاست تا سجده کنند...       ولو یک سجده!

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
کاروان ، پیاده ، روی ، امام ، رضا*ع* ،

« خواننده محجبه!! آکادمی گوگوش(شبکه ی من وتو) | تجاوز مرگبار به دختر جلوی چشم برادرانش »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 12:02 پیش از ظهر