انجمن یاران منتظر

ثبت نام جهت کلاس حفظ قران 

آخرین ارسال ها
فلسفه چفیه رهبر معظم انقلاب چیست؟ ..:||:.. آقا جان یا ابا عبد الله ..:||:.. التماس نکن ..:||:.. كربلا چه خبره يعني چي ؟ ..:||:.. دیوارهای شهر مارا غم گرفته ...آقا جان یا صاحب الزمان ..:||:.. عصر یک جمعه دلگیر زمین مرد... ..:||:.. ظهور گل نرگس صلوات ..:||:.. امام زمان بر بالین شهید ..:||:.. مهمان ویژه صندلی داغ:« الما» ..:||:.. شهدا شرمنده ایم ..:||:..

نوار پیام ها
( فرشته313 : امام خمینی: آن روزی که دولت ما توجه به کاخ پیدا کرد، آن روز است که باید ما فاتحۀ دولت و ملت را بخوانیم. آن روزی که رئیس جمهور ما خدای نخواسته، از آن خوی کوخ نشینی بیرون برود و به کاخ نشینی توجه بکند، آن روز است که انحطاط برای خود و برای کسانی که با او تماس دارند پیدا می‌شود. آن روزی که مجلسیان کاخ نشینی پیدا کنند خدای نخواسته، و از این خوی ارزندۀ کوخ نشینی بیرون بروند، آن روز است که ما برای این کشور باید فاتحه بخوانیم. )     ( قمر : حضرت امام باقر (علیه السّلام) فرموده اند: خداوند از مردم خواستار دو فضیلت است: به نعمتها اقرار کنند تا بر آن بیفزاید، و به گناهان اعتراف نمایند تا آنها را ببخشد. منبع: کافی،ج2،ص426 )     ( قمر : حضرت امام علی (علیه السّلام) فرموده اند: پیروی شهوت از تمام گناهان نیرومندتر است. به اطاعتش تن در ندهید که فکر شما را از خدا باز می دارد. منبع: فهرت غرر،ص187 )     ( قمر : مرحوم فیض کاشانی می‌فرماید: گفتم که روی ماهت از من چرا نهان است / گفتا تو خود حجابی ور نه رخم عیان است. )     ( باران 313 : به یاد می آورم لحظه های فراز را که صدای او اعتبارم می بخشید و لحظه های نشیب را که اعتمادم به یاد می آورم افرای افراشته ای را به یاد می آورم مادرم را … )     ( مهدی313 : آیت ا... جوادی آملی: اگر پیمودن راه عقل و تفکر برای مردان هموارتر باشد, راه دل برای زنان هموارتر خواهد بود. و راه دل از راه عقل و تفکر به هدف نزدیک‌تر است. )     ( قمر : پیامبر اکرم (ص): نگاه کردن فرزند از روى مهر و محبّت به پدر و مادر، عبادت است. )     ( قمر : میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل صدیقه کبری ، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و هفته ی بزرگداشت مقام زن و روز مادر و سالروز میلاد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله خمینی (ره) را به ساحت مقدس آقا امام زمان (عج) و نایب برحقش مقام معظم رهبری و همه مسلمانان جهان بویژه کاربران انجمن و چت روم یاران منتظر تبریک و تهنیت میگوییم . . . )     ( محمد313 : سالروز میلاد خجسته فاطمه زهرا (س) سرور بانوان جهان، عطای خداوند سبحان، کوثر قرآن، همتای امیر مومنان و الگوی بی بدیل تمام جهانیان بر همه زنان عالم مبارک باد . . . )     ( باران عشق : امام سجّادعليه السلام : وَ أمّا حَقُّ اُمِّكَ فَأنْ تَعلَمَ أنَّها حَمَلَتكَ حَيثُ لايَحتَمِلُ أَحَدٌ أَحَداً و أعطَتْكَ مِن ثَمَرَةِ قَلبِها مالا يُعطِي أحَدٌ أحَداً حقّ مادرت بر تو اين است كه بداني او تو را در جايي حمل كرده است كه هيچ كس ديگري را حمل نمي‏كند و از ميوه دلش آن به تو داد كه هيچ كس به ديگري نمي‏دهد )     ( باران عشق : پيامبرصلي الله عليه وآله : الجَنَّةُ تَحتَ أقدامِ الاُمَّهاتِ بهشت زير قدم‏هاي مادران است )     ( باران عشق : قرآن کریم: و وصَّينَا الإنسانَ بِوالِدَيهِ إحساناً حَمَلَتهُ أُمُّهُ كُرهاً و وَضَعَتهُ كُرهاً) ما به انسان سفارش كرديم كه به پدر و مادرش نيكي كند ؛ مادرش او را با رنج حمل كرد و با رنج بر زمين نهاد :53: )     ( غم هجران : امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف): إِنّا غَيْرُ مُهْمِلينَ لِمُراعاتِكُمْ، وَ لا ناسينَ لِذِكْرِكُمْ، وَ لَوْ لا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ اللاَّْواهُ، وَ اصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ. فَاتَّقُوا اللّهَ جَلَّ جَلالُهُ وَ ظاهِرُونا: ما در رعايت حال شما كوتاهى نمى‌كنيم و ياد شما را از خاطر نبرده ‌يم، كه اگر جز اين بود گرفتارى‌ها به شما روى مى‌آورد و دشمنان، شما را ريشه كن مى‌كردند. از خدا بترسيد و ما را پشتيبانى كنيد. )     ( قمر : پیامبر اکرم صلی الله علیه واله:خوشا به حال کسانی که در غیبت حضرت (مهدی «عج») صبور باشند و خوشا به حال کسانی که در محبّت ورزیدن در راه اهل بیت علیهم السلام استوار ماندند، خداوند در کتابش اینطور توصیف نموده است: «آنها که به جهان غیب ایمان آوردند» آنها حزب الله هستند، آگاه باشید به درستی که حزب الله رستگار است. (بحارالأنوار/ ج52/ ص143) )     ( قمر : پیامبر اکرم صلی الله علیه واله:خشنودی خدا با خشنودی پدر و مادر، و خشم او با خشم پدر و مادر است. (بحارالأنور/ج74/ص80) )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » جملات قصار » سخن زیبا

سخن زیبا

سخن زیبا همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم تا بتونیم صاحبش بشیم.     یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود، آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون، ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود قول و قرارمون، تو رفتی
sok cdfh

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 2
حالت :
اعتبار کاربر : 768
پسند ها : 212
حالت من :  Narahat.gif
پیام من : مردم اینجا چقدر مهربانند ، دیدند کفش ندارم ، برایم پاپوش درست کردند
تصویر مورد علاقه من : images/mms/04.jpg

مدال ها:1
بهترین ارسال کننده بهار92
بهترین ارسال کننده بهار92

|

همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم

نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم

تا بتونیم صاحبش بشیم.

یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و

گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود،

آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم

عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون،

ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد

اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود

قول و قرارمون، تو رفتی و از خودتم، نذاشتی حتی یه نشون.

می رسد روزی که مرگ عشق را باور کنی، می رسد

روزی که تنها در کنار عکس من، نامه های کهنه ام را

مو به مو از بر کنی.

همیشه ابرا می بارن اما همه عاشق ستاره ها میشن،

مواظب باش چشمک ستاره، گریه ی ابرو از یادت نبره..

امشب شب آخره که مزاحم دلت شدم، خورشید

فردا مال تو ببخش که عاشقت شدم، بدرقه لازم

ندارم، خودم میرم عزیزترین، نذار بمونه زیر پا ،

قلبمو بردار از زمین، دوستت دارم برای تو فقط

یه حرف ساده بود، غافل از این که قلب من

منتظر اشاره بود..

به یادت هستم بی هیچ بهانه ای، شاید

دوست داشتن همین باشد.

اگه کسی تو چشات نگاه کرد و قلبت لرزید

عجله نکن، چون ممکنه یه روز کاری با قلبت

بکنه که چشات بلرزن.

وقتی تو از عشق بی بهره هستی،

از دیگری می خواهی که آن را به تو

بدهد، در واقع تو گدایی می کنی.

دیگری نیز متقابلا از تو عشق می

طلبد. حال دو گدا دست هایشان را

بر روی یکدیگر گشوده اند، تصور کن!

سنگ در برکه می اندازم و می پندارم،

با همین سنگ زدن ماه به هم

می ریزد، کی به انداختن سنگ پیاپی در آب،

ماه را می شود از حافظه

ی آب گرفت؟!..

در نهان به آنانی دل می بندیم که دوستمان ندارند

و در آشکار از آنانی که دوستمان دارند غافلیم،

شاید این است دلیل تنهایی مان..

می پسندم        0 

امضای کاربر : نازنین زهرا1

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد