انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی 

کانال تلگرام یاران منتظر

آخرین ارسال ها
داستان درمورد حضرت موسی ..:||:.. معراج السعاده... ..:||:.. چشم چرانی ..:||:.. كرامات حاج محمدصادق تخت فولادي،استاد مرحوم نخودكي ..:||:.. اهمیت تسبیحات حضرت زهرا س ..:||:.. دعا براي امام عصر ـ عجل الله تعالي فرجه الشريف ـ ..:||:.. ثواب و فضيلت انتظار ..:||:.. رویای یکی از علمای بزرگ ..:||:.. زن برگشت، گفت: شك نكن، خيلي ... ..:||:.. سخنان تامل برانگیز ..:||:..

نوار پیام ها
( قمرخانم : امام حسین (علیه السلام) می فرمایند: هر چه می توانید برای مهدی ما قلم فرسایی کنید چرا که او در زمان خودش غریب است ... )     ( قمرخانم : آقا جانم صاحب الزمانم ...! امروز هم خدا در دفتر عشق، غیبتت را موجّه کرد ... وااااااااای بر من اگر دلیل موجّه بودن غیبتت باشم ... اللهم عجل لولیک الفرج )     ( قمرخانم : امام کاظم علیه السلام : چشمانت را به پرخوابی عادت مده؛ زیرا چشم ها ناسپاس ترین عضو بدن هستند. بحارالانوار ج 49 ص 27 )     ( قمرخانم : دهه فجرآئينه ای است که خورشيد اسلام در آن درخشيد و به ما منعکس شد . مقام معظم رهبری )     ( قمرخانم : در بهار آزادی جای شهدا و امام شهدا خالی/ هدیه به رو ح مطهرشون صلوات. اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین )     ( قمرخانم : فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر برهمگان مبارک باد. )     ( عقیق : 12 بهمن 57 / امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، پس از پانزده سال دوری از وطن درمیان استقبال پرشور مردم قدم به خاک میهن اسلامی گذاشتند. )     ( قمرخانم : دهه فجر، خوش آمدی که با مقدمت، عطرآزادی به جای بوی باروت در فضای‏ میهن اسلامی‏مان پیچید. قفس‏ها شکسته شد و نفس‏ها از زندان سینه‏ هارهایی یافت. دهه فجرمبارک )     ( قمرخانم : امام علی عليه السلام : نفس امّاره، همچون منافق چاپلوسی میکند خود را چون دوستی سازگار و دلسوز جلوه می دهد و همین که فریب داد و بر انسان تسلط یافت، هم چون دشمن، بر او مسلّط شده و با خودخواهی و قلدری فرمان می راند و شخص را به جایگاه های سوء و هلاکت می کشاند تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 234 ، ح 4683 )     ( قمرخانم : حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم : هر که با زنی به خاطر مالش ازدواج کند، خداوند او را به مال وی واگذار می‏کند، و هر که با او به خاطر جمال و زیبائی‏اش ازدواج نماید، در او چیزی را که خوشایند او نیست، خواهد دید، و هر که با وی به خاطر دینش ازدواج کند، خداوند تمامی این مزایا را برای او جمع می‏ کند. تهذیب الاحکام(تحقیق خرسان) ج 7 ، ص 400 – وسایل الشیعه ج 20 ، ص 51 ، ح 25008 )     ( قمرخانم : پيامبر صلی الله علیه و آله : درهای رحمت آسمان در چهار وقت گشوده می‏شود: 1- موقع بارش باران. 2- زمانی که فرزند به چهره پدر و مادرش می‏نگرد. 3- هنگام گشوده شدن در کعبه. 4- هنگام برپایی مراسم عقد و عروسی. جامع الاخبار (شعیری) ص 101 – بحار الانوار (ط-بیروت) ج 100 ، ص 221 )     ( قمرخانم : امام صادق علیه علیه السلام : هر کس از ترس فقر ازدواج نکند نسبت‏ به لطف خداوند بدگمان شده است. چرا که خداوند می‏فرماید: اگر آنان فقیر باشند خداوند از فضل و کرم خود بی نیازشان می‏کند. من لایحضر الفقیه ج 3 ، ص 385 ، ح 4353 )     ( یسنا : سلام دوستان... من تو شبکه ی اجتماعی انار هم هستم... خوشحال میشم مطالبم را اونجا هم دنبال کنید.. نام کاربری من... dokhtare aftab tbt ممنون سپاسگزارم.. : :53: )     ( قمرخانم : رمـــــز دلـــــداری/ تا دهان بسته نشود دل باز نمی شود ! و تا عبدالله نشوی ؛ عندالله نمی شوی . آنگاه انسان از سر برود؛ سحر نرود .. علامه حسن زاده آملی. خداوند ان شاءالله بهشون عمر طولانی و پر خیر و برکت همراه با صحت و سلامتی بده . این عالم بزرگوار در بستر بیماری هستند برا سلامتیشون دعا کنین. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم. )     ( ایلیا110 : هر كس امر بمعروف و نهى از منكر نمايد، جانشين خدا در زمين و جانشين رسول اوست. مستدرك ‏الوسايل و مستنبط المسایل ج 12، ص 179 ، ح 13817 )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » ادبیات » جملات قصار » سخن زیبا

سخن زیبا

سخن زیبا همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم تا بتونیم صاحبش بشیم.     یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود، آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون، ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود قول و قرارمون، تو رفتی
sok cdfh

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 2
حالت :
اعتبار کاربر : 1196
پسند ها : 241
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

مدال ها:3
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر
بهترین ارسال کننده بهار92
بهترین ارسال کننده بهار92

|

همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم

نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم

تا بتونیم صاحبش بشیم.

یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و

گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود،

آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم

عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون،

ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد

اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود

قول و قرارمون، تو رفتی و از خودتم، نذاشتی حتی یه نشون.

می رسد روزی که مرگ عشق را باور کنی، می رسد

روزی که تنها در کنار عکس من، نامه های کهنه ام را

مو به مو از بر کنی.

همیشه ابرا می بارن اما همه عاشق ستاره ها میشن،

مواظب باش چشمک ستاره، گریه ی ابرو از یادت نبره..

امشب شب آخره که مزاحم دلت شدم، خورشید

فردا مال تو ببخش که عاشقت شدم، بدرقه لازم

ندارم، خودم میرم عزیزترین، نذار بمونه زیر پا ،

قلبمو بردار از زمین، دوستت دارم برای تو فقط

یه حرف ساده بود، غافل از این که قلب من

منتظر اشاره بود..

به یادت هستم بی هیچ بهانه ای، شاید

دوست داشتن همین باشد.

اگه کسی تو چشات نگاه کرد و قلبت لرزید

عجله نکن، چون ممکنه یه روز کاری با قلبت

بکنه که چشات بلرزن.

وقتی تو از عشق بی بهره هستی،

از دیگری می خواهی که آن را به تو

بدهد، در واقع تو گدایی می کنی.

دیگری نیز متقابلا از تو عشق می

طلبد. حال دو گدا دست هایشان را

بر روی یکدیگر گشوده اند، تصور کن!

سنگ در برکه می اندازم و می پندارم،

با همین سنگ زدن ماه به هم

می ریزد، کی به انداختن سنگ پیاپی در آب،

ماه را می شود از حافظه

ی آب گرفت؟!..

در نهان به آنانی دل می بندیم که دوستمان ندارند

و در آشکار از آنانی که دوستمان دارند غافلیم،

شاید این است دلیل تنهایی مان..

می پسندم        0 

امضای کاربر : نازنین زهرا1

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد