انجمن یاران منتظر

مسابقه بزرگ عکاسی ویژه محرم 

آخرین ارسال ها
عکس های امیرحسین مقصودلو(تتلو) در حرم امام رضا(ع)+دانلود آهنگ کمک کن ایام محرم ..:||:.. حتما همتون باید جواب سوالمو بدید می خوام ثبت بشه ..:||:.. من از بچگی مــــــــرد بار امدم ..:||:.. شفای فرزند خانم فرشته @ یک حمد شفا قرائت بنمایید ..:||:.. هدیه امام حسین به سپیده و جشن محرم... ..:||:.. بوي محرم ..:||:.. لطفا تشریف بیارید؟!!!! ..:||:.. حالات و احوالات کنونی خود را با شعر بیان کنید. ..:||:.. جملاتی از دکتر شریعتی درباره امام حسین ..:||:.. جانباز نابینا ..:||:..

نوار پیام ها
( سینا : این راز پر از عذاب پیشت باشد تصویرمن ِ خراب پیشت باشد شاید که محرمت نبودم آقا ! این اشک علی الحساب پیشت باشد )     ( صبا 20 : در روز اوّل محرّم، روزه گرفتن مستحب است، که در روایتى امام رضا(علیه السلام) فرمود: «هر کس این روز را روزه بگیرد، و حاجت خویش را از خداوند بخواهد، خداوند دعایش را به اجابت خواهد رساند، این روز همان روزى بود که حضرت زکریّا در این روز، از خداوند فرزندى را طلب کرد و خداوند دعایش را به اجابت رساند و یحیى را به وى عنایت فرمود». منبع (کامل الزیارات، باب 71، صفحه 174، حدیث 5.) )     ( یاس زهرا : \"محرم آمد و بوی عشــــــق آمد\" \"محرم آمد وناله زینــــــــــب\" \"که با صدای بلند میگفت\" \"جان و دلم فدای تو ای دلبرم ، حسین\" دیگر رسیده است دم آخرم حسین\" )     ( باران 313 : دوباره ماه محرم، بهار نوکرها دوباره اشک پدرها و آه مادرها برای روضه شبیه سه ساله گشتن ها صدای گریه طفل و علی اصغرها آغاز ماه محرم تسلیت باد )     ( باران 313 : ما که از عشق حسین (ع) دم میزنیم کوچه ها را رنگ ماتم میزنیم پس چرا هر لحظه با رفتار خود بر دل صاحب زمان (عج) غم میزنیم )     ( غروب کربلا 313 : برحذر باشید از ستم کردن بر كسی كه جز خدا كسی را ندارد. امام حسین ( علیه السلام ) )     ( غروب کربلا 313 : قال رسول الله (ص): 【 هرکس شب را خسته از طلب روزی حلال به روز برساند ، آمرزیده است. 】 ┘◄ بحارالانوار،ج۱۰۰،ص۲ )     ( مطهره سادات : عالم همه قطره و درياست حسين ، خوبان همه بنده و مولاست حسين ، ترسم كه شفاعت كند از قاتل خويش ، از بس كه كَرَم دارد و آقاست حسين )     ( مطهره سادات : یا اباصالح المهدی گفته بودی که طبیب دل بیمارانم . . . پس طبیب دل من باش، که بیمار توأم )     ( صبا 20 : پیامبر خدا صلى الله علیه و آله: خَیرُ اُمَّتی مَن هَدَمَ شَبابَهُ فی طاعَةِ اللّهِ، وفَطَمَ نَفسَهُ عَن لَذّاتِ الدُّنیا وتَوَلَّهَ بِالآخِرَةِ، إنَّ جَزاءَهُ عَلَى اللّهِ أعلى مَراتِبِ الجَنَّةِ؛ بهترینِ امّت من کسى است که جوانی‌اش را در فرمانبرى از خداوند، سپرى کند و خود را از خوشی‌هاى دنیا وا‌گیرد و شیفته آخرت باشد. به‌راستى که پاداش او نزد خداوند، برترین جایگاه بهشت است. )     ( حجاب اسمانی : وای که دلم میل به جایی دارد...جاییکه زمین حال هوایی دارد..یک روزمیایدوزجان میخوانم...بین الحرمین عجب صفایی دارد....السلام علیک یااباعبدالله الحسین..السلام علیک یاابوالفضل العباس )     ( حجاب اسمانی : دل رابه غیرعشق توبربادداده ام...لعنت به دل بی دروپیکرم ...یاحسین ...شرمنده اتم اقاجان... )     ( غروب کربلا 313 : حضرت امام مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) روحی لتراب مقدمه الفداء : اگر از خداوند ( صاحب عزت و جلال ) طلب آمرزش کنی ، خداوند تو را می آمرزد . إذا استغفرت الله ( عز و جل ) فالله یغفر لک . بحارالأنوار ، ج 51 ، ص 329 )     ( سینا : بـــہ یاد همہ گذشتگان .... خدا مے داند یک صــــــلواتے را کہ انسان بفرستد و براے میتے هـــــــدیہ کند چــــہ معنویتے ، چـــــــــــہ صورتے ، براے همین یک صلــــوات است ! ◀ آیت اللہ بهجت(ره) ... )     ( قمرخانم : رسول اکرم صلی الله علیه واله :برترین ایمان آن است که بدانی خداوند هر کجا باشی با توست. )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » جملات قصار » سخن زیبا

سخن زیبا

سخن زیبا همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم تا بتونیم صاحبش بشیم.     یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود، آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون، ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود قول و قرارمون، تو رفتی
sok cdfh

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 2
حالت :
اعتبار کاربر : 861
پسند ها : 219
حالت من :  Narahat.gif
پیام من : مردم اینجا چقدر مهربانند ، دیدند کفش ندارم ، برایم پاپوش درست کردند
تصویر مورد علاقه من : images/mms/04.jpg

مدال ها:2
کاربران برتر
کاربران برتر
بهترین ارسال کننده بهار92
بهترین ارسال کننده بهار92

|

همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم

نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم

تا بتونیم صاحبش بشیم.

یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و

گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود،

آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم

عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون،

ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد

اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود

قول و قرارمون، تو رفتی و از خودتم، نذاشتی حتی یه نشون.

می رسد روزی که مرگ عشق را باور کنی، می رسد

روزی که تنها در کنار عکس من، نامه های کهنه ام را

مو به مو از بر کنی.

همیشه ابرا می بارن اما همه عاشق ستاره ها میشن،

مواظب باش چشمک ستاره، گریه ی ابرو از یادت نبره..

امشب شب آخره که مزاحم دلت شدم، خورشید

فردا مال تو ببخش که عاشقت شدم، بدرقه لازم

ندارم، خودم میرم عزیزترین، نذار بمونه زیر پا ،

قلبمو بردار از زمین، دوستت دارم برای تو فقط

یه حرف ساده بود، غافل از این که قلب من

منتظر اشاره بود..

به یادت هستم بی هیچ بهانه ای، شاید

دوست داشتن همین باشد.

اگه کسی تو چشات نگاه کرد و قلبت لرزید

عجله نکن، چون ممکنه یه روز کاری با قلبت

بکنه که چشات بلرزن.

وقتی تو از عشق بی بهره هستی،

از دیگری می خواهی که آن را به تو

بدهد، در واقع تو گدایی می کنی.

دیگری نیز متقابلا از تو عشق می

طلبد. حال دو گدا دست هایشان را

بر روی یکدیگر گشوده اند، تصور کن!

سنگ در برکه می اندازم و می پندارم،

با همین سنگ زدن ماه به هم

می ریزد، کی به انداختن سنگ پیاپی در آب،

ماه را می شود از حافظه

ی آب گرفت؟!..

در نهان به آنانی دل می بندیم که دوستمان ندارند

و در آشکار از آنانی که دوستمان دارند غافلیم،

شاید این است دلیل تنهایی مان..

می پسندم        0 

امضای کاربر : نازنین زهرا1

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد