انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی 

آخرین ارسال ها
ادمین اینجا چطور آدمیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ..:||:.. اگر امروز روز اخر زندگیتون باشه .... ..:||:.. سر بزنید با تشکر ..:||:.. بیشترین خرجت! کدوم؟ ..:||:.. داستان جالب پادشاه و فقیر ! ..:||:.. کاروان مسافرتی موعود ..:||:.. فیلتر فیلترینگ ..:||:.. نسل تکرار نشدنی والیبال ایران رفت تو جمع 6 تیم برتر جهان ..:||:.. علی20 هم رفت/ اگر بار گران بودیم رفتیم/ یاران منتظر خدانگهدار برای همیشه ..:||:.. داستان جالب ..:||:..

نوار پیام ها
( مطهره خانم : ذکر روز دوشنبه : یا قاضی الحاجات :63: )     ( سینا : آقا شما بیا تدارک اطعام با بسیج پرچم زدن به دسته ی هر بام با بسیج گرچه پر است دام ز بعد ظهورتان منحل نمودن خطر دام با بسیج گرچه شهید راه تو عیسی بن مریم است آقا قبور قطعه ی گمنام با بسیج... )     ( عقیق : التماس به خدا جرات است اگر براورده شود رحمت است اگر براورده نشود حکمت است / التماس به انسان خفت است اگر براورده شود منت است اگر براورده نشود ذلت است (حضرت علی علیه السلام ) . )     ( قمر : لا اله الا الله / در \"لا اله\" هر چه غیر خداست را از دل بیرون کن. در \"الا\" تشدید را محکم ادا کن تا اگر چیزی باقی مانده از ریشه کنده شود و وجودت پاک شود. آنگاه \"الله\" را بگو تا همه دلت را تصرف کند. مرحوم حاج محمد اسماعیل دولابی / روح مطهرش شاد یادش گرامی / اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین )     ( قمر : امام باقر عليه السلام : لا شَفيعَ لِلمَرأَةِ أَنجَحُ عِندَ رَبِّها مِن رِضا زَوجِها؛ هيچ شفيعى براى زن نزد پروردگارش نجات بخش تر از رضايت شوهرش نيست. وسایل الشیعه ج20 ، ص222 - خصال ج2 ص 588 )     ( قمر : رسول خدا صلی الله علیه و آله: لا یَنالُ شَفاعَتی مَن اَخَّرَ الصَّلوةَ بَعدَ وَقتِها؛ کسی که نماز را از وقتش تأخیر بیندازد، (فردای قیامت) به شفاعت من نخواهد رسید. محاسن ج1 ، ص80 - وسایل الشیعه ج4 ، ص114 )     ( قمر : امام علی علیه السلام: ألا فَمَن ثَبَتَ مِنهُم عَلَی دینِهِ وَ لَم یَقسُ قَلبُهُ لِطولِ أمَدِ غَیبَةِ إمامِهِ فَهو مَعی فی دَرَجَتی یَومَ القیامَة بدانید آنان که در زمان غیبت حجت خدا در دین خود ثابت مانده و به خاطر طول مدت غیبت منکرش نشوند، روز قیامت با من هم درجه خواهند بود. بحارالانوار(ط-بیروت) ج51 ص109 )     ( سینا : خدایا؛ من آمده ام با همه وجودم... من چیزی از تو نمی خواهم من سربازی گمنامم من درویشی سراپا برهنه ام و هنگامی که چشم از جهان فرو می بندم، می خواهم هیچ چیز نداشته باشم. شهید چمران )     ( سینا : مقام_معظم_رهبری جنگ_نرم، راسته، این یه واقعیته جنگ هست، الآن جنگه صحنه را میبینم من، چه بکنم اگر کسی نمیبینه؟ من دارم میبینم صحنه را میبینم تجهیز را میبینم صف آرایی ها را این جنگ جدیه )     ( سینا : نشانی ات را از مادرت پرسیدم گفت : قطعه ۶۲- ردیف اول وقتی آمدم یادم آمد می گفتی: قطعه همان غزل است اگر سر نداشته باشد ... تو هم غزل بودی قطعه قطعه... )     ( سینا : مقام معظم رهبری : ما شهید را پرچم پیروزی می دانیم و به آن مفتخر هستیم . )     ( سینا : گفتم:نگرانتیم. اینقدر موقع اذان توی جاده نزن کنار نماز بخون. چند دقیقه دیرتر چی میشه؟ افتادی دست کموله ها چی؟ خندید! گفت: تمام جنگ ما بخاطر همین نمازه. تمام ارزش نمازم توی اول وقت خوندنشه! (همرزم شهید زین الدین) ♥•٠• )     ( سینا : از او پرسیدم کجا بودی؟ گفت : عروسی پسرم، گفتم : پسرت ازدواج کرد؟ گفت:شهید شد. . . )     ( قاصدک : با دودلبر در ره توحید نتوان رفت راست یا رضای دوست باید یاهوای خویشتن )     ( سینا : اگر می خواهید از فتنه آخر الزمان در امان باشید،فقط پشت سر ولایت فقیه باشید. (شهید سید محمود موسوی-بابل) )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » جملات قصار » سخن زیبا

سخن زیبا

سخن زیبا همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم تا بتونیم صاحبش بشیم.     یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود، آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون، ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود قول و قرارمون، تو رفتی
sok cdfh

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 2
حالت :
اعتبار کاربر : 854
پسند ها : 219
حالت من :  Narahat.gif
پیام من : مردم اینجا چقدر مهربانند ، دیدند کفش ندارم ، برایم پاپوش درست کردند
تصویر مورد علاقه من : images/mms/04.jpg

مدال ها:1
بهترین ارسال کننده بهار92
بهترین ارسال کننده بهار92

|

همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم

نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم

تا بتونیم صاحبش بشیم.

یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و

گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود،

آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم

عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون،

ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد

اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود

قول و قرارمون، تو رفتی و از خودتم، نذاشتی حتی یه نشون.

می رسد روزی که مرگ عشق را باور کنی، می رسد

روزی که تنها در کنار عکس من، نامه های کهنه ام را

مو به مو از بر کنی.

همیشه ابرا می بارن اما همه عاشق ستاره ها میشن،

مواظب باش چشمک ستاره، گریه ی ابرو از یادت نبره..

امشب شب آخره که مزاحم دلت شدم، خورشید

فردا مال تو ببخش که عاشقت شدم، بدرقه لازم

ندارم، خودم میرم عزیزترین، نذار بمونه زیر پا ،

قلبمو بردار از زمین، دوستت دارم برای تو فقط

یه حرف ساده بود، غافل از این که قلب من

منتظر اشاره بود..

به یادت هستم بی هیچ بهانه ای، شاید

دوست داشتن همین باشد.

اگه کسی تو چشات نگاه کرد و قلبت لرزید

عجله نکن، چون ممکنه یه روز کاری با قلبت

بکنه که چشات بلرزن.

وقتی تو از عشق بی بهره هستی،

از دیگری می خواهی که آن را به تو

بدهد، در واقع تو گدایی می کنی.

دیگری نیز متقابلا از تو عشق می

طلبد. حال دو گدا دست هایشان را

بر روی یکدیگر گشوده اند، تصور کن!

سنگ در برکه می اندازم و می پندارم،

با همین سنگ زدن ماه به هم

می ریزد، کی به انداختن سنگ پیاپی در آب،

ماه را می شود از حافظه

ی آب گرفت؟!..

در نهان به آنانی دل می بندیم که دوستمان ندارند

و در آشکار از آنانی که دوستمان دارند غافلیم،

شاید این است دلیل تنهایی مان..

می پسندم        0 

امضای کاربر : نازنین زهرا1

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد