انجمن یاران منتظر

چت مذهبی 

قوانین

آخرین ارسال ها
تجمع اعتراضی اجازه نمی دهیم فردا(پنجشنبه) مشهد ..:||:.. بنزین تک نرخی و ۱۰۰۰ تومان شد/ بنزین سوپر ۱۰۰ تومان گران شد ..:||:.. بدو کادوتو بیار!جا نمونی بعد پشیمون میشیااااااااااااااا ..:||:.. بازی و ریاضی ..:||:.. اگر امام بود جرائت ساخت چنین برج و بارویی داشتید؟ ..:||:.. چکار کنیم شهید بشیم...حاج حسین یکتا ..:||:.. ***غروب کربلا و دختر چادری و یگانه عزیز سالروز زمینی شدنتون مبارک*** ..:||:.. خوشا به حالت مولا دست بر شانه ات زد رفیق ..:||:.. دشمنان قابل احترامـــــــــ (بیوگرافی/ ظزیف ــ سلیمانی) ..:||:.. مشاجره ی ظریف و کوچک زاده (رهبر به تو میگه خائن / بی جای میکنی از زبون کسی حرف میزنی) +فیلم ..:||:..

نوار پیام ها
( ملیسا70 : پیامبر خــــدا (ص) می فرمـــایند: « در آخرالزمان ، زنان خـود را شبیه مردان و مردان خود را شبیه زنان میکنند و زنان لباس مـــردان می پوشند و حیا از آنهـــا گرفتـــه می شود.» ( وَإِذْ زَیَّنَ لَهُمُ الشَّیْطَانُ أَعْمَالَهُمْ) و(به یادآور) زمـــانی که شیطـــان کارهای آنان را در نظرشـــان زیبـــا جلـــوه دهـــد … )     ( نمازتو خوندی؟ : پیامبر صل علی الله علیه وال: دعا كليد رحمت و وضو كليد نماز و نماز کلید بهشت است. )     ( سکوت : امام على عليه السلام : صَومُ شَعبانَ يَذهَبُ بِوَسواسِ الصَّدرِ وَ بَلابِلِ القَلبِ. روزه ماه شعبان، وسواس دل و پريشانى‏ هاى جان را از بين مى ‏برد. تحف العقول ص 102 - خصال ص 612 )     ( عقیق : شعبان و شد و پیک عشق از راه آمد عطر نفس بقیة الله آمد با جلوه سجاد، ابوالفضل و حسین یک ماه و سه خورشید در این ماه آمد حلول ماه شعبان و فرخنده ایام اعیاد شعبانیه مبارک )     ( یاسمن : میلاد عموی عشق و احساس بر همگان مبارک )     ( mosafer : میلاد خط سرخ عشق، سومین پرچم دار قله امامت و دیانت آقا اباعبدالله الحسین مبارک باد )     ( سینا : بیا آقا بیا آقا، دلم تنگ است. بدون تو هر آوایی که می آید بد آهنگ است. بیا آقا که در چشمم، بدون پرتو رویت، زمین بی روح و طرح آسمان خاکستری رنگ است. )     ( عقیق : عیدتون مبارک )     ( تسنیم93 : الا اي پاسدار انقلاب کشور عشق نام نيکويت هميشه ثبت، اندر دفتر عشق تو کردي اقتدا در عزت و ايثار به آنکس که هستي اش فدا بنمود و گرديد\"مظهر عشق\" ولادت امام حسين-ع و روز پاسدار مبارکباد. )     ( mersad : التماس دعا از همه دوستان ما رو از دعای خیرتون محروم نسازین )     ( صبا : میلاد گل رسول و زهرا و علی است زیرا که جهان خجسته زین نور جلی است ما را دگر از روز جزا بیمی نیست چون بر دل ما عشق حسین بن علی است ولادت امام حسین علیه السلام وروز پاسدار مبارک )     ( صبا : شعبان شد و پیک عشق از راه آمد عطر نفس بقية الله آمد با جلوه سجاد، ابوالفضل و حسين يك ماه و سه خورشيد در اين ماه آمد حلول ماه شعبان و فرخنده ایام اعیاد شعبانیه مبارک )     ( عقیق : شعبان ماه بسیار شریفى است و به حضرت سید انبیاء صَلَّى اللهِ عَلِیهِ وَ آله منسوب است و آن حضرت این ماه را روزه مى‌گرفت و به ماه رمضان وصل مى‌كرد و مى‌فرمود شعبان، ماه من است هر كه یك روز از ماه مرا روزه بگیرد بهشت برای او واجب می‌شود/ مبارکتون باشه این ماه )     ( قمرخانم : حلول مبارک ماه شعبان المعظم، ماه پیامبر اعظم(ص) مقدمه ماه میهمانی خدا بر آقا امام زمان(عج) و همه مسلمین جهان مبارک و خجسته باد. )     ( قمرخانم : سلام بر شعبان و اعیادش ، سلام بر حسین و عباسش ، سلام بر سجاد و سجودش ، سلام بر نیمه ی شعبان و ظهور مولودش. آغاز ماه رسول خدا ، ماه شادی آل الله مبارک باد. )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » ادبیات » جملات قصار » سخن زیبا

سخن زیبا

سخن زیبا همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم تا بتونیم صاحبش بشیم.     یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود، آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون، ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود قول و قرارمون، تو رفتی
sok cdfh

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 2
حالت :
اعتبار کاربر : 929
پسند ها : 224
حالت من :  Narahat.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/04.jpg

مدال ها:3
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر
بهترین ارسال کننده بهار92
بهترین ارسال کننده بهار92

|

همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم

نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم

تا بتونیم صاحبش بشیم.

یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و

گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود،

آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم

عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون،

ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد

اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود

قول و قرارمون، تو رفتی و از خودتم، نذاشتی حتی یه نشون.

می رسد روزی که مرگ عشق را باور کنی، می رسد

روزی که تنها در کنار عکس من، نامه های کهنه ام را

مو به مو از بر کنی.

همیشه ابرا می بارن اما همه عاشق ستاره ها میشن،

مواظب باش چشمک ستاره، گریه ی ابرو از یادت نبره..

امشب شب آخره که مزاحم دلت شدم، خورشید

فردا مال تو ببخش که عاشقت شدم، بدرقه لازم

ندارم، خودم میرم عزیزترین، نذار بمونه زیر پا ،

قلبمو بردار از زمین، دوستت دارم برای تو فقط

یه حرف ساده بود، غافل از این که قلب من

منتظر اشاره بود..

به یادت هستم بی هیچ بهانه ای، شاید

دوست داشتن همین باشد.

اگه کسی تو چشات نگاه کرد و قلبت لرزید

عجله نکن، چون ممکنه یه روز کاری با قلبت

بکنه که چشات بلرزن.

وقتی تو از عشق بی بهره هستی،

از دیگری می خواهی که آن را به تو

بدهد، در واقع تو گدایی می کنی.

دیگری نیز متقابلا از تو عشق می

طلبد. حال دو گدا دست هایشان را

بر روی یکدیگر گشوده اند، تصور کن!

سنگ در برکه می اندازم و می پندارم،

با همین سنگ زدن ماه به هم

می ریزد، کی به انداختن سنگ پیاپی در آب،

ماه را می شود از حافظه

ی آب گرفت؟!..

در نهان به آنانی دل می بندیم که دوستمان ندارند

و در آشکار از آنانی که دوستمان دارند غافلیم،

شاید این است دلیل تنهایی مان..

می پسندم        0 

امضای کاربر : نازنین زهرا1

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد