انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی 

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
صنایع دستی قم ..:||:.. ازدواج نوشت.... ..:||:.. حالات و احوالات کنونی خود را با شعر بیان کنید. ..:||:.. تشییع پیکر همسر شهید بابایی + تصاویر ..:||:.. حکایت دو شاهزاده ..:||:.. حكایت ملا و خرش ..:||:.. آیت الله جنتی رئیس پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شد+ تصاویر ..:||:.. خلعت سربازان گمنام امام زمان افتخاری بزرگ بر قامت کارکنان وزارت اطلاعات ..:||:.. اصـلا بـاید عـاشق شـوی... ..:||:.. برادر جان نمیدونی چه دل تنگم(برای امیر سیاوشی) ..:||:..

نوار پیام ها
( قمرخانم : سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر را گرامی می داریم.هدیه به روح مطهر شهید جهان آرا و همه ی شهدای گرانقدر از صدر اسلام تا به حال صلوات.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.روح مطهرشان شاد یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد. )     ( قمرخانم : روشن شد از این عید، جهانِ تاریک/ یا رب بنما ظهورِ مهدی نزدیک/ در گلشنِ زهرا، گلِ نرگس بشکفت/ شد نیمه ی شعبان، به محمد تبریک/ *میلاد آخرین شکوفه ی باغ احمدی، حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) برهمگان مبارک* )     ( غم هجران : امشب دل بیدارم، دارد سحری دیگر/ وز زمزمه ام بر دل، ماند اثری دیگر/ در سامره می بینم، قرص قمری دیگر/ از نسل علی آمد خیر البشری دیگر/ *سالروز شکفتن دوازدهمین گل بوستان امامت و ولایت خجسته باد* )     ( محمد313 : بر چهره پر ز نور مهدی صلوات / بر جان و دل صبور مهدی صلوات / تا امر فرج شود مهیا بفرست / بهر فرج و ظهور مهدی صلوات/ ولادت آخرین ذخیره ی الهی، بهار دلها، یوسف زهرا، تبریک و تهنیت )     ( ارتش تک نفره : پیروزی مقتدرانه و افتخار آمیز تیم ملی کشتی فرنگی جمهوری اسلامی ایران در برابر تیم مدعی روسیه و کسب نشان طلای مسابقات جام جهانی 2016 بر تمام مردم ایران مبارک! )     ( programmer : :53: میلاد باسعادت حضرت علی اکبر(ع)و روزجوان بر همگان مبارک باد :53: )     ( عقیق : أَشِدَّاء عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاء بَيْنَهُمْ/ بر كافران سختگير [و] با همديگر مهربانند»؛ پس باید با کفار و دشمنان سختگیری کرد. )     ( عقیق : وَلاَ تَرْكَنُواْ إِلَى الَّذِينَ ظَلَمُواْ فَتَمَسَّكُمُ النَّارُ وَمَا لَكُم مِّن دُونِ اللّهِ مِنْ أَوْلِيَاء ثُمَّ لاَ تُنصَرُونَ/ و به كسانى كه ستم كرده‏ اند متمايل مشويد كه آتش [دوزخ‏] به شما مى‏ رسد، و در برابر خدا براى شما دوستانى نخواهد بود، و سرانجام يارى نخواهيد شد». )     ( عقیق : ایام و اعیاد عظیم شعبانیه مبارک / طاعات قبول )     ( zahra1014 : امشب شب میلاد علمدار حسین است میلاد علمدار وفادار حسین است گر بود علی محرم اسرار محمد عباس علی محرم اسرار حسین است )     ( ارتش تک نفره : :53: میلاد حضرت عشق بر جهان مبارک باد :53: )     ( zahra1014 : ميلاد گل رسول و زهرا و علي است/زيرا که جهان خجسته زين نور جلي است/ما را دگر از روز جزا بيمي نيست/چون بر دل ما عشق حسين ابن علي است عیدتون مبارکککککککککککک )     ( بانوی آفتاب : ((اللهم ثبت قلبی علی دینک بحق محمد و آل محمد )) )     ( zahra1014 : سلام به تمام کاربران و عزیزانی که به این سایت سر می زنند . عید سعید مبعث مبارک .التماس دعا )     ( قمرخانم : امشب که شب مبعث احمد باشد
 مشمول همه عطای سرمد باشد
/ یارب چه شود طلوع صبح فردا
 صبح فرج آل محمد باشد/ عید بزرگ مبعث برهمگان مبارک.الهی بحق عمه ی سادات عجل لولیک الفرج )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » ادبیات » جملات قصار » سخن زیبا

سخن زیبا

سخن زیبا همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم تا بتونیم صاحبش بشیم.     یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود، آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون، ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود قول و قرارمون، تو رفتی
sok cdfh

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 2
حالت :
اعتبار کاربر : 1201
پسند ها : 245
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

مدال ها:3
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر
بهترین ارسال کننده بهار92
بهترین ارسال کننده بهار92

|

همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم

نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم

تا بتونیم صاحبش بشیم.

یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و

گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود،

آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم

عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون،

ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد

اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود

قول و قرارمون، تو رفتی و از خودتم، نذاشتی حتی یه نشون.

می رسد روزی که مرگ عشق را باور کنی، می رسد

روزی که تنها در کنار عکس من، نامه های کهنه ام را

مو به مو از بر کنی.

همیشه ابرا می بارن اما همه عاشق ستاره ها میشن،

مواظب باش چشمک ستاره، گریه ی ابرو از یادت نبره..

امشب شب آخره که مزاحم دلت شدم، خورشید

فردا مال تو ببخش که عاشقت شدم، بدرقه لازم

ندارم، خودم میرم عزیزترین، نذار بمونه زیر پا ،

قلبمو بردار از زمین، دوستت دارم برای تو فقط

یه حرف ساده بود، غافل از این که قلب من

منتظر اشاره بود..

به یادت هستم بی هیچ بهانه ای، شاید

دوست داشتن همین باشد.

اگه کسی تو چشات نگاه کرد و قلبت لرزید

عجله نکن، چون ممکنه یه روز کاری با قلبت

بکنه که چشات بلرزن.

وقتی تو از عشق بی بهره هستی،

از دیگری می خواهی که آن را به تو

بدهد، در واقع تو گدایی می کنی.

دیگری نیز متقابلا از تو عشق می

طلبد. حال دو گدا دست هایشان را

بر روی یکدیگر گشوده اند، تصور کن!

سنگ در برکه می اندازم و می پندارم،

با همین سنگ زدن ماه به هم

می ریزد، کی به انداختن سنگ پیاپی در آب،

ماه را می شود از حافظه

ی آب گرفت؟!..

در نهان به آنانی دل می بندیم که دوستمان ندارند

و در آشکار از آنانی که دوستمان دارند غافلیم،

شاید این است دلیل تنهایی مان..

می پسندم        0 

امضای کاربر : نازنین زهرا1

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد