انجمن یاران منتظر

چت مذهبی 

قوانین

آخرین ارسال ها
عکس طنز ..:||:.. ·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·گمـشده 23 عــزیـزم پیـــــــــوندت مُبــــــــارک·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙ ..:||:.. تست بینایی .... ..:||:.. من یک یهودی آمریکایی هستم و افتخار می‌کنم! ..:||:.. این کیک رو خودم امروزبرا تولد امام رضا(ع) درست کردم .... ..:||:.. حشرات به بهشت نمی روند... ..:||:.. ورود ستارگان دنیای فوتبال به ایران (تصاویر) ..:||:.. مراحل تست در ایران خودرو (عکس طنز حتما ببینید) ..:||:.. تماشای زیباترین مناظر غروب آفتاب در شهرهای جهان ..:||:.. >> بهتر از علم کیمیا << ..:||:..

نوار پیام ها
( ایلیا110 : هر كس‌ اندوه‌ و مشكلى‌ را از مؤمنى‌ برطرف‌ نمايد ، خداوند در روز قيامت‌اندوه‌ را از قلبش‌ برطرف‌ سازد (اصول‌ كافى‌ ، ج‌ 3 ، ص‌ 268) )     ( صبا : میلاد هشتمین امام، هفتمین قبله و دهمین کشتی نجات ، آقا امام رضا (ع) بر شما مبارک‌ باد. )     ( بنده خطا کار خدا : اگر کسی به زبان عربی مسلط است به بنده بگوید )     ( هدی : مولای من *همه رو به سوی تو می کنند برای عرض ادب ومن مایلم روی سیاهم سوی شما نیفتد چراکه هرچه دیده ام وعطا شده محبت وپرده پوشی شما بوده ......با این وجود جز استان جمیل ات کجا روم مولای ومحبوب عزیزتر ازجانم...السلام علی علی بن موسی الرضا المرتضی... )     ( محمد121 : آقا امام رضا علیه السلام فرمودند: هر که مرا زیارت کند٬ در حالی که حق و طاعت مرا که خدا بر او واجب کرده بشناسد٬ من و پدرانم در روز قیامت شفیع او هستیم٬ و هر که ما شفیع وی باشیم نجات یابد. منبع : وسائل الشیعه :5/436 )     ( صبا : حضرت محمد ص ***نَوِّرُوا مَنازِلَکُم بِالصَّلاة و قَرائَةِ القُران به خانه هایتان با خواندن نماز، و قرائت قرآن، نورانیت ببخشید. کنز العمال، ج ۱۵، ص ۳۹۲، حدیث ۴۱۵۱۸*** )     ( صبا : پیامبر اکرم صلی الله وعلیه وآله : مَن أحَبَّ أن يَلقَى اللَّهَ ضاحِكاً مُستَبشِ% )     ( عقیق : اللهم صل علی محمدو ال محمد و عجل فرجهم )     ( بنده خطا کار خدا : لطفا این رابخوانید http://forum.roq.ir/t42790 )     ( mosafer : امام صادق عليه ‏السلام : يَعيشُ النّاسُ بِاِحْسانِهِمْ اَكْثَرَ مِمّا يَعيشونَ بِاَعْمارِهِمْ وَ يَموتون بِذُنوبِهِمْ اَكْثَرَ مِمّا يَموتونَ بِآجالِهِمْ؛ مردم، بيشتر از آن‏كه با عمر خود زندگى كنند، با احسان و نيكوكارى خود زندگى مى‏ كنند و بيشتر از آن‏كه با اجل خود بميرند، بر اثر گناهان خود مى‏ ميرند. دعوات الراوندى: ص 291، ح 33 )     ( mosafer : امام جواد عليه ‏السلام : مَنْ زارَ عَمَّتى بِقُم فَلَهُ الجَنَّةُ؛ كسى كه عمّه‏ ام را در قم زيارت كند او اهـل بهشت است. سفينة البحار: ج2 ،ص376 )     ( mosafer : امام علی عليه ‏السلام : الإعجابُ يَمنَعُ الازدِيادَ؛ خودپسندى و غرور، مانع پيشرفت و كمال است. نهج البلاغه : حکمت 167 )     ( بنده خطا کار خدا : شاید این جمعه بیاید شاید گره از مشگل گشاید شاید )     ( محمد313 : هر ایرانی باید به استفاده از کالای داخلی افتخار کند و این باعث شرمندگی است که گفته می شود برخی تولید کنندگان برای جلب توجه مصرف کنندگان باید برچسب خارجی بر روی کالای داخلی نصب کنند. )     ( مجنون امام رضا : نه مرگ آنقدر ترسناک است و نه زندگی آنقدر شیرین که آدمی پای برشرافت خود گذارد. حضرت علی (ع) )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » ادبیات » جملات قصار » سخن زیبا

سخن زیبا

سخن زیبا همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم تا بتونیم صاحبش بشیم.     یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود، آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون، ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود قول و قرارمون، تو رفتی
sok cdfh

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 2
حالت :
اعتبار کاربر : 1160
پسند ها : 233
حالت من :  Narahat.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/04.jpg

مدال ها:3
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر
بهترین ارسال کننده بهار92
بهترین ارسال کننده بهار92

|

همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم

نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم

تا بتونیم صاحبش بشیم.

یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و

گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود،

آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم

عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون،

ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد

اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود

قول و قرارمون، تو رفتی و از خودتم، نذاشتی حتی یه نشون.

می رسد روزی که مرگ عشق را باور کنی، می رسد

روزی که تنها در کنار عکس من، نامه های کهنه ام را

مو به مو از بر کنی.

همیشه ابرا می بارن اما همه عاشق ستاره ها میشن،

مواظب باش چشمک ستاره، گریه ی ابرو از یادت نبره..

امشب شب آخره که مزاحم دلت شدم، خورشید

فردا مال تو ببخش که عاشقت شدم، بدرقه لازم

ندارم، خودم میرم عزیزترین، نذار بمونه زیر پا ،

قلبمو بردار از زمین، دوستت دارم برای تو فقط

یه حرف ساده بود، غافل از این که قلب من

منتظر اشاره بود..

به یادت هستم بی هیچ بهانه ای، شاید

دوست داشتن همین باشد.

اگه کسی تو چشات نگاه کرد و قلبت لرزید

عجله نکن، چون ممکنه یه روز کاری با قلبت

بکنه که چشات بلرزن.

وقتی تو از عشق بی بهره هستی،

از دیگری می خواهی که آن را به تو

بدهد، در واقع تو گدایی می کنی.

دیگری نیز متقابلا از تو عشق می

طلبد. حال دو گدا دست هایشان را

بر روی یکدیگر گشوده اند، تصور کن!

سنگ در برکه می اندازم و می پندارم،

با همین سنگ زدن ماه به هم

می ریزد، کی به انداختن سنگ پیاپی در آب،

ماه را می شود از حافظه

ی آب گرفت؟!..

در نهان به آنانی دل می بندیم که دوستمان ندارند

و در آشکار از آنانی که دوستمان دارند غافلیم،

شاید این است دلیل تنهایی مان..

می پسندم        0 

امضای کاربر : نازنین زهرا1

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد