انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی 

آخرین ارسال ها
مشاوره حقوقی/موضوع: حکم ضرب و شتم سارق چیست؟نحوه لغو معافیت پزشکی. ..:||:.. هنر کدبانو گری خودم..... ..:||:.. یا صاحِب الزمـــان ..:||:.. یتیم نوازی... ..:||:.. **دختران سرزمینم و خواهرای گلم روزتان مبارک** ..:||:.. تولد محمد طاها و گل پسرش مبارک باد. ..:||:.. **دختران سرزمینم و خواهرای گلم روزتون مبارک** ..:||:.. طَلائیه ..:||:.. به رسم قران در پایان سلام میکنم....خداحافظ یاران منتظر ..:||:.. لبخند زیبای خداوند روزت مبارک ..:||:..

نوار پیام ها
( mohadeseh : چیزی ساده تر از بزرگی نیست آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است )     ( mohadeseh : اميد دارويي است كه شفا نمي دهد، اما درد را قابل تحمل مي كند )     ( mohadeseh : انسان همچون رودخانه است؛ هر چه عمیق تر باشد ، آرام تر و متواضع تر است )     ( مطهره خانم : الهی ، داراتر از من کیست ، که تو دارایی منی☼ ...♥ ( علامه حسن زاده آملی ) )     ( الما : چرا ما تنها زمانی به خدا رو می کنیم که بخواهیم از غیر ممکن ،ممکن بسازیم؟ )     ( مطهره خانم : سلام بر تو، بانوی آب‏ها و آیینه‏ها! سلام بر تو، زیباترین مطلع غزل‏های عاشقی! سلام بر نجابت دست‏ها و کرامت نگاه‏هایت! «اَلسَّلامُ عَلَیْکِ یا فاطمة معصومه» )     ( مطهره خانم : امام علی (ع): بدترین مردم کسی است که عذرها را قبول نمی کند و از خطاهای دیگران نمی گذرد. )     ( قمر : یکی از اموری که امام در روزهای آخر توصیه می کردند، خواندن دعای عهد بود، ایشان می گفتند؛ صبح ها سعی کنید این دعا را بخوانید، چون در سرنوشت انسان دخالت دارد. )     ( صبا 20 : قال الإمام المهدی، صاحب العصر و الزّمان (علیه السلام و عجّل الله تعالى فرجه الشّریف) : أنَا خاتَمُ الاَْوْصِیاءِ، بى یَدْفَعُ الْبَلاءُ عَنْ أهْلى وَ شیعَتى فرمود: من آخرین وصیّ پیغمبر خدا هستم به وسیله من بلاها و فتنه ها از آشنایان و شیعیانم دفع و برطرف خواهد شد. )     ( یگانه 313 : روزی ترس در را میکوبد ایمان پاسخ میدهد و در را باز میکند اما هیچ ترسی پشت در نبود )     ( mohadeseh : وقتی داری بالا می روی،مهربان باش و فروتن،زیرا که وقتی داری سقوط می کنی، از کنار همین آدم ها رد می شوی )     ( mohadeseh : آموختم کسی که یادم نکرد،من یادش کنم شاید او تنها تر از من باشم. )     ( mohadeseh : وقتی تو تنهایی کسی را پر می کنی، شاید خودت تنها تر از او باشی. )     ( mohadeseh : اگر در زندگی ،به دری بر خوردید که بر روی آن یک قفل بزرگ بود،اصلا نترسید،زیرا اگر قرار بود قفل آن باز نشود به جای آن در یک دیوار قرار داشت. )     ( mohadeseh : نردبان موفقیت را خودت باید بسازی ،هیچ نردبان ساخته شده در دنیا وجود ندارد. )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » جملات قصار » سخن زیبا

سخن زیبا

سخن زیبا همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم تا بتونیم صاحبش بشیم.     یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود، آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون، ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود قول و قرارمون، تو رفتی
sok cdfh

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 2
حالت :
اعتبار کاربر : 819
پسند ها : 216
حالت من :  Narahat.gif
پیام من : مردم اینجا چقدر مهربانند ، دیدند کفش ندارم ، برایم پاپوش درست کردند
تصویر مورد علاقه من : images/mms/04.jpg

مدال ها:1
بهترین ارسال کننده بهار92
بهترین ارسال کننده بهار92

|

همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم

نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم

تا بتونیم صاحبش بشیم.

یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و

گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود،

آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم

عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون،

ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد

اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود

قول و قرارمون، تو رفتی و از خودتم، نذاشتی حتی یه نشون.

می رسد روزی که مرگ عشق را باور کنی، می رسد

روزی که تنها در کنار عکس من، نامه های کهنه ام را

مو به مو از بر کنی.

همیشه ابرا می بارن اما همه عاشق ستاره ها میشن،

مواظب باش چشمک ستاره، گریه ی ابرو از یادت نبره..

امشب شب آخره که مزاحم دلت شدم، خورشید

فردا مال تو ببخش که عاشقت شدم، بدرقه لازم

ندارم، خودم میرم عزیزترین، نذار بمونه زیر پا ،

قلبمو بردار از زمین، دوستت دارم برای تو فقط

یه حرف ساده بود، غافل از این که قلب من

منتظر اشاره بود..

به یادت هستم بی هیچ بهانه ای، شاید

دوست داشتن همین باشد.

اگه کسی تو چشات نگاه کرد و قلبت لرزید

عجله نکن، چون ممکنه یه روز کاری با قلبت

بکنه که چشات بلرزن.

وقتی تو از عشق بی بهره هستی،

از دیگری می خواهی که آن را به تو

بدهد، در واقع تو گدایی می کنی.

دیگری نیز متقابلا از تو عشق می

طلبد. حال دو گدا دست هایشان را

بر روی یکدیگر گشوده اند، تصور کن!

سنگ در برکه می اندازم و می پندارم،

با همین سنگ زدن ماه به هم

می ریزد، کی به انداختن سنگ پیاپی در آب،

ماه را می شود از حافظه

ی آب گرفت؟!..

در نهان به آنانی دل می بندیم که دوستمان ندارند

و در آشکار از آنانی که دوستمان دارند غافلیم،

شاید این است دلیل تنهایی مان..

می پسندم        0 

امضای کاربر : نازنین زهرا1

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد