انجمن یاران منتظر

ثبت نام جهت کلاس حفظ قران 

آخرین ارسال ها
جای خالی رو پر کنید ..:||:.. لعنت بر شاهین نجفی ..:||:.. لحظه شهادت نوجوان بسیجی ..:||:.. بی تو آنلاین ..:||:.. خواب مقدس اردبیلی ..:||:.. تیرهای سهمگین ..:||:.. حاج حسن-یارانه ..:||:.. سهیمه دانشگاه ..:||:.. بدحجابی در علم روانشناسی ..:||:.. آقاي روحاني عكسهاي رهبرم كو؟ ..:||:..

نوار پیام ها
( حانیه : ای مولای بسیجی ها، امام خامنه ای: چه ساده لوحند آنانکه میپندارند عکس شما را بر دیوارهای محل کار و خانه ام آویخته ام و نمیدانند یا نمیفهمند!!! که من کار و بار و خانه و زندگیمان را به عکس شما آویخته ام... من باور دارم شما نائب امام زمانی و اطاعت از شما واجب است )     ( باران عشق : پیامبر اکرم - صلّی الله علیه و آله - فرمود: به درستی که این قلبها زنگ می زند، همچنانکه آهن زنگ می زند، (اصحاب) گفتند: صیقل آن چیست؟ حضرت فرمود: یاد مرگ و خواندن قرآن. )     ( باران عشق : کسی که دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، با تأمل بنگرد که آیا نمازش او را از فحشا و منکر بازداشته؟ پس به اندازه ای که او را بازداشته از او قبول می شود. امام صادق (ع) :53: )     ( محمد313 : امام زمان(عج) گفت هر موقع گناه میکنی یه سیلی تو صورت من میزنی. صورت آقا رو کبود کردی یا نه ؟؟؟ )     ( قمر : جوان مومن محبوب ترین آفریده: پیامبر اکرم ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ می فرماید: «محبوب ترین آفریده ها نزد خداوند، جوان نورس و خوش سیمایی است که جوانی و زیبایی خود را در راه خدا و فرمانبری او خرج کند. این کسی است که خداوند به او بر فرشتگان فخر می کند و می گوید: این به راستی بنده من است.» محمدی ری شهری، میزان الحکمه، دار الحدیث، 1416 ق، ج5، ص 9. )     ( باران عشق : منم که سایه نشین و جود مولایم کنیز خانه غم ؛ خاک پای زهرایم منم که خانـــه به دوش غــم علی منم که همقدم محنت ولی هستم منم که شاهد زخم شکسته ابرویم انیس گریه به یاس شکسته پهلویم منم که در همه جا در تب حسن بودم منم که شاهد خون لب حسن بودم منم که جلوه حق را به عین می دیدم خدای را به جمال حسین می دیددم منم که بوده دلم صبح و شام با زینب منم میان همه ؛ هم کلام با زینب منم که سوگ گلستان و باغبان دارم به سینه زخم غم کربلائیان دارم منم که ظهر عطش را نمی برم از یاد چهار لاله بی سر ز من به خاک افتاد منم که مادر عشق و امید و احساسم فدای یک سر موی حسین عباسم )     ( باران عشق : امام كاظم علیه‏ السلام : از ما نیست كسى كه هر روز اعمال خود را محاسبه نكند تا اگر نیكى كرده از خدا بخواهد بیشتر نیكى كند و خدا را بر آن سپاس گوید و اگر بدى كرده از خدا آمرزش بخواهد و توبه نماید. )     ( قمر : امام على عليه السلام : لا تَـكُن مِمَّن يَرجُو الآخِرَةَ بِغَيرِ العَمَلِ... يَنهى وَ لا يَنتَهى وَ يَامُرُ بِما لا يَاتى... ؛ از كسانى مباش كه بى‏ عمل، به آخرت اميد دارند... از گناه باز مى ‏دارند، اما خود باز نمى ايستند، به كارهايى فرمان مى ‏دهند كه خود انجام نمى‏ دهند. نهج البلاغه(صبحی صالح) ص497 و 498 ، حكمت 150 )     ( قمر : شهيد سپهبد علي صياد شيرازي در آخرين فراز وصيتنامه خود آورده است: خداوندا! ولي امرت حضرت آيتالله خامنه اي را تا ظهور حضرت مهدي (عج) زنده، پاينده و موفق بدار. آمين يا رب العالمين.روحش شاد یادش گرامی و راهش پر رهرو باد. )     ( قمر : فرازی از وصیت نامه شهید سردار سپهبد صیاد شیرازی / پروردگارا! رفتن در دست تو است؛ من نميدانم چه موقع خواهم رفت ولي ميدانم كه از تو بايد بخواهم مرا در ركاب امام زمانم قرار دهي و آن قدر با دشمنان قسم خورده ات بجنگم تا به فيض شهادت برسم. )     ( قمر : شهید اهل قلم سید مرتضی آوینی / تقوا است که انسان را به اخلاص می رساند و با اخلاص درهای حکمت نیز بر قلب گشوده می شود )     ( قمر : گمنامی برای شهوت پرست­ها دردآور است،اگرنه همه اجرها در گمنامی است؛تاآنجا که فرموده­اند:آنگونه در راه خدا انفاق کن که آن دست دیگرت هم با خبر نشود. شهید سید مرتضی آوینی )     ( قمر : شهید بزرگوار سید مرتضی آوینی : زندگی زیباست اما شهادت از آن زیبا تر است ، سلامت تن زیباست اما پرنده عشق تن را قفسی میبیند که در باغ نهاده باشند ... )     ( فاطمه 1 : سنگینی حضور تو خم کرد قامتم مشغول چشمهای تو یعنی عبادتم از پشت این سکوت نفسگیر سالهاست در چشمهات خیمه زدن گشته عادتم تنها به این دلیل دلم را شکسته ام تا با خبر شوی و بیایی عیادتم از این همه شمارش معکوس لحظه ها خسته شد ه ست عقربه گیج ساعتم میخواهی از حصار نگاهت رها شوم آخر برای چه؟ نکند بی لیاقتم ای بغض دست و پنجه نکن نرم با دلم بگذار قطره قطره شود خیس صورتم )     ( فاطمه 1 : آقا جان! انگار ما بدون حضور تو راحتیم وقتی کسی برای ظهورت دعا نکرد در روزگار ما تو بیابان نشین شدی خاکم بسر از اینکه دل ما حیا نکرد وقتی که دامن تو رها شد زدست ما دست گناه دامن ما را رها نکرد توبه از اینکه این دل بی بندوبار ما جایی برای آمدن یار وا نکرد. )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » جملات قصار » سخن زیبا

سخن زیبا

سخن زیبا همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم تا بتونیم صاحبش بشیم.     یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود، آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون، ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود قول و قرارمون، تو رفتی
sok cdfh

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 2
حالت :
اعتبار کاربر : 759
پسند ها : 210
حالت من :  Narahat.gif
پیام من : مردم اینجا چقدر مهربانند ، دیدند کفش ندارم ، برایم پاپوش درست کردند
تصویر مورد علاقه من : images/mms/04.jpg

مدال ها:1
بهترین ارسال کننده بهار92
بهترین ارسال کننده بهار92

|

همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داریم

نمیتوانیم صاحبش شویم، گاهی لازمه ازش بگذریم

تا بتونیم صاحبش بشیم.

یه شب خوب تو آسمون، یه ستاره چشمک زنون، خندید و

گفت:کنارتم، تا آخرش تا پای جون، ستاره ی قشنگی بود،

آروم و ناز و مهربون، ستاره شد عشق من و منم شدم

عاشق اون، اما زیاد طول نکشید عشق من و ستاره جون،

ابری اومد ستاره رو دزدید و برد نامهربون، حالا شبا به یاد

اون،زل می زنم به آسمون، دلم می خواد داد بزنم این بود

قول و قرارمون، تو رفتی و از خودتم، نذاشتی حتی یه نشون.

می رسد روزی که مرگ عشق را باور کنی، می رسد

روزی که تنها در کنار عکس من، نامه های کهنه ام را

مو به مو از بر کنی.

همیشه ابرا می بارن اما همه عاشق ستاره ها میشن،

مواظب باش چشمک ستاره، گریه ی ابرو از یادت نبره..

امشب شب آخره که مزاحم دلت شدم، خورشید

فردا مال تو ببخش که عاشقت شدم، بدرقه لازم

ندارم، خودم میرم عزیزترین، نذار بمونه زیر پا ،

قلبمو بردار از زمین، دوستت دارم برای تو فقط

یه حرف ساده بود، غافل از این که قلب من

منتظر اشاره بود..

به یادت هستم بی هیچ بهانه ای، شاید

دوست داشتن همین باشد.

اگه کسی تو چشات نگاه کرد و قلبت لرزید

عجله نکن، چون ممکنه یه روز کاری با قلبت

بکنه که چشات بلرزن.

وقتی تو از عشق بی بهره هستی،

از دیگری می خواهی که آن را به تو

بدهد، در واقع تو گدایی می کنی.

دیگری نیز متقابلا از تو عشق می

طلبد. حال دو گدا دست هایشان را

بر روی یکدیگر گشوده اند، تصور کن!

سنگ در برکه می اندازم و می پندارم،

با همین سنگ زدن ماه به هم

می ریزد، کی به انداختن سنگ پیاپی در آب،

ماه را می شود از حافظه

ی آب گرفت؟!..

در نهان به آنانی دل می بندیم که دوستمان ندارند

و در آشکار از آنانی که دوستمان دارند غافلیم،

شاید این است دلیل تنهایی مان..

می پسندم        0 

امضای کاربر : نازنین زهرا1

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد