انجمن یاران منتظر

چت مذهبی 

قوانین

آخرین ارسال ها
اطلاعیه توضیحی ..:||:.. قسمت دهم چه خبرا ؟ ..:||:.. حکمت 1 تا 7 ..:||:.. فراخوان حفظ حکمت های نهج البلاغه ..:||:.. (زبان حال مولا علی علیه السلام) ..:||:.. این مطلب را حتما بخونید ..:||:.. نقدی بر سریال «گذر از رنج ها» ..:||:.. بدون شرح ..:||:.. چهره ی سال 93 به نظر شما ؟ ممنون میشم شرکت کنین ..:||:.. چرا پیکر شهید را نباید غسل و کفن نمود؟ ..:||:..

نوار پیام ها
( احسان فقط خدا : قسمت دهم چه خبرا با تاخییر اما بالاخره اماده شد http://forum.roq.ir/t36202 :53: )     ( قمرخانم : حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند: خداوند امر به معروف را جهت اصلاح جامعه واجب فرمود . احتجاج طبرسی ، ایران ، انتشارات اسوه ، ج 1 ، ص 258 )     ( صبا : حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند: » همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد. (مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132) )     ( خلوت با خدا : هیچی فقط بگو خدا شفام بده خخخخخخ )     ( سکوت : منتظران بدانيم!!! اگر قرار است با آمدن آفتاب بيدار شويم نمازمان قضاست!!! اللهم عجل لوليک الفرج )     ( قمرخانم : آجرک الله یا صاجب الزمان / ایام شهادت بی بی دو عالم حضرت صدیقه کبری خانم فاطمه زهرا (سلام الله علیها) را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نائب برحقش مقام معظم رهبری و همه ی مسلمانان جهان همچنین همه ی کاربران انجمن یاران منتظر تسلیت عرض میکنیم. )     ( قمرخانم : حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند: پاداش خوشرویی در برابر مؤمن بهشت است، و خوشرویی با دشمن ستیزه جو، انسان را از عذاب آتش باز می دارد . بحار الانوار ، ج 75 ، ص 401 )     ( صبا : امام حسین علیه السلام: مِن دَلائِلِ عَلاماتِ القَبولِ الجُلوسُ إلى أهلِ العُقولِ. بحارالانوار،ج75،ص119 از نشانه هاى خوش نامى و نیک بختى، همنشینى با خردمندان است. )     ( قمرخانم : مقام معظم رهبری(مدظله العالی):«خیابانها را به نام شهدا، کردیم تا هر وقت نشانی منزل را می دهیم؛بدانیم از گذرگاه خون کدام شهید، با آرامش و امنیت به منزل می رسیم.» شادی روح مطهرشون اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین. )     ( سکوت : از امام حسن (ع): انا الضامن لمن لم یهجس فی قلبه الا الرضا ان یدعوالله فیستجاب له: کسیکه در دلش هوایی جز خشنودی خدا خطور نکند من ضمانت میکنم که خداوند دعایش را مستجاب میکند. اصول کافی جلد 2 ص 62 )     ( تلاطم خاموش : بخدا گفتم خستم گفت:\"لا تنقطوا من رحمت الله;از رحمت من نا اميد نشويد\" گفتم:هيچكس نميدونه تو دلم چي ميگذره گفت:\"ان الله بين المرء و قلبه; خدا حائل است ميان انسان وقلبش\" گفتم:هيچكس وندارم گفت:\"نحن اقرب اليه من حبل الوريد;ما از رگ گردن به شما نزديكتريم\" گفتم اصن انگار من و فراموش كردي؟ گفت\" فاذكروني اذكركم ;منو ياد كنيد تاشما را يادكنم :63: )     ( صبا : سربازان امام زمان(عج) از هیچ چیز جز گناهانِ خویش نمی هراسند. شهید آوینی )     ( سکوت : ان الله مع الذین اتقو و الذین هم محسنون همانا خدا یار و یاور متقیان و نیکوکاران عالم است. سوره نحل آیه ۱۲۸ )     ( سکوت : امیرالمومنین علیه السلام می فرمایند: فان تقوی الله دواء داء قلوبکم، و بصر عمی افءدتکم، و شفاء مرض اجسادکم، و صلاح فساد صدورکم، و طهور دنس انفسکم، و جلاء عشا ابصارکم، و امن فزع جاشکم، و ضیاء سواد ظلمتکم. همانا تقوا و ترس از خدا، داروی بیماریهای دلها، روشنایی قلبها، و درمان دردهای بدنها، مرهم زخم جانها، پاک کننده پلیدیهای ارواح، و روشنایی بخش تاریکی چشمها، و امنیت در ناآرامی ها، و روشن کننده تاریکی های شماست خطبه 198 نهج البلاغه. :53: )     ( سینا : هم چاه سر راه تو باید بڪنیم هم اینڪه از انتظار تو دم بزنیم این نامه ے چندم است ڪه میخوانے داریم رڪورد ڪوفه را مے شڪنیم ! )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » گفتگوها و مباحث دینی » اخلاق و تزکیه نفس » گر به دولت برسی مست نگردی مردی/ گر به ذلت برسی پست نگردی مردی !! ..

گر به دولت برسی مست نگردی مردی/ گر به ذلت برسی پست نگردی مردی !! ..

'v fi n,gj fvsd lsj k'vnd lvnd/ 'v fi bgj fvsd \sj k'vnd lvnd !! ..

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 26
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 5552
پسند ها : 717

مدال ها:3
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

1 تشکر شده از کاربر بهار برای ارسال مفید :
یاسی ,

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : بهار
دلم  گرفته  ، برایم  "بهار" بفرستید
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

« مدرسه راهیان جهنم | خـدایا مـن چـنـانـم كـه در حال توانگرى هم فقيرم پس چگونه فقير نباشم... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 03:33 پیش از ظهر