انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی 

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
بعثت پیامبر اکرم(ص) بر همه مسلمانان جهان مبارک باد ..:||:.. " مبعث " پیام آور عدالت و کرامت انسانی ..:||:.. عمال وارده در شب مبعث ( شب بيست و هفتم رجب) ..:||:.. سلام بر مبعث، بهاری‏ترین فصل گیتی! ..:||:.. شعر مبعث پیامبر ..:||:.. تصاویر متحرک م کارت پستال شب بعثت حضرت محمد ص ..:||:.. کارت پستال عید مبعث ..:||:.. پیامکهایی ب مناسبت عید مبعث ..:||:.. اتمام دور 60 ختم قرآن کریم و شروع دور 61 ختم قرآن ، هـديـه بـه رسول اکرم (ص) ..:||:.. دارم میرم مشهد حلالم کنید بزرگواران ..... ..:||:..

نوار پیام ها
( عقیق : روزه، روز عید مبعث یکى از چهار روزى است که در تمام سال امتیاز دارد براى روزه گرفتن و برابر است با روزه هفتاد سال/ التماس دعا )     ( ye adam : عید سعید مبعث، آغاز راه رستگارى و طلوع تابنده مهر هدایت و عدالت، مبارک باد . . . )     ( شهید پلارک : نمی دانم دعا کنم بمیرم و از فتنه های آخر الزمان در امان باشم یا دعا کنم زنده بمانم و ظهور را ببینم؟! )     ( قمرخانم : سالروزشهادت جانسوزامام موسی کاظم (علیه السلام) را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)و نائب برحقش مقام معظم رهبری و عموم مسلمانان جهان همچنین کاربران گرامی انجمن یاران منتظر تسلیت عرض مینماییم.آجرک الله یا صاحب ازمان )     ( قمرخانم : دوازدهم اردیبهشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری وبزرگداشت روز معلم بر معلمان عزیز و زحمتکش گرامی باد. )     ( قمرخانم : پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله در حدیثی فرموده اند: «کسی که برای کسب درآمد حلال تلاش می کند در راه خداوند قدم نهاده است.» و در باب استقلال اقتصادی و ارزش کسی که با زحمت بازوی خود نان می خورد فرموده اند: «خداوند به کسی که از زحمت و کار بازوی خود روزی می خورد، با رحمت و محبت نگاه می کند.» و باز فرمودند: «خداوند مؤمن کارگر و دارای شغل و حرفه را دوست دارد.» و «اینان دوستان خدایند.» روز جهانی کار و کارگر بر کارگران عزیز ،پرتلاش و زحمتکش مبارک باد. )     ( zahra1014 : خدایا دلم که برایت تنگ می شود با آنکه می دانم همه جا هستی اما به آسمان نگاه می کنم چرا که آسمان سه نشانه از تو دارد :بی انتهاست ، بی دریغ است و چون یک دست مهربان همیشه بالای سرماست ! )     ( zahra1014 : یادم باشد که امید خوشبختانه از دست دادنی نیست…آنهم امیدی که رو به سمت خدا باشد…!! :53: :53: :53: :53: )     ( قمرخانم :  نقل از رسول مکرم اسلام (صلی الله علیه وآله وسلم) هر کس یک مسئله شرعی از احادیث ما پیرامون حلال و حرام و مسائل دینی اش را بیاموزد خدای تعالی هزار گناه او را بیامرزد و شهری از طلا به وسعت دنیا برایش در بهشت بنا کند و به عدد هر مویی که در بدنش قرار دارد برایش حجّ مقبول می نویسد (بحار الانوار،جلد 1، ص 214) )     ( حریم قدس : الهے تو را به مهربانیٺ دل‌هاے گرفتہ را شاد کن دست‌هاے نیازمند را بے‌نیاز کن قلبےنورانے، تنے سالم، زندگےآرام و خیالے راحت نصیب همه گردان!آمین... )     ( حامدنیکوکلام : سلام دوستان عزیز یه چند مدتی از حضور در جمع شما سلب توفیق شدم بابت این مسئله پوزش و اما سال 95 برام پر خیر ک برکت بود و شب ولادت حضرت زهرا س عقد کردم )     ( محمد313 : ای زینب(س) تو کوه صبر باشی و من نگاهم به بی صبرانی باشد که ادعای اسوه بودن دارند ؟! تو فرمانبردار امام خویش باشی و من غافل از امام حاضر و حیّ خود باشم ؟ یاری ام کن! وفات حضرت زینب(س) تسلیت باد )     ( شهید پلارک : دلتنگی اگر تولدی داشته باشد قطعا عصر جمعه به دنیا آمده است... )     ( قمرخانم : سالروز میلاد حضرت علی ابن ابیطالب (علیه السلام) اولین اختر درخشان آسمان امامت و ولایت را خدمت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف ، مقام معظم رهبری و عموم مسلمانان جهان ، همچنین کاربران محترم انجمن یاران منتظر تبریک و تهنیت میگوییم. )     ( عقیق : روز سیزدهم رجب اول روز از \"ایام البیض\" است و ثواب بسیارى براى روزه این روز و دو روز بعد وارد شده و اگر كسى قصد انجام اعمال اُمّ داوُد را دارد باید این روز را روزه بگیرد /التماس دعا )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مذهبی و دینی » اخلاق و تزکیه نفس » گر به دولت برسی مست نگردی مردی/ گر به ذلت برسی پست نگردی مردی !! ..

گر به دولت برسی مست نگردی مردی/ گر به ذلت برسی پست نگردی مردی !! ..

'v fi n,gj fvsd lsj k'vnd lvnd/ 'v fi bgj fvsd \sj k'vnd lvnd !! ..

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 26
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 5749
پسند ها : 742

مدال ها:3
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

1 تشکر شده از کاربر بهار برای ارسال مفید :
یاسی ,

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : بهار
دلم  گرفته  ، برایم  "بهار" بفرستید
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

« مدرسه راهیان جهنم | فرمایشات بسیار زیبای آیت الله العظمی بهجت(ره) در مورد اصلاح نفس »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 09:53 بعداز ظهر