انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی 

آخرین ارسال ها
داستان مسافرت یاران منتظر به خانه ادمین ..:||:.. مهم ترین مطلبی که تا حالا تو انجمن قرار دادم همینه شما رو به خدا ببینید ..:||:.. گمنامی که نام‌دار شد ..:||:.. مهمان ویژه صندلی داغ: «شبگرد عاشق» ..:||:.. خواهرم........ ..:||:.. دیدنی‌ترین صحنه عمر جنگی «حاج قاسم» ..:||:.. من شاهین نجفی لعنتی رو کشتم........ ..:||:.. شهیدی که روی سیم‌خاردارها خوابید ..:||:.. سخنرانی آیت الله مجتهدی تهرانی با موضوع سخن چینی ..:||:.. همبازی قدیمی، «لیلی» تولدت مبارک ..:||:..

نوار پیام ها
( قمر : رسول اكرم صلى الله عليه و آله : خداوند! زبان را عذابى دهد كه هيچ يك از اعضاى ديگر را چنان عذابى ندهد. زبان گويد: اى پروردگار! مرا عذابى دادى كه هيچ چيز را چنان عذاب ندادى! در پاسخش گفته شود: سخنى از تو بيرون آمد و به شرق و غرب زمين رسيد و به واسطه آن خونى بناحقّ ريخته شد و مالى به غارت رفت و ناموسى هتك شد. كافى، ج2، ص 115، ح 16 )     ( قمر : امام حسن عسكرى عليه السلام : «با مردم به زبان خوش سخن بگوييد» فرمود: يعنى با همه مردم، چه مؤمن و چه مخالف، به زبان خوش سخن بگوييد. مؤمن، به هم مذهبان، روى خوش نشان مى دهد و با مخالفان، با مدارا سخن مى گويد تا به ايمان، جذب شوند و حتّى اگر نشدند، با اين رفتار، از بدى هاى آنان در حقّ خود و برادران مؤمنش، پيشگيرى كرده است. مستدرك الوسائل، ج 12، ص 261 )     ( ماه سنا : ممنون از همه خیلی خوشحال شدم خاک پاک همه تونم بچه های یاران :-( )     ( صبا 20 : عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روز به روز از آن دورتر میشوند و غافلند از آخرتی که روز به روز به آن نزدیکتر میشوند … حضرت علی (ع) )     ( محمد313 : امام زمان هميشه به ياد ما شيعيان می باشد و براي ما اشك مي ريزد و دعا مي كند... ما چطور؟! در طول روز چقدر به یاد امام زمان (عج) هستیم؟ )     ( صبا 20 : امام رضا(ع)می فرماید:عمل صالح و دوستى آل محمّد « لا تَدْعُوا الْعَمَلَ الصّالِحَ وَ الاِْجْتِهادَ فِى الْعِبادَةِ إِتِّكالاً عَلى حُبِّ آلِ مُحَمَّد(عليهم السلام) وَ لا تَدْعُوا حُبَّ آلِ مُحَمَّد(عليهم السلام)لاَِمْرِهِمْ إِتِّكالاً عَلَى الْعِبادَةِ فَإِنَّهُ لا يُقْبَلُ أَحَدُهُما دُونَ الاْخَرِ ». مبادا اعمال نيك را به اتّكاى دوستى آل محمّد(عليهم السلام) رها كنيد، و مبادا دوستى آل محمّد(عليهم السلام) را به اتّكاى اعمال صالح از دست بدهيد، زيرا هيچ كدام از اين دو، به تنهايى پذيرفته نمىشود. )     ( ماه سنا : سلام بچه ها منو یادتون میاد؟؟؟؟ :(e): :(e): امروز تولدمه هاااا )     ( پونه : تولد یعنی دوستت دارم از ته قلب با تمام وجود از ته احساس. تولدت مبارک لیلی عزیزم )     ( پونه : خداوندا کمک کن از چَرای زندگی دل بکنم و به چِرای زندگی فکر کنم .چرا که عاقبت چَرا مرگ؛ وعاقبت چِرا تولدی دوباره است .جشن تولد را دوست دارم،بیشتر از آن ، جشن تولد دوباره ام را ... )     ( پونه : خداوندا کمک کن از چَرای زندگی دل بکنم و به چِرای زندگی فکر کنم ...چرا که عاقبت چَرا مرگ ؛ و عاقبت چِرا تولدی دوباره است ...جشن تولد را دوست دارم،بیشتر از آن ، جشن تولد دوباره ام را ... «تقدیم به لیلی» )     ( قمر : السلام اي حضرت سلطان عشق / يا علي موسي الرضا اي جان عشق / السلام اي بهر عاشق سرنوشت / السلام اي تربتت باغ بهشت )     ( سینا : دلــــــم گرفتـــــــه شهیـــــدان مــــــرا ببریـــــد مــــــرا ز غربت این خاک تا خدا ببریـــــد )     ( سینا : امام علی علیه السلام: مَنْ وَثِقَ بِاَنَّ ما قَدَّرَ اللّه ُ لَهُ لَنْ یَفوتَهُ اسْتَراحَ قَلْبُهُ. غررالحکم، ص104 هر کس اطمینان داشته باشد که آنچه خداوند برایش تقدیر کرده است به او مى رسد، دلش آرام مى گیرد. )     ( سینا : دردنیـــا بـﮧ چیــز کوچکــﮯ خوشحال مـﮯ شــوم که ارزشــﮯ ندارد وازچیــــزهایــﮯ رنـج مــﮯ بــرم که بـﮯ اســاس اند، ایـטּ خوشـــحالـﮯها وناراحتــــﮯ ها دلیل کـم ظرفیتـــﮯ من استـــ. هنوز گـــــرفتار زنداטּ غـم واندوهـــم. هنوز اســــیر خوشـﮯ و لـذتـــم... شـهیـدچـــــمـران )     ( سینا : دردنیـــا بـﮧ چیــز کوچکــﮯ خوشحال مـﮯ شــوم که ارزشــﮯ ندارد وازچیــــزهایــﮯ رنـج مــﮯ بــرم که بـﮯ اســاس اند، ایـטּ خوشـــحالـﮯها وناراحتــــﮯ ها دلیل کـم ظرفیتـــﮯ من استـــ. هنوز گـــــرفتار زنداטּ غـم واندوهـــم. هنوز اســــیر خوشـﮯ و لـذتـــم... شـهیـدچـــــمـران )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » انجمن دفاع مقدس » شهدا و جنگ » وصیت نامه تکان دهنده شهید همت

وصیت نامه تکان دهنده شهید همت

*اولين وصيت نامه شهيد همت:منبعrajanews.com به تاريخ 19/10/59 شمسي ساعت 10:10 شب چند سطري وصيت نامه مي نويسم : هر شب ستاره اي را به زمين مي کشند و باز اين آسمان غم‌زده غرق ستاره است ، مادر جان مي داني تو را بسياردوست دارم و مي داني که فرزندت چقدر عاشق شهادت و عشق به شهيدان داشت.مادر، جهل حاکم بر يک جامعه انسانها را به تباهي مي کشد و حکومت هاي طاغوت مکمل هاي اين جهل اند و شايد قرنها طول بکشد که انساني از سلاله پاکان زائيده
,wdj khli j;hk nikni aidn ilj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 371
حالت :
هشدارها : 1
اعتبار کاربر : 1589
پسند ها : 224
حالت من :  Konjkav.gif
پیام من : :(e): :(e): :(e):
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg
وبسایت من : وبسایت من

|

*اولين وصيت نامه شهيد همت:منبعrajanews.com

به تاريخ 19/10/59 شمسي ساعت 10:10 شب چند سطري وصيت نامه مي نويسم : هر شب ستاره اي را به زمين مي کشند و باز اين آسمان غم‌زده غرق ستاره است ، مادر جان مي داني تو را بسياردوست دارم و مي داني که فرزندت چقدر عاشق شهادت و عشق به شهيدان داشت.مادر، جهل حاکم بر يک جامعه انسانها را به تباهي مي کشد و حکومت هاي طاغوت مکمل هاي اين جهل اند و شايد قرنها طول بکشد که انساني از سلاله پاکان زائيده شود و بتواند رهبري يک جامعه سر در گم و سر در لاک خود فرو برده را در دست گيرد و امام تبلور ادامه دهندگان راه امامت و شهامت و شهادت است. مادرجان، به خاطر داري که من براي يک اطلاعيه امام حاضر بودم بميرم ؟ کلام او الهام بخش روح پرفتوح اسلام در سينه و وجود گنديده من بوده و هست. اگر من افتخار شهادت داشتم از امام بخواهيد برايم دعا کنند تا شايد خدا من روسياه را در درگاه با عظمتش به عنوان يک شهيد بپذيرد ؛ مادر جان من متنفر بودم و هستم از انسانهاي سازش کار و بي تفاوت و متاسفانه جواناني که شناخت کافي از اسلام ندارند و نمي دانند براي چه زندگي مي کنند و چه هدفي دارند و اصلا چه مي گويند بسيارند. اي کاش به خود مي آمدند. از طرف من به جوانان بگوئيد چشم شهيدان و تبلور خونشان به شما دوخته است بپاخيزيد و اسلام را و خود را دريابيد نظير انقلاب اسلامي ما در هيچ کجا پيدا نمي شود نه شرقي - نه غربي؛ اسلامي که : اسلامي ... اي کاش ملتهاي تحت فشار مثلث زور و زر و تزوير به خود مي آمدند و آنها نيز پوزه استکبار را بر خاک مي ماليدند. مادر جان، جامعه ما انقلاب کرده و چندين سال طول مي کشد تا بتواند کم کم صفات و اخلاق طاغوت را از مغز انسانها بيرون ببرد ولي روشنفکران ما به اين انقلاب بسيار لطمه زدند زيرا نه آن را مي شناختند و نه باريش زحمت و رنجي متحمل شده اند از هر طرف به اين نو نهال آزاده ضربه زدند ولي خداوند، مقتدر است اگر هدايت نشدند مسلما مجازات خواهند شد . پدر و مادر ؛ من زندگي را دوست دارم ولي نه آنقدر که آلوده اش شوم و خويشتن را گم و فراموش کنم علي وار زيستن و علي وار شهيد شدن, حسين وار زيستن و حسين وار شهيد شدن را دوست مي دارم شهادت در قاموس اسلام كاري‌ترين ضربات را بر پيكر ظلم، جور،شرك و الحاد مي‌زند و خواهد زد. ببين ما به چه روزي افتاده ايم و استعمار چقدر جامعه ما را به لجنزار کشيده است ولي چاره اي نيست اينها سد راه انقلاب اسلاميند ؛ پس سد راه اسلام بايد برداشته شودند تا راه تکامل طي شود مادر جان به خدا قسم اگر گريه کني و به خاطر من گريه کني اصلا از تو راضي نخواهم بود. زينب وار زندگي کن و مرا نيز به خدا بسپار ( اللهم ارزقني توفيق الشهادة في سبيلک) .
و السلام؛
محمد ابراهيم همت

4 تشکر شده از کاربر abbas.isfahan برای ارسال مفید :
abbas.isfahan , الی . ارمیا , قمر , اشک فراق ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : abbas.isfahan
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!! چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [1]
مدیر انجمن داستان
rating
شماره عضویت : 12
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 12844
پسند ها : 2945
حالت من :  Gerye.gif
پیام من : شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!
...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل زاینده رود...
که با سطل
تصویر مورد علاقه من : images/mms/bye1.jpg

عضو غایب دل گیر و غمگینم...دیگرنای نوشتن ندارم...خسته ی خسته ام

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : الی . ارمیا

شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!

...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی
ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل
زاینده رود...
که با سطل خیسش می کنند!!

وقتی برای تو می نویسم
می شوم
خلیج فارس
آنقدر زیبا
که دیگران
نوشته هایم را
به اسم خود ثبت می کنند
مثل
خلیج عربی....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 15
اعتبار کاربر : 22843
پسند ها : 2158

( اللهم ارزقني توفيق الشهادة في سبيلک)
الهــــــــی آمیــــــــن
ممنون عباس آقا
اجرتون با شهدای عزیز

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : قمر

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
وصیت ، نامه ، تکان ، دهنده ، شهید ، همت ،

« عاشقی | خدایا بخشیدمش تو هم ببخشش .... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 11:26 پیش از ظهر