انجمن یاران منتظر

مسابقه بزرگ عکاسی ویژه محرم 

آخرین ارسال ها
چند هواپیمای جنگی ایرانی+رزمایش ..:||:.. 8 دقیقه به این سقف نگاه کنید.. ..:||:.. ❤ ❥مشـــــــــــــــکی❤ ❥ ..:||:.. شال ماتمت آبرو به من داد / موج پرچمت دل رو داده بر باد ..:||:.. ...محرم نزدیک است... ..:||:.. دانلود داستان زیبای قاسم جیگرکی به روایت استاد دانشمند ..:||:.. گناه را باید ترک کرد بی تعارف. ..:||:.. با دلت وارد شو!!!! ( درد دل با امام حسین ع ) ..:||:.. دوای درد درمندان ..:||:.. بچه ها سمندون یادتونه؟؟؟ یادش بـــخیر ..:||:..

نوار پیام ها
( قمرخانم : هیچ دعائی بالاتر از این نیست که خدا ما را از خودش دور نکند و هیچ دردی هم بالاتر از درد هجران نیست .الهی قمشه ای )     ( قمرخانم : رسول اكرم صلى الله عليه و آله : اَلصَّدَقَةُ عَلى وَجه ِها وَ اصطِناعُ المَعروفِ وَ بِرُّ الوالِدَينِ وَ صِلَةُ الرَّحِمِ تُحَوِّلُ الشِّقاءَ سَعادَةً وَ تَزيدُ فِى العُمرِ وَ تَقى مَصارِعَ السُّوءِ؛ صدقه بجا، نيكوكارى، نيكى به پدر و مادر و صله رحم، بدبختى را به خوش بختى تبديل و عمر را زياد و از پيشامدهاى بد جلوگيرى مى كند. نهج الفصاحه ص549 ، ح 1869 )     ( صبا 20 : قالَ الإمام الجواد - عليه السلام - : ثَلاثٌ يَبْلُغْنَ بِالْعَبْدِ رِضْوانَ اللّهِ: كَثْرَةُ الاْسْتِغْفارِ، وَ خَفْضِ الْجْانِبِ، وَ كَثْرَةِ الصَّدَقَةَ. «كشف الغمّة، ج 2، ص 349» امام جواد - عليه السلام - فرمود: سه چيز، سبب رسيدن به رضوان خداي متعال مي باشد: نسبت به گناهان و خطاها، زياد استغفار و اظهار ندامت كردن. اهل تواضع كردن و فروتن بودن. صدقه و كارهاي خير بسيار انجام دادن. )     ( غروب کربلا 313 : امام على علیه السلام: [سزاوار است] مؤمن سه زمان داشته باشد: زمانى كه در آن با پروردگارش راز و نیاز كند؛ و زمانى كه هزینه‌هاى زندگى را تأمین كند؛ و زمانى را به خوشی‌هاى حلال و زیبا اختصاص دهد. لِلمُؤمِنِ ثَلاثُ ساعاتٍ: فَساعَةٌ یُناجی فیها رَبَّهُ، وساعَةٌ یَرُمُّ مَعاشَهُ، وساعَةٌ یُخَلّی بَینَ نَفسِهِ وبَینَ لَذَّتِها فیمایَحِلُّ ویَجمُلُ؛ نهج البلاغة: الحكمة ۳۹۰ / گزیده غررالحكم و دررالكلم، ص73 )     ( مطهره سادات : چه زیباست که ساعتی یا دقیقه ای یا ثانیه ای از وقت مان را به خدا اختصاص دهیم و قرآن تلاوت کنیم تا سخنان شیرین خدا رو بشنویم )     ( غروب کربلا 313 : هزار مرتبه کردم فرار و دیدم باز تو از کرم به من آغوش خویش کردی باز به لطف و رحمت و عفو و کرامتت نازم که می‌کشی تو ز عبد فراری خود ناز . . . )     ( غروب کربلا 313 : اگر گناه میکنم یعنی ... هنوز عاشقت نشده ام ...!! آخر ... عاشق که روی حرف معشوقش ... حرف نـــــــــــمیزند ...!! )     ( پونه : اخلاق بد مثل یک لاستیک پنچر است ؛ تا عوضش نکنید، راه به جایی نخواهید برد. )     ( پونه : اگر وقت خود را صرف بودن با کسی کنید که با شما مانند یک گزینه رفتار میکند ؛ آنگاه شانس یافتن کسی که با شما مانند یک \"اولویت\" رفتار کند را از دست خواهید داد . )     ( صبا 20 : مهدی جان؛ وسط جاذبه ی این همه رنگ... نوکرت تا به ابد رنگ شماست... بی خیال همه ی مردم شهر... دلم آقا به خدا تنگ شماست )     ( صبا 20 : اِمام علي سلام الله علیه : «اَحْضَرُ النّاسِ جَوابا مَنْ لَمْ يَغْضِبْ؛» «حاضر جواب‏ترين مردم كسى است كه خشمگين نشود.» غررالحكم، ج 2، ص 390، ح 2950؛ ميزان الحكمه، ج 8، ص 446 )     ( سینا : أَوَّلُ الوَقْتِ رِضوَانُ اللَّهِ وَ آخِرُهُ عَفْوُ اللَّه‏ نماز در اول وقت خشنودى خداوند و پایان وقت عفو خداوند است. من لا یحضره الفقیه ج1 ، ص 217 ،ح )     ( غروب کربلا 313 : امام صادق(ع) از دو خصلت بپرهیز : بی حوصلگی و تنبلی. زیرا اگر کم حوصله باشی، بر حق شکیبایی نکنی و اگر سست و تنبل باشی، حقی را ادا نکنی. )     ( abbas.isfahan : چه کوتاه است فاصله میان بالا رفتن دست علی (ع) و بالا رفتن سر حسین (ع) .... فاصله ای از ظهر غدیر تا ظهر عاشورا ... )     ( غروب کربلا 313 : حضرت محمّد (صلوات الله علیه و آله) می فرمایند: هر کس در کتابی یا نوشته ای بر من #صلوات بفرستد تا نام من در آن کتاب هست؛ ملائکه برای او از درگاه حقّ طلب #آمرزش می کنند. اللهُمَّ صَّلِّ عَلی مُحمَّدٍ وَ آلِ مُحَمّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » انجمن دفاع مقدس » شهدا و جنگ » وصیت نامه تکان دهنده شهید همت

وصیت نامه تکان دهنده شهید همت

*اولين وصيت نامه شهيد همت:منبعrajanews.com به تاريخ 19/10/59 شمسي ساعت 10:10 شب چند سطري وصيت نامه مي نويسم : هر شب ستاره اي را به زمين مي کشند و باز اين آسمان غم‌زده غرق ستاره است ، مادر جان مي داني تو را بسياردوست دارم و مي داني که فرزندت چقدر عاشق شهادت و عشق به شهيدان داشت.مادر، جهل حاکم بر يک جامعه انسانها را به تباهي مي کشد و حکومت هاي طاغوت مکمل هاي اين جهل اند و شايد قرنها طول بکشد که انساني از سلاله پاکان زائيده
,wdj khli j;hk nikni aidn ilj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 371
حالت :
دعوت شدگان : 1
هشدارها : 1
اعتبار کاربر : 3094
پسند ها : 302
حالت من :  Konjkav.gif
پیام من : :(e): :(e): :(e):
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:1
کاربران برتر
کاربران برتر

|

*اولين وصيت نامه شهيد همت:منبعrajanews.com

به تاريخ 19/10/59 شمسي ساعت 10:10 شب چند سطري وصيت نامه مي نويسم : هر شب ستاره اي را به زمين مي کشند و باز اين آسمان غم‌زده غرق ستاره است ، مادر جان مي داني تو را بسياردوست دارم و مي داني که فرزندت چقدر عاشق شهادت و عشق به شهيدان داشت.مادر، جهل حاکم بر يک جامعه انسانها را به تباهي مي کشد و حکومت هاي طاغوت مکمل هاي اين جهل اند و شايد قرنها طول بکشد که انساني از سلاله پاکان زائيده شود و بتواند رهبري يک جامعه سر در گم و سر در لاک خود فرو برده را در دست گيرد و امام تبلور ادامه دهندگان راه امامت و شهامت و شهادت است. مادرجان، به خاطر داري که من براي يک اطلاعيه امام حاضر بودم بميرم ؟ کلام او الهام بخش روح پرفتوح اسلام در سينه و وجود گنديده من بوده و هست. اگر من افتخار شهادت داشتم از امام بخواهيد برايم دعا کنند تا شايد خدا من روسياه را در درگاه با عظمتش به عنوان يک شهيد بپذيرد ؛ مادر جان من متنفر بودم و هستم از انسانهاي سازش کار و بي تفاوت و متاسفانه جواناني که شناخت کافي از اسلام ندارند و نمي دانند براي چه زندگي مي کنند و چه هدفي دارند و اصلا چه مي گويند بسيارند. اي کاش به خود مي آمدند. از طرف من به جوانان بگوئيد چشم شهيدان و تبلور خونشان به شما دوخته است بپاخيزيد و اسلام را و خود را دريابيد نظير انقلاب اسلامي ما در هيچ کجا پيدا نمي شود نه شرقي - نه غربي؛ اسلامي که : اسلامي ... اي کاش ملتهاي تحت فشار مثلث زور و زر و تزوير به خود مي آمدند و آنها نيز پوزه استکبار را بر خاک مي ماليدند. مادر جان، جامعه ما انقلاب کرده و چندين سال طول مي کشد تا بتواند کم کم صفات و اخلاق طاغوت را از مغز انسانها بيرون ببرد ولي روشنفکران ما به اين انقلاب بسيار لطمه زدند زيرا نه آن را مي شناختند و نه باريش زحمت و رنجي متحمل شده اند از هر طرف به اين نو نهال آزاده ضربه زدند ولي خداوند، مقتدر است اگر هدايت نشدند مسلما مجازات خواهند شد . پدر و مادر ؛ من زندگي را دوست دارم ولي نه آنقدر که آلوده اش شوم و خويشتن را گم و فراموش کنم علي وار زيستن و علي وار شهيد شدن, حسين وار زيستن و حسين وار شهيد شدن را دوست مي دارم شهادت در قاموس اسلام كاري‌ترين ضربات را بر پيكر ظلم، جور،شرك و الحاد مي‌زند و خواهد زد. ببين ما به چه روزي افتاده ايم و استعمار چقدر جامعه ما را به لجنزار کشيده است ولي چاره اي نيست اينها سد راه انقلاب اسلاميند ؛ پس سد راه اسلام بايد برداشته شودند تا راه تکامل طي شود مادر جان به خدا قسم اگر گريه کني و به خاطر من گريه کني اصلا از تو راضي نخواهم بود. زينب وار زندگي کن و مرا نيز به خدا بسپار ( اللهم ارزقني توفيق الشهادة في سبيلک) .
و السلام؛
محمد ابراهيم همت

4 تشکر شده از کاربر abbas.isfahan برای ارسال مفید :
abbas.isfahan , الی . ارمیا , قمر , اشک فراق ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : abbas.isfahan
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!! چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن

شعری بسیار زیبا برای امام زمان

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [1]
مدیر انجمن داستان
rating
شماره عضویت : 12
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 12997
پسند ها : 2973
حالت من :  Gerye.gif
پیام من : شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!
...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل زاینده رود...
که با سطل
تصویر مورد علاقه من : images/mms/bye1.jpg

عضو غایب دل گیر و غمگینم...دیگرنای نوشتن ندارم...خسته ی خسته ام

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : الی . ارمیا

شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!

...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی
ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل
زاینده رود...
که با سطل خیسش می کنند!!

وقتی برای تو می نویسم
می شوم
خلیج فارس
آنقدر زیبا
که دیگران
نوشته هایم را
به اسم خود ثبت می کنند
مثل
خلیج عربی....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 15
اعتبار کاربر : 26188
پسند ها : 2333
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (7).jpg

( اللهم ارزقني توفيق الشهادة في سبيلک)
الهــــــــی آمیــــــــن
ممنون عباس آقا
اجرتون با شهدای عزیز

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
وصیت ، نامه ، تکان ، دهنده ، شهید ، همت ،

« عاشقی | خدایا بخشیدمش تو هم ببخشش .... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 09:51 پیش از ظهر