انجمن یاران منتظر

چت مذهبی 

قوانین

آخرین ارسال ها
عمر گران می گذرد ..:||:.. فدای غربتت شوم که مخفیانه میروی... ..:||:.. پیام خانم هدف برتر ب مخاطبانش ..:||:.. نمیشه گفت دل نوشته ولی شاید باید یه بارخوندش ..:||:.. شهید گمنام سلام ..:||:.. یاران منتظر برام دعاکنید ممنونم ..:||:.. فقط عکس ببینین خواهشا ..:||:.. ♥❤عزیزم تولدت مبارک♥❤moh@deseh ..:||:.. چهره ی سال 93 به نظر شما ؟ ممنون میشم شرکت کنین ..:||:.. اهل کاشانم ..:||:..

نوار پیام ها
( قمرخانم : مقام معظم رهبری(مدظله العالی):«خیابانها را به نام شهدا، کردیم تا هر وقت نشانی منزل را می دهیم؛بدانیم از گذرگاه خون کدام شهید، با آرامش و امنیت به منزل می رسیم.» شادی روح مطهرشون اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین. )     ( سکوت : از امام حسن (ع): انا الضامن لمن لم یهجس فی قلبه الا الرضا ان یدعوالله فیستجاب له: کسیکه در دلش هوایی جز خشنودی خدا خطور نکند من ضمانت میکنم که خداوند دعایش را مستجاب میکند. اصول کافی جلد 2 ص 62 )     ( تلاطم خاموش : بخدا گفتم خستم گفت:\"لا تنقطوا من رحمت الله;از رحمت من نا اميد نشويد\" گفتم:هيچكس نميدونه تو دلم چي ميگذره گفت:\"ان الله بين المرء و قلبه; خدا حائل است ميان انسان وقلبش\" گفتم:هيچكس وندارم گفت:\"نحن اقرب اليه من حبل الوريد;ما از رگ گردن به شما نزديكتريم\" گفتم اصن انگار من و فراموش كردي؟ گفت\" فاذكروني اذكركم ;منو ياد كنيد تاشما را يادكنم :63: )     ( صبا : سربازان امام زمان(عج) از هیچ چیز جز گناهانِ خویش نمی هراسند. شهید آوینی )     ( سکوت : ان الله مع الذین اتقو و الذین هم محسنون همانا خدا یار و یاور متقیان و نیکوکاران عالم است. سوره نحل آیه ۱۲۸ )     ( سکوت : امیرالمومنین علیه السلام می فرمایند: فان تقوی الله دواء داء قلوبکم، و بصر عمی افءدتکم، و شفاء مرض اجسادکم، و صلاح فساد صدورکم، و طهور دنس انفسکم، و جلاء عشا ابصارکم، و امن فزع جاشکم، و ضیاء سواد ظلمتکم. همانا تقوا و ترس از خدا، داروی بیماریهای دلها، روشنایی قلبها، و درمان دردهای بدنها، مرهم زخم جانها، پاک کننده پلیدیهای ارواح، و روشنایی بخش تاریکی چشمها، و امنیت در ناآرامی ها، و روشن کننده تاریکی های شماست خطبه 198 نهج البلاغه. :53: )     ( سینا : هم چاه سر راه تو باید بڪنیم هم اینڪه از انتظار تو دم بزنیم این نامه ے چندم است ڪه میخوانے داریم رڪورد ڪوفه را مے شڪنیم ! )     ( قمرخانم : امروز، روز میلاد زیبایی صبر است؛ روز تولد ستارگان پایداری در آسمان دلِ دختر علی علیه السلام . ولادت حضرت زینب(سلام الله علیها) مبارک باد. )     ( قمرخانم : پیامبر اکرم(صلی الله علیه واله) می فرمایند: کسی که یک شبانه روز از بیماری پرستاری کند، خداوند او را با ابراهیم خلیل (علیه السلام) محشور خواهد کرد و او همانند برق خیره کننده و درخشان از صراط عبور می‏کند. روز پرستار مبارک )     ( سکوت : امام صادق (عليه السلام): حسن الظن بالله أن لا ترجوا إلا الله ولا تخاف إلا ذنبك_ خوش بينى به خدا اينست كه اميد نداشته باشى جز به خدا ونترسى جز از گناهت كافى،ج٤،ص٢٢٠ )     ( صبا : امام صادق(ع) می فرمایند : اسراف باعث فقر و میانه روی موجب بی نیازی می شود. وسائل الشیعه ۱۵/۲۵۸/۸ )     ( پسرآفتاب : زکات اعمال...........رسول خدا صلی الله علیه واله فرمودند صلوات فرستادن شما بر من،دعای شما را مستجاب می کند و زکات اعمال شماست. البحار ج22،ص54 )     ( صبا : رسول اکرم(ص) می فرمایند : اخلاق خود را نیکو کنید و با همسایگان خود مهربان باشید و زنان خود را گرامی بدارید تا بی حساب وارد بهشت شوید. ✮ الشهاب فی الحکم و الاداب ص۲۴ )     ( غروب کربلا 313 : محبّت صادقانه این است که محبّتِ مخالف در آن نباشد. هر کس به هر کدام از این چهارده معصوم (علیهم السلام) محبّت داشته باشد، کارش تمام است. فقط شرطش این است که محبّتش راست باشد. [نکته های ناب: 74] )     ( سکوت : حضرت علي عليه السلام: الْعَالِمُ كُلُّ الْعَالِمِ مَنْ لَمْ يَمْنَعِ الْعِبَادَ الرَّجَاءَ لِرَحْمَةِ اللَّهِ وَ لَمْ يُؤْمِنْهُمْ مَكْرَ اللَّهِ دانشمند و عالم (واقعي) كسي است كه بندگان را از اميد به رحمت خدا باز ندارد، و از مكر خداوند ايمن نسازد «غرر الحكم و درر الکلم،روایت249» )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » انجمن دفاع مقدس » شهدا و جنگ » وصیت نامه تکان دهنده شهید همت

وصیت نامه تکان دهنده شهید همت

*اولين وصيت نامه شهيد همت:منبعrajanews.com به تاريخ 19/10/59 شمسي ساعت 10:10 شب چند سطري وصيت نامه مي نويسم : هر شب ستاره اي را به زمين مي کشند و باز اين آسمان غم‌زده غرق ستاره است ، مادر جان مي داني تو را بسياردوست دارم و مي داني که فرزندت چقدر عاشق شهادت و عشق به شهيدان داشت.مادر، جهل حاکم بر يک جامعه انسانها را به تباهي مي کشد و حکومت هاي طاغوت مکمل هاي اين جهل اند و شايد قرنها طول بکشد که انساني از سلاله پاکان زائيده
,wdj khli j;hk nikni aidn ilj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 371
حالت :
دعوت شدگان : 1
هشدارها : 1
اعتبار کاربر : 5010
پسند ها : 360
حالت من :  Konjkav.gif
پیام من : :(e): :(e): :(e):
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:2
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

*اولين وصيت نامه شهيد همت:منبعrajanews.com

به تاريخ 19/10/59 شمسي ساعت 10:10 شب چند سطري وصيت نامه مي نويسم : هر شب ستاره اي را به زمين مي کشند و باز اين آسمان غم‌زده غرق ستاره است ، مادر جان مي داني تو را بسياردوست دارم و مي داني که فرزندت چقدر عاشق شهادت و عشق به شهيدان داشت.مادر، جهل حاکم بر يک جامعه انسانها را به تباهي مي کشد و حکومت هاي طاغوت مکمل هاي اين جهل اند و شايد قرنها طول بکشد که انساني از سلاله پاکان زائيده شود و بتواند رهبري يک جامعه سر در گم و سر در لاک خود فرو برده را در دست گيرد و امام تبلور ادامه دهندگان راه امامت و شهامت و شهادت است. مادرجان، به خاطر داري که من براي يک اطلاعيه امام حاضر بودم بميرم ؟ کلام او الهام بخش روح پرفتوح اسلام در سينه و وجود گنديده من بوده و هست. اگر من افتخار شهادت داشتم از امام بخواهيد برايم دعا کنند تا شايد خدا من روسياه را در درگاه با عظمتش به عنوان يک شهيد بپذيرد ؛ مادر جان من متنفر بودم و هستم از انسانهاي سازش کار و بي تفاوت و متاسفانه جواناني که شناخت کافي از اسلام ندارند و نمي دانند براي چه زندگي مي کنند و چه هدفي دارند و اصلا چه مي گويند بسيارند. اي کاش به خود مي آمدند. از طرف من به جوانان بگوئيد چشم شهيدان و تبلور خونشان به شما دوخته است بپاخيزيد و اسلام را و خود را دريابيد نظير انقلاب اسلامي ما در هيچ کجا پيدا نمي شود نه شرقي - نه غربي؛ اسلامي که : اسلامي ... اي کاش ملتهاي تحت فشار مثلث زور و زر و تزوير به خود مي آمدند و آنها نيز پوزه استکبار را بر خاک مي ماليدند. مادر جان، جامعه ما انقلاب کرده و چندين سال طول مي کشد تا بتواند کم کم صفات و اخلاق طاغوت را از مغز انسانها بيرون ببرد ولي روشنفکران ما به اين انقلاب بسيار لطمه زدند زيرا نه آن را مي شناختند و نه باريش زحمت و رنجي متحمل شده اند از هر طرف به اين نو نهال آزاده ضربه زدند ولي خداوند، مقتدر است اگر هدايت نشدند مسلما مجازات خواهند شد . پدر و مادر ؛ من زندگي را دوست دارم ولي نه آنقدر که آلوده اش شوم و خويشتن را گم و فراموش کنم علي وار زيستن و علي وار شهيد شدن, حسين وار زيستن و حسين وار شهيد شدن را دوست مي دارم شهادت در قاموس اسلام كاري‌ترين ضربات را بر پيكر ظلم، جور،شرك و الحاد مي‌زند و خواهد زد. ببين ما به چه روزي افتاده ايم و استعمار چقدر جامعه ما را به لجنزار کشيده است ولي چاره اي نيست اينها سد راه انقلاب اسلاميند ؛ پس سد راه اسلام بايد برداشته شودند تا راه تکامل طي شود مادر جان به خدا قسم اگر گريه کني و به خاطر من گريه کني اصلا از تو راضي نخواهم بود. زينب وار زندگي کن و مرا نيز به خدا بسپار ( اللهم ارزقني توفيق الشهادة في سبيلک) .
و السلام؛
محمد ابراهيم همت

4 تشکر شده از کاربر abbas.isfahan برای ارسال مفید :
abbas.isfahan , الی . ارمیا , قمر , اشک فراق ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : abbas.isfahan
امضا ندارم انگشت بزنم قبوله ؟!؟!؟

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [1]
rating
شماره عضویت : 12
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 13157
پسند ها : 3063
حالت من :  Gerye.gif
پیام من : شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!
...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل زاینده رود...
که با سطل
تصویر مورد علاقه من : images/mms/bye1.jpg

عضو غایب دل گیر و غمگینم...دیگرنای نوشتن ندارم...خسته ی خسته ام

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : الی . ارمیا

شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!

...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی
ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل
زاینده رود...
که با سطل خیسش می کنند!!

وقتی برای تو می نویسم
می شوم
خلیج فارس
آنقدر زیبا
که دیگران
نوشته هایم را
به اسم خود ثبت می کنند
مثل
خلیج عربی....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 15
اعتبار کاربر : 35048
پسند ها : 2830
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (7).jpg

( اللهم ارزقني توفيق الشهادة في سبيلک)
الهــــــــی آمیــــــــن
ممنون عباس آقا
اجرتون با شهدای عزیز

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
وصیت ، نامه ، تکان ، دهنده ، شهید ، همت ،

« عاشقی | خدایا بخشیدمش تو هم ببخشش .... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 07:59 بعداز ظهر