انجمن یاران منتظر

رای به این وبسایت 

قوانین

آخرین ارسال ها
اگه شما مامان این بچه بودین چیکار میکردین؟!! ..:||:.. ♣♣زیباترین تصاویر "من حضرت محمد(ص) را دوست دارم"♣♣ ..:||:.. ثبت نام در کلاس پاسخ به شبهات ..:||:.. حالات و احوالات کنونی خود را با شعر بیان کنید. ..:||:.. انواع قیاسات(قیاس تام) ..:||:.. نامه حاج‌قاسم سلیمانی برای نویسنده کتاب «من زنده‌ام..... ..:||:.. تعيين ساعات استخاره ..:||:.. حروف ابجد كبير ..:||:.. بدون شرح... ..:||:.. بدون مقدمه ..:||:..

نوار پیام ها
( صبا : چشمت که اسیر دنیا شده اگر از دنیا دست بردارد ، آقا را می بیند ، خلاصه نگو آقا غایب است .... تو نمی بینی ... مرحوم حاج اسماعیل دولابی )     ( یاسر : در موقع آسايش خدا را بشناس تا در موقع سختى ترا بشناسد )     ( قمرخانم : هر کس شود به خاک ری ازمعرفت مقیم / باشد پناه مرحمت سیدالکریم )     ( قمرخانم : سالروز ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی را به ساحت مقدس آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نائب بر حقش مقام معظم رهبری و همه ی مسلمانان جهان و همه ی کاربران انجمن یاران منتظر تبریک و تهنیت عرض میکنیم. ان شاءالله که بزودی زود زیارت این بزرگوار قسمت هممون بشه/ هدیه به روح مطهرشان صلوات/ اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین )     ( یاسر : الاول ، والاخر = الاول يعنى آن كسى كه از براى وجود او ابتدائى نيست و قبل از او چيزى نيست .و الاخر يعنى آن كسى كه از براى وجود او انتهائى نيست و هميشه باقيست . )     ( گمنام : و سخن ایمان که اغاز شد لحظه های انتظار پیدا شد ... چهره عاشق از انتظار رسوا شد ... اما منتظَر هنوز در انتظار منتظِر است ... )     ( ملیسا70 : رسول خدا - صلي الله عليه و آله - فرمود: هر كه رياست و مسئوليتي را بپذيرد و بداند كه أهليّت آن را ندارد، ـ در قبر و قيامت ـ جايگاه او پر از آتش خواهد شد. :53: :53: )     ( صبا : حضرت زهرا سلام الله علیها : كسي كه عبادتهاي خالصانه خود را به سوي خدا فرستد ، پروردگار بزرگ بهترين مصلحت او را به سويش فرو خواهد فرستاد بحار الانوار ، ج 70 ، ص 249 )     ( *فاطمه زهرا* : امام علي ( ع ) :اگر پنج خصلت نبود ، همه ي مردم جزو صالحان مي شدند : قانع بودن به ناداني ، حرص به دنيا ، بخل ورزي به زيادي ، رياكاري در عمل و خود رأيي. )     ( نمازتو خوندی؟ : امام کاظم علیه السلام:پیروان ما از چهار چیز بی نیاز نیستند:1- سجاده ای که بر روی آن نماز خوانده شود.2- انگشتری که در انگشت باشد.3- مسواکی که با آن دندانها را مسواک کنند.4- و تسبیحی از خاک مرقد امام حسین (ع ). )     ( صبا : امام صادق (ع) فرموده است : کسیکه سه بار نسبت به تو خشمگین شود و درباره ات به بدی سخن نگوید شایسته ی رفاقت است او را برای دوستی انتخاب کن. )     ( سینا : پیامبراکرم صلی الله علیه و آله: بهترین کارها در نزد خدا: • نماز به وقت است ، • آنگاه نیکی به پدر و مادر ، • آنگاه جنگ در راه خدا )     ( قمرخانم : رسول خدا صلى الله عليه و آله: عِندَ أذانِ المُؤَذِّنينَ يُستَجابُ الدُّعاءُ؛ هنگام اذان گفتن مؤذّنان، دعا مستجاب مى‌شود. كنزالعمّال: ج۲ ص۱۰۳ح۳۳۴۷/ دانشنامه قرآن و حديث: ج2 ص424 )     ( قمرخانم : شیعه ها سه تا صبح دارند؛ یکی صبح خلقت حضرت آدم،یکی صبح ظهور حضرت ولی عصر عجل الله، یکی هم صبح قیامت. هر روز صبح که از خواب بیدار می شوی، قیامت است. تمرین کن تا هر روز قشنگ تر شود. اگر توجه داشته باشی، رشد می کنی. حاج محمد اسماعیل دولابی )     ( صبا : پیامبرصلی الله علیه واله : ثَلَاثَةٌ مِنْ خَلَائِقِ أَهْلِ النَّارِ الْکِبْرُ وَ الْعُجْبُ وَ سُوءُ الْخُلُق . مجموعه ورام ،ج2،ص121 سه خصوصیت از صفات جهنمی هاست کبروعجب و سوء خلق. )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » انجمن دفاع مقدس » شهدا و جنگ » وصیت نامه تکان دهنده شهید همت

وصیت نامه تکان دهنده شهید همت

*اولين وصيت نامه شهيد همت:منبعrajanews.com به تاريخ 19/10/59 شمسي ساعت 10:10 شب چند سطري وصيت نامه مي نويسم : هر شب ستاره اي را به زمين مي کشند و باز اين آسمان غم‌زده غرق ستاره است ، مادر جان مي داني تو را بسياردوست دارم و مي داني که فرزندت چقدر عاشق شهادت و عشق به شهيدان داشت.مادر، جهل حاکم بر يک جامعه انسانها را به تباهي مي کشد و حکومت هاي طاغوت مکمل هاي اين جهل اند و شايد قرنها طول بکشد که انساني از سلاله پاکان زائيده
,wdj khli j;hk nikni aidn ilj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 371
حالت :
دعوت شدگان : 1
هشدارها : 1
اعتبار کاربر : 4646
پسند ها : 350
حالت من :  Konjkav.gif
پیام من : :(e): :(e): :(e):
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:2
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

*اولين وصيت نامه شهيد همت:منبعrajanews.com

به تاريخ 19/10/59 شمسي ساعت 10:10 شب چند سطري وصيت نامه مي نويسم : هر شب ستاره اي را به زمين مي کشند و باز اين آسمان غم‌زده غرق ستاره است ، مادر جان مي داني تو را بسياردوست دارم و مي داني که فرزندت چقدر عاشق شهادت و عشق به شهيدان داشت.مادر، جهل حاکم بر يک جامعه انسانها را به تباهي مي کشد و حکومت هاي طاغوت مکمل هاي اين جهل اند و شايد قرنها طول بکشد که انساني از سلاله پاکان زائيده شود و بتواند رهبري يک جامعه سر در گم و سر در لاک خود فرو برده را در دست گيرد و امام تبلور ادامه دهندگان راه امامت و شهامت و شهادت است. مادرجان، به خاطر داري که من براي يک اطلاعيه امام حاضر بودم بميرم ؟ کلام او الهام بخش روح پرفتوح اسلام در سينه و وجود گنديده من بوده و هست. اگر من افتخار شهادت داشتم از امام بخواهيد برايم دعا کنند تا شايد خدا من روسياه را در درگاه با عظمتش به عنوان يک شهيد بپذيرد ؛ مادر جان من متنفر بودم و هستم از انسانهاي سازش کار و بي تفاوت و متاسفانه جواناني که شناخت کافي از اسلام ندارند و نمي دانند براي چه زندگي مي کنند و چه هدفي دارند و اصلا چه مي گويند بسيارند. اي کاش به خود مي آمدند. از طرف من به جوانان بگوئيد چشم شهيدان و تبلور خونشان به شما دوخته است بپاخيزيد و اسلام را و خود را دريابيد نظير انقلاب اسلامي ما در هيچ کجا پيدا نمي شود نه شرقي - نه غربي؛ اسلامي که : اسلامي ... اي کاش ملتهاي تحت فشار مثلث زور و زر و تزوير به خود مي آمدند و آنها نيز پوزه استکبار را بر خاک مي ماليدند. مادر جان، جامعه ما انقلاب کرده و چندين سال طول مي کشد تا بتواند کم کم صفات و اخلاق طاغوت را از مغز انسانها بيرون ببرد ولي روشنفکران ما به اين انقلاب بسيار لطمه زدند زيرا نه آن را مي شناختند و نه باريش زحمت و رنجي متحمل شده اند از هر طرف به اين نو نهال آزاده ضربه زدند ولي خداوند، مقتدر است اگر هدايت نشدند مسلما مجازات خواهند شد . پدر و مادر ؛ من زندگي را دوست دارم ولي نه آنقدر که آلوده اش شوم و خويشتن را گم و فراموش کنم علي وار زيستن و علي وار شهيد شدن, حسين وار زيستن و حسين وار شهيد شدن را دوست مي دارم شهادت در قاموس اسلام كاري‌ترين ضربات را بر پيكر ظلم، جور،شرك و الحاد مي‌زند و خواهد زد. ببين ما به چه روزي افتاده ايم و استعمار چقدر جامعه ما را به لجنزار کشيده است ولي چاره اي نيست اينها سد راه انقلاب اسلاميند ؛ پس سد راه اسلام بايد برداشته شودند تا راه تکامل طي شود مادر جان به خدا قسم اگر گريه کني و به خاطر من گريه کني اصلا از تو راضي نخواهم بود. زينب وار زندگي کن و مرا نيز به خدا بسپار ( اللهم ارزقني توفيق الشهادة في سبيلک) .
و السلام؛
محمد ابراهيم همت

4 تشکر شده از کاربر abbas.isfahan برای ارسال مفید :
abbas.isfahan , الی . ارمیا , قمر , اشک فراق ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : abbas.isfahan
امضا ندارم انگشت بزنم قبوله ؟!؟!؟
زیبا ترین ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [1]
rating
شماره عضویت : 12
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 13117
پسند ها : 3045
حالت من :  Gerye.gif
پیام من : شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!
...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل زاینده رود...
که با سطل
تصویر مورد علاقه من : images/mms/bye1.jpg

عضو غایب دل گیر و غمگینم...دیگرنای نوشتن ندارم...خسته ی خسته ام

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : الی . ارمیا

شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!

...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی
ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل
زاینده رود...
که با سطل خیسش می کنند!!

وقتی برای تو می نویسم
می شوم
خلیج فارس
آنقدر زیبا
که دیگران
نوشته هایم را
به اسم خود ثبت می کنند
مثل
خلیج عربی....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 15
اعتبار کاربر : 32644
پسند ها : 2643
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (7).jpg

( اللهم ارزقني توفيق الشهادة في سبيلک)
الهــــــــی آمیــــــــن
ممنون عباس آقا
اجرتون با شهدای عزیز

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
وصیت ، نامه ، تکان ، دهنده ، شهید ، همت ،

« عاشقی | خدایا بخشیدمش تو هم ببخشش .... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 11:56 بعداز ظهر