انجمن یاران منتظر

چه خبرا 

قوانین

آخرین ارسال ها
شهادت یکی از مدافعان حرم ..:||:.. ◕‿◕بخونید و بخندید ◕‿◕ ..:||:.. حکمت 15 تا 21 ..:||:.. بخوان دعای فرج را؛ که صبح نزدیک است ... ..:||:.. نزدیک است ... ..:||:.. (✿◕‿◕دختران آسمانی✿◕‿◕) ..:||:.. دانلود رساله ..:||:.. آیت الله سیستانی فرمودند: ..:||:.. راز بزرگ پیروزی +پوستر ..:||:.. جانبازان این شهر پرونده ندارند! +عکس ..:||:..

نوار پیام ها
( پسرآفتاب : امام صادق علیه السلام:خداوند متعال نمازها را در عزیزترین اوقات نزد خود بر شما واجب کرد بنابر این حوائج خود را پس از نمازهایتان در خواست نمایید. )     ( محمدELE : سیاستمدار اسرائیلی:زنان ایرانی را به خیابان ها بیاورید تا نتوانند فرزندانی تربیت کنند که داوطلبانه روی مین بروند )     ( صبا : امام حسین (ع) می فرمایند : هر کس مرا پس از مرگم زیارت کند ، در قیامت به دیدارش می روم و حتی اگر در دوزخ باشد او را بیرون می آورم . ✮ المنتخب للطریحی ص ۷۰ )     ( عالمانه : ضمن عرض تسليت و تبريك ادامه كلاسهاي حديث شناسي (علوي) از 15 فروردين )     ( صبا : امام علی(ع) می فرمایند : اشکها نخشکید مگر به سبب سختدلی و دلها سخت نشد مگر به سبب گناهان زیاد. ✮ علل الشرایع ص ۸۱ )     ( فاطمه 1 : وقت ارزشمندت را برای شایعات، آنچه در گذشته اتفاق افتاده، افکار منفی و هر آنچه تحت کنترل ات نیست صرف نکن؛ بهتر است وقت و انرژی ات را برای بهبود اکنون ات صرف کنی. )     ( صبا : این عید به نور فاطمیه زیباست روزیه تمام سال من با زهراست با بردن نام فاطمه فهمیدم سالی که نکوست از بهارش پیداست در پناه مهدی فاطمه باشید. اللهم عجل لولیک الفرج سال نو مبارک )     ( mosafer : عید است ولی بدون او غم داریم / عاشق شده ایم و عشق را کم داریم ای کاش که این عید ظهورش برسد / اینگونه هزار عید با هم داریم اللهم عجل لولیک الفرج سال نو مبارک )     ( گمنام : مادری پشت در است ... شعله در فوران ... لحظه ها در گذرند ... میخ در در بر یار علی است ... فاطمه شیعه مولا علی است ... اولین شهیده راه ولی است ... اولین منتظر منتقم خون خداست ... سال مولایمان مهدی علیه السلام فاطمی و سال ما نیز فاطمی )     ( محمدELE : دیگه نمیگم صد سال به این سالها»صد سال به اون سالها یا صدسال به پارسالها بهتره )     ( پسرآفتاب : پیامبر صلی الله : هر که از امتم که با اخلاص بر من صلوات بفرستد ، خدا ده بار برای او صلوات بفرستد و ده درجه او را بالا برد و ده ثواب برایش بنویسد و ده گناه از او ببخشد.(اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم) )     ( صبا : امام علی(ع) می فرمایند : خودتان را به خوش اخلاقی تمرین و ریاضت دهید،زیرا که بنده مسلمان با خوش اخلاقی خود به درجه روزه گیر شب زنده دار می رسد. ✮ تحف العقول ص۱۱۱ )     ( صبا : رسول اکرم(ص) می فرمایند : هر کس به نیازمند کمک مالی کند و با مردم منصفانه رفتار نماید چنین کسی مؤمن حقیقی است. ✮ خصال ص۴۷ )     ( سکوت : امام علی (علیه السلام ) : «... و انشر علینا رحمتك بالسحاب المنبعق و الربیح المغدق، و النبات المونق، سحا و ابلا، تحیی به ما قد مات، و ترد به ما قد فات.... خدایا رحمت خود را با ابر پرباران و بهار پر آب و گیاهان خوش منظر شاداب بر ما نازل فرما، بارانی درشت قطره بر ما فرو فرست كه مردگان را زنده و آنچه از دست ما رفته به ما بازگرداند. » نهج البلاغه، ص222، خطبة 11 )     ( صبا : امام علی (ع) می فرمایند : همه کارهای خوب و جهاد در راه خدا در برابر امر به معروف و نهی از منکر چون قطره ای است در دریای عمیق . ✮ نهج البلاغه حکمت ۳۷۴ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » انجمن دفاع مقدس » شهدا و جنگ » وصیت نامه تکان دهنده شهید همت

وصیت نامه تکان دهنده شهید همت

*اولين وصيت نامه شهيد همت:منبعrajanews.com به تاريخ 19/10/59 شمسي ساعت 10:10 شب چند سطري وصيت نامه مي نويسم : هر شب ستاره اي را به زمين مي کشند و باز اين آسمان غم‌زده غرق ستاره است ، مادر جان مي داني تو را بسياردوست دارم و مي داني که فرزندت چقدر عاشق شهادت و عشق به شهيدان داشت.مادر، جهل حاکم بر يک جامعه انسانها را به تباهي مي کشد و حکومت هاي طاغوت مکمل هاي اين جهل اند و شايد قرنها طول بکشد که انساني از سلاله پاکان زائيده
,wdj khli j;hk nikni aidn ilj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 371
حالت :
دعوت شدگان : 1
هشدارها : 1
اعتبار کاربر : 5026
پسند ها : 376
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:2
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

*اولين وصيت نامه شهيد همت:منبعrajanews.com

به تاريخ 19/10/59 شمسي ساعت 10:10 شب چند سطري وصيت نامه مي نويسم : هر شب ستاره اي را به زمين مي کشند و باز اين آسمان غم‌زده غرق ستاره است ، مادر جان مي داني تو را بسياردوست دارم و مي داني که فرزندت چقدر عاشق شهادت و عشق به شهيدان داشت.مادر، جهل حاکم بر يک جامعه انسانها را به تباهي مي کشد و حکومت هاي طاغوت مکمل هاي اين جهل اند و شايد قرنها طول بکشد که انساني از سلاله پاکان زائيده شود و بتواند رهبري يک جامعه سر در گم و سر در لاک خود فرو برده را در دست گيرد و امام تبلور ادامه دهندگان راه امامت و شهامت و شهادت است. مادرجان، به خاطر داري که من براي يک اطلاعيه امام حاضر بودم بميرم ؟ کلام او الهام بخش روح پرفتوح اسلام در سينه و وجود گنديده من بوده و هست. اگر من افتخار شهادت داشتم از امام بخواهيد برايم دعا کنند تا شايد خدا من روسياه را در درگاه با عظمتش به عنوان يک شهيد بپذيرد ؛ مادر جان من متنفر بودم و هستم از انسانهاي سازش کار و بي تفاوت و متاسفانه جواناني که شناخت کافي از اسلام ندارند و نمي دانند براي چه زندگي مي کنند و چه هدفي دارند و اصلا چه مي گويند بسيارند. اي کاش به خود مي آمدند. از طرف من به جوانان بگوئيد چشم شهيدان و تبلور خونشان به شما دوخته است بپاخيزيد و اسلام را و خود را دريابيد نظير انقلاب اسلامي ما در هيچ کجا پيدا نمي شود نه شرقي - نه غربي؛ اسلامي که : اسلامي ... اي کاش ملتهاي تحت فشار مثلث زور و زر و تزوير به خود مي آمدند و آنها نيز پوزه استکبار را بر خاک مي ماليدند. مادر جان، جامعه ما انقلاب کرده و چندين سال طول مي کشد تا بتواند کم کم صفات و اخلاق طاغوت را از مغز انسانها بيرون ببرد ولي روشنفکران ما به اين انقلاب بسيار لطمه زدند زيرا نه آن را مي شناختند و نه باريش زحمت و رنجي متحمل شده اند از هر طرف به اين نو نهال آزاده ضربه زدند ولي خداوند، مقتدر است اگر هدايت نشدند مسلما مجازات خواهند شد . پدر و مادر ؛ من زندگي را دوست دارم ولي نه آنقدر که آلوده اش شوم و خويشتن را گم و فراموش کنم علي وار زيستن و علي وار شهيد شدن, حسين وار زيستن و حسين وار شهيد شدن را دوست مي دارم شهادت در قاموس اسلام كاري‌ترين ضربات را بر پيكر ظلم، جور،شرك و الحاد مي‌زند و خواهد زد. ببين ما به چه روزي افتاده ايم و استعمار چقدر جامعه ما را به لجنزار کشيده است ولي چاره اي نيست اينها سد راه انقلاب اسلاميند ؛ پس سد راه اسلام بايد برداشته شودند تا راه تکامل طي شود مادر جان به خدا قسم اگر گريه کني و به خاطر من گريه کني اصلا از تو راضي نخواهم بود. زينب وار زندگي کن و مرا نيز به خدا بسپار ( اللهم ارزقني توفيق الشهادة في سبيلک) .
و السلام؛
محمد ابراهيم همت

4 تشکر شده از کاربر abbas.isfahan برای ارسال مفید :
abbas.isfahan , الی . ارمیا , قمر , اشک فراق ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : abbas.isfahan
امضا ندارم انگشت بزنم قبوله ؟!؟!؟

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [1]
rating
شماره عضویت : 12
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 13164
پسند ها : 3066
حالت من :  Gerye.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/bye1.jpg

عضو غایب دل گیر و غمگینم...دیگرنای نوشتن ندارم...خسته ی خسته ام

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : الی . ارمیا

شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!

...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی
ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل
زاینده رود...
که با سطل خیسش می کنند!!

وقتی برای تو می نویسم
می شوم
خلیج فارس
آنقدر زیبا
که دیگران
نوشته هایم را
به اسم خود ثبت می کنند
مثل
خلیج عربی....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 15
اعتبار کاربر : 36080
پسند ها : 2897
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (7).jpg

( اللهم ارزقني توفيق الشهادة في سبيلک)
الهــــــــی آمیــــــــن
ممنون عباس آقا
اجرتون با شهدای عزیز

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
وصیت ، نامه ، تکان ، دهنده ، شهید ، همت ،

« عاشقی | خدایا بخشیدمش تو هم ببخشش .... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 09:42 پیش از ظهر