انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی 

آخرین ارسال ها
هدف از آفرینش نفر قبلی چیه؟؟!!! ..:||:.. قربونت برم................ای حضرت.......... ..:||:.. لطفا سر خود را تکان دهید ..:||:.. مرد باش! زمین به مرد بودنت نیاز داره ! ..:||:.. کارر....... ..:||:.. بازآمد بوی ماه مدرسه ....بوی ..:||:.. نفر قبلیتو! انگری برد! ..:||:.. هفته دفاع مقدس ..:||:.. حستون رو درمورد این تصویر بنویسید ..:||:.. حرف زدن زنها ..:||:..

نوار پیام ها
( سینا : از او پرسیدم کجا بودی؟ گفت : عروسی پسرم، گفتم : پسرت ازدواج کرد؟ گفت:شهید شد. . . )     ( سینا : مقام معظم رهبری : ما شهید را پرچم پیروزی می دانیم و به آن مفتخر هستیم . )     ( سینا : نشانی ات را از مادرت پرسیدم گفت : قطعه ۶۲- ردیف اول وقتی آمدم یادم آمد می گفتی: قطعه همان غزل است اگر سر نداشته باشد ... تو هم غزل بودی قطعه قطعه.. )     ( سینا : امیر المؤمنین (علیه السلام) فرمود: شیعیان مرابه دوخصلت امتحان کنیدکه اگر دارای این دوخصلت بودندشیعه‌اند: اهمّیت به نماز در اوّل وقت و دستگیری برادران دینی خود با مال، اگر این دو در آن ها نبود، از ما دورند و دورند و دورند! )     ( عقیق : روز 25 ذی القعده روز دحوالارض است و یکی از چهار روزی است که در تمام سال به جهت روزه ممتاز است ودر روایتی روزه اش مثل روزه هفتاد سال است . التماس دعا )     ( سینا : امام خامنه ای(مدظله العالی): اگرتوانستند از شهدا جدایتان کنند ازهمه چیز جدایتان خواهند کرد؛ اما اگر نتوانند از شهدا جدایتان کنند هیچ غلطی نمیتوانند بکنند. )     ( سینا : آیت اللہ بهجت:تنهاوسیلہ آرامش،ذکر خداست جدا کننده متن, جدا کننده متن جدید, جدا کننده متن زیبا, انواع جدا کننده متن, عکس جدا کننده متن بنابراین،ماکہ آرامش نداریم ،میتوانیم بگوییم ذاکریم؟! )     ( سینا : ما در رکاب امام حسین (ع) جنگیدیم و بی وفایی کوفیان را جبران کردیم . شهید سید مرتضی آوینی )     ( سینا : مــا چه میفهمیــم معنی انتظار را ؟؟؟ معنی انــتــظار را باید از مادر شهـــــید گمنام پرسید. )     ( سینا : اَز رآه گُـوش، خُـوردَن بـآده شِـنـیـده ای؟! مَن \"یـآ حُسِیـن\" مـی شِـنَـوَم مَـســت می شَـوم ... )     ( سینا : ڪسے چـہ میـدانــَد شاید قــلـ❤ــــب قرآن ( یاســین) ہمان ⇐یــا حســین⇒ باشد ولـے بـے ســَر... ❈السّلام عَلیک یا اباعبداللـہ الحسین❈ )     ( عقیق : « اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ » )     ( تسنیم93 : برای گرفتن گواهینامه ایمان ، مطالعه قرآن ضروری است . . . )     ( تسنیم93 : بندگی خدا کنیم تا خداوند همه چیز را بنده ی ما کند... )     ( قمر : ای شهیدان ، عشق مدیون شماست / هرچه ما داریم از خون شماست / ای شقایق ها و ای آلاله ها / دیدگانم دشت مفتون شماست / یاد و خاطره شهیدان گرامی باد. )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » انجمن دفاع مقدس » شهدا و جنگ » وصیت نامه تکان دهنده شهید همت

وصیت نامه تکان دهنده شهید همت

*اولين وصيت نامه شهيد همت:منبعrajanews.com به تاريخ 19/10/59 شمسي ساعت 10:10 شب چند سطري وصيت نامه مي نويسم : هر شب ستاره اي را به زمين مي کشند و باز اين آسمان غم‌زده غرق ستاره است ، مادر جان مي داني تو را بسياردوست دارم و مي داني که فرزندت چقدر عاشق شهادت و عشق به شهيدان داشت.مادر، جهل حاکم بر يک جامعه انسانها را به تباهي مي کشد و حکومت هاي طاغوت مکمل هاي اين جهل اند و شايد قرنها طول بکشد که انساني از سلاله پاکان زائيده
,wdj khli j;hk nikni aidn ilj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 371
حالت :
دعوت شدگان : 1
هشدارها : 1
اعتبار کاربر : 2154
پسند ها : 261
حالت من :  Konjkav.gif
پیام من : :(e): :(e): :(e):
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg
وبسایت من : وبسایت من

|

*اولين وصيت نامه شهيد همت:منبعrajanews.com

به تاريخ 19/10/59 شمسي ساعت 10:10 شب چند سطري وصيت نامه مي نويسم : هر شب ستاره اي را به زمين مي کشند و باز اين آسمان غم‌زده غرق ستاره است ، مادر جان مي داني تو را بسياردوست دارم و مي داني که فرزندت چقدر عاشق شهادت و عشق به شهيدان داشت.مادر، جهل حاکم بر يک جامعه انسانها را به تباهي مي کشد و حکومت هاي طاغوت مکمل هاي اين جهل اند و شايد قرنها طول بکشد که انساني از سلاله پاکان زائيده شود و بتواند رهبري يک جامعه سر در گم و سر در لاک خود فرو برده را در دست گيرد و امام تبلور ادامه دهندگان راه امامت و شهامت و شهادت است. مادرجان، به خاطر داري که من براي يک اطلاعيه امام حاضر بودم بميرم ؟ کلام او الهام بخش روح پرفتوح اسلام در سينه و وجود گنديده من بوده و هست. اگر من افتخار شهادت داشتم از امام بخواهيد برايم دعا کنند تا شايد خدا من روسياه را در درگاه با عظمتش به عنوان يک شهيد بپذيرد ؛ مادر جان من متنفر بودم و هستم از انسانهاي سازش کار و بي تفاوت و متاسفانه جواناني که شناخت کافي از اسلام ندارند و نمي دانند براي چه زندگي مي کنند و چه هدفي دارند و اصلا چه مي گويند بسيارند. اي کاش به خود مي آمدند. از طرف من به جوانان بگوئيد چشم شهيدان و تبلور خونشان به شما دوخته است بپاخيزيد و اسلام را و خود را دريابيد نظير انقلاب اسلامي ما در هيچ کجا پيدا نمي شود نه شرقي - نه غربي؛ اسلامي که : اسلامي ... اي کاش ملتهاي تحت فشار مثلث زور و زر و تزوير به خود مي آمدند و آنها نيز پوزه استکبار را بر خاک مي ماليدند. مادر جان، جامعه ما انقلاب کرده و چندين سال طول مي کشد تا بتواند کم کم صفات و اخلاق طاغوت را از مغز انسانها بيرون ببرد ولي روشنفکران ما به اين انقلاب بسيار لطمه زدند زيرا نه آن را مي شناختند و نه باريش زحمت و رنجي متحمل شده اند از هر طرف به اين نو نهال آزاده ضربه زدند ولي خداوند، مقتدر است اگر هدايت نشدند مسلما مجازات خواهند شد . پدر و مادر ؛ من زندگي را دوست دارم ولي نه آنقدر که آلوده اش شوم و خويشتن را گم و فراموش کنم علي وار زيستن و علي وار شهيد شدن, حسين وار زيستن و حسين وار شهيد شدن را دوست مي دارم شهادت در قاموس اسلام كاري‌ترين ضربات را بر پيكر ظلم، جور،شرك و الحاد مي‌زند و خواهد زد. ببين ما به چه روزي افتاده ايم و استعمار چقدر جامعه ما را به لجنزار کشيده است ولي چاره اي نيست اينها سد راه انقلاب اسلاميند ؛ پس سد راه اسلام بايد برداشته شودند تا راه تکامل طي شود مادر جان به خدا قسم اگر گريه کني و به خاطر من گريه کني اصلا از تو راضي نخواهم بود. زينب وار زندگي کن و مرا نيز به خدا بسپار ( اللهم ارزقني توفيق الشهادة في سبيلک) .
و السلام؛
محمد ابراهيم همت

4 تشکر شده از کاربر abbas.isfahan برای ارسال مفید :
abbas.isfahan , الی . ارمیا , قمر , اشک فراق ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : abbas.isfahan
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!! چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [1]
مدیر انجمن داستان
rating
شماره عضویت : 12
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 12937
پسند ها : 2969
حالت من :  Gerye.gif
پیام من : شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!
...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل زاینده رود...
که با سطل
تصویر مورد علاقه من : images/mms/bye1.jpg

عضو غایب دل گیر و غمگینم...دیگرنای نوشتن ندارم...خسته ی خسته ام

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : الی . ارمیا

شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!

...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی
ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل
زاینده رود...
که با سطل خیسش می کنند!!

وقتی برای تو می نویسم
می شوم
خلیج فارس
آنقدر زیبا
که دیگران
نوشته هایم را
به اسم خود ثبت می کنند
مثل
خلیج عربی....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 15
اعتبار کاربر : 24232
پسند ها : 2253
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (7).jpg

( اللهم ارزقني توفيق الشهادة في سبيلک)
الهــــــــی آمیــــــــن
ممنون عباس آقا
اجرتون با شهدای عزیز

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : قمر

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
وصیت ، نامه ، تکان ، دهنده ، شهید ، همت ،

« عاشقی | خدایا بخشیدمش تو هم ببخشش .... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

تولبار یاران منتظر

هم اکنون 10:29 بعداز ظهر