(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : با قیافش مشکل دارم
نمایش موضوع اصلی :

admin یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ قبل از ظهر

سوال :

سلام

با پسری توی دانشگاه آشنا شدم که از همه نظر به هم میخوریم.از نظر فکری،روحی،عقیدتی،شخصیتی و...ولی 2تا مشکل وجود داره
اول اینکه : از نظر سنی به هم نمی خوریم.ایشون فقط دو ماه از من بزرگتره 
و دوم اینکه : با قیافه اش مشکل دارم،نه اینکه زشت باشه ولی اونجوری که من دوست دارم نیست.

به نظر شما چیکار کنم؟

جواب :

سلام

یکی از عللی که برای بالاتر بودن سن پسر می گن اینه که دختر از نظر عقلی و شخصیتی زودتر کامل می شه و ممکنه دختر پسر هم سنش رو از نظر عقلی و شخصیتی پایین تر از خودش و باصطلاح بچه ببینه اما در صورتی که از این نظر مشکلی نباشه و به نظرش معقول و منطقی بیاد و حرکات و گفتارش بچگانه نباشه این مقدار نزدیکی سن مشکلی درست نمی کنه

در مورد قیافه عرض می کنم که اون قدری که قیافه دختر برای پسر مهمه برعکسش نیست چون پسر جذب قیافه و ظاهر دختر می شه ولی دختر رو شخصیت و شعور و مردانگی پسر جذب می کنه نه قیافه اش به همین خاطره که پسرا معمولا ندیده عاشق نمی شن ولی دخترای زیادی رو می بینیم که ندیده عاشق شدن

پس کاملا مورد پسند نبودن قیافه پسر مشکل درست نمی کنه چون قیافه پسر در پسندیدن دختر نقش زیادی نداره علاوه بر اینکه بعد از یه مدت هم عادی می شه البته این درسته که قیافه پسر نباید دختر رو زده کنه که ازش بدش بیاد پس شما مطمئن باشید که از این نظر اشکالی پیش نمیاد

موفق باشید