(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : حرف زن دیگری در میان است.
نمایش موضوع اصلی :

حریم قدس جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ بعد از ظهر

حرف یک زن دیگر در میان است

رهروان ولایت ـ همسرم گاهی اوقات درباره زن دیگری صحبت می‌کند؛ می‌گوید خدا حلال کرده، تو چرا بخل می‌کنی و ... ولی وقتی می‌بیند من ناراحت می‌شوم، می‌گوید شوخی کردم تا ناراحت نشوم؛ البته درباره کسی که می‌شناسد صحبت نمی‌کند و مثلا؛ می‌گوید خودت برو برای من کسی را پیدا کن و...؛ چکار کنم؟

پاسخ:

ما علم غیب نداریم، ولی از ظواهر کلام شما و حرفهای شوهرتان بر می‌آید که قصد شوخی و امتحان کردن شما را دارد، اگر ایشان به واقع قصد این کار را داشتند، مانند برخی دیگر از مردهایی که این کار را کرده‌اند، به همسرش نمی‌گفت و مخفیانه زن دوم را می‌گرفت البته ممکن است که بخواهد با گفتن این مساله، برای شما عادی شود.

به نظر می‌رسد با رعایت برخی نکته‌هایی که می‌گوییم، وضعیت بهبود پیدا کند و تمایل او به ازدواج دوم کاهش یابد:

1. غم و نگرانی را از چهره خود بزدایید و با رویی باز و چهره‌ای خندان با او روبه‌رو شوید. هنگام ورود شوهرتان به خانه به استقبال او بروید، به او سلام و خسته نباشید بگویید که از آمدن او خوشحالید و دلتان برای او تنگ شده بود.

2. شما سر صحبت را باز کنید، وبا او حرف بزنید؛ با شوهرتان شوخی کنید و او را بخندانید؛ کنارش بنشینید و با او درد دل کنید؛ از اتفاقاتی که در روز برایش رخ داده بپرسید، به سخنانش با توجه و علاقه گوش دهید؛ کنار شوهرتان بنشینید و با هم فیلم مورد علاقه‌اش را تماشا کنید.

3. به شوهرتان توجه کنید؛ به سینه فراخ و مردانه‌اش، به دستان مردانه‌اش و به هر چیزی که از او یک مرد می‌سازد، توجه کنید.. به او بگویید چقدر با احساس است و شما از اینکه با مردی مثل او پیوند زناشویی بسته‌اید بی‌اندازه احساس خوشبختی می‌کنید.

4. قبل از ورود شوهر، خود را بیارایید، لباس‌های زیبا و دل فریب بپوشید، عطر یا ادکلن خوشبو استفاد کنید و به او نشان دهید که همه این کارها را برای او انجام داده‌اید.

به طور خلاصه، از هر راه و روشی برای باز کردن دریچه‌های قلب شوهرتان به سمت خودتان استفاده کنید. با انجام این کار، حتی اگر لفظ دوستت دارم را از او نشنوید، رفتار و گفتارش نشان دهنده نهایت عشق و علاقه او به شما خواهد بود و این امر موجب می شود که از نظر عاطفی و جنسی احساس نیاز نکند و خطر رفتن او به سمت زن دیگر کاهش یابد.{جرات دارین برین زن دیگه ای بگیرین خخخ}