(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : دعاهای امشب من/
نمایش موضوع اصلی :

حریم قدس جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ قبل از ظهر

باز هم طبق معمول دلم گرفته /خدایا امشب شب ارزوهاست واقعا چه قدر خدای بزرگ ومهربانی داریم /چقدر به احساسمون اهمیت داده که این شب بزرگ ر و برای ما آفریده /میدونم امشب بزرگ ترین آرزوم فرج آقا امام زمان بود /گرچه دیگه شده لقلقه زبونم /اعتراف می کنم شناختی از آقا ندارم ./امشب برای خیلی ها دعا کردم /برای ادمین،انتظار واهدافشون /برای سید 110 برای کسی که منو رنجوند وسعی کردم با نجابت تر از اون باشم که رنجشش رو تو دلم نگه دارم و زندگی رو سخت نگیرم/برای قمر خانم دعا کردم وخانوادش برای ترنم عزیزم، برای حجاب آسمانی که با اون سن کمش درسای زیادی بهم داده /برای زهرا وفاطمه زهرا /برای مریم /برای پرستار ومامای انجمن وروم  /برای فاطمه ها پلاک ها ونشونه ها /برای باران ها  برای الی ارمیا برای الما /برای تمام عاشقان نیکی واصلاح /برای عاشقان کربلا ودلتنگان دیدار یار /برای تمام کسایی که بیقرار پروازن ومیثاقی واقعی با پروردگارشون دارن /برای تمام عاشقان ابا صالح از آشنا وغریبه گرفته تاجمعه ی  وعده داده شده  برای هم اسم های خانواده ی اهل بیت /علی هاومهدیها وحسین ها و....وهادیان وهدی های این راه بزرگ وخطیر برای کسانی که احسان می کنند وفقط خدا رو میخوان /برای شبگردان عاشق /برای عالمانه وبا خداباش /برای کسی که اسمش غلط اندازه اما دلش بی ریاست وسرشار از خوبی وپاکی برای تمام سربازان گمنام وافسران جنگ نرم /برای تمام کسایی که کارشون ریختن اشک فراقه وغم هجران رو به دوش می کشن برای صدفی که پرازدعا وبارش معرفته/برای آنتی فریادها وغم ها وشیطان ها /برای ناشنوایی که دلش بصیره وآگاه/  وبرای پروگرامری که منزهه ، تمام کسانی که اسمشون تو صفحه ی روم تو خاطرم مونده بود ونمونده بود /ندیده ونشناخته برای همشون دعا کردم چون میدونم همشون ارزو مندن همشون حاجت دارن .