(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : خدافظی ترنم باران313
نمایش موضوع اصلی :

ترنم باران68 یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ بعد از ظهر

به نام خداوند بخشنده مهربان
با عرض سلام و ادب خدمت همه شما بزرگواران
نمیدونم از کجا شروع کنم بزارید اول از آقا ادمین تشکر کنم بخاطر این روم که واقعا بهترین و پاکترین روم رو سازماندهی کردن و من رو از خیلی چیزا رهایی دادید و باعث شدید بیام اینجا و کنار این خوبان ادم شدن رو تجربه کنم البته راه خیلی زیاده واسه انسانیت و ادم شدن.جناب ادمین شما با مهربونیاتون و تحمل کردن کاربرایی بدی مثل بنده خیلی به من و دیگران لطف دارید و برای خودتون و هدفتون ورسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و آرزوی سلامتی واسه خودتون و خانواده اتون دارم و همچنین واسه جناب انتظار من با ایشون برخوردی نداشتم اما میدونم ایشون هم زحمت میکشن واسه هر دو شما بزرگوار بهترین ها رو آرزو میکنم
بزارید خدافظی کنم.ای خدااااااااااااااا چقد این لحظه سخته واسم شاید بعضیاتون بپرسید دلیل رفتنم چیه امیدوارم کسی فکر بد نکنه نه این روم بده نه کاربراش. مشکل از بنده است من خودم و زندگیم و شرایط خودم درست نیست و باید برم.رفتن همیشه سخته اما من توی زندگیم بدها رو تجربه کردم اما این خدافظی واقعا واسم تلخه.اگه اشکام امون بدم بتونم درست حرف بزنم.بزارید اول از ابجی حریم مهربونم خدافظی کنم که به اندازه 1 خواهر دوسش دارم همیشه واسم خواهری کرد و راهنماییم کرد از شبگرد عزیزم که همدم تنهاییام و غصه هام بود.از دوستانی که از من کوچکتر بودن اما ازشون خوبی و مهربونی و پاکی رو یاد گرفتم.نشونه ای که کنار زود رنج بودنش دوست داشتنی بود از پلاک پرانرژی و مودب(پلاکو) از هانیه سادات (دختر سابقم) پاک و بی ریا از حجاب که خوبی و بخشش رو بهم یاد داد المای عاشق پدربزرگ که خوبی توی وجودش موج میزد عاشق کربلا که همیشه بدی های و بی معرفتی های من تحمل کرد.از هستی تنها کسی ک منو تحویل میگرفت. و منزه تنها یکی از کسایی ک از رفتن من خعلی خوشال میشه اون که از من اصلا خوشش نمیاد ولی من خیلی دوسش دارم.از صدف جونم که دوست واقعی بود واسم از ابجی قمر که سمبل 1 خانم به تمام معنا بود از الی ارمیا که خیلی سعادت نداشتم حرف بزنم باهاش حرف بزنم اما نوشته هاش منو میسوزوند و با همه وجودم  واسه خودش و خانواده اش علی الخصوص پدر بزرگوارش ارزوی سلامتی میکنم. از همشهری خوب خودم مریم313 وملیسای خوب خودم از نازنین زهرا ،باران عشق،هدی،پونه، لیلی، دختر مومن،مومن و با خدا،محیا71،الف عزیزم که جاش توی این روم خیلی خالیه، مسافر،نورسا،فاطمه1،باران313نیایش1،تسنیم عزیز و دوست داشنتی اموهمه دخترایی خوبی که ابجیای خوبی واسم بودن اما الان اسمشون توی خاطرم نیست  .از پسرای بزرگوار جناب معرفت ،مهدی313، عهد ، ali، جمعه موعود ، میثاق واقعی که همیشه با آهنگ هایی که توی روم میگذاشتن دلم رو هوایی میکردن، از ناشنوای محمدمهدی بزگوار، از جناب زندگی ،امید ب زندگی، احسان فقط خدا، عباس.اصفهان، علی20، آرش 35،عباس خادم و همه پسرای خوب و پاک این روم که جای برادر نداشته ام رو واسم پر کردن و همیشه منو راهنمایی کردن.از اساتید محترم جناب سید110 و آنتی فریاد، آنتی666 (دایی خودم ) دیگر اساتید که در محضرشون درس گرفتم.هیچ وقت فراموشتون نمیکنم و بودن کنار شما خوبان یه افتخار بود واسه بنده شما هم منو از دعاهاتون فراوموش نکنید.اینقد دوستون دارم که دلم نمیاد غیر از خدا به کسی بسپارمتون.براتون بهترین ها رو آرزو میکنم چون لایق بهترین ها هستین.دعا کنید ادم بشم فقط همین. مطمئنم خوبی ندیدید اما اگه بدی دیدید از صمیم قلب منوحلال کنید
چقدر گفتن این چند کلمه سخته
خداحافظ
خداحافظ

یا علی