(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : حرف دل من در روز تولدم با رفیق عزیزم مصطفی
نمایش موضوع اصلی :

احسان فقط خدا سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ بعد از ظهر

سلام خدمت دوست عزیزم مصطفی یا همون دایی که بهت میگن یا همون جمعه موعود یا همون تخته سری که بلاغ بهت میگه . آخرشم نفهمیدم این کلمه یعنی چی خخخخ

مصطفی واقعیتش ای نوشته رو وقتی تصمیم گرفتم بنویس که تویه برنامه ماه عسل ((اون برنامه که یه خانمه بود افتاده بود تویه چاه )) اون برنامه من قشنگ ندیدم یعنی به جز  هفت __هشت قسمت اول دیگه برنامه ماه عسل رو کامل ندیدم و فقط بعضی تیکه هاشو میدیم اون قسمت که اون خانمه بود یه جای به احسان علیخانی گفت پارسال که برنامه تون رو میدیم با خودم میگفتم من که هیچ وقت مهمان برنامه ماه عسل نمیشم و دقیقا چند روز بعدش اون حادثه براش پیش اومد و امسال مهمان برنامه ماه عسل بود یا اون عروس و دامادی که دعوتشون کرده بودن و تازه میخواستن عروسی بگیرن که پسره تصادف کرده بود و صورتش سوخته بود  یعنی هیچکی از 1 دقیقه بعدش خبر نداره / 

مثلا مصطفی الان من میرم سالن فوتسال یه هوی دیده وسط راه ماشین 10 تا ملق زد من مردم زبونم لال ...... یا مثلا تو میری بیرون پیش اون محمد که خودت میشناسی یه هو یه ماشین میزنه میکشتت / یا مثلا  1 دقیقه بعد یه زلزله میاد میری زیر آوار دیگه هم بیرون نمیای / مثلا میگم ها یا مثلا دارن بنای میکنن تو هم از اون کنار رد میشی یه اجر دقیقا میخوره تخت سرت میمیری /  مثلا میگم هاااااااا از پله های خونتون میری پایین پات پیچ میخوره با کله میوفتی تویه حیاط و به ملکوت اعلا میپوندی مثلا هااااا خخخ

پس تا زنده هستیم شاد باشیم و قدر همو بدونیم فک کنم هزار بار بهت گفتم اون جوون هیئتمون که الان 2 سال و نیم هست که قطع نخاع شده نه میتونه صحبت کنه نه میتونه تکون بخوره حتی غذا با سرم بهش میدن 25 سالشه اول جونیشو که اینجوری شده دکترها هم گفتن دیگه خوب نمیشه و تا وقتی زنده هست باید همینجوری باشه یا پارسال یکی دیگه از بچه های روستامون یه یک سالی از من کوچیک تر بود و یه حادثه براش پیش اومد فوت کرد پس تا هستیم قدر همو بدونیم

خودتم میدونی که من خیلی دوست دارم البته لیاقت منو نداری ها اما دیگه....... خخخخخ شوخی میکنم 

آشنای من و تو نمیدونم چه جوری شروع شد اما اول که فک کنم من پرسیدم وبلاگ داری تو گفتی  آره / منم که یه وبلاگ دیگه داشتم که عکسای خودمم رو میزاشتم و باز تو پرسیدی اون خودتی گفتم آره و شروع شد که کی خوشکل تره و آخرشم دادگاه به نفع من رای داد خخخ

بعدش کم کم پیش رفت که تویه خصوصی فدا مدا و ب ...س  و  م.....س و ................

بعدش هم یک عکس از خودت بهم نشون دادی و منو دیونه خودت کردی خخخخ

همینجوری ادامه یافت تا امروز البته خیلی ها میخواستن این دوستی رو بهم بزنن کنگره آمریکا بوق دلار برای برهم زدن دوستی ما گذاشته کنار

مصطفی جان این اهنگ رو تقدیم به تو میکنم با صدای خودم هست ...... فقط صدام خیلی شبیه پویا بیاتی هست

پلی کن تا بخونم

.....
....

..
همه رازت یه طرف / چشمای نازت یه طرف 
...
...
یاد تو یار منه / سکه بازار منه
....
...

آهنگ تموم شد ادامه متن رو بخون.....

بزار اهنگ تموم شه بعدش... 
چقد عجله داری تو ...

تموم شد ادامه رو بخون

البته قول دادی یه اهنگ مازندرانی اپلود کنی ببینم چه جوری هست اما هنوز که آپلود نکردی

حالا من یه آهنگ از روستای خودمون برات گذاشتم خواننده ش از روستای ما نیست هاا نمیدونم کی میخونه اما موقعه عروسی اینجور اهنگ های ها میزاریم

فقط بگم آهنگش کردی نیست ها شبیه به کردی هست

کوفت چرا میخندی ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ 

آهنگ به این خوبی ..........

این اهنگ رو گذاشتم گوش کنی که اومدی دامادیم کارای قرتی بازی در نیاری هی بگی اهنگ های خاک بر سری بزارین با همین اهنگ ها باید چیز کنی

چیز کنی ..  چیز .. این اهنگ رو گوش کن که وقتی اومدی دامادیم بدونی اجداد ما چه اهنگ های میخوندن با موسقی دوران کهن ما آشنا بشی  بعـــــــــــــــــــــــله 

البته الان تویه عروسی ها کسی اینجور چیزا نمیزاره همه اهنگ های بر باخ آی بری باخ.....حالا یک دو سه همه بی خیل غصه  ....___م بیسته قیافش مثله آرتیسه / به جون خودم من گوش نمیکنم اینجور اهنگ های اما میشنوم دیگه ... میدونم چی به چیه ..... حافظه منم قوی هست یه بیت بگی سریع میره تو ذهنم

من فقط اهنگ های چاووشی و پاشایی و یگانه و علیزاده و مانی رهنما و پویا بیاتی و... این جور چیزا گوش میکنم 

امیدوارم مصطفی جان 100 سال دیگه هم همینجا برات مطلب بزارم

تصور زیر تو رو یاد چی میندازه ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟