(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : نامه یک دختر به همسر اینده اش
نمایش موضوع اصلی :

صبا پنجشنبه ۹ امرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۴۶ بعد از ظهر

عزیزم!می توانی خوشحال باشی چون من دختر کم توقعی هستم اگر می گویم باید تحصیل کرده باشی فقط به خاطر این است که بتوانی خیال کنی بهتر از من میفهمی!اگر می گویم باید خوش قیافه باشی فقط به خاطر این است که همه با دیدن ما بگویند* داماد سر است!وتو اعتماد به نفست هی بالا برود.اگر میگویم ماشین بزرگ وبا تجهیزات کامل داشته باشی فقط به خاطر این است که وقتی هر سال به مسافرت دور ایران میرویم توی ماشین خودمان بخوابیم پول هتل ندهیم.اگراز تو خانه میخواهم به خاطر این است که خود را در خانه ای به تو بسپارم که تا اخر عمر در و دیوار ان خاطر اش را برایم حفظ کند هر گوشه اش یاد اور تو و ان شب باشد.اگر عروسی انچنانی میخواهم فقط به خاطر این است که فرصتی به تو داده باشم تا بتوانی به من نشان دهی چقدر مرا دوس داری و چقد منتظر شب عروسیمان بودی؟اگر دوس دارم ویلای اختصاصی کنار دریا داشته باشی فقط به خاطر این است که از عشق بازی کنار دریا خوشم می اید جلوی چشم همه که نمی شود!اگر می گویم هر سال برویم یک کشور را ببینیم فقط به خاطر این است که سالها دلم میخاست جواب این سوال را بدانم که ایا به هر کجا بروی اسمان به همین رنگ است؟!اگر تو به من کمک نکنی جواب سوال هایم را پیدا کنم پس چه کسی کمکم کند ؟!اگر از تو توقع دیگری ندارم به خاطر این است که به تو ثابت کنم چقد برایم عزیزی    وبالاخره.................اگر جهیزیه جندانی با خود نمی اورم فقط به خاطر این است که به من ثابت شود تو مرا بدون جهیزیه سنگین هم دوس داری و عشقمان فارغ از رنگ و ریا و مادیات است.