(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : محمد جواد ظریف دوست دارم
نمایش موضوع اصلی :

احسان فقط خدا چهارشنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۸ بعد از ظهر

سلام

تا حالا شما  دیدین  که آقای ظریف به منتقدینش بی احترامی کرده باشه ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
 مثله روحانی به منتقدینش بگه بی سواد بگه برو به جهنم بگه ترسو بگه  شناسمه باید داشته باشی بگه  .....

یا مثله احمدی نژاد هر روز با روئسای قوا دعوا کنه / فیلم برادر رئیس مجلس پخش کنه  بگه مجلس در راس امور نیست به چاوز بگه شهید و تا چند ماه دعوا بشه سر این کلمه  بگه  ....

حالا ظریف با سیاست 8 سال گذشته در مذاکرات زیاد موافق نیست اما همیشه میگه 8سال گذشته  مقصر غربی ها هستن که مذاکرات به نتیجه نرسیده یعنی توپ رو می ندازه اونور نمیگه مقصر آقای جلیلی بوده // اما اینا یه حرف میزنن تا چند سال دعوا میکنن و بقیه رو هم به جون هم میندازن

اگه ظریف هم قرار باشه به بقیه بی احترامی کنه که باید یکی بیاد بین خودشون مذاکره راه بندازه و آشتی برقرار کنه / 

به نظر من  آقای ظریف فوق العاده هست /  تحصیلاتاتش هم متابق مسئولیتش هست تجربه بالایی هم داره تا الان هم که به منتقدینش بی احترامی نکرده

هی من میگم ظریف رو دوست دارم بعضی ها میگن روحانی اینجوری هست اونجوری هست ، ظریف چه ربطی به روحانی داره آخه  ؟ الان تورم 40 درصد تقصیر آقای جلیلی هست که زمان احمدی نژاد مسئولیت داشته ؟ ؟ ؟ اینکه آقای احمدی نژاد 11 روز رفت خونه نشینی مقصر آقای جلیلی بوده /؟ نه مسئولیت آقای جلیلی به جای خود

من نه از احمد نژاد خوشم میاد نه از روحانی // به نظر من زیادی هم فرق نمیکنن با هم 

الان از ظریف تعریف کردم فردا یه بیانیه صادر نکنه بگه تمام مذاکرات قبلی بیهوده بوده و فقط من میفهمم من کجا درس خوندم من اینجوریم من اونجوریم ..... هی من من کنه مارو هم ضایع کنه خخخخ 

ظریف فعلا که دوست دارم

یا یکی از نمایندگان آذری مجلس ((آقای قاضی پور)) با آقای ظریف مخالفت کرده و بعضی ها به آقای قاضی پور  بی احترامی کردن اما آقای ظریف تویه فیس بوکش از ایشون دفاع میکنه و مگه نباید به همدیگر بی احترامی کنیم

همین کارا رو میکنه ظریف که روز به روز خاطرش عزیزتر میشه