(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : برداشت انگور در روستای ما / تصاویر رو خودم گرفتم
نمایش موضوع اصلی :

احسان فقط خدا دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۹ بعد از ظهر

سلام خدمت همه ی بزرگواران

در روستای ما الان زمان برداشت انگور هست

عکس های پایین رو خودم از باغمون گرفتم فقط خدای نکرده فک نکنین این عکسها رو گذاشتم تا بگم ما باغ داریم ، نه بابا  برا شماها باغ داشتن کلاس هست تویه روستا همه باغ دارن همه با کلاس هستن خخخخ

میخوام بگم چه جوری کشمش میرسه به دست شما
تو رو خدا تو رو جون هرکی دوست دارین تو رو جون پیمان تورو جون مصطفی یه خورده زرنگ باشین ، اخه من میام مشهد تویه بعضی از مغازه ها میبینم کشمش درجه 4 رو دارن میدن به جای درجه یک ، مشتری هم کلی ذوق کرده که این ارزون تر میده ، نمیدونه که کشمش درجه 1 و 6  رو قاطی کرده داره میده به جای درجه یک ....... یا میبینه هر کشمشی که براق تر هست فک کرده بهتر هست نمیدونه که اون کشمش رو 10 بار چربش کردن..... یا از بین کشمش سبز و کشمش دودی نمیدونه کدوم بهتر هست ، میره گرون رو میخره فک کرده گرون بهتر هست ....  آقا بدتر از همه این که این عرب های عزیز که میان سوغاتی بگیرین ، 4تا کشمش با 6 تا نخود رو قاطی میکنن میدن به قیمت یه کارتن کشمش خخخخخخخ  نکنین اینکارا رو باز فردا میرین زیارت همین بلاهارو اونا سرتون میارن ... نکنین

هی خدا از دست شما ها خخخخ

ای بابا

بریم سرغ عکسها

میخواستم برا هر عکس توضیح بدم که دیگه زیاد میشد

به به که چه قد خوشمزه هست ما هروز داریم انگور میخوریم خخخخخ بعله....

این انگورهای پایین سبز هست اما  زاویه دوربین بد بوده

چون خواستم عکس کشمش هم بزارم براتون ،  این کشمش های پایین رو رفتم از باغ همسایمون آووردم خخخ اخه این انگورا تا بخواد تبدیل به کشمش بشه طول میکشه // اون همسایه هم حلال داره اخه میگن همسایه از همسایه ارث میبره خخخ

بزارین عکس اون بنده خدایی که زحمت این عکسهارو کشیده  هم بزارم
اخه کلی وقت گذاشته بنده خدا ، گناه داره ازش تشکر نکنیم 

*
*
*
*
*
*
*
*

*

بعله این هم عکاسمون هست / خدا خیرش بده / هرچی از خدا میخواد بگیره / خدا عاقبت بخیرش کنه / ان شالله همیشه شاد باشه / ان شاالله همیشه سلامت باشه / ان شالله همیشه پول داره باشه .....  تا میتونین برا این جوون دعا کنین خخخ