(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : دشمنی ادمین با من!!!
نمایش موضوع اصلی :

نیما 503 جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ بعد از ظهر

سلام دوستان بنده بیش از یک سال هس اینجام و هر روز ادمین بنده رو به بهانه های مختلف خاطی کرده نمیدونم انگار با من دشمنی داره همین چن دیقه پیش منو الکی خاطی کردن نمیدونم چرااااا؟؟؟ الله اعلم_از ناظرا نگین که همشون فکر کنم سن پایین و جو گیر هستن و به بهانه ای مختلف خاطی میکنن من نمیدونم اینا چه مشکلی دارن با من ینی درسته بعضی از خاطی کردناشون درسته ولی بعضی هارم بخاطر انتقاد کردن و یا تذکر دادن به عمل نابجای ناظران اخراج میکنن نمیدونم شایدم فکر میکنن عقل کل هستن _همین ادمین چن باری به من گفته حتی اگه امتیازتم برسه کاربر برتر نمیکنمت این حرف رو یکی میتونه معنی بکنه که چراااااااااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!  واقعا عجیبه__همین دیشب بهم قول داد درجه کاربر قدیمی رو که داشتم باهاش کاری نداشته باشه و آزادم کنه ولی یهو زد زیر حرفش و درجم رو به ویژه تنزل داد این ادم اصلا رو حرفش پایبند نیس درسته ما هم مشکلاتی بوجد آوردیم ولی از ایشون که مدیر روم هستن سر زدن چنین کارایی بعید هس واقعا!!!!!! سرتونو درد نیارم خلاصه خواستم بگم که ناگفته نمونه حرفام در واقع ایشون دیشب بهم کلک زدن و اینطوری هم درجمو گرفتن و هم الکی ازم تعهد گرفتن واقعا که بازم حرف دارم که بعدا میگم فعلا یا حق