(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : وقتی انجمن رویه اعصاب میره رسیدگی شود اختصاصی
نمایش موضوع اصلی :

احسان فقط خدا پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ قبل از ظهر

به گزارش احسان خبرنگار انجمن در روز پنج شنبه مورخ 10/7/93 انجمن بدجوری رویه اعصاب ملت بود

بنا به قانون انجمن بعد از اینکه یه موضوع جدید گذاشتی باید 30 ثانیه صبر کنی و موضوع دیگه ای بفرستی 

اما در روز پنج شنبه منظور از 30 ثانیه 30 ساعت بود! ! ! 

*

تصاویر زیر ارسالی یکی از کاربران هست که نشان دهنده ی این قانون عجیب هست

در تصویر اول کاربر ما ساعت 8:20 دقیقه یه پاسخ میزاره انجمن

باز همین کاربر ساعت 10 یه موضوع میخواد بزاره انجمن که با این پیام مواجه میشود

آقا مگه از ساعت 8:20 تا 10 چند ثانیه هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آقا مگه بیشتر از 30 ثانیه نیست ؟

البته این کاربر در مصاحبه با واحد مرکزی انجمن بسیار عصبانی بود ، میگفت برا موضوع جدیدش کلی زحمت کشیده اما تمام زحماتش به باد رفته و از الفاظ زننده استفاده میکرد که چون جوان هست نمیگیم چی گفته که اخراجش نکنن

آقا و خانم های مدیر لطفا بیشتر دقت کنن مخصوصا جناب آدمین ! حالا که موقعه دانشگاه هست دلیل نمیشه انجمن رو رها کنن 

گزارش از احسان خبرنگار انجمن

یه بنده خدایی که خیلی پرو هست منو متهم کرده دارم خودمو لوس میکنم جلو مدیر ... حالا فهمیدی من با کسی شوخی نمیکنم حتی مدیر ؟ ؟

آقا مدیر اصلا من چندبار با شما خصوصی صحبت کردم ؟ ؟ شاید 5بار اونم یه سئوال داشتم

چندبار خصوصی براتون فرستادم 5 بار اونم سر اون قضیه 4ترانه

اونی که چنین اتهامی به من زده بد نیست بدونه من اگه بخوام 3ثانیه میتونم مدیر بشم چون نیروهای نفوذی زیادی دارم که درجشون بالا هست ... فهمیدی بچه پرو ؟ خخخ الان میدونم کیا 4ترانه رو تعطیل کردن جاسوس ها خبر میارن خخخ

آقا من از یه طرف شاگرد آقای خاص هستم  و از طرف دیگه به ظریف هم علاقه دارم / پس هم مثله فردوسی پور افشات میکنم هم مثله ظریف میخندم و آمارتو از همه میگیرم
فهمیدی پرو  ؟؟؟؟؟؟ خخخ 
هم تو که درجه ات از من بالا هست چه فرقی با من میکنی خخخ
درجه مهم نیست مهم خدمت به انجمن هست .... بعله
 اوه اوه چه حرفی زدم آقا یکی نمخواد مارو معاون کنه خخخ