(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : زیارت روز چهارشنبه
نمایش موضوع اصلی :

غروب کربلا 313 چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ قبل از ظهر

•*´¨زیارت روز چهارشنبه.•*´¨

بسم الله الرحمن الرحیم

السَّلامُ عَلَیْكُمْ یَا أَوْلِیَاءَ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكُمْ یَا حُجَجَ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكُمْ یَا نُورَ اللَّهِ فِی ظُلُمَاتِ الْأَرْضِ السَّلامُ عَلَیْكُمْ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَیْكُمْ وَ عَلَى آلِ بَیْتِكُمْ الطَّیِّبِینَ الطَّاهِرِینَ بِأَبِی أَنْتُمْ وَ

أُمِّی لَقَدْ عَبَدْتُمُ اللَّهَ مُخْلِصِینَ وَ جَاهَدْتُمْ فِی اللَّهِ حَقَّ جِهَادِهِ حَتَّى أَتَاكُمُ الْیَقِینُ فَلَعَنَ اللَّهُ أَعْدَاءَكُمْ مِنَ الْجِنِّ وَ الْإِنْسِ أَجْمَعِینَ وَ أَنَا أَبْرَأُ إِلَى اللَّهِ وَ إِلَیْكُمْ مِنْهُمْ یَا مَوْلایَ یَا أَبَا إِبْرَاهِیمَ

مُوسَى بْنَ جَعْفَرٍ یَا مَوْلایَ یَا أَبَا الْحَسَنِ عَلِیَّ بْنَ مُوسَى یَا مَوْلایَ یَا أَبَا جَعْفَرٍ مُحَمَّدَ بْنَ عَلِیٍّ یَا مَوْلایَ یَا أَبَا الْحَسَنِ عَلِیَّ بْنَ مُحَمَّدٍ أَنَا مَوْلًى لَكُمْ مُؤْمِنٌ بِسِرِّكُمْ وَ جَهْرِكُمْ
مُتَضَیِّفٌ بِكُمْ فِی یَوْمِكُمْ هَذَا وَ هُوَ یَوْمُ الْأَرْبِعَاءِ وَ مُسْتَجِیرٌ بِكُمْ فَأَضِیفُونِی وَ أَجِیرُونِی بِآلِ بَیْتِكُمُ الطَّیِّبِینَ الطَّاهِرِین 

سلام بر شما اى دوستان خدا،سلام بر شما اى حجتّهاى خدا،سلام بر شما اى نور خدا در تاریكیهاى زمین،سلام بر شما،درودهاى خدا بر شما و بر خاندان پاكیزه‏ و

پاكتان،پدر و مادرم فدایتان،به راستى خدا را خالصانه پرستیدید و در راه خدا آنچنان‏كه شایسته بود جهاد نمودید تا مرگ شما را دربر گرفت،لعنت خدا بر دشمنانتان از

تمام پریان و آدمیان،من به سوى خدا و به سوى شما از دشمنانتان بیزارى مى‏جویم،اى سرور من یا ابا ابراهیم موسى بن جعفر،اى سرور من یا ابا الحسن على‏ بن

موسى،اى سرور من یا ابا جعفر محمّد بن على،اى سرور من یا ابا الحسن على بن محمّد،من دل‏بسته شما هستم،ایمان دارم به نهان و آشكار شما،در این روز شما كه روز

چهارشنبه است از شما درخواست پذیرایى دارم، و به بارگاه شما پناه مى‏جویم،پس مرا پذیرا باشید و پناهم دهید،به حقّ خاندان پاكیزه و پاكتان.