(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : آموزش تصویری گذاشتن فایل صوتی در انجمن - آموزش 2
نمایش موضوع اصلی :

مرتضی جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ بعد از ظهر

با توجه به این که این آموزش رو اقای احسان فقط با خدا در قسمت زیر که لینکشو گذاشتم براتون توضیح داده بوده

http://forum.roq.ir/t25527

من نمی خوام اون توضیحاتو دوباره تکرار کنم چون ایشون واقعا کامل توضیح دادن ولی من احساس کردم که این آموزش یکم کامل تر بشه

در آموزشی که اقای احسان گذاشته بودن یک نرم افزار براتون معرفی کرده بودند که براتون فرمت فایل های صوتی رو به فلش یا همون SWF باید در ابتدا تبدیل کنید

و از اونجایی که اکثرا لینک این نرم افزار رو پیدا نکردن یا این که با این نرم افزار مشکل داشتند من در این آموزش نرم افزار ساده تری معرف می کنم و آموزش کار کردن باهاشو بهتون آموزش میدم

معرفی و آموزش استفاده از نرم افزار: ۳ MP3 to SWF Converter

برای تبدیل فایل های صوتی به فرمت فلش یا همون SWF ابتدا فایل نرم افزار را از لینک زیر دانلود و از حالت فشرده خارج کنید( برای خارج کردن از حالت فشرده ازتون رمز می خواد که باید downloads98.com رو تایپ کنید قسمت رمز ) سپس فایل mp32swf_converter retail را اجرا و نرم افزار را نصب کنید بعد نرم افزار را اجرا کنید و فایل صوتی که می خواهید ب فرمت SWF تبدیل کنید با زدن گزینه ی Add Files انتخاب کنید.

در پنجره باز شده فایل یا فایل های مورد نظر را انتخاب کنید و روی گزینه ی open کلیک کنید.

با انجام این کار فایل های انتخابی تو صفحه ی اصلی نرم افزار براتون به نمایش در میاد حالا نوبت تبدیل فرمت اون فایل ها به فرمت فلش هستش روی گزینه convert All کلیک کنید مشاهده خواهید کرد که فایل یا فایل های شما تبدیل به فرمت فلش خواهند شد.

بقیه آموزش ها که مربوط به گذاشتن اون آهنگ در انجمن هستو خود اقای احسان توضیح دادن که نمی خوام دوباره توضیح بدم خودتون ادامشو از اونجا بخونید

برای مشاهده ی ادامه ی آموزش اینجا کلیک کنید

password : downloads98.com

نام برنامه: ۳ MP3 to SWF Converter

حجم برنامه: ۳.۶MB

قیمت برنامه: رایگان

رمز فایل: downloads98.com

منبع: دانلودز۹۸