(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : سوء استفاده از آقا مرتضی؟؟؟ چرا؟ به چه حقی؟
نمایش موضوع اصلی :

عباس خادم شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ قبل از ظهر

متن از وحید یامین پور: درباره فرصت طلب هایی که از هیچ جنازه ای نمی گذرند.
لاشخورهای وطنفروش
لاشخورها دوباره یک جنازه پیدا کردند...
شنیدید که دوباره عده ای به بهانه فوت مرحوم پاشایی بساط درست کرده اند. همانها که دختر مرحوم پیرانشهری و قربانی های زلزله ورزقان و قربانی های اسیدپاشی و ... را سیاسی کرده بودند؛ همان لاشخورها. حالا بی بی سی مجلس ترحیم برگزار کرده و ...
ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم پاشایی و عموم هموطنان علاقمند به ایشان باید عرض کنم دل آدم برای بازماندگان این مرحوم می سوزد؛ به خاطر اوضاعی که لاشخورهای آنور آب(و اینور آب) براه انداخته اند . اینهم مصاحبه پدر مرتضی پاشایی با باشگاه‌خبرنگاران:
مرتضی پسرم عاشق نظام جمهوری اسلامی بود/من و خانواده‌ام همه تا پای جان برای انقلاب جانمان را می‌دهیم/از عده‌ای که در این شرایط سعی دارند سوء استفاده کنند و پسر من را بدنام کنند خواهش می کنم نکنید این کارها را بگذارید روح مرتضی در آرامش باشد/تمام خانواده ما مداح بوده‌ایم و مرتضی از کودکی عاشق اسلام بود/روزی که مرتضی بیمارستان بستری شد همان روز قرار بود به کربلا بروداما نشد.
آرامش روح آن مرحوم و همه رفتگان از اهل اسلام فاتحه ای نثار کنید.

پدر مرتضی پاشایی در گفتگو با باشگاه‌خبرنگاران:مرتضی پسرم عاشق نظام جمهوری اسلامی بود/من و خانواده‌ام همه تا پای جان برای انقلاب جانمان را می‌دهیم/از عده‌ای که در این شرایط سعی دارند سوء استفاده کنند و پسر من را بدنام کنند خواهش می کنم نکنید این کارها را بگذارید روح مرتضی در آرامش باشد/
 پدر مرحوم مرتضی پاشایی در گفتگو با باشگاه‌خبرنگاران(2):تمام خانواده ما مداح بوده‌ایم و مرتضی از کودکی عاشق اسلام بود/روزی که مرتضی بیمارستان بستری شد همان روز قرار بود به کربلا بروداما نشد/

پدر مرتضی پاشایی در گفتگو با باشگاه‌خبرنگاران:مرتضی پسرم عاشق نظام جمهوری اسلامی بود/من و خانواده‌ام همه تا پای جان برای انقلاب جانمان را می‌دهیم/از عده‌ای که در این شرایط سعی دارند سوء استفاده کنند و پسر من را بدنام کنند خواهش می کنم نکنید این کارها را بگذارید روح مرتضی در آرامش باشد/

پدر مرحوم مرتضی پاشایی در گفتگو با باشگاه‌خبرنگاران(2):تمام خانواده ما مداح بوده‌ایم و مرتضی از کودکی عاشق اسلام بود/روزی که مرتضی بیمارستان بستری شد همان روز قرار بود به کربلا بروداما نشد/

سیدجواد ذاکر سلام.
خدا بیامرزتت
زمان سرطانت خودت میرفتی دنبال داروهات
خیلیاشم چون پول نداشتی نمیگرفتی.

دمتون گرم ملت مسلمان ایران...

روح هر2تاشون شاد...

شادی روح آقا مرتضی صلوات و فاتحه ....
اخه شمع روشن کردن چی به اقا مرتضی میرسونه؟؟؟؟؟؟؟

و در آخر ...

عمه جان .... هیچکس بفکر عزای شما نیست ....
همه شمع روشن کرده اند.... ولی شما که شمع کاروان هستید را فراموش کرده اند ...........

شادی روح پدرم صلوات ♥یا زینب مددی♥