(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : چه طوری بفهمم منو می خواد
نمایش موضوع اصلی :

admin دوشنبه ۱۴ امرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۲ بعد از ظهر

سوال :

سلام

من دختری هستم که مدتیه با پسری از طریق اینترنت آشنا شدم و دوست هستیم، ایشون چند ماهی از من کوچکتره به من پیشنهاد ازدواج موقت داد قبول نکردم سوالم اینه که از کجا بفهمم رابطه اون با من از سر عشق حقیقی هست یا شهوت یا هر چیز دیگه؟! در واقع میخوام بدونم که باید منتظرش بمونم یا نه؟!! ممنونم.

جواب :

سلام

برای اینکه بفهمید شما رو برای ازدواج می خواد یا نه بهش بگید این نوع ارتباط هرچی بیشتر بشه دلبستگی بیشتر می شه و اگه به درد هم نخوریم دل کندنش دردناک تره به همین خاطر اگر منو می خوای با خونواده ات بیا خواستگاری و قصه رو یه طرفه کن اگه گفت موقعیتش رو ندارم بگو خب الان بیا فقط صحبت کن و اصلش رو قطعی کن بعد هر وقت که تونستی بیا مراسمات عقد و عروسی رو برگزار می کنیم

اگه قبول کرد بیاد که هیچ اما اگه گفت الان نمی تونم بیام و بعدا میام بهش بگو پس رابطه ما تا وقتی که بیای کاملا قطع باشه اگه دیدی قبول کرد و گفت که می رم بعدا میام بدون قصد بدی نداره ولی در عین حال بازم معلوم نیست که تو رو بخواد یا نه پس تو هم از فکرش فعلا بیا بیرون و منتظرش هم نمون

اما اگه گفت رابطه تا وقتی که بتونم بیام ادامه داشته باشه احتمال بده که ریگی به کفشش باشه اصلا تو رو برای ازدواج نخواد خصوصا که می گی سنش هم از تو کمتره چون برای اون امکان ازدواج با دختر سن پایین تر از تو هست و معمولا پسرها دختر سنین پایین تر رو ترجیح می دن

پس در این صورت هرچه سریع تر باهاش قطع رابطه کن و دلت رو هم ازش بکن و حتی بهش فکر هم نکن

موفق باشید