(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : بعضی ها حساس بشن ... دوستی هاشمی رفسنجانی و مقام معظم رهبری + سند معتبر
نمایش موضوع اصلی :

احسان فقط خدا دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ بعد از ظهر

هاشمی رفسنجانی که به گفته ی رهبر نزدیک ترن فرد به امام خمینی بود و امام درد ودلداشو با هاشمی میکرد بارها از رهبر حمایت کرده و رهبری نیز بارها از هاشمی دفاع کرده ، اما متاسفانه بعضی ها این دو مرد و رفیق قدیمی رو مقابل هم فرض میکنن ، رهبری خودشون گفتن من با هاشمی رفسنجانی در موارد زیادی اختلاف نظر داریم اما این یک امر طبیعی هست

اون بزرگوارانی که شک دارن تاریخ رو با هم یه مروری میکنیم با فیلم نه نوشته ونه نقل قول ( فیلم که هم تصویر بزرگواران هست هم صداشون سند معتبر معتبر)

حمایت هاشمی رفسنجانی از مقام معظم رهبری هنگام انتخاب رهبر جدید در مجلس خبرگان

امید قلبی رهبر به  هاشمی (( آغاز کار دولت هاشمی ))

سال 1375 تعریف و تمجید رهبری از هاشمی رفسنجانی

و موارد زیاد دیگه ای که ان شالله هر کی شک داره بره دنبالش مثلاً اینکه موقعه انتخابات  رهبر گفتن هیچ کس برای من هاشمی نمیشود

این قبل از سال 88 هست و شاید بعضی ها بگن هاشمی خوب بوده اما بعد از حوادث سال88 از رهبری فاصله گرفت و بد  شد

اینم سال 88 که در مناظره های انتخاباتی آقای احمدی نژاد  مثله همیشه یه حرفی زد و اینبار  از اموال هاشمی پرده برداری کرد

بعد از انتخابات سال88  سخنان رهبری در نماز جمعه درباره ی اموال هاشمی

اگه  به کلیپ بالا شک دارین که  صدای رهبر نباشه این هم فیلم سخنان رهبری در نماز جمعه ، از اموال هاشمی میگن از هاشمی قبل از انقلاب از هاشمی بعد از انقلاب ......

هنوز هم شاید بعضی ها دوست دارن بر طبل تفرقه بکوبن ،  یه خورده میام جلوتر سال 1389 دیدار اعضای مجلس خبرگان با مقام معظم رهبری

این هم توصیه ی هاشمی به پیروی از رهنمود های  رهبری

این هم همین امسال هست که هاشمی به دیدار رهبر رفت در بیمارستان و بر پیشانی رهبر بوسه زد 

کلیپ سال دیگه نبود وگرنه میرفتم دنبالش و میزاشتم خخخخ

همون حرف همیشگی من کاش حرف های ظریف رو بدونیم نه اینکه بقیه چی میگن درباره ظریف ، کاش گوش کنیم که رهبر چی میگن نه اینکه یه مطلب رو همینجوری سند کنیم

مقام معظم رهبری سال 88 :  بین من و هاشمی رفسنجانی اختلاف نظر هست و این یه چیز طبیعی هست ، جوانان نباید برداشت دیگه ای داشته باشن

حالا چرا بعضی ها دوست دارن بین این دو مرد انقلابی تفرقه بیندازن ؟ ؟ ؟ ؟

در ضمن منظور من دفاع از هاشمی نبود هدف من این بود که ثابت کنم این دو پیرمرد انقلابی اختلاف نظر دارن و نه چیز دیگه 

اعصاب معصاب برا آدم نمیزارن دیگه   ... هر چی میبینن کپی پیس میکنن خخخخخخ