(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : مرگ ملک عبدلله و ظهور حجت
نمایش موضوع اصلی :

حنانه جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ بعد از ظهر

اخبار آخرالزمان

امام صادق (ع) می فرمایند: هرکس مرگ عبدالله را برای من تضمین کند، من ظهور قائم (عج) را برای او ضمانت میکنم. وقتیکه عبدالله درگذشت مردم برای حکومت به کسی توافق نمیکنند و فروانروائی های چند ساله پایان یافته و حکومتهای چندماهه و چند روزه فرا میرسد. چندان طول نمیکشد تا حکومت بدست صاحب اصلی اش حضرت حجت برسد. انشاءالله
منابع:

روزگار رهائی ص ۹۱۹

عصر ظهور علی کورانی ص ۲۹۲

مهدی منتظر شیخ جواد خراسانی ص ۱۸۸

بحارالانوار جلد ۵۲ ص ۲۱۰

ترجمه ۱۳بحار علی دوانی ص ۹۸۵

غیبت شیخ طوسی ص ۲۷۱

الامام المهدی ص ۲۳۰

بشارة الاسلام ص ۱۲۲

نوائب الدهور و علائم الظهور جلد ۳ ص ۷
توضیح:
اینکه امام فرموده فرمانروائی های چند ساله به اتمام می رسد و هفته ای و چند روزه میشود یعنی اینکه تا اکنون هرکس از فرزندان عبدالعزیز یعنی پادشاهان عربستان به حکومت میرسیدند یک عمر حکومت می کردند ولی در بعد از عبدالله کسی که به حکومت میرسد یک ماه بیشتر دوام نمی آورد و کشته میشود. کس دیگر که سره کار می اید یک هفته هم دوام نمی آورد تا اینکه طرف را تا صبح نصب می کنند ولی تا شب کشته میشود تا حکومت بدست خوده حضرت اداره شود.

آنچه را که امام صادق (ع) فرموده آثارش از همین اکنون که هنوز عبدالله زنده است:

خلاصه با توجه به اینکه هم پادشاه عربستان و هم ولیعهدش برادرش هنوز زنده اند و هرچند که هردو مریض هستند و نفسهای آخر را می کشند، ۶۰۰ شاهزاده از خانه آل سعود ادّعای پادشاه شدن را دارند!!

رسول اکرم (ص) : مردی در حجاز حکومت خواهد کرد که اسمش چون اسم حیوان است. هنگامیکه او را از دور ببینی، تصوّر میکنی که در چشمش کژی (انحراف) است ولی وقتیکه به او نزدیک می شوی در چشمش چیزی دیده نمیشود. بعد از او برادرش که نامش عبدالله است به خلافت می رسد.

پیامبر ۳ مرتبه فرمودند: وای بر شیعه ما از او.... خبر مرگش را به من بشارت دهید تا من ظهور حجت را بشما بشارت دهم.
منابع :

۱- کتاب مائتان و خمسون علامة حتی ظهور المهدی (عج):

۲- کتاب مسند احمد بن حنبل
توضیح:
فَهَد برادر امیرعبدالله بود که قبل از او حکومت می کرد. فهد در عربی یعنی یوزپلنگ یعنی در حدیث که فرموده اسم او چون اسم حیوانی است ، اشاره به این مسأله است و در خصوص کژی چشم فهد از دور حتی در عکسهایی که از دور از او گرفته شده، نمایان است. رسول اکرم بدین صورت می خواسته مسلمانان را مطمئن کند که عبدالله "همین عبدالله" است و ضد شیعه بودن عبدالله هم که پیغمبر اکرم سه بار فرموده وای بر شیعه از عبدالله ... برای همگان روشن است که گاهی مفتی های وهّابی هم فتوا می دهند که هرکس چند نفر شیعه را بکشد به بهشت میرود و همه می دانیم که تمام توطئه هایی که در ایران - لبنان - سوریه و غزه بر علیه رزمندگان ضد اسرائیل و ضد آمریکا انجام میشود هزینه و مخارج آن از عربستان سعودی تامین می شود.

اینم درمورد حسنی مبارک:

امام علی (ع): پادشاه مصر یکی از نشانه های عجیب است که قلبش حسن (وسط اسم او حسن... حُسنی: قلبش حسن است)

و سرش محمد (اول اسمش محمد است) که جدش را هم تغییر داده ("محمد حُسنی مبارک" سید است که سید را برداشته مبارک گذاشته است).

هرگاه از حکومت خارج شد بدانید مهدی (عج) به پشت درهای خانه هایتان رسیده است. پس قبل از اینکه دربزند بسوی او بشتابید هرچند بر روی برفها بخیزید.

منبع: ماذا قال علی عن آخر الزمان ص ۳۳۰ نویسنده السید علی عاشور

شما با مراجعه به رایانه و جستجوی واژه ی "سید محمد حُسنی مبارک" زندگی نامه او را مطالعه خواهید نمود.

"مهدی پشت درهایتان است" کنایه از نزدیکی دارد و می فرماید هرچند که در سختی باشید مهیّا و آماده فداکاری برای آن حضرت باشید.