(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : وصیت نامه شهید سید محمود موسوی
نمایش موضوع اصلی :

خلوت با خدا یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ بعد از ظهر

وصیت نامه شهید سید محمود موسوی

به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان

این وصیّت نامه را در حالی می نویسم که عازم مأموریت دشواری هستیم، امیدوارم انشاءالله با پیروزی عزیزان روح الله و سیدعلی به انجام برسد.

وصیّتم به دوستان و آشنایان

همه ما روزی به دنیا آمده ایم و روزی هم از این دنیا می رویم.
خوشا به حال آن کس که پاک آمد و پا ک می رود. در این دنیای فانی اگرشما فردی خوب باشید حتما خوب از این دنیا می روید،
اما من با این کوله بار گناه نمی دانم چگونه از دنیا خواهم رفت.امیدوارم انشاءالله با دعای شما، سبک بال به عالم دیگر رفته و از عذاب قبر نجات یابم. ای دوستان !

فریب دنیا را نخورید، زیرا این امر،مانع خیر اخروی می شود.پس در همه حال سعیتان به دست آوردن خیر اخروی باشد.

کلامتان کلام رهبر باشد و از زبان او بشنوید، چون کلام و زبان رهبر،کلام وزبان آقا امام زمان(عج) است،پس همیشه

حامی و پشتیبان رهبر باشید؛زیرا دل رهبر به شما خوش است وهمواره برای سلامتی او دعا کنید.

به پدر و مادرتان احترام بگذارید و دستشان را ببوسید،چون با دعای آنان زندگی شما خوب خواهد شد.

به روحانیّت احترام بگذارید،زیرا آنان حافظان اسلامند. دشمنان از جدایی مردم و روحانیت خوشحال می شوند،پس دشمنان را با پیروی از روحانیّت،ناراحت کنید.

اگر می خواهید از فتنه آخرالزمان در امان باشید، فقط پشت سر ولایت فقیه باشید.

خانواده ی شهدا را فراموش نکنید و برای آنان دلگرمی باشید. با حضورتان در تمامی صحنه ها و راهپیمایی ها و شرکت در مراسمات دینی و مذهبی، پشتیبانی خود را از نظام، اعلان نـموده و موجب یأس و ناامیدی دشمنان شوید.

در پایان از همه شما التماس دعا دارم،محتاج دعای شما هستم. از دوستان و آشنایان حلالیّت بطلبید.

رفیقان می روند نوبت به نوبت خوشا روزی که نوبت بر من آید