(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : اطلاعــیــه در مــــورد پــســـت هــای زیـــر خـــاکــــی
نمایش موضوع اصلی :

programmer سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ بعد از ظهر

با عرض سلام و ادب خدمت تمامی کاربران عزیز انجمن یاران منتظر 
چند وقتی است که پست های زیر خاکی بر سر زبان های کاربران افتاده البته زیر خاکی در واقع به چیزهایی که ارزش مند هستند می گویند ولی گویا اینجا کاربران  به پست های که از تاریخ آنها خیلی گذشته   و کسانی که در این پست ها مطلب بزارند که مطلب بیاد بالا  این اصطلاح زیر خاکی را بکار می برند.  حالا یا  به مدیریت  انجمن خبر میدن که فلانی پست زیر خاکی در آورده یا همون موقع خودشون میرن پست میزارن و به طرف مقابل می گویند که پست زیر خاکی در اوردی و یه جور حالت تمسخر دارد.

در این مورد باید عرض کنم که با توجه به اینکه مطالب انجمن اکثرا  مذهبی هستند  مطالب  تاریخ انقضا ندارند که ما بهشون زیر خاکی بگیم
البته بعضی پست ها داریم که تاریخ انقضا دارند مثلا یه خبر سیاسی که مربوط به 8 ماه پیش هست خب به طبع کسی بعد از 6 ماه برود و در مورد اون خبر پست بزاره  میشه گفت زیر خاکی در اورده در واقع کسی نمیره روزنامه تاریخ گذشته بخره بخونه به این جور پست ها که تاریخ انقضا دارند میشه گفت زیر خاکی ولی اکثر مطالبی که در انجمن گذشته میشود تاریخ انقضا ندارند و در هر زمانی میشه آنها  را خواند و در موردشان اظهار نظر کرد و پست گذاشت.

در حال حاضر بیش از 40000 پست در انجمن هست و تعداد کمی از این پست ها دارای تاریخ انقضا هستند (البته من  هر چند وقت یه بار چک می کنم و  پست هایی که تاریخ انقضاشون گذشته از دسترس کاربران خارج می کنم و کاربران این پست ها را نمی تونند ببینند) خیلی بهتره که ما به پست های قدیمی هم سر بزنیم و مطالبشون رو بخونیم و یا حتی اگر خواستیم مطلب جدید بزاریم اول در موتور جستجو موضوع رو سرچ کنیم ببینیم چقدر در این رابطه در انجمن پست هست و این پست ها رو مطالعه کنیم و اگر پستی دیدم که مطالب ما به اون پست نزدیک تر هستش و اون پست رو کامل می کنه در ادامه با اون پست مطلب خودمون رو بزاریم
به عنوان مثال یه مطلب میخواهید بزارید در رابطه با دجال خب این رو تو موتور جستجو سرچ می زیند مطالبی رو که در این رابطه در انجمن گذاشته شده برای شما میاد و شما با مطالعه اون پست ها پستی رو که بیشتر به مالب شما نزدیک تر هست انتخاب می کنید و در ادامه اون پست مطلبتون رو میزاریدخب این کار هم باعث میشه که مطلب قدیمی بیاد بالا و کسانی که اون رو خوندن بخوننش و هم اینکه از گذاشتند پست جدید جلوگیری شده و هم اینکه کسی که  اون پست رو برای اول بار این مطلب رو گذاشته خوشحال میشه که مطالبش خونده شده  و یجور تشویق برای نویسنده مطلب هستش.
امیدوارم از این به بعد شاهد
این جور جبهه گرفتن و  حرف زدن در مورد  کاربری که در  پست های  قدیمی  مطلب گذاشته نباشیم و کاربران گرامی به پست های قدیمی هم سر بزنند و از مطالب آن استفاده نمایند.

ممنون از همه شما عزیران
                                                                                موفق  موید باشید.