(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : وقتی تصمیم اشتباه یه عده باعث عقب افتادن ما و کشور شد
نمایش موضوع اصلی :

احسان فقط خدا شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ قبل از ظهر

سلام این متن رو خودم نوشتم

وقتی یه عده منافع حزبی یا فردی رو به منافع ملی ترجیح میدن....

تا چند سال پیش فوتبال ایران 19ام دنیا بالاتر از آلمان و رقیب هاش در آسیا ژاپن و کره و استرالیا بودن 

بی شک ،  بودن فردی ورزشی و از همه مهم تر کاربلد و با تجربه  در صدر فوتبال بی تاثیر نبود ، فردی که در آن زمان به هیچ سازمانی بدهکار نبود ، اما حالا یه عده به آژانس هواپیمایی بدهکار هستن شدید ، فردی که اجازه ی ورود پول های ملیاردی رو به فوتبال نداد اما یه عده اومدن و قیمت بازیکنان رو بردن بالا جالب اینکه باز نمی تونستن همون پول های که گفتن  رو بدن و این دولت و بیت المال بود که  باید از حق مردم برداره بده به تعهدات یه عده 

این فرد چون گروه خونیش به یه عده نمیخورد سیاسیون اون زمان تصمیم میگیرن هر جور شده بیرونش کنن و موفق هم میشن ، صدای خیلی ها در داخل حتی  فیفا در میاد آقا دارین چیکار میکنین ؟! ؟! ، سیاسیون چی میگن وسط ورزش این کار غیر قانونی هست که رئیس فدراسیون رو همینجوری اخراج کنین 

فیفا تهدید به تعلیق کرد اما یه عده جدی نگرفتن و گفتن خوب تعلیق کنین چی میشه مگه؟ ما به سبک خودمون عمل می کنیم از کسی خوشمون نیاد حذفش میکنیم تعلیق کنن تا خسته شن

جدی نگرفتیم و فوتبالمون تعلیق شد و شروع شد شکست ها و عقب افتادن پی در پی ما
فردی رو در راس فوتبال گذاشتیم که اصلا از مدیریت هیچی نمی دونست و به قول خودش حتی لیوان رو نمیتونه از اینجا بزاره اون طرف چون یه عده دیگه تصمیم میگیرن

این گزارش مال چند سال پیش است که لج بازی یه عده چه بلایی سر فوتبال ما آوورد ، گزارشش از چند سال پیش است

الان فوتبال کشور داره باز بر میگرده به همون روال گذشته اما جواب این عقب افتادگی رو کی میخواد بده ، و عجیب است  فردی رو که خواستیم کنار بزاریمیش امروز محبوب است و همه میگن زمان دادکان این کارا نبود 
و دادکانی که هنوز هم معتقد است خیلی از کارا اشتباه است و اول از همه دولت رو مقصر میدونه که چرا افرادی رو میاره سر کار که اصلا هیچی از مدیریت نمیدونن ، چرا در مجلس درباره ی فساد فوتبال جلسه میزاریم اما فردی مثل من دعوت نمیشم / کنفرانس فوتبال میزاریم خیاط صحبت میکنه اما منی که 40 سال تویه فوتبال بودم وسابقه مدیریت موفق دعوت نمیشم ؟ کسی که پیش بینی کرد در این فصل نه پرسپولیس نه استقلال موفق نخواهند شد با این دخالت های وزارت ورزش و همینجور هم شد

کاش بدونیم یه تصمیم اشتباه ما از روی لج بازی چه به سر کشور می آره و یه عده باید 10 سال تلاش کنن تا خراب کاری 5 سال ما رو جبران کنن