(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : رسم هر ساله ی روستای ما ، حلیم دادن روز عید فطر(تصاویر)
نمایش موضوع اصلی :

احسان فقط خدا شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۷ بعد از ظهر

به گزارش احسان ،  خبرنگار اعزامی انجمن یاران منتظر به روستای از روستاهای خراسان رضوی خخخخ ( مارو که نمیفرستن به وین و سوئیس  براشون گزارش بفرستم خخخخ البته مدیریت انجمن قول داده گفته زبون انگلیسی یاد بگیری با هزینه و بودجه ای که برای انجمن واریز میکنن می فرستیمت اتریش گزارش بفرس از مذاکرات خخخخ)

روستای ما هر سال روز عید فطر حلیم میدن ، هزینه حلیم دادن هم خود مردم  کمک میکنن ، از مردم به مردم

شب هم معمولاً خیلی ها میان حلیم رو شور میدن و دعا میکنن ( من خودم نهایت استفاده رو کردم و هر چی و هرکی به ذهنم اومد براش دعا کردم مخصوصاً مجرد ها  )

عکاس: دوستان

تعریف از روستای ما نباشه ها اما بسیجی های روستای ما به معنای واقعی کلمه فعال هستن ، کارت فعال دارن اما  فعال هم هستن ااا ، نمایشگاه زدیم مسئولین انگشت به دهن موندن ،  البته البته خیلی خیلی به فرمانده بسیج هم ارتباط داره که کلاً همه رو جذب کنه،  از ریش و بی ریش ، مو قشنگ و مو زشت ، سیاه و سفید ، نظریه پرداز و عمل گرا با سواد بی سواد ، کسی حرفشو رک میگه کسی کلاً بی خیال ،  هم جور فکری رو درک کنه ،  عکس بالا نفر اول فرمانده بسیج ما هستن اینقد دوستش دارم ، برادر میثم میگن میثم جان هم میگن آقا میثم هم میگن جناب میثم هم  میگن بعضی هم میگن میثم خالی خخخخ نگاه خودش داره ظرف هارو میشوره ناظر نیست که بقیه انجام بدن ،احسنت به اینجور بسیجی که دغدغه داره و چشم بسته برا بقیه حرف نمیزه
فرمانده سپاه شهرستان نزدیکمون هم همینجوری است یه دوره ای بود رفته بودیم ، روز اخر خودش فرش ها رو جمع میکرد جارو میکرد ، خیلی خیلی خیلی ببخشید ها اما پاچه هاشو زده بود بالا دستشویی ها رو تمیز میکرد، فرمانده سپاه که به سربازاش بگه و نیازی نیست دست به سیاه و سفید بکنه خودش انجام میداد