(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : |||||):کودکانی که .... چه بگویم هرچه بگویم باز کم است :(|||||
نمایش موضوع اصلی :

ایلیا110 شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۲ بعد از ظهر

بنام خدایی که حق را افرید و ناحق را هلاک کرد
کودکانی داریم ( و بوده ایم )در مکانی امن همچو IRAN

همیشه شادمان با ناز کشیدن های ما ، با بازی های ما ، با رفتار خوب ما و دیگران با انها

احساس ارامش و امنیت  که داشته اند و دارند

از شیرین زبانی هایشان  گفتیمو میگوییم

دیگر بس است دلم طاقت گفتن این سخنان را دیگر ندارد  خودتان  در قالب تصاویر ببینید که چطور  نعمتی را داریمو  دیگران در حسرت ان و برای رسیدن آن گاها جانشان را هم فدا میکنن

تصویر درد آور کودک بیگناه سوری که تنها برای رسیدن به ساحل آرامش، در آغوش والدین پای در دریایی گذارد که قربانگاه وجدان بشریت شد. این کودک نمی دانست که باید در کارزار جنگ داخلی سوریه به دنیا بیاید. پدر و مادرش نمی دانستند ممکن است آیلان 4 ساله در کنار ساحل دریا پشت به بشریت، سیاهی روزگار را فریاد بزند. و چه تشابه زیبایی که جنگ داخلی سوریه 4 ساله شد و آیلان نیز 4 سالش بود که پرکشید و دریای بیکران نیز نتوانست غم و اندوه در دل سپردن پیکر این کودک را تحمل کند و آن را به ساحل سپرد.

رفتاری که با انها بعضی از  خدا بی خبران (مردم مجارستان)میکنند چگونه کنار بیاییم با این  ظلم ها ای خدا

بعضی وقت ها با خودم احساس گناه میکنم  خداااااااااااا

اینکه من اینجا در امنیت و اونا اینگونه خوارو ذلیل بشن  خدایا تو بزرگی تو پناه بی پناهانی  خدا ااااا  نذار اذیت بشن

من که دیگه  توان صحبت ندارم
 فقط  امیدوارم دیگه از این صحنه ها نبینیم خدااااااااا

اگه اشکاتون جاری شده  بدونید که  یه روزی پاداش همین اشک هارو از خدا میگیرید

یاد سیدالشهدا  مدام به ذهنم میزنه  با دیدن  ظلمی که شباهت زیادی داره به  اقای کم سنو سال بزرگوارمون  حضرت علی اصغر(ع)

کارایی که  دواعش لعنت الله علیه میکنن با مردم و کودکان  کشور های عراق و سوریه و...  وکاری که  ال سعود لعنت الله علیه با کودکان یمنی...

التماس دعا برای کودکان  مدام در اضطراب
و ظهور ناجی  انها از ظلمو فساد
والسلام