(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : اطلاعیه توضیحی
نمایش موضوع اصلی :

admin یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ بعد از ظهر

با سلام به همه کاربران منتظر

مطلبی بود که میخواستم با شما در میون بزارم
چند وقتی هستش که میبینم دوستان، فکر میکنن این چت روم و انجمن وسیله درآمد بنده هستش
خیلی از این حرفا رو شنیده بودم
ولی دیشب یکی از خانم ها اومد خصوصی من
به بنده گفتن برید استراحت کنید
اولش خیلی خوشحال شدم که یکی به فکرمه، وهمین که  این حرف رو زد برام خیلی شیرین بود و خستگیمو از تنم بیرون کرد
من در جواب گفتم نمیشه کلی کار دارم، کارام مونده
بعد ایشون گفتن: بسه دیگه اینقد پول پرست نباشین
چقد برای پول خودتونو اذیت میکنین
از این حرفا
منم با شنیدن این حرفا، 2 برابر خستگی رفته برگشت به خودم

الان اومدم بگم که ، من تا به حال هیچ در آمدی از چت روم و انجمن نداشتم
حتی 1 ریال
و نه تنها در آمدی نداشتم، بلکه هر ماه مبلغ  20000 هزار تومن برای باز موندن چت روم باید از جیب بدم
البته ریحانه خانم آقا مهدی 313 و خواهرشون باران خانم ، هر کردوم هزینه 1 ماه چت روم رو پرداخت کردن
و دیگه نمیخوام هزینه ای از شخصی دریافت کنم ( هرچند  که نمیدین )

من اگه بخوام از این چت روم درآمد داشته باشم، باید ورودی رو باز کنم و هدفم جمع کردن افراد بیشتر باشه ، و دیگه نباید با کسی برخورد کنم
و با زدن تبلغات در داخل چت روم در آمد به دست بیارم

خب خودتون میبینید که هر شخصی رو اینجا راه نمیدیم
تا حالا هم تو چت روم تبلیغ دیدین؟
در ضمن بنده  تا ساعت 6 سر کار هستم و به محض ورود به خانه ، میام توی چت روم که مبادا مشکلی داشته باشین رفعش کنم
همین زمانی که میزارم اینجا ، برم بیرون کار کنم ساعتی 5 تومن در میارم
برم یک ویندوز عوض کنم 10 تومن در میارم اونم توی یک ساعت

ولی من هدفم پول نیست ، اگه بود الان چت روم یاران منتظری وجود نداشت
الان برای باز موندن چت روم ، حداقل ماهی 20 تومن هزینه میکنم 
تنها سودی هم که ممکنه داشته باشه، سود معنویه ( که ممکنه ضرر معنوی هم داشته باشه، با کارهایی که بعضیا میکنن )
بنده هیچ گونه انتظاری از کسی ندارم ، و اینجا رو در راه گسترش فرهنگ مذهبی و دینی و جذب جوانان به شاخه های دینی و انقلابی درست کردم و سود خودمو پیش خدا محفوظ میدونم

در اخر جا داره از آبجی programmer  ،  ریحانه خانم ، جناب انتظار ، قمر خانم ، آقا مهدی و باران خانم و همه دوستانی که بنده رو در حفظ و نگهداری این چت روم و انجمن، بدون هیچ چشم داشتی یاری میکنند کمال تشکر و قدر دانی رو دارم .

خلاصه : نگهداری انجمن و چت روم نه تنها درآمدی نداره ، بله ماهی 30 هزار تومن هزینه برداره