(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : خدايا به ما اسلام ناب امريكايي عطاكن( (طنز))
نمایش موضوع اصلی :

حسنعلی ابراهیمی سعید سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ بعد از ظهر

خدایا به ما اسلام ناب آمریکایی عطا کن تا از هر اتهامی مبرا باشیم!
الهی اعوذ بک من الزهد
الهی فقیر بودم، توانگرم کردی، اگر قرار بود ساده زندگی کنم اصلا توانگرم نمی کردی.
خدایا چه می شد که «نهج البلاغه ای» در کار نبود و هر چه بود «مفاتیح» بود!
خدایا شکایت به تو می آورم از کتاب های حدیث! که پر است ازدعوت به زهد وتقوی و قناعت وحق یتیمان و محرومین و.... ولی دریغ از یک حدیث درست وحسابی که بتوان با آن توجیهی برای وضع زندگی مان دست و پا کرد.
خدایا چه می شد که اسلام بود ولی شعب اش نبود، پیامبر بود ولی حصیرش نبود ، خانه اش بود ، زندگی اش نبود، علی بود، ریاستش بود، ولی غذایش نبود، قضاوتش نبود، عدالتش نبود، خطبه هایش نبود، نامه هایش نبود، حسین بود، هیئتی بود، ذکری بود، حالی بود ،ولی امر به معروفش نبود، نهی از منکرش نبود، قیامش نبود، جهادش نبود، شهادتش نبود!
خدایا خزانه های مان را که به هر حال یک هزارمش خرج مستضعفین میشود پربارتر بگردان!
خدایا ! بهره ی ما را از بیت المال مسلمین زیادکن! که خود فرمودی «وا... یرزق من یشاء بغیر حساب»
بار الها! بر «محافظین» و «مشاورین» و «معارفین» و «مسئولین دفاتر» ما بیفزا و همه حال، مارا در پناه خود، در ماشین های ضد گلوله حفظ بفرما!
معبودا! از کوتاهی های ما در حزب بازی وبازی سیاسی و جنگ زرگری در گذر!
کادوها وهدایای ارسالی برای مان را، که به هیچ وجه رشوه نیست، روز افزون بگردان!
پروردگارا! آنی وکمتر از آنی بین ما وسرمایه داران، بین ما و بازرگانان و بین ما و بساز و بفروش ها جدایی مینداز!
ما را مشمول عنایات خاصه صادر کنندگان قرار بده!
توفیق خدمت به دوستان وآشنایان را به ما عنایت کن!
خدایا! تعریف (بخوانید تحریف)«خط امام» را به ما عنایت بفرما!
خدایا چشم مردم را به خطبه های «نهج البلاغه» و احادیث «الحیاة» وسخنرانی ها وپیام های «صحیفه ی نور» و «صحیفه ی انقلاب» بسته نگه دار!
بارالها! مستضعفین را برای حفظ انقلاب ومارا برای استفاده از دستاوردهای آن حفظ کن!
دانشجویان، گروهها، جریانها وجناح های کشور را به بازی های حزبی وسیاسی مشغول بدار!
الهی ! گوش ما وخواص جامعه را بدهکار هشدارهای رهبری انقلاب قرار مده!
توفیق فراموشی مستضعفین و محرومین را نصیب ما بگردان!
ما را بر خوان گسترده ی انقلاب مستدام بدار!
بالنبی و آله رحم ا.. من یقر الفاتحه مع الصلوات