(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : 2 انتصاب جدید در ندسا
نمایش موضوع اصلی :

حسنعلی ابراهیمی سعید جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۲۳ قبل از ظهر

حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله) در حکمی دریادار پاسدار علی فدوی را به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه منصوب کردند.متن حکم رهبر انقلاب:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

دریادار پاسدار علی فدوی

بنا به پیشنهاد فرمانده کل سپاه و نظر به تجارب ارزنده و شایستگی، شما را به سمت معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب می‌کنم.

ارتقای ظرفیت‌های کارشناسی و کارآمدی ستاد سپاه با بهره‌گیری از توانمندی ها و قابلیت‌های نخبگی سپاه در نیل به پیشرفت و کسب آمادگی‌های همه جانبه در پاسداری از انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن در تعاملی سازنده و هم‌افزا با ستاد کل و سایر سازمان های نیروهای مسلح و لحاظ تدابیر فرمانده کل سپاه مورد انتظار است.

از تلاش‌ها و خدمات سردار سرتیپ پاسدار جمال‌الدین آبرومند در طول دوره مسئولیت تشکر می‌کنم. سعادت همگان را از خداوند متعال خواهانم.

سید علی خامنه‌ای

1 شهریورماه 1397

همچنین در حکمی جداگانه دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری را به سمت فرمانده نیروی دریایی سپاه منصوب کردند.متن حکم رهبر انقلاب:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری

بنا به پیشنهاد فرمانده کل سپاه و نظر به تعهد و شایستگی و تجارب ارزنده، شما را به سمت فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب می‌کنم.

بهره‌گیری از کارکنان متدین و انقلابی، ارتقاء آموزش و مهارت‌ها و تجهیزات و امکانات دریایی و اشراف اطلاعاتی توام با رشد روزافزون توان و آمادگی‌های رزمی، تعالی معنوی و بصیرتی، توجه به نیازهای معیشتی با رویکرد ساخت نیروی دریایی متحرک و رو به رشد تراز انقلاب اسلامی، در تعامل اثربخش و هم‌افزا با خانواده بزرگ سپاه و بسیج و بخش‌های ذیربط لشکری و کشوری در امور دریای مورد انتظار است.

از تلاش‌ها و خدمات خالصانه دریادار پاسدار علی فدوی در طول دوره مسئولیت تشکر و قدردانی می‌کنم. سعادت همگان را از خداوند متعال خواهانم.

سید علی خامنه‌ای

1 شهریورماه 1397

منبع