(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : نماهنگ زیبای «خورشید» به مناسبت میلاد امام زمان (عج)/اجرای خیابانی جدید نوجوانان کشورمان
نمایش موضوع اصلی :

قمرخانم چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۶:۱۹ بعد از ظهر

اجرای خیابانی جدید نوجوانان کشورمان را به مناسبت میلاد حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) با عنوان «خورشید» را در این خبر ببینید.

به نام خدا
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، کم کم به روز‌ و شبی نزدیک می‌شویم که نوید آن را پروانه‌ای زیبا به دختر پادشاه روم «ملیکا» داد و او را از عیش و ناز قصر رومی به خانه امام حسن عسکری (علیه السلام) در بغداد کشاند. شاهزاده‌ای رومی که فرزندشان تاج سر امامت هستند و ولایتشان تا ابد بر سر ما مستدام است. 

همزمان با فرارسیدن نیمه ماه شعبان و ولادت خجسته و با سعادت حضرت ولی‌عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) نماهنگ «خورشید»، اجرای خیابانی سرود به مناسبت جشن نیمه شعبان در فضای مجازی منتشر شد. 

این سرود و اجرای خیابانی به همت هیئت فدائیان حضرت زینب (سلام الله علیها) تهران و مسجد الشهدا و موسسه «سیدا» و «وصال» با حمایت از کمپین جهانی «اجتماع قلب‌ها» تولید شده است.

بیشتر بخوانید: کارهایی که نوجوانان می‌توانند با انجام آن امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را خوشحال کنند

شما در ادامه می‌توانید اجرای زیبای نوجوانان کشورمان را در وصف منجی بشریت حضرت صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را مشاهده و دریافت کنید.

انتهای پیام/

سلامتی و خشنودی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

فرخنده میلاد با سعادت  منجی عالم بشریت ، بر پا کننده ی قسط و عدل منتقم خون حسین( علیه السلام )، حضرت ولی عصر ،
امام زمان ، مهدی موعود(عج) را خدمت مقام معظم رهبری  و همه ی مسلمانان و شیعیان جهان
و همینطور خدمت همه شما کاربران  گرامی انجمن یاران منتظر
تبریک و تنهیت عرض میکنم.
خدایا ما را ازیاران و سربازان ومنتظران واقعی آقا امام زمان (عج) قرار بده
قلب نازنین آقا امام زمان را از همین الان تا لحظه ی مرگمون که ان شاءالله شهادت در رکابشون باشه از ما راضی و خشنود بگردان

بر چهره پر زنور مهدی صلوات
بر جان و دل صبور مهدی صلوات
تا امر فرج شود مهیا بفرست
بهر فرج و ظهور مهدی صلوات

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحفظ امام زماننا و احفظ قائدنا الخامنه ای

جلوه گل عندلیبان را غزلخوان می کند / نام مهدی صد هزاران درد درمان میکند

مدعی گوید که با یک گل نمی گردد بهار / من گلی دارم که عالم را گلستان میکند  . . .

عید منتظران مبارک

الهی بحق عمه ی سادات «عجل لولیک الفرج»
یا زهرا سلام الله علیها