(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : هدیه های معنوی
نمایش موضوع اصلی :

غروب کربلا 313 دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ قبل از ظهر

سلااااااام خدمت یارانیهای عزیز و دوست داشتنی😍😍

الان من آنقدررررر خوشحالم که ایکاش اینجور خوشحالی هانصیب همه بشه، دیروز(24/8/99) بصورت غیر منتظره پستچی زنگ رو زد( ازصدای موتورش فهمیدم پستچی هست) فوری چاچادر ب سر کردم رفتم جلوی در گفت فلانی گفتم بله گفت نامه دارید گفتم یکی؟؟؟؟ گفت بله دیگه خانم. اخه من منتظر یه جایزه دیگه ای بودم که بصورت سراسری برگزار شده بود و به قید قرعه اسم من و برادرمم در اومد فک کردم اون جایزه اس. بعد ک نوشته پاکت رو دیدم یادم افتاد از طرف استان قدس در ایام ماه رمڝان مسابقه ای برگزار شد ک اسم منم در قرعه کشی در اومد. امید نداستم جایزه اش دیگه بیاد چون زمانش مدت دار شده بود. خلاصه با خوشحالی فراواااان پاکت رو باز کردم و یه قران کریم داخلش بود که رویش آرم آستان قدس هم هک شده.امروز (25/8/99) هم دوباره صدای موتور اومد که خاموش شد و زنگ منزل ما رو بصدا دراورو این بار اخوی گرامی رفتند درو باز کردند گفت فلانی؟ گفت بله. گفت این پاکت برای شماست تحویل بگیرید من که از فضولی دیگه طاقتم سراومده بود باعجله رفتم حیاط سمت برادرم گفتم پاکت چیه؟ گفت باید بازش کنیم هیچی دیگه سرتون رو درد نیارم قیچی اوردم بازش کردیم دوتا تربت اعلیٰ و خالص و ناب سیدالشهداء داخل پاکت بود😭😭😭😭😭. امسال سه هدیه معنوی نصیبم که یکیشم عقیق شرف الشمس با رعایت ادایش و هک حرز رویش اردیبهشت ماه بدستم رسید. خدایاشکرت بابت این هدیه های معنویت که پررزق و روزی هستند.❤️❤️❤️😍😍😍