(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : واینبار انجمن
نمایش موضوع اصلی :

سینا دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ بعد از ظهر

اینبار هم آمدم تا دوستان قدیم مجازیم را در این انجمن دیداری تازه کنم،
اماوقتی نظری به انجمن کردم کسی را ندیدم جز چند نفری که انهم جسته وگریخته سری به اینجا میزنند.شده است برهوتی که تا چشم کار میکند یک نفر هم دیده نمی شود
فضای مجازی هم حقیقتی است که همدیگر را با نامهایی شناختیم که دوست داشتیم با ان بشناسندمان
من شدم سینا،دیگری طاها ودیگری علی و همه وهمه این اسامی نامهایی است که ما خودمان را در پس آن اسم مخفی می کردیم ولی چیزی که هیچگاه مخفی نمی ماند نوع تفکراتمان بود که از پس این نام مجازی حقیقتمان را اشکار می کرد

من مجتبی هستم در صورتیکه سینا را دوست داشتم،دلیل اینکه این نام مجازی را برگزیده بودم آن بود که کتاب نابغه شرق بوعلی سینا را که از دایی ام بودم به من رسیده بود ومی خواندم وآن شد که نام این پزشک بزرگ را برگزیدم...
گاهی انقدر دراین فضا با همدیگر نزدیک شدیم که به واقعیت پیوستیم ودر واقعیت هم همدیگر را دیدیم ولذت بردیم از مصاحبت هایمان.
بماند همه اینها 
 کتاب  سه دقیقه در قیامت را همه ماهاشاید نامش را شنیده باشیم، سفری دست داد ومن با نویسنده این کتاب همسفر شدم بماند که از قبل ان هم با هم دوست بودیم ولی اینبار دوستیمان رنگی دیگر داشت او از فرازدنیایی دیگر به این دنیا نگاه کرده بود ودر سفرمان کمتر به صحبت می گذشت وبیشتر در خودشان بودند ولی در روزی که یادواره ای در همان محل برگزار کردیم قرارامان شد بعنوان سخنرانی باشند وسوالات بچه ها را پاسخ دهد.ایشان بسیار بر نماز تاکید داشتندونماز را وظیفه ما انسانهای خاکی دانستند وبا زبانی دیگر گفتند به من درقیامتی که گذشت برایم گفتند نمازهای یومیه وظیفه ات بوده چه آورده ای ؟؟؟
دوستان وبزرگواران از همگی حلالیت می طلبم نمیدانم بچه های این انجمن کجا هستن وکجا مشغول شده اند ولی من جایی بجز اینجا را ندارم برای حلالیت طلبیدن...
هر کسی این سخن مرا دیده به کسانیکه مرا می شناختند برساند وطلب حلالیت بکند.متشکر از همه اعضای انجمن
من در فضای مجازی ایتا وتوییتروسروش دارم ،چیز دیگری ندارم ولی هر کسی مرا می شناسد ابتدا خودش حلال کند وسپس از دیگرانی که مرا می شناختند حلالیت بطلبد