(نسخه قابل پرینت موضوع)
عنوان موضوع : مخابرات خراسان رضوی در حال دزدی پنهان
نمایش موضوع اصلی :

admin سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ بعد از ظهر

با توجه به عمق فاجعه لازم دونستم یه تاپیک مخصوص خراسانی ها ایجاد کنم.

من چند سالی هست از اینترنت مخابرات استفاده میکنم
خدایشش اولش خیلی خوب  بود
ولی الان یک ساله از وقتی گلدنت شده واقعا وضع بدی داره
و جدیدا داره دزدی میکنه از کاربراش

مشکلاتی که چندین ماه با اونا درگیر هستم رو میگم و امیدوارم درس عبرتی باشه برای سایر دوستان :

1- اینترنت نامحدود که در تمام ایران توسط مخابرات با قیمت متعارف ارائه میشه ، توسط این شرکت و به خراسانی ها ارائه نمیشه. ابتدا کلا طرح نامحدود رو حذف کردند و سپس با قیمت بسیار بالا دوباره راه انداختند.
من اینترنت نامحدود 512 رو ماهی 23 تومن میخریدم الان شده 170 تومن

2- از ساعت 1 بامداد اینترنت رایگان شروع میشد و بنده که اینترنت 2مگ دارم ، از ساعت 1 به بعد تبدیل به 20-30 کیلو بایت میشه و بنده اکثر شبا با دیال آپ کانکت میشم که به مراتب بهتر از اینترنت مثلا 2مگ مخابراته
البته اینم بگم این مربوط میشه به زمانی که شبانه رایگان داشت
یهویی یک روز بیدار شدم دیدم اعتبارم صفر شده
فهمیدم بدون اطلاعیه قبلی شبانه رو برداشته بودن
بعد چند وقت دوباره گزاشتنش
منم با احتیات دانلود میکردم ، البته اگه میشد دانلود کرد
چون با این سرعتی که شبا داشت اصلا صرف نمیکرد
یک ماه پیش هم تبلغ وسیعی کرد که اینترنت پرسرعت با دانلود شبانه رایگان و یک مودم بیسیم رایگان میده
همکارای من که رفتن ثبت نام کنن که گفتن دیگه مودم نمیدن
الانم زدن زیر قرار دادشون شبانه رو هم برداشتن
بدون هیچ اطلاع قبلی 
دزدی تو روز روشن

3- قطع و وصل بسیار زیاد اینترنت هم همیشه رو اعصابتون خواهد بود. مخصوصا اگه مثل بنده کارتون با اینترنت باشه و بیشتر روز رو با اینترنت سپری کنید.
اینم بگم جدیدا آیپی عوض میکنه ، که باعث میشه وسط دانلود، دانلودتون قطع بشه

4- صفحه پیوندها هم مزخرفترین صفحه ایه که تا حالا دیدم و زمانی که مشغول خوندن مطالب سایتها هستید، بدون هیچ دلیلی و به دفعات این صفحه براتون در همون صفحه ای که دارید مطالعه میکنید باز میشه و باید رفرش کنید تا صفحه براتون باز بشه

5- پشتیبانی مزخرف هم که گل سرسبد همه این افتضاحاته. زمانی که اینترنت مشکل پیدا میکنه تا چند روز پیش همیشه بوق مشغولی میزد و من از 12 ظهر تا 5 صبح تماس گرفتم تا مطمئن بشم که خودشون بصورت عمدی خط رو مشغول میکنند. جدیدا هم نمیدونم چکار میکنند که کلا بوق نمیزنه ، نه بوق آزاد و نه بوق اشغال. ولی به محض اینکه اینترنت مشکلش حل میشه ، تلفن هاشون هم درست میشه. آخرین بار 4 روز کامل اینترنت مشکل داشت و عین این 4 روز ، شبانه روز شماره هاشون اشغال بود و بعد از 4 روز درست شد.

نکته مهم هم اینکه شکایت از مخابرات به هیچ جایی نمیرسه و دو دلیل داره :

1. اکثر ارگانها برای خطوط تلفن ، اینترنت، اینترانت و van و سایر شبکه های اطلاعاتی خودشون به مخابرات وابسه هستند و چوب لای چرخش نمیذارن
2. مخابرات به خاطر همکاری هایی که با اطلاعات داره، مورد حمابت واقع میشه

برای ورود به تایپک شکایت کاربرا  توی خود سایت مخابرات  مشهد اینجا کلیک کنید

اینترنت مخابرات برای شما دردسر ساز خواهد شد!

وبگردی 20:30 

مخابرات چرا هر شب، ساعت 2 بامداد اینترنت را قطع می کند؟

خلاصه که امیدوارم درس عبرتی برای سایرین باشم و هرگز گول این شرکت و این سرویس مزخرف رو نخورید
پیروز و سربلند باشید