انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » خصوصیات همسر آینده » کاهلی در وظایف دینی » دوست دارم مرد زندگی من اهل نماز و روزه باشه

دوست دارم مرد زندگی من اهل نماز و روزه باشه

سوال : سلام میشه.این سوالی رو که می گم پست بگذارید!!!!!!اگه لطف کنید سریع تر ممنون میشم...!!! چندوقت پیش پسری از من خاستگاری کرد.و با مشورت خانواده قرار شد برای مدت کوتاهی باهم تماس تلفنی داشته باشیم تا همدیگر رو بهتر بشناسیم. طی این تماس های تلفنی متوجه شدم این آقا پسر ایمانشون ضعیفه!! با وجود اینکه شرایط دیگرشون برای ازدواج مناسبه... ولی دوست دارم مرد زندگی من اهل نماز و روزه باشه... از طرفی به این آقا پسر علاقه مند شدم!!و نمیدونم آیا نداشتن یک فاکتور دلیل محکمی برای جواب منفی من هست؟؟؟ اینطور که
n,sj nhvl lvn ckn'd lk hig klhc , v,ci fhai

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28288
پسند ها : 3479
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:4
مدال تخصص
مدال تخصص
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سوال :

سلام
میشه.این سوالی رو که می گم پست بگذارید!!!!!!اگه لطف کنید سریع تر ممنون میشم...!!!

چندوقت پیش پسری از من خاستگاری کرد.و با مشورت خانواده قرار شد برای مدت کوتاهی باهم تماس تلفنی داشته باشیم تا همدیگر رو بهتر بشناسیم.
طی این تماس های تلفنی متوجه شدم این آقا پسر ایمانشون ضعیفه!!
با وجود اینکه شرایط دیگرشون برای ازدواج مناسبه...
ولی دوست دارم مرد زندگی من اهل نماز و روزه باشه...
از طرفی به این آقا پسر علاقه مند شدم!!و نمیدونم آیا نداشتن یک فاکتور دلیل محکمی برای جواب منفی من هست؟؟؟
اینطور که به نظر میرسه این آقا پسر جوانی معقول و منطقی هس...که علی رغم دوستی که با خدا داره در انجام اعمال دینی کاهلی میکنه!!!
آیامیشه با صحبت ومتقاعد کردن ایمانش رو قوی تر کنم؟؟؟؟اگه میشه چطوری امکان داره؟؟
درضمن من 19 سالم هست و خاستگارم 20 ساله!!
درباره سن ازدواجمون هم بگم که خانواده هامون سن پایین رو برای ازدواج مناسب میدونن!!!

اگه میشه بیشتر در این باره توضیح بفرمایید که چطوری میتونم اون رو نسبت به انجام دادن اعمال دینی حساس کنم؟؟
چندباری در این مورد باهاش حرف زدم و از دلائل اینکه چرا ما باید فرائض دینی رو انجام بدیم ..براش گفتم و تا حدودی متقاعد شد و فکر میکنم ضعف ایمانش بیشتر بخاطر درک نادرست از فرائض دینی هست!!

اگر میشه این موضوع رو در صفحه اصلی بگذارید تا از نظرات دیگران هم مطلع شوم!!!
ممنون
یاعلی

پاسخ :

سلام
اینکه آیا نبود یه فاکتور در خواستگار دلیل میشه که وی را رد کنیم یا خیر باید بگم که فاکتور داریم تا فاکتور! فاکتوری که شما مطرح کردید از چند جهت قابل بررسی است .
1-شما چقدر نسبت به این مسئله حساسید؟ توضیح مطلب اینکه آیا این مسئله برات خیلی مهمه یا نه و اگر شوهرت تا آخر عمر به همین منوال باقی بمونه می تونی تحمل کنی یا خیر؟اینها سوالاتی هستند که باید برای خودت حل کنی و در نهایت در صورت دادن جواب مثبت با این تفکر جواب بده که شوهرم تا آخر زندگی به همین عقاید باقی خواهد ماند نه اینکه فکر کنی حالا ازدواج می کنیم و بعدا رو عقایدش کار می کنم تا درست شه چون اگر این فکرو بکنی در صورت عدم تغییر در عقایدش تو زندگی دچار مشکل میشی
2-آیا ایشون از اینکه اعتقاد ضعیفی داره از این امر ناراحته یا اینکه نه علاوه بر اینکه خودش ضعیف الایمان هست بلکه اشخاصی را که ایمان قوی دارند مذمت می کنه
اگر خودش بدونه که کار اشتباهی می کنه نصف مسئله حله و میشه با صحبت کردن باقی را حلش کرد والا تغییر دادنش مشکله
3- آیا در صدد تغییر دادن شما به سمت بی ایمانی هست یا نه و همچنین ایا می خواد بچه هاش رو با ایمان و نماز تربیت کنه یا با بی ایمانی و بی نمازی پس اگر در صدد تغییر شما نباشه و دلش بخواد بچه هاش با ایمان و نماز خون بشن نقطه مثبتش محسوب می شه

اگر شما با توجه به مطالب بالا وی را قبول کردید و با ایشون ازدواج کردید بهترین شیوه تذکر به ایشون عمل شما است یعنی بیشتر به جای صحبت باید با عمل تان وی را متوجه اشتباهش کنید تا ایشون ببینه که ایمان قوی شما چقدر در بهتر شدن زندگی تان تأثیر داره در مرحله بعد می تونی نسیت به شرکت در مجالس مذهبی ترغیب کنید همچنین گوش دادن به بیانات اساتید اخلاق و اعتقادات در مجالس و یا از سیستم های صوتی و تصویری تأثیر به سزایی در اعتقاد داره البته به شرط اینکه فکر نکنه که براش کلاس درس گذاشتید و می خواید تربیتش کنید که در این صورت ممکنه اثر منفی داشته باشه
در پایان دور شدن از ابزارها و همنشین های نامناسب که موجب تشتت افکار میشند برای قوی کردن ایمان راهکار خوبی می تونه باشه.
موفق باشید

7 تشکر شده از کاربر admin برای ارسال مفید :
قمر , sadaf , abbas.isfahan , کوثر , حضور 1 , maryam20 , کاکتوس ,

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 531
حالت :
هشدارها : 1
اعتبار کاربر : 1664
پسند ها : 207
حالت من :  Movafagh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/02.jpg

مشاوره؟

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 253
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 4034
پسند ها : 355
حالت من :  Mehraboon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/11.jpg

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : عهد

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20548
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

سلام ادمین.میگم این جوابارو از خودت میدی؟

بعدشم چرا فقط دخترا ازت سوال میکنن

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 661
حالت :
اعتبار کاربر : 62
پسند ها : 12

سلام.عالی بود استفاده کردم

می پسندم        0 
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
دوست ، دارم ، مرد ، زندگی ، من ، اهل ، نماز ، روزه ، باشه ،

« ازدواج نماز خون با بی نماز | قرائتی: به جوان بی ‎نماز، زن ندهید »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 02:49 بعداز ظهر