انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » صندلی داغ » مهمان ويژه صندلي داغ: «مهدي 313»

مهمان ويژه صندلي داغ: «مهدي 313»

مهمان ویژه ی اين قسمت:   «مهدی 313»             قبل از شروع مسابقه لطفا قوانين رو بخوانيد        لطفا در هنگام برگزاری صندلی ها به موارد زیر توجه کنید:     1- سوالات باید درمورد شخص پاسخ دهنده باشه نه افراد دیگه.   2- سوالاتی که مطرح میشه نباید حرمت افراد رو نقض کنه.   3- سوالات نباید به صورت جنگ و جدل یا انتقام یا دوئل یا مسخره کردن یا کشمکش و... باشه.   4-  هرکسی فقط مجاز به پرسیدن سوالات خودشه و اظهار نظر درمورد گفته ها یا تفسیر جواب های مهمان صندلی مجاز نیست.   5- مهمان صندلی مجازه هرجور که دوست داره
lilhk ,XCi wkngX nhy: «linX 313»

موضوع بسته
صفحه 6 از 7 < 1 4 5 6 7 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ بعد از ظهر نمایش پست [61]
عضو
rating
شماره عضویت : 26
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 5894
پسند ها : 746

سلام بزرگوار
خب من سعی میکنم از همه صندلی داغها این سوالات رو بپرسم
1- نظرت در مورد من و نوشته های من چیه؟
2- دو خصوصیت از خصوصیات بد و دو خصوصیت از خصوصیات خوب ( اگه داشته باشم )منو بگید
3- چه توصیه ای به این حقیر دارید که باید انجام بدم در چت روم و در انجمن و کلا در فضای مجازی و سایبری و در دنیای واقعی؟
موفق باشید
در پناه امام زمان

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : بهار
دلم  گرفته  ، برایم  "بهار" بفرستید
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ بعد از ظهر نمایش پست [62]
بانو
rating
شماره عضویت : 490
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 2313
پسند ها : 368
حالت من :  Relax.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

عضو غایب من یک مسافرم - لبخند می زنی، اما دستی تکان نمی دهی..... ای کاش آن قاب، قاب پنجره بود.

1به نظرت بهترین کاربر تو روم کیه ؟
2-تو انجمن وروم کیا رو از همه بیشتر دوس داری ؟
3-نظرت درباره من چیه؟
وقتی این کلمه ها به گوشت می خوره یاد چی میافتی؟{خدا.سلام.دوست.دختر.پسر.زن.مرد.شادی.غم.مرگ.زندگی.تولد.صحیح.غلط.20.0.شروع تمام.زیبا .زشت.کامپیوتر.اینترنت.یارانه ها.سبد کالا.الزایمر.بیمار.پزشک.گل.شلوار.لباس.چادر.پلو.فسنجان.کله پاچه.قرمه سبزی.قیمه.امام حسین.پیامبر.امام علی.حضرت فاطمه.صبر}
4-معنی ضرب المثل های زیر {چراعاقل کند کاری که بازارد پشیمانی}و{قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود}
5-منو یه نصیحت کن.
6نظرت درباره خودت چیه؟
7-چه قدر صبر داری؟
8-ارزوت چیه؟
9-به چه ارزوییت تاحالا رسیدی؟
10-باکلمه های جمله بساز.{پدر-مادر-خواهر-برادر-دوست-همسایه-همسر-زن- دل-عشق وخدا}
منتظر سوال های بعدی من باش{حالااگه وقت شد}

میدونم الان همه این چهره ها رو صورتت نمایان شده ودعامیکنی وقت نشه خخخخخخخخخخخخخخخخ

می پسندم        0 

امضای کاربر : فاطمه منتظر
=  منتظر موعود

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ بعد از ظهر نمایش پست [63]
عضو
rating
شماره عضویت : 68
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 10458
پسند ها : 1004
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).jpg
وبسایت من : وبسایت من

نوشته شده توسط : بهار »
سلام بزرگوار
خب من سعی میکنم از همه صندلی داغها این سوالات رو بپرسم
1- نظرت در مورد من و نوشته های من چیه؟
2- دو خصوصیت از خصوصیات بد و دو خصوصیت از خصوصیات خوب ( اگه داشته باشم )منو بگید
3- چه توصیه ای به این حقیر دارید که باید انجام بدم در چت روم و در انجمن و کلا در فضای مجازی و سایبری و در دنیای واقعی؟
موفق باشید
در پناه امام زمان

به نام خدا
سلام دادش بهار عزیز رسیدن به
ممنون که منم نظر منم خواستی
1- دادش بهار عزیز من بیشتر لینک های خواهرتون بهار خانوم رو دیدم تا شما اگه دو نفر یکی باشید که بیشتر نوشته های خواهرتون بوی سیاسی و تعصب خاصی به انقلاب و رهبری داره که از این بابت باید تشکر کرد و مطالب مذهبی مفیدی هم میزارید و از این بابت ممنونم

2- دادش بهار خدا رو شکر من اصلا هیچ  بدی از شما ندیدم و خیلی نرم خوی و خوش اخلاق و دوست داشتنی هستی و اما در باره خواهرت
بهار خانوم که اونم دختر خوب و با خدایی بود و هست و یه زمان هایی به خاطر دفاع از یسنا خانوم یه کم ناراحت میشد و می خواست ازش دفاع کنه
3- دادش بهار عزیز من کوچیکتر از اینم که بخوام توصیه ای داشته باشم .ولی به خاطر دل دادش بهار عزیز نظر خودمو میگم
و اما در چت روم سعی کن بیشتر در بحث ها و دعا ها شرکت کنی به نظرم در چت فقط اسمت هست تا خود

در انجمن هم یه موقع هایی غیبتتون میزنه یه موقع هایی خیلی فعال هستیت به نظرم مطالبی بزارید که ادم رو به تفکر و فکر کردن و شناخت ترغیب کنه و تبریک هم میگم به خاطر این که مطالب سیاسی مفید میزارید .

در فضای مجازی هم چون جنگ نرم هستش سعی کنیم تولید کننده مطالب جدید باشیم و دوست دارم همه در راه شناخت دین مطالبی بزارن که دین اسلام و مخصوصا شیعه بیشتر شناخته شه تا دینمون رو بتونیم از راه تحقیق به دست بیاریم .
 و در دنیای واقعی هم خدا رو شکر خودت استادی بهتر از من میدونی چیکار کنی و  اما نظرمن به همه دوستان همیشه توصیه به دقت در نماز و نماز اول وقت میکنم و کارامون بیشتر برا اعتبار پیدا کردن پیش خدا باشه تا پیش بنده خدا

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : مهدی313

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ بعد از ظهر نمایش پست [64]
مدیر انجمن
rating
شماره عضویت : 6
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 12915
پسند ها : 1948
حالت من :  Mashkookam.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

هر چه ميخواد دل تنگت بگو؟ 

می پسندم        0 

امضای کاربر : پونه

کاش ....
وقتی خدا در حشر بگوید : چه داشتی؟

سر بکند حسین .... بگوید : حساب شد....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ بعد از ظهر نمایش پست [65]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : فاطمه منتظر »
1به نظرت بهترین کاربر تو روم کیه ؟
2-تو انجمن وروم کیا رو از همه بیشتر دوس داری ؟
3-نظرت درباره من چیه؟
وقتی این کلمه ها به گوشت می خوره یاد چی میافتی؟{خدا.سلام.دوست.دختر.پسر.زن.مرد.شادی.غم.مرگ.زندگی.تولد.صحیح.غلط.20.0.شروع تمام.زیبا .زشت.کامپیوتر.اینترنت.یارانه ها.سبد کالا.الزایمر.بیمار.پزشک.گل.شلوار.لباس.چادر.پلو.فسنجان.کله پاچه.قرمه سبزی.قیمه.امام حسین.پیامبر.امام علی.حضرت فاطمه.صبر}
4-معنی ضرب المثل های زیر {چراعاقل کند کاری که بازارد پشیمانی}و{قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود}
5-منو یه نصیحت کن.
6نظرت درباره خودت چیه؟
7-چه قدر صبر داری؟
8-ارزوت چیه؟
9-به چه ارزوییت تاحالا رسیدی؟
10-باکلمه های جمله بساز.{پدر-مادر-خواهر-برادر-دوست-همسایه-همسر-زن- دل-عشق وخدا}
منتظر سوال های بعدی من باش{حالااگه وقت شد}

میدونم الان همه این چهره ها رو صورتت نمایان شده ودعامیکنی وقت نشه خخخخخخخخخخخخخخخخ

به نام خدا
 سلام فاطمه منتظر
1- خدا رو شکر همه خوبن فکر کنم ، و تو هم یکی از اونهایی
2- من همه رو قبول دارم ولی کارهای سید110 و ادمین رو  از همه بیشتر
3- باور کن من اصلا نمیدونم تو کی هستی اسمتو تو یاران ،ایا با این اسمه یا اسم دیگه ای داری .با این اسم نمیدونم کی هستی ولی از متن هات در انجمن معلوم دختر خوب و باخدایی هستی
4-
خدا= یه تکیه گاه واقعی در هر زمان ومکان
سلام= وسیله ای برا شکستن غرور و دوستی ماندگار
دوست=هر کسی لیاقت دوستی نداره
دختر= اگه حجابشو نگه داره به نظرم کارش از شهدا بالاتره چون شهدا شهید شدن که ما به ارزشهای معنوی خودمون مثل حجاب  برسیم وعمل کنیم
پسر= پسر هم اگه سعی کنه زود تر ازدواج کنه میتونه خیلی از راههای گناه رو ببنده
زن= زن یعنی زندگی نه یه ابزار برا هوس
مرد=مرد یعنی  مردانگی . مردی را ز مردانگی سر زند / نه هر مردی آید و ز مردی دم زند
شادی= امیدوارم اولین دخترت اسمشو بزاری شادی
غم= همیشه ماندگار نیست .ان مع العسر یسری یعنی بعد از سختی گشایش است .
مرگ = یه حقیقت که خیلی از ما ها اونو برا دیگران میدونیم نه خودمون
زندگی= هدیه از طرف خدا برای ادم شدن ما انسان ها
تولد= شروع دوباره
صحیح= درست
غلط= اشتباه
20= هیچ وقت دوست نداشتم بگیرم من 18 رو از 20 بیشتر دوست دارم
0= ری استارت
شروع= ابتدا
تمام= پایان
زیبا = سعی کنیم همه چیزو زیبا ببینم حتی بدی ها رو
زشت= اصلا وجود نداره ادم هایی که زیبا نمی بینن از کلمه زشت استفاده میکنن
کامپیوتر= وسیله ای که جایگزین ورزش شد.
اینترنت= برا ادم های بی جنبه خطرناکه
یارانه ها =  احمدی نژاد
سبد کال= حسن روحانی
الزایمر= تنبلی در فکر کردن 
بیمار= امیدورام دلت بیمار نباشه
پزشک = ابو علی سینا
گل.شلوار= مگه شلوار هم گل داره
لباس= مناسبش ادم با شخصیت تر می کنه
چادر= شروع حجاب
پلو= زیاد دوست ندارم
فسنجان= اینم دوست ندارم
کله پاچه = مغزش متعلق به بزرگان مجلس هستش خخخخ
قرمه سبزی= به یاد قرمه سبزی خوشمزه باران خواهرم می افتم
قیمه= خوشمزه
امام حسین= اگه دین ندارید آزد مرد باشید . با خونش جان دوباره به اسلام داد و من عاشق امام حسین هستم
پیامبر= بنده کامل و خاتم پیامبران  و مهربان و دلسوز امت
امام علی= شیعه علی بودن لیاقت می خواد
حضرت فاطمه= امیدوارم یه روز پسرش بیاد و قبرشو پیدا کنه .
صبر= یکی از راهها برای حل مشکلات به ظاهر حل نشدنی . از نماز و صبر کمک بگیرد.

4- چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی = به نظرم سعی کن اگه گذشته اشتباهی رو انجام دادی دیگه در اینده اون اشتباه تکرارنکنه
  قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود=  صبوری و صبر برای رسیدن به هدفش یعنی آهسته آهسته و مطمئن قدم بردارد که به هدفش برسد

5- سعی کن نماز اول وقت قضا نشه و در نمازت سعی کن بدونی با کی حرف میزنی یعنی با دقت نماز بخون

6- خیلی راه رشد و پیشرفت دارم اگه خودمو باور کنم . چه از لحاظ معنوی و چه مادی

7- در حدی که بهم میگن خونسرد ولی بعضی وقت ها قاطی میکنم نمیدونم چرا خخ

8- تکراری قبلا جواب دادم

9- تکراری

10- پدرم و مادرم و برادر هایم و خوهرهامو رو خیلی دوست دارم و با همسرم رفیقم و دوست برادرم که همسایمونه  زن گرفته و دل هم باید جای عشق خدایی باشه .  خخخخخخخ چی شد .

نه من قبلا توسط مرتضی استاد و طراح مباحث سوالات صندلی داغ امتحان شدم تو ده تا سوال پرسید مرتضی فکر کنم بیش از صد و بیست یا بیشتر 
به نظرت ده تا سوال در برابر اون سوال های مرتضی ادمو رو عصبی میکنه خخخخخ

و امیدوارم که بازم وقت بشه چون منتظر سوالات بعدیت هستم

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ بعد از ظهر نمایش پست [66]
عضو
rating
شماره عضویت : 476
حالت :
اعتبار کاربر : 10905
پسند ها : 1135

عضو غایب

نقل قول
جمعه مگه تو پسر نیستی خخ به نظرم شان دختر بیشتر از اینهاست که بره خواستگاری پسر معمولا جوینده طلا باید دنبال طلا باشه نه طلا دنبال جوینده طلا

ابرومونو بردی خب پسرا هم طلان دیگهههه/   نکنه دختریییهاااااااااا
تازه سوالات من شروع شد  اما صندلی تو تموم شد

ببخشیدااااااااا خیلی ببخشید
اما اینا واقعیتهای زندگی  چیزی ک تو جامعه وجود داره /نمیخواستم بگم اما مجبورم کردی سوال سخت بپرسم ازت

1 .تا حالا دوست دختر داشتی ؟اگه اره چن تا بود
منظورم تو سوال قبلی ک  سر قرار رفتی یا نه  منظورم قرار با دختر بودن نماز

اگه یهو بفهمی جمعه دختره ازت همین جا خواستگاری کرده جوابت چیه بهش؟

این عکسارو میبینی یاد چ کسایی می افتی تو روم ؟
1             2         3         4                   5                6          7      8             9      10 

همه شکلکایی ک خودم دوس دارماااا

جمله ن/////// جمعه رو فقط تو ی کلمه خلاصه کن؟البته غیر از تعطیلاااااااااا
ی کلمه دیگه؟

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : جمعه موعود

گفتی به عموی خود ارادت داری
این بار قسم به دست عباس بیا

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ بعد از ظهر نمایش پست [67]
عضو
rating
شماره عضویت : 531
حالت :
هشدارها : 1
اعتبار کاربر : 1664
پسند ها : 207
حالت من :  Movafagh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/02.jpg

مهدی جان چند سوال:

لطفا فکر نکن و پاسخی که الساعة به ذهنت خطور کرد رو نگارش کن.

1:  کنار خیابون ایستادی و شاهد وقوع جرم مزاحمت برای یک بی حجاب هستی، حین وقوع جرم هیچیک از مامورین نیروی انتظامی حاضر نیستن، افراد حاضر در صحنه هم نسبت به این واقعه اقدامی نمی کنند. حداقل و حداکثر اقدامی که انجام میدی رو شرح بده. اگر دفاع می کنی به چه علت؟ اگر چشم پوشی می کنی به چه علت؟
2: شاهد آتش سوزی در یک ماشین با 4 سرنشین هستی، 3 سرنشین در اثر شدت جراحات وارده در اثر تصادف در دم فوت کردن، یک سرنشین بیهوش در ماشین هست که هر لحظه شعله های آتیش بهش نزدیک میشه. لطفا بگو چه اقدامی می کنی؟
3: در یک فروشگاه بزرگ مشغول خرید هستی که متوجه میشی فروشنده بعلت کهولت سن یکی از مشتریان نسبت به فروش یک جنس اقدام به گرون فروشی کرده، و کسی هم متوجه این موضوع نیست، شما چه اقدامی می کنی؟
4: فرض کن روزی ازدواج کردی و به تلفن همراه همسرت شخصی ، پیامکی با این محتوا ارسال کرد" فردا میای خونمون تاپ شلوارک جدیدت رو بیار بپوش(محسن هستم. این شماره جدیدمه)" عکس العملت در قبال دیدن این پیامک چطور هست؟ 

به تمامی سوالات بدون فکر و استدلال پاسخ بده. مایلم عکس العمل الساعة شما رو بدونم مهدی جان.:)

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ بعد از ظهر نمایش پست [68]
عضو
rating
شماره عضویت : 571
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 163
پسند ها : 25
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/04.jpg

سلام داداش گلم مهدی جون
سوالم اینه وقتی یکی از چت روم های دیگه به اینجا میاد حست چیه (خدا خیرت بده البته برا تلاش هاتون)
دوم اینکه نظرت در باره عکاس روم (خودم )چیه؟ نظرتو درباره عکس ها هم بگو
 جدا همیشه برا زحمت کش های روم همیشه دعا میکنم شما هم برا من دعا کنین

می پسندم        0 

امضای کاربر : real boy
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ بعد از ظهر نمایش پست [69]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : جمعه موعود »

نقل قول
جمعه مگه تو پسر نیستی خخ به نظرم شان دختر بیشتر از اینهاست که بره خواستگاری پسر معمولا جوینده طلا باید دنبال طلا باشه نه طلا دنبال جوینده طلا

ابرومونو بردی خب پسرا هم طلان دیگهههه/   نکنه دختریییهاااااااااا
تازه سوالات من شروع شد  اما صندلی تو تموم شد

ببخشیدااااااااا خیلی ببخشید
اما اینا واقعیتهای زندگی  چیزی ک تو جامعه وجود داره /نمیخواستم بگم اما مجبورم کردی سوال سخت بپرسم ازت

1 .تا حالا دوست دختر داشتی ؟اگه اره چن تا بود
منظورم تو سوال قبلی ک  سر قرار رفتی یا نه  منظورم قرار با دختر بودن نماز

اگه یهو بفهمی جمعه دختره ازت همین جا خواستگاری کرده جوابت چیه بهش؟

این عکسارو میبینی یاد چ کسایی می افتی تو روم ؟
1             2         3         4                   5                6          7      8             9      10 

همه شکلکایی ک خودم دوس دارماااا

جمله ن/////// جمعه رو فقط تو ی کلمه خلاصه کن؟البته غیر از تعطیلاااااااااا
ی کلمه دیگه؟

به نام خدا

سلام مجدد خدمت عمو حسن و به عبارت دیگر جمعه موعود

اره طلا هستن جمعه ولی با عیار کمتر ولی تو همون عیار طلا بودن دختر ها رو داری خخخخخخخ

هر چی دل تنگت میخواهد بگو جمعه عزیز منم سعی میکنم با صداقت جواب بدم

1- قمر خانوم و جمعه موعود
2- hasti2013
3- نمیدونم
4- ادمین
5- ادمین
6- یه نفرتو خصوصی همیشه با این میزنه تو سرم خودش بخونه میفهمه .
7- نمیدونم
8- ادمین
9- آشنا
10- مرتضی

جمعه موعود = راستگو و با صداقت و اهل دروغ نیست خب میخواستم بیشتر از یه کلمه باشه عیبی که نداره چون هر سه تا یه معنی رو میرسونن

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ بعد از ظهر نمایش پست [70]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : zendegi »
مهدی جان چند سوال:

لطفا فکر نکن و پاسخی که الساعة به ذهنت خطور کرد رو نگارش کن.

1:  کنار خیابون ایستادی و شاهد وقوع جرم مزاحمت برای یک بی حجاب هستی، حین وقوع جرم هیچیک از مامورین نیروی انتظامی حاضر نیستن، افراد حاضر در صحنه هم نسبت به این واقعه اقدامی نمی کنند. حداقل و حداکثر اقدامی که انجام میدی رو شرح بده. اگر دفاع می کنی به چه علت؟ اگر چشم پوشی می کنی به چه علت؟
2: شاهد آتش سوزی در یک ماشین با 4 سرنشین هستی، 3 سرنشین در اثر شدت جراحات وارده در اثر تصادف در دم فوت کردن، یک سرنشین بیهوش در ماشین هست که هر لحظه شعله های آتیش بهش نزدیک میشه. لطفا بگو چه اقدامی می کنی؟
3: در یک فروشگاه بزرگ مشغول خرید هستی که متوجه میشی فروشنده بعلت کهولت سن یکی از مشتریان نسبت به فروش یک جنس اقدام به گرون فروشی کرده، و کسی هم متوجه این موضوع نیست، شما چه اقدامی می کنی؟
4: فرض کن روزی ازدواج کردی و به تلفن همراه همسرت شخصی ، پیامکی با این محتوا ارسال کرد" فردا میای خونمون تاپ شلوارک جدیدت رو بیار بپوش(محسن هستم. این شماره جدیدمه)" عکس العملت در قبال دیدن این پیامک چطور هست؟ 

به تمامی سوالات بدون فکر و استدلال پاسخ بده. مایلم عکس العمل الساعة شما رو بدونم مهدی جان.:)

به نام خدا

سلام دادش زندگی عزیز

1- اگه کسی دیگه ای نباشه چون بحث ناموسی هستش و اون دختر خودش کاری کرده نگاه دیگران رو بدون هیچ مزد و بهایی به سمت خودش بخره هر کاری که از دستم بیاد درسته اون خانوم اشتباه کرده ولی هر چی باشه یه دختره و از همه مهمتر بی حجاب بودن بعضیها به خاطر دشمنی با خدا و خوبان خدا نیست یه کم به خاطر نادانی هستش و سعی میکنم مثل ناموس خودم ازش دفاع کنم
2-فکر کنم وظیفه انسانی هر کسی هستش که برا نجات اون شخص هر کاری از دستش میاد انجام بده و چون مرگ و زندگی انسان ها دست خداست و نه منفجر شدن ماشین و اتش سعی میکنم نجاتش بدم
3- چون غیر عمد بوده و و دلیل غیر عمد بودن رو هم کهولت سن عنوان کردی سعی میکنم که اشتباهشو بهش بفهمونم و اگه کسانی رو که میشناسه به اونها گران فروشی کرده حتما مبلغ اضافه رو پس بده و اگرم اونها نیستن از طرف اونها صدقه بده
4- زندگی عزیز اینو بگم که هر پیامکی که فرستاده میشه و یا هر برخوردی دلیل بر این نمیشه که گناه دریافت کننده پیامک هست اول تحقیق میکنم که ایا این پیامک که فرستاده شده برا خراب کردن زندگی منه یا واقعیت داره و ایا همسر من دربه وجود اومدن این رابطه نقشی داره یا نه سعی میکنم اول تحقیق کنم و بعد قضاوت

باور کن سلسله وار نوشتم و بدون مکث شاید هم از لحاظ نگارشی یه کم متن مشکل داشته باشه. چون شما گفتیت سریع جواب بده منم این کار رو انجام دادم .

اللهم صل علی محمد و ال محمدو عجل فرجهم

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ بعد از ظهر نمایش پست [71]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : real boy »
سلام داداش گلم مهدی جون
سوالم اینه وقتی یکی از چت روم های دیگه به اینجا میاد حست چیه (خدا خیرت بده البته برا تلاش هاتون)
دوم اینکه نظرت در باره عکاس روم (خودم )چیه؟ نظرتو درباره عکس ها هم بگو
 جدا همیشه برا زحمت کش های روم همیشه دعا میکنم شما هم برا من دعا کنین

به نام خدا

سلام دادش رضا به عبارتی دیگه پسر واقعی عزیز

باور  کن هر کسی میاد اینجا و میتونه مفید باشه مثل دادش رضای گل خودم خیلی خیلی خوشحال میشم چون دوست دارم چت های مذهبی رشد کنن و حال و هوای خدایی داشته باشن

1- دادش رضا عزیز یه پسر مومن که خیلی هم صبوره و زود مقابله به مثل نمیکنه دیدم چند برخورد بد باهات داشتن ولی احترام کوچیک و بزرگتر بودن رو نگه داشتی و از این بابت ازت ممنونم
این چند وقت که اینجا اومدی فکر نکنم زیاد باشه ولی به خاطر این که عمومی اینقدر فعالی و عکس های تاثیر گذار میزاری و مطالب ناب که چن وقت نشده از حالت کاربر عضو تبدیل به کاربر فعال شدی و اینم بگم که عکس هایی که حین برگزاری دعا میزاری دعا رو معنوی تر میکنه .
و بازم ممنونم که خوبان مثل خودتو دعامیکنی منم دعا کن که یه روز مثل اون خوبان بشم.

و دادش رضا ممنون از این کول تکست های زیبا که به اسم دوستان عمومی میزاری و اینجا هم به اسم من گذاشتی .

اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم

می پسندم 2     0  2 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ بعد از ظهر نمایش پست [72]
بانو
rating
شماره عضویت : 282
حالت :
اعتبار کاربر : 1266
پسند ها : 136
حالت من :  Mehraboon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/g01.jpg

آقا مهدی من دوست داشتم شرکت کنم و سوالاتی بپرسم  ولی نشد من در مقابل همه بچه های روم ازت معذرت میخوام که سوال ها رو پاک کردم قصد خاصی نداشتم ...
سعادت نداشتم که در صندلی داغ و سوال پرسیدن از شما شرکت کنم ......
به بزرگواری خودتون ببخشید .    شرمندتم

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : emal

گزارش پست !

موضوع بسته
صفحه 6 از 7 < 1 4 5 6 7 > آخرین »

برچسب ها
مهمان ، ويژه ، صندلي ، داغ: ، «مهدي ، 313» ،

« مهمان ويژه صندلي داغ: «محمدطاها» | مهمان ويژه صندلي داغ:«جمعه موعود» »

انجمن یاران منتظر