انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » بحث و گفتگو » الان چتونه؟

الان چتونه؟

سلام.خاستم ببینم  الان چتونه؟همین الان دلتون چی میخاد و مشغول چه کاری هستین؟ ممنونم
hghk ]j,ki?

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 28 از 31 < 1 27 28 29 31 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
الان چتونه؟
دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۱۴ قبل از ظهر نمایش پست [325]
عضو
rating
شماره عضویت : 1319
حالت :
اعتبار کاربر : 6414
پسند ها : 744
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (21).jpg

[quote=بلاغ مبین]سلام خدمت همه دوستان قدیمی و جدید یاران منتظر . 8 سال از گذاشتن این پست میگذره و خیلی خیلی اتفاق های خوب و بدی برامون افتاده . عین این 27 صفحه رو خوندم . خیلی ها مشکل داشتن ، خیلی ها حال دلشون خوب یا بد بود و کلی حرفای جالبی که زده شده . خیلیامون الان ازدواج کردیم بچه داریم کسب و کار داریم و به یه سرانجامی رسیدیم . موقع خوندن مطالب قدیمی این پست از بچه ها ی مختلف ، داشتم فکر میکردم که الان کجان ، چیکار میکنن ؟ دل مشغولی هایی که نوشتن اینجا برطرف شده نشده... خلاصه که امیدوارم هرکجا هستین و به هرکاری مشغول دلتون خوش و روزیتون زیاد . دلم برای همتون تنگ شده . برای اون روزایی که جمع میشدیم تو روم و دعا و مسابقه برگزار میکردیم.دعوامون سر این بود که زودتر بشیم کاربر ارشد و کاربر قدیمی .. سر ناظر بودن که دیگه هیچی..کشته میدادیم...خخخخخ اما من اکثر اوقات یا کاربر خاطی بودم یا محدود بودم یادش بخیر واقعا . خیلی خوب بود. حال دل خیلیامون شاید به مراتب بهتر از الان بود . چه خوب بود این فضا رو حفظ میکردیم ولی حیف که مقتضیات زمانه نزاشت دوستیمون ادامه پیدا کنه...عاقبت بخیر باشین . دوستدار همتون ( پیمان یا همون بلاغ مبین خودتون )[/quote

آره واقعا یادش بخیر من کلا فضای مجازی خیلی کم میام اما امشب نمیدونم چرا بعد چند سال چرا دوباره یاد این انجمن و کاربرای قدیمی افتادم خیلی روزای خوبی کنار دوستان داشتیم ایشالا هرجا هستن به آرزوهاشون رسیده باشند یا برسند و همیشه زیر سایه ی آقامون امیرالمومنین علیه السلام باشند ارداتمند همه🌹🌹🌹🌹🙏🙏

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : محمد121
هردو عالم یک فروغ روی اوست

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
الان چتونه؟
دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۲۶ قبل از ظهر نمایش پست [326]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : غروب کربلا 313 »
سلام یارانیهای عزیز، عزاداریهاتون قبول حق

آیا کسی واکسن کرونا زده؟؟؟

سلام و دورود🌹
من با اینکه خودم پرستارم واکسن نزدم و کسی رو هم به زدن واکسن توصیه نمیکنم چون عارضه تزریق واکسن زیاد دیدم بهترین واکسن داروی امام کاظم علیه السلام و اجرای دستورات اهل بیت تو زمینه های بهداشتی و تغذیه ای هست همچنین داشتن روحیه ای قوی‌چون از لحاظ علمی هم ثابت شده که ترس و اضطراب سیستم ایمنی بدن رو ضعیف میکنه و خیلی از کسایی که تو این دو سال فوت کردند به خاطر ترس شدید بوده

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
الان چتونه؟
شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۳:۲۹ بعد از ظهر نمایش پست [327]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

وهر روزمان سعیمان باشد از دیروزمان بهتر باشد ودر اخر روز حساب کنیم چه کرده ایم واول روزمان نیز با سلام بر ائمه علیهم السلام شروع شود انروز بسیار زیبا خواهد شد
والان همان خوف ورجایی را دارم که در پستهای قبل نیز گفتم

می پسندم        0 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
الان چتونه؟
یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۲۷ بعد از ظهر نمایش پست [328]
عضو
rating
شماره عضویت : 1510
حالت :
اعتبار کاربر : 39747
پسند ها : 1767
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

عضو غایب ب امید ظهور

نوشته شده توسط : محمد121 »

سلام و دورود🌹
من با اینکه خودم پرستارم واکسن نزدم و کسی رو هم به زدن واکسن توصیه نمیکنم چون عارضه تزریق واکسن زیاد دیدم بهترین واکسن داروی امام کاظم علیه السلام و اجرای دستورات اهل بیت تو زمینه های بهداشتی و تغذیه ای هست همچنین داشتن روحیه ای قوی‌چون از لحاظ علمی هم ثابت شده که ترس و اضطراب سیستم ایمنی بدن رو ضعیف میکنه و خیلی از کسایی که تو این دو سال فوت کردند به خاطر ترس شدید بوده

سلام دیر جواب گفتید من زدم البته فقط یه دز و بعدشم فوری حجامت بعد واکسن تا حالا دوبار حجامت انجام دادم دیگه دزای بعدیشو نزدم😉😁 .

می پسندم        0 

امضای کاربر : غروب کربلا 313
سه قانون در قران که هر مسلمان باید آن را بداند و بدان عمل کند🌹☺️

خُذِ الْعَفْوَ ☺️
گذشت داشته باش و آسانگیری کن🥰

و َأْمُرْ بِالْعُرْف😍
و به کار نیک دستور بده🌺

وَ أَعْرِضْ عَنِ الْجَاهِلِين ََ🥲
و از نادانان چشم‌پوشی کن🤦

💚سوره أعراف💚
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
الان چتونه؟
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۵۲ قبل از ظهر نمایش پست [329]
عضو
rating
حالت :

سلام و دورود🌹

سلام دیر جواب گفتید من زدم البته فقط یه دز و بعدشم فوری حجامت بعد واکسن تا حالا دوبار حجامت انجام دادم دیگه دزای بعدیشو نزدم😉😁 .

ببخشید دیگه نمی‌دونستم وگرنه حتما زودتر آنلاین میشدم😊البته من از تاثیر حجامت روی کرونا مطالعه نداشتم و نمیتونم اظهار نظر کنم ولی همین که بزرگای ما سفارش زیاد کردن پس حتمن خوبه 😊خیلی برام جالبه طرف سه دوز واکسن زده سه لایه هم ماسک زده بعد از منی که واکسن نزدم می‌ترسه تناقض جالبیه!! من خودم بعنوان نرس تا جایی که طرف مقابلم جبهه نگیره توصیه به عدم تزریق واکسن کووید میکنم دلایل کافی هم دارم

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
الان چتونه؟
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۵۷ بعد از ظهر نمایش پست [330]
عضو
rating
حالت :

واقعیتش منم زیاد به کرونا معتقد نیستم
تا الان هم سه دوز واکسن زدم
تا همین الان هم کرونا نگرفتیم خانوادگی
حالا احتمالا پیش خودتون گفتین چه اعتقادی هست که واکسن کرونا رو زده
برای من ملاک زدن واکسن ، دلیلش فقط این بود که حضرت اقا سه دوز واکسن رو زدن .البته دلایل خاص خودم رو دارم.
ابتدا باید بگم ولی فقیه جامعه هیچگاه حاضر نمی شن مردم جامعه اش واکسن بزنن وباعث مرگ ومیر بشن از طریق واکسن واینکه ایشون با متخصصین زیادی در باب کرونا صحبت کردندوبا تحقیق بسیار واکسن رو زدن
ولی فقیه جامعه همیشه خیر جامعه رو میخوان شک نکنید اینو
واکسنهای ایرانی رو هم که یادمه ابتدایی که کرونا اومد وتازه تولید شده بود یه عده ای میگفتن اینا آب مقطره، واکسن خواستین بزنین حتما خارجی بزنید...
بعدازمدتی که تولیدواکسن زیاد شد به مردم القا شد که واکسن ایرانی نزدید،پس از مدتی گفتن اصلا واکسن نزنید # نه به واکسن اجباری
یه خرده این ادبیات رو کنار هم بگذارید متوجه می شدیددر پازلی بازی میکنیم که یه عده خواستن.
واما در باب اینکه حضرت اقا  زدن ومن هم زدم باید این نکته رو بگم
ما یا معتقدیم به اینکه ولایت خیر مملکت ومردمش رو میخواد یا معتقد نیستیم .در اول اگر معتقدیم وواکسن نزدیم که یه خرده شک کنیم به این نوع تفکرمون.
واما اگر معتقد به ولایت نیستیم حرفی باقی نمیمونه بر اساس تفکر خودمیشه واکسن زد یا نزد.چون متخصصین زیادی گفتن بزنید عده ای هم گفتن نزنید.
شرمند بزرگواران من نظرم این بود نظر بقیه دوستان هم ارزشمند چه در باب زدن واکسن چه در باب نزدن واکسن.مهم اینه که بیماری کنترل بشه چه با واکسن چه بی واکسن وچه وچه

می پسندم 1     0  1 

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
الان چتونه؟
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳ بعد از ظهر نمایش پست [331]
عضو
rating
حالت :

سلام و عرض ادب
برادر شما خیلی برای من محترم هستین ولی آخه چرا حرفی میزنین که مرغ پخته توی قابلمه هم اگه بشنوه بهش می‌خنده ایشون مگه معصوم هستن که هر حرف و کاری که انجام دادن ما هم بدون تحقیق و فکر بهش عمل کنیم ایشون هم میتونن خطا داشته همون‌طور که تو قضیه ی فرزند آوری(فرزند کمتر زندگی بهتر) صراحتا خودش اعلام کرد اشتباه کرده یا مثلا تو همین قضیه بورس که توصیه به سرمایه گذاری تو بورس کردن و الان خیلی از مردم سرمایه شونو از دست دادن و به خاک سیاه نشستن این منطقی که شما دارین با هیچ عقلی جور در نمیاد مگر اینکه خدایی نکرده انسان عقل نداشته باشه خود اهل بیت علیهم السلام هم چنین توصیه ای نکردن که اطاعت محض از غیر معصوم داشته باشیم اطاعت محض و بدون قید و شرط فقط باید از چهارده نفرباشه نه بیشتر و کم تر..موفق باشید برادر یا حق

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
الان چتونه؟
جمعه ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۳ قبل از ظهر نمایش پست [332]
عضو
rating
حالت :

سلام و عرض ادب برادر شما خیلی برای من محترم هستین ولی آخه چرا حرفی میزنین که مرغ پخته توی قابلمه هم اگه بشنوه بهش می‌خنده ایشون مگه معصوم هستن که هر حرف و کاری که انجام دادن ما هم بدون تحقیق و فکر بهش عمل کنیم ایشون هم میتونن خطا داشته همون‌طور که تو قضیه ی فرزند آوری(فرزند کمتر زندگی بهتر) صراحتا خودش اعلام کرد اشتباه کرده یا مثلا تو همین قضیه بورس که توصیه به سرمایه گذاری تو بورس کردن و الان خیلی از مردم سرمایه شونو از دست دادن و به خاک سیاه نشستن این منطقی که شما دارین با هیچ عقلی جور در نمیاد مگر اینکه خدایی نکرده انسان عقل نداشته باشه خود اهل بیت علیهم السلام هم چنین توصیه ای نکردن که اطاعت محض از غیر معصوم داشته باشیم اطاعت محض و بدون قید و شرط فقط باید از چهارده نفرباشه نه بیشتر و کم تر..موفق باشید برادر یا حق

سلام وعرض ادب محمد جان
اینکه فرمودین در مورد معصوم بودن حضرت اقا بدرستی بیان فرمودین.اما در باب فرزند آوری ایشون واقعا جرات وجسارت اینو داشتن که فرمودن من اشتباه کردم.در کشور ما کدام یک از بزرگان تا کنون چنین جسارتی داشته اند.اما بعد در باب کرونا.من گفتم هیچ کرونایی وجود نداره.منم سه دوز رو زدم اما هیچ عوارضی نداشته ومشکلی تا کنون برای من پیش نیومده.مرگ ومیر هم که مشخصه وضعیتش دیگه تصادفی.سرطانی وهزار مرگ دیگه رو بعنوان امار نمیدون وامار کرونا اعلام میشه همگی
اما در باب سرمایه گذاری در بورس:خداییش اگر اعتقاد به خدا وپیغمبر دارید لطف کنید یه تحقیق بکنید هیچگاه حضرت اقا تبلیغ بورس نکردند که کسی بره سرمایه گذاری کنه روز قیامت بخاطر همین حرف شما که فقط شایعه بودباید جوابگو باشیدو برای تخریب حضرت اقا چنین گفته اند.حال شما تحقیقاتی بکنید لطفا.اون کسایی که به خاک سیاه نشستن در باب بورس ، مگه عقل نداشتن.دولت روحانی گفت بیاین سرمایه گذاری در بورس بکنید که تمام حرفهای ایشون هست در باب بورس ، چرا حرف ایشون رو گوش کردند.چرا تحقیق نکردند؟؟؟

اما بعد از یک طرف می فرمایین که اطلاعت محض فقط چهارده معصوم واز طرفی میفرمایین که در بورس وفرزندآوری حرف حضرت اقا رو گوش کردیم
ایا این تناقض نیست
ولی من در این مملکت اسلامی که حرم است میگویم که هر کسی ولایت فقیه رو قبول کردمشکلاتش کمتر بوده ودر صورت قبول نکردن مشکلاتش زیادتر
واخر حرفم وحرف اخرم:در زمان غیبت امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف از چه کسی باید در امور استفاده وبهره برد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والبته ولی فقیه را غربیها بیشتر شناخته اند تا ما،ودشمنانی که شناخته اند فهمیده اند معنای ولایت فقیه را وبرای همین شروع به تخریب کرده اند وما نیز در همان پازل خواسته یا ناخواسته بازی میکنیم
لطف کنید سندی که حضرت اقا فرمودن در بورس شرکت کنید را برای من بصورت فیلم بیاورید البته کلیپ رو قبول ندارم کل سخنان رو می شنوم
البته این حرفهای من فقط وفقط برای این هست که پای شما بخاطر هیچ وپوچ در قیامت تهمت نوشته نشود پس تحقیقاچنین صحبتی را بفرمایید نه از روی شنیده ها 
متشکرم که مطلب من رو خوندید ممنونم که دغدغه روشنگری داریدواطلاعت محض رو مختص خدا وائمه علیهم السلام میدونید
ودر کربلا هم دقیقا همین اطلاعت محض از امام مسلمین باعث شد کربلا بوجود بیاید.
وخداییش راه ولی فقیه از راه ائمه جداست؟؟

می پسندم        0 

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
الان چتونه؟
شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ قبل از ظهر نمایش پست [333]
معاون انجمن
rating
شماره عضویت : 179
حالت :
اعتبار کاربر : 2309
پسند ها : 317
حالت من :  Azkhodrazi.gif

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
والا من واکسن نزدم  ولی گرفتم اشخاصیم بودن زدن اونا هم گرفتن ولی من 14 روز علایم داشتم و با اینکه خوب شدم ولی قفسه سینم درد میکنه 
هر روز یکجا از بدنتو هدف میگیره یه روز سرگیجه یه روز سردرد یه روز تبو لرز بدترین و زجرآورترین علامتش سوزش گلویه طوری که اب دهنتو بخوای قورت بدی چنان دردی میگیری که انگار سوزن تو گلوته ولی تو این ایام نه دکتر رفتم و نه ترس داشتم خداروشکر خوب شدم تنها دلیل بد تر شدن حال ترس هستش موفق باشید.

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : مرتضی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
الان چتونه؟
یکشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [334]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : مرتضی »
والا من واکسن نزدم  ولی گرفتم اشخاصیم بودن زدن اونا هم گرفتن ولی من 14 روز علایم داشتم و با اینکه خوب شدم ولی قفسه سینم درد میکنه 
هر روز یکجا از بدنتو هدف میگیره یه روز سرگیجه یه روز سردرد یه روز تبو لرز بدترین و زجرآورترین علامتش سوزش گلویه طوری که اب دهنتو بخوای قورت بدی چنان دردی میگیری که انگار سوزن تو گلوته ولی تو این ایام نه دکتر رفتم و نه ترس داشتم خداروشکر خوب شدم تنها دلیل بد تر شدن حال ترس هستش موفق باشید.

سلام وعرض ادب اقا مرتضی جان
ان شالله که دیگه هیچگاه این بیماری رو نگیرید
سالم وسلامت وپایدار باشید

می پسندم        0 

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
الان چتونه؟
سه شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۳ بعد از ظهر نمایش پست [335]
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28299
پسند ها : 3480
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

نوشته شده توسط : مرتضی »

سلام ، درسته که ترس خوب نيست  ولی بايد نگران سلامتی خودت باشی
ممکنه ريه درگير بشه و متوجه نشی
و يا اينکه لخته خونی تشکيل بشه داخل خون و باعث سکته بشه
چک کردن مقدار 
اکسيژن خون با اکسيمتر لازمه
سطح اکسيژن خون نبايد زیر 90 بياد ، اگه اومد بايد بستری شد
قرص هيدروکسی کلروکين بخوريد هر 12 ساعت يکی
خوردن آسپرين بعد از ناهار هم برای جلوگيری از لخته خونی لازمه

ویرایش ارسال توسط : admin
در تاریخ : سه شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۳ بعد از ظهر

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
الان چتونه؟
شنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۸:۱۳ قبل از ظهر نمایش پست [336]
بانو
rating
شماره عضویت : 1443
حالت :
اعتبار کاربر : 2081
پسند ها : 291
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

الان چتونه ؟
خب..
مبتلا به کرونا هستم و متاسفانه تا الان از ماه مبارک بهره ای نبردم . دارم فکر میکنم چطور میشه با یاد آخرت میون آدم های دنیا پرست زندگی کرد و به مقاومت ادامه داد !
و فکر میکنم به آزمون پیش رو که هدف بسیار مهمی هست برام.. اینکه تلاشم چقدر برای موفقیت کافی بوده . امیدوارم خدا برام جبران کنه و من رو به اون چه که خیرم هست برسونه..
از هر کسی که این پیام رو میخونه تقاضا دارم برای بنده حقیر دعا کنه 🪴

می پسندم        0 

امضای کاربر : چشمه

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک به حق فاطمه الزهرا
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 28 از 31 < 1 27 28 29 31 > آخرین »

برچسب ها
الان ، چتونه؟ ،

« بدو بیا ماشین ماه تولدتو ببین....... | نوروز را چه کاره اید؟! »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 04:17 بعداز ظهر