انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » صندلی داغ » مهمان ويژه صندلي داغ : «زينب سادات»

مهمان ويژه صندلي داغ : «زينب سادات»

مهمان ویژه ی اين قسمت:             قبل از شروع مسابقه لطفا قوانين رو بخوانيد        لطفا در هنگام برگزاری صندلی ها به موارد زیر توجه کنید:     1- سوالات باید درمورد شخص پاسخ دهنده باشه نه افراد دیگه.   2- سوالاتی که مطرح میشه نباید حرمت افراد رو نقض کنه.   3- سوالات نباید به صورت جنگ و جدل یا انتقام یا دوئل یا مسخره کردن یا کشمکش و... باشه.   4-  هرکسی فقط مجاز به پرسیدن سوالات خودشه و اظهار نظر درمورد گفته ها یا تفسیر جواب های مهمان صندلی مجاز نیست.   5- مهمان صندلی مجازه هرجور که دوست داره (طنز
lilhk ,XCi wkngX nhy : «cXkf shnhj»

موضوع بسته
صفحه 3 از 3 < 1 2 3 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ بعد از ظهر نمایش پست [25]
بانو
rating
شماره عضویت : 32
حالت :
اعتبار کاربر : 2033
پسند ها : 388
حالت من :  Kesel.gif

نوشته شده توسط : مهدی313 »

به نام خدا

سلام زینب السادات خسته نباشی من این سوال رو از همه بچه هایی که روی صندلی داغ قرار میگیرن میخوام بپرسم و در پایان همه جواب های دوستان رو در یه پست جدید قرار بدم
و اما سوال

یه دل نوشته درباره امام زمان عج از زبان خودت

حداقل ده خط

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

و علیکم السلام ..سلامت باشید
بسم رب المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریـــف
صلی الله علیــک یا حجت بن الحسن علیه السلام
آقاجـــانم این اولین بار که نشستم تو خونه براتون حرف میزنم راستش میدونید که دلنوشتن به شما فقط تو جمکران مزه میده ..بشینم روبروی محرابتون ..اونجا حرفامو بزنم اونجا دردامو بگم ..بگم که چقدر دلم از خودمو جامعمو خیلیا گرفته ..
بگم که شرمندتونم بخدا اگر جز دردسر براتون کار دیگه ندارم ..هی میگم اللهم عجل لولیک الفرج ..اما دیر به دیر میامو ندبه سر میــدم...
آقای خوبم ای پسر فاطمه حلالم کن همــین ..میشه خودتون برام دعا کنید ...دعا کنید منم طوری باشم که شما دوست داری نه خودم دلم میخواد ..!
آقـــاجان میشه یشب که میخوابم بیایدو دست بر سرم بکشیدو صبح که بیدار شدم ببینم یه آدمه دیگه ام ..آدمی که با کاراش قلب نازنینتونو به درد نیاره ..
آدمی که منتظر واقـــعیه نه اینکه اسم منتظرالمهدی بودنو یدک بکشه با خودش..
ای صــاحب عصر و زمان راستش من نمیخواستم تو ملأ عام حرفامو بزنم اما انگار آقا مهدی واسطه شدو باز هم بیادتون بیوفتم ..
دعای منه روسیاه که تا سقف هم نمیره اما خودتون برای حاجت دل آقا مهدی هم دعا کنید ..
التماس دعا عزیز دل زهرا سلام الله علیها
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ممنون از حضورتون

ویرایش ارسال توسط : زینب سادات
در تاریخ : سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ بعد از ظهر

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : زینب سادات

عمری است 

به دنبال توام !

نیست نشانی ...

ای خوب تر از خوب تر از خوب،

کجایی؟!

💚اللهم عجل لولیک‌الفرج💚

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [26]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : فرشته313 »
سلام زينب جان سلام بر خواهر خوبم
بسي جاي سعادت هستش كه نظراتتون در مورد سوال هاي خودم بدونم شما لطف دارید عزیزم

برای کلمه هایی که گفته شده ی جواب ی کلمه ای بده ٫ دقت کن فقط یک کلمه نه بیشتر !! سخته  امـــا چشم
دريا:صدای موجش

ياران منتظر:مثل باتلاق میمونه

غرور:خانمان سوز

مدرسه:یادش بخـــیر

رياضي: اَیــــــــــ اه اه

اهنگ:گوش نمیدم

کودکی :دوستش ندارم

زندگی:خودشو اخراج کرد

سال ۹۳:ان شاالله ظهور آقــامون

شرمنده اصلا فقط یه کلمه نمیشد
ممنون از حضور سبزتون

می پسندم        0 

عمری است 

به دنبال توام !

نیست نشانی ...

کجایی؟!

💚اللهم عجل لولیک‌الفرج💚

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ بعد از ظهر نمایش پست [27]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : پیروعاشورا »
سلام علیکم  وعلیکم السلام

خوبید؟زیارت قبول خانم کربلایی الحمد الله ، ان شاالله روزیه شما و تمامی عشّاق
امیدوارم موفق باشین تو همه زمینه ها ازجمله حجاب،طلبگی،دینداری و.......بادعای خوبانی چون شما
اما بعد....
1.ناراحت نشید ولی آیا تابحال کسی بهتون گفته خشک و مقدس؟بلـــه زیــاد اما خوشحــال شدم بدون اغراق عرض کردما
2.آیا زودعصبانی میشین؟بله تقریبا واگه شدین ودعواتون ناتموم موند چیکارمیکنین؟عصبانیت بنده لحظه ای هست ..زود فراموش میکنم پس دلیلی نمیبینم دعوا رو کش بدم مگر اینکه واقعا واقعا حرف طرفم برام سنگین باشه..
3.آیا اگه کسی اشتباهی کرده باشه تو این روم وچه در دنیای واقعی هرچی هم که باشه، شما می بخشیدش؟بله ...اگر واقعا عذر خواهی کنن و قول بدن تکرار نکنن ..
4.چه کسی بیشترازهمه ناراحتتون کرده؟(ناراحت نمیشم اگه حتی منو بگین)راستشو بگم؟آقای احمد 503 (نیما503)
5.تاچقدرانتقاد پذیر هستید؟خــــیلی زیــاد ..البته اگر حق باشه و به صلاحم..

ممنونم ازروحیه خوبتون و اینکه به سوالات پاسخ منطقی ودرست میدید.خواهش میکنم
خداخیرتون بده همچنین
التماس دعا خیلی محتاجم بدعا

ممنون از حضورتون

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

عمری است 

به دنبال توام !

نیست نشانی ...

کجایی؟!

💚اللهم عجل لولیک‌الفرج💚

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ قبل از ظهر نمایش پست [28]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : غریبه110 »
سلام.وقت بخیر. و علیکم السلام ممنون همچنین

1- نظرتون درباره ی چت با نا محرم چیه؟حدودش رعایت بشه مشکلی نداره از نظر بنده اما باز هم در حد معقول و ضرورتــ و چقدر بهش پایبند هستین؟نمیدونم تا جایی که خدا کمکم کنه مراقبت دارم ..اما از آقایون روم بپرسید رفتارو برخوردمو بیشتر از خودم میتونن تشریح کنن..البته از اهلشون نه هرکسی...!!!!
حد ضرورت چت با نامحرم و میشه با یک مثال بگین؟اینکه شوخـــی بینشون نباشه و و اینکه اگر سوالی و یا کار واجبی هست ...نه اینکه برای سرگرمی و ...اینها نظرات شخصیه بندست

2-نظرتون درباره ی ازدواج اینترنتی چیه؟حتی اگر چت روم مذهبی باشه.نمیدونم والله تا به حال ندیدم شخصی از این طریق به خوشبختی رسیده باشه ..

3-مهربونه روم.آقا و خانم چه کسی هست از نظر شما؟ از ذکر نام آقایون معاف هستــم و خــانوما همشون مهربونن

4-تلخ ترین و شیرین ترین اتفاق زندگیتون؟ تلخترین داشتم اما اونقدر داغونم نکرده که لزومی بر بیانش باشه ///شیرین ترین خاطره ی اولین بار نگام به صحن علمدار دلم رو کرده گرفتــار ...
5-دلتنگی الانتون  چیه همین الان؟دلم تنگ حرمین هستـــ همین..

شیش-اگر بهتون بگن تنها یک حاجت برآورده شده دارین و شما فقط میتونین همون یک حاجت و داشته باشین و همین الان هم برآورده میشه، اون حاجت یا آرزو

چیه بین اینهمه خواسته هایی که هست؟غیر از ظهور امام زمان و کربلا رفتنتون باشه.لطفا چند دقیقه فکر کنین و جواب بدین.بین نیازهای خودتون و نیازهای

دیگران. جسارتا و خجالتــا یه همسر خوب و مومن و مذهبی و ولایتی و طوری که خدا ازش راضی باشه قسمتم کنه  همـــین چیز زیادی نخواستم باور بفرمایید

7-اگر بهتون بگن شما بین سفر کربلا تنهایی ،حج تمتع ،زیارت امام ضا با پدر و مادر مخیر هستین.کدوم رو انتخاب میکنین؟ ســـفر کربـــلا تنـــهایــــی

بابت مداحی ممنون. قابــل شما رو نداشت دعا بفرمایـــد

ممنون از حضــورتون

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

عمری است 

به دنبال توام !

نیست نشانی ...

کجایی؟!

💚اللهم عجل لولیک‌الفرج💚

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ بعد از ظهر نمایش پست [29]
بانو
rating
حالت :

جمیعا سلام علیکمـــ
اول ممنون از پونه عزیـــز
دوم آقا ادمین
سوم همه بزرگوارانی که شرکت کردن
و اما دیگه کسی سوالی نداره آیا؟؟؟
من نفر بعدو انتخــاب بنمایــــــــم؟؟؟

می پسندم        0 

عمری است 

به دنبال توام !

نیست نشانی ...

کجایی؟!

💚اللهم عجل لولیک‌الفرج💚

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۴۷ بعد از ظهر نمایش پست [30]
بانو
rating
شماره عضویت : 384
حالت :
اعتبار کاربر : 2376
پسند ها : 433
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

هوالمحبوب
سلام بانو زینب
1-میشه بگی یه دختر خوب از نظر تو در فضای مجازی چه ویژگیهایی باید داشته باشه
2-ایا اینکه کسی ما رانمی بینه به نظر شما مجوز وملاک بی ادبیه شما با این ادما چه برخوردی می کنی

می پسندم 3     0  3 

امضای کاربر : هدی

والسلام علی من تبع الهدی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ بعد از ظهر نمایش پست [31]
مدیر انجمن
rating
شماره عضویت : 6
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 12915
پسند ها : 1948
حالت من :  Mashkookam.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

سلام دوست عزيزم زينب سادات

شنيدم رفتي کربلا ؟ خيلي دلم گرفته زينب. داشتم تو نت سرچ ميکردم از بس دل گير بودم تنها چيزي که اروم ميکرد عکسهاي کربلا بود اخه من اربابم حسين و خاص دوست دارم هر چند که براش بنده خوبي نيستم ولي چه کنم دل ديگه

ي عکس ديدم خيلي قشنگ بود حس خوبي داشتم بهش برات ميزارمش بعد برام بگو اولين بار که پاتو گذاشتي ي همچين جاي مقدسي چه حسي داشتي؟ قشنگ برام توضيح بده

زينب چرا همش ادم خوبا ميرن کربلا مگه ما بدا دل نداريم

ویرایش ارسال توسط : پونه
در تاریخ : چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۰۲ بعد از ظهر

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر

امضای کاربر : پونه

کاش ....
وقتی خدا در حشر بگوید : چه داشتی؟

سر بکند حسین .... بگوید : حساب شد....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ بعد از ظهر نمایش پست [32]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : هدی »
هوالمحبوب
سلام بانو زینب
1-میشه بگی یه دختر خوب از نظر تو در فضای مجازی چه ویژگیهایی باید داشته باشه
2-ایا اینکه کسی ما رانمی بینه به نظر شما مجوز وملاک بی ادبیه شما با این ادما چه برخوردی می کنی

سلام بر خواهر خوبم
1/راستش از نظر مـــَــن با آقایون خیلی خودمونی صحبت نکنه ...
واز بذله گویی و شوخی های بیمورد با آقایون بپرهیزه
خلاصه شأن یه خانوم شیعه رو حفظ بفرماد ...

2/خب نه ...بنظر من آدما باید همون طور که داخل فضای واقعیشون هستن اینجا هم همونطور مانور بدن ..
خیلی پیش اومده که با اینجور افرادر روبرو شده باشم ..
راستش تذکر دادم داخل خصوصی اما با برخورد خوبی روبرو نشدم ..
اگر هم ناظر بودم صد درصد با تذکر دوم نه سومـــی اخراجش میکردم ..البته قبلش خاطی میکردمممممم

ممنون از حضورت عزیز دلم

می پسندم 1     0  1 

عمری است 

به دنبال توام !

نیست نشانی ...

کجایی؟!

💚اللهم عجل لولیک‌الفرج💚

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ بعد از ظهر نمایش پست [33]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : پونه »

سلام دوست عزيزم زينب سادات

شنيدم رفتي کربلا ؟ خيلي دلم گرفته زينب. داشتم تو نت سرچ ميکردم از بس دل گير بودم تنها چيزي که اروم ميکرد عکسهاي کربلا بود اخه من اربابم حسين و خاص دوست دارم هر چند که براش بنده خوبي نيستم ولي چه کنم دل ديگه

ي عکس ديدم خيلي قشنگ بود حس خوبي داشتم بهش برات ميزارمش بعد برام بگو اولين بار که پاتو گذاشتي ي همچين جاي مقدسي چه حسي داشتي؟ قشنگ برام توضيح بده

زينب چرا همش ادم خوبا ميرن کربلا مگه ما بدا دل نداريم

سلام بر عزیز دل پونه جان
اول اینو دانلود کن و گوش کن ..بادلت بازی میکنه ..http://dl.fadaeianhosein.ir/mp3-1392/haftegi-92-7-4/03-karbobala%20tange%20dek%20barat-zamine.mp3
راستش بله ...این توفیق رو خدا بهم داده دو بار رفتم پابوسیه آقا جانم..
اما نتونستم زیارتمو نگه دارم ...شمام غصه نخور ...
ببین جواد مقدم یه شعر خونده که حسین برا بداست ، خوبا همینجوری که خـــوبن ...
منم دیوانه وار اربابمو دوست دارم ..اما بیا یه قول خواهرونه بهم بدیم ..اینکه وقتی دوستش داریم کارایی رو که دوست داره انجام بدیم تا این دوست داشتن دو طرفه بشه ..
من که قول دادم همینجا بهت شما هم قول بده به خودت ..
خب و اما سوالت..
راستش دفعه اول پارسال بود .. قبلش من این همه حسینی نبودم  این همه عاشق نبودم ..ولی فقط دلم میخواست برم کربلا دلم میخواست این همه میگن اونجا بهشته  برمو این بهشتو از نزدیک ببینم ..ببینم واقعا چی داره که عالم دیونشه ...یکسال قبل از رفتنم فکر کربلا عین خوره افتاده بود به جونم اما هروقت میگفتم به خانوادم میگفتن زوده خود آقا باید بطلبه ..خلاصه من ساکت ننشستمو انقدر به این در اون در زدم انقدر نذر کردممممم تا بلاخره مهر 91راهی دیار عشق شدم..
توراه همش میگفتم الان یه اتفاق میوفته و بر میگردوننمون ..همش میگفتم عمرا اگر منو راه بدن بین الحرمین ...اما نخیر گفتنای منه رو سیاه در برابر عظمت و کرامت و بزرگیه این خاندان هیـــچه ..
اول رفتیم کربلا 4 روز...وقتی وارد بین الحرمین شدم اصلا زبونم بند اومده بود ..آخه بخدا باورم نمیشد یروز میشستمو این عکسارو نگاه میکردم ..حالا خودم تو همون جایی هستم که آرزوش روی دل این همه عاشقه..با مامانم وارد بین الحرمین شدیم همینطور بغض داشت خفم میکردو آروم آروم میرفتم سمت یه حرمی ..احساسم میگفت حرم ارباب بی کفنه اما وقتی وارد شدیم فهمیدم نه برادر آقاست...همون که میگن اول باید اذن بگیری ازشون بعد وارد حرم سیدالشهدا بشی..من که نمیدونستم باید اذن بگیرم خود آقا کشوند که بدونه اذن نرم ...خلاصه وارد شدیم بغضم ترکید ..نشستم رو به ضریح باصفاش ..
فقط زار میزدم ..میگفتم آقا جان یکساله دعام اللهم الرزقنا کربلا بوده ...که حاجتمو گرفتم الان اومدم دیگه چی بخوام آخه ..چی دارم که بخوام ...فقط زیارت دوبارتونو میخوام...
به به چه حس قشنگی داشتم اون لحظه ...
سال اول با حضرت عباس علیه السلام عشق بازی کردم...
اما سال دوم ..یعنی دوماه پیش حرم عشقم دیونم کرد ...
برای برات اینسریمم نذرهاااا کردم...که بلاخره بعد از یکسالو یکی دو ماه آقا براتمو امضا کرد ..وارد بین الحرمین شدم اشک میریختماااا برعکس پارسال .. خودم رفتم اذن زیارت اربابمو گرفتم از برادرشون همینطوری اشک ریزان وارد حرم امام حسین علیه السلام شدم..تا چشمم به ضریح جدید افتاد زبونم بند اومد ..اشکم خشک شد فقط یکجا ایستادمو ماشاالله حول و ولا قوه الا بلالله ... رو میخوندم...
اصلا قاطی کرده بودم هی میگفتم الان چشم نخوره ضریح قشنگه اربابم...تا اینکه بعد از نیم ساعـــت نگاه بغضم ترکیدو اشکم جاری شد ..باز هم فقط شکر میکردم برای این پابوسی ...
وای پونه جانم خدا شاهده اینارو با بغض مینوشتم ...نمیدونم چطور نوشتم ..ببخشید اگر خستتون کردم حلال کنید ..ممنون که باعث یاد آوریه خاطرات قشنگم میشید ان شاالله بزودی رزقت کربلا ..

ضمنا پونه جان بابت سوال دومت که گفتی چرا خوبا میرن ...نه کی گفته ...همون اول که گفتم حسین برا بداست خوبا همینطوری که خوبن ...
ان شاالله شمام خودتو آماده کن طوری که امام حسین علیه السلام دوست داره بری پابوسش ...

ممنون از سوالای قشنگت

می پسندم 5     1  4 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

عمری است 

به دنبال توام !

نیست نشانی ...

کجایی؟!

💚اللهم عجل لولیک‌الفرج💚

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ قبل از ظهر نمایش پست [34]
عضو
rating
شماره عضویت : 476
حالت :
اعتبار کاربر : 10905
پسند ها : 1135

عضو غایب

سلام
بازم  من اومدم خیلی خیلی خوش اومدم

و اما سوال
1-این شکلکا شمارو یاد کی میندازه توروم
1              2                3           4                  5                           6                 7                        8

2-نظرت در مورد رانندگی خانما چیه
اینکه ب لقمان میگن پارک دوبل را از ک اموختی میگه از بانوان خخخخخ

ببخشیدااا خیلی ببخشید خانما شاکی نشن خب سواله دیگه
 یکی اغفالم کرده این سوالو بپرسم
چرا خانما  موجودات غیرقابل اعتمادی هستن؟ چرا مرداهمیشه  تو جامعه مظلوم واقع میشن اخه؟اخه چراااااا
- اشتباهی که هرگز تکرار نمیکنی؟
اگه بخوای یه جمله به تمام اعضای اینجا بگی ، چی میگی بهشون؟
دلت میخواد روی صندلی داغ بعدی کی بشینه که بتونی به حسابش برسی؟
سخترین سوالی ک ازت پرسیدن تا حالا؟
ی عکسیو ک خودت دوست داریو اینجا بزار

می پسندم        0 

امضای کاربر : جمعه موعود

گفتی به عموی خود ارادت داری
این بار قسم به دست عباس بیا

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [35]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : جمعه موعود »
سلام علیکم السلام
بازم  من اومدم خیلی خیلی خوش اومدم بله خب خیلی خوش امدید

و اما سوال
1-این شکلکا شمارو یاد کی میندازه توروم
1        ملـــــیسا  
   2           پــــونـــه  
   3   دخترای خانـــوم روم   
4         سرباز گمنام وقتی خاطی میشن        
          هـــــــــستی         
 6      نمیدونم
  7    خودِ خودم    
  8اینم نمیدونم

2-نظرت در مورد رانندگی خانما چیه درسته باعث تصادف میشن اما چون همیشه احتیاط میکنن خودشون در این تصادف صدمه ای نمیبینن
اینکه ب لقمان میگن پارک دوبل را از ک اموختی میگه از بانوان خخخخخ  بیچاره لــــقمان ....!

ببخشیدااا خیلی ببخشید خانما شاکی نشن خب سواله دیگه
 یکی اغفالم کرده این سوالو بپرسم کــــی؟؟
چرا خانما  موجودات غیرقابل اعتمادی هستن؟ چون طرف برخوردشون آقا ها هستن که از خانوما غیر قابل اعتماد تر هستن ..پس نتیجه میگیریم اعتماد به جنس مخالف پــَر
چرا مرداهمیشه  تو جامعه مظلوم واقع میشن اخه؟
اخه چراااااا کجا مظلوم هستن؟؟ شما یه نمونه برای ینده ذکر کنید تا پاسخ قاطعانه بدم ..خیلی هم خوشبحالشونه ...
- اشتباهی که هرگز تکرار نمیکنی؟ببخشیدا اما چه عجب یه سوال درست حسابی پرسیدید ...!
راستش اینکه کسی گفت دوستت دارمو قصد ازدواجه باور نکنم ...همین...!

اگه بخوای یه جمله به تمام اعضای اینجا بگی ، چی میگی بهشون؟ میگـــم ببینید بچه ها خدا وند هیچوقت در مقابل درخواستهامون نمیگه نــه ..!
همیشه یا میگه باشه ..
یا میگه الان نه ..
اگر نشه بهتره ..
پس ناراحت نشید اگر همون لحظه هرچی میخوایم اتفاق نمیفته ..

دلت میخواد روی صندلی داغ بعدی کی بشینه که بتونی به حسابش برسی؟خود شمــــــــــــــا البته اگر تا بحال ننشسته باشید
سخترین سوالی ک ازت پرسیدن تا حالا؟سوالای خودتون که شکلک گذاشته بودیدو باید تفسیرو تعریف و... کنم
ی عکسیو ک خودت دوست داریو اینجا بزار

چشــم ..
بفرمایید ..

ممنون که مجددا لایق دونستیدو شرکت کردید
دعا بفرمایید

می پسندم 3     0  3 

عمری است 

به دنبال توام !

نیست نشانی ...

کجایی؟!

💚اللهم عجل لولیک‌الفرج💚

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ قبل از ظهر نمایش پست [36]
بانو
rating
حالت :

راستـــــــــی باز هم ممنون از همه بزرگواران شرکت کننده ..
ممنون که لایق دونستیدو شرکت کردید ..
نفر بعد رو با اجازتون بنده انتخاب کردم ..
آقـــای احسان فـــقط خـــدا
البته قرار بود آقا سینا باشن که آماده نبودن ..
دعا بفرمایید

می پسندم 1     0  1 

عمری است 

به دنبال توام !

نیست نشانی ...

کجایی؟!

💚اللهم عجل لولیک‌الفرج💚

گزارش پست !

موضوع بسته
صفحه 3 از 3 < 1 2 3 > آخرین »

برچسب ها
مهمان ، ويژه ، صندل ، داغ ، «زينب ، سادات» ،

« مهمان ويژه ي صندلي داغ: «hasti 2013» | مهمان ويژه صندلي داغ: «احسان فقط خدا» »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 05:21 بعداز ظهر