انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » صندلی داغ » مهمان ويژه صندلي داغ: «احسان فقط خدا»

مهمان ويژه صندلي داغ: «احسان فقط خدا»

مهمان ویژه ی اين قسمت:             قبل از شروع مسابقه لطفا قوانين رو بخوانيد        لطفا در هنگام برگزاری صندلی ها به موارد زیر توجه کنید:     1- سوالات باید درمورد شخص پاسخ دهنده باشه نه افراد دیگه.   2- سوالاتی که مطرح میشه نباید حرمت افراد رو نقض کنه.   3- سوالات نباید به صورت جنگ و جدل یا انتقام یا دوئل یا مسخره کردن یا کشمکش و... باشه.   4-  هرکسی فقط مجاز به پرسیدن سوالات خودشه و اظهار نظر درمورد گفته ها یا تفسیر جواب های مهمان صندلی مجاز نیست.   5- مهمان صندلی مجازه هرجور که دوست داره (طنز یا
lilhk ,XCi wkngX nhy: «hpshk trx onh»

موضوع بسته
صفحه 3 از 4 < 1 2 3 4 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ قبل از ظهر نمایش پست [25]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

نوشته شده توسط : زینب سادات »
سلام علیکم عیدوتون مبارکـــ

سلام ممنون عید شما هم مبارک

میگم بنظرتون معنی این جمله چیه؟؟بشکنه این دست که نمک نداره؟؟؟این سوالم خیلی پر محتوا بودشا...دقت بفرمایید ..!

یعنی شما مهمان بعد از خودتون رو من انتخاب کردین و من درکمال پرویی گفتم روال انتخاب مهمان بعدی یه جور دیگه هست و مطمئن هستم شما منو به عنوان مهمان بعدی انتخاب نکردین
من معذرت میخوام آخه خودتون گفتین بعداز شما با اجازه الما خانم آقا سینا مهمان بعدی هستن.... من معذرت میخوام ازتون /
بخشیدین ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
شما که درس حوزه میخونین و قرار باشه از اشتباه من نگذرین از مردم دیگه چه انتظاری میشه داشت ؟ ؟ ؟ ؟؟ ؟

یسوال دیگه اینکه نظرتون درباره شوخی با نامحرم چیه؟؟

به نظرم اعتدال  باید رعایت بشه و یه خورده هم برمیگرده به جنبه آدم/ من رو دوست دختر خیلی حساس هستم و خیلی هم بدم میاد ، نه به خاطر اینکه بزرگان میگن دوست دختر بد هست/ چون میدونم آدم هر کاری بکنه همین دنیا سرش میاد.

چقدر رعایت کردید تا به الان؟؟
فک کنم زیاد آخه در دنیایی که دوست دختر داشتن یه قانون هست و نداشتنش میشه عقب ماندگی // من دوست دختر ندارم 

بنظرتون از الان به بعد میتونید بیشتر از ایین رعایت کنی؟؟

منظورتون اینه من دارم زیاده روی میکنم ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟؟ خودم که چنین نظری ندارم

ببخشید سوال خاصی به ذهنم نرسید ...

ان شاالله موفق باشین

معلومه هنوز عصبی هستین از من /// من که معذرت خواهی کردم

دعا بفرمایید

خدایا یه کاری بکن زینب خانم مارو ببخشه اگرم نبخشید........................................

نقطه چین ها نفرین هست/ حالا خود دانین یا ببخشین یا دچار نفرین من میشین

ممنون از حضورتون زینب خانم اگرم جای جسارت شد به بزرگواری خودتون ببخشید

بابات اشتباه بازم معذرت میخوام

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ قبل از ظهر

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ قبل از ظهر نمایش پست [26]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : admin »

ممنون از طراحی زیباتون

من اینقد دوست دارم با فوتوشاپ کار کنم اما یاد ندارم / فوتوشاپم 7 هست، اگه یه سایت بهم معرفی کنین که بتونم یاد بگیرم خیلی ممنونتون میشم // فقط نگین برو فلان سایت فیلم گذاشته دانلود کن آخه دانلود فیلم با کامپیوتر صبر ایوب میخواد / نگین برو فلان نرم افزار آموزشی رو تهیه کن اخه من پول نمیدم ...... فقط رایگان رایگان باشه خخخخ من خسیس نیستم اما خیلی پول دوست دارم

با سلام بر احسان در حال سوختن 

سلام آقا آدمین // شما خوب شدین یا نه ؟ ؟ ؟؟  ؟ ؟؟  بعد از پایان صندلی داغ چه پمادی استفاده کردین خخخخخ
کادو روز مادر چی خریدین و یا چی میخواین بخرین؟ 

خریدم و تقدیموشون کردم // نمیتونم بگم چی خریدم آخه ریا میشه... فقط بگم که قیمتی بود البته ریا نشه اما خیلی قیمتی دیگه حالا که ریا شد بزار اینم بگم که خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی قیمتی......
دوست داشتین چی بهشون بدین ؟

دوست داشتم بفرسمشون مکه// البته دارن کاراشون رو میکنن و چند وقت دیگه عازم کربلا هستن ،  شاید از کربلا بیان باز  برن مکه

منون از حضورتون جناب آدمین فقط اگه از اون پمادا چیزی اضاف اومده بدین به من// آخه من پول به پماد نمیدم و میسوزم و میسازم

می پسندم 2     0  2 

سربازم

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۵۳ قبل از ظهر نمایش پست [27]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : جمعه موعود »
به به سلام جیگر طلا

سلام دختر جون چه خبرا؟ چه خطرا؟ از این ورا؟

بپا ی وقت جیز نشیاااااا

دختر جون من روانی انجمنم اینقد منو ازیت نکن

حتما میدونی کسی ک میشینه رو صندلی داغ اول نباید دروغ بگه بعدشم اگه بخوای بپیچونی ودروغ بگی چون ملت دارن صندلی داغتو میخونن  میفهمن داری میپیچونی ضایع میشی از من گفتن بوداااا

این جملت یعنی چی ؟ ؟ ؟ ؟ ؟یعنی من پاسخ های دروغ میدادم ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟؟ ؟ مدرک داری رو کن ... نمیخواد کاری بکنی که من جو گیر بشم اگه سئوالات بو دار باشه جواب نمیدم

دیشب خیلی زبون درازی میکردی تو خصوصی میخواستم بیام زبونتو قیچی کنم الان فعلا ب این سوالاتم جواب بده تا بعدا بیام سراغتخخخخخخخ

3تا ازاقایون و3 تا ازخانومای روم رو اسم ببر؟(بدون فک کردن ..زود تند سریع)

مهدی313/ آقا محمد طاها/ محمد مهدی......

خانم حریم قدس / نورسا خانم // این دونفر هر روز میان دعای عهد تو چرا شرکت نمیکنی ؟ ؟ 

شماره چن نفراز بچه های روم رو داری؟با ذکر نام؟

2نفر یکی خودتی یکی هم حمید البته شماره حمید رو ذخیره نکرده بودم و پاک شده

عکستو به چن تا ازدخترا روم  نشون دادی؟

من عکس از هیئتمون و مراسم طرح صالحین مسجدمون میزارم یه جایی .......... یه خانمی از خانم های روم عکس منو دیده همون عکسایی که اردو بودیم با بچه های مسجدمون که به خودتم نشون دادم/ همونا// یه فیلم هم که از هیئتمون گذاشتم که خودمم هستم / اگرم کسی دیگه بره میتونه ببینه

البته سایت روستامون هم عکس زیاد میزاره و لابه لا عکسا منم هستم

فقط بگم نگی آدرس سایت روستامون رو بدم آخه آقا آدمین ناراحت میشه چون تبلیغ میشه

وقتی میای روم بیشتر تو خصوصی کیا میری؟یه دختر یه پسر نام ببر؟
بیشتر با خودت تویه خصوصی هستم

هفته ای چن بار قلیون میکشی؟راستشو بگووووو
دختر جون داری باز پرو میشی تا آبروی منو نبری دست بردار نیستی هااااا// تویه22سال گذشته 1بار ((قسم میخورم دروغ نمیگم)) یه بار با ماشین یکی از بچه های دانشگاه قرار بود بریم یه دوری بزنیم آخه 2ساعت بعدش کلاسمون شروع میشد نامرد مارو برد کافه و منم قدرت گفتن نه رو نداشتم و یه نفسی تازه کردم البته چون دفعه اولم بود دوتا هوف کشیدم بهش گفتم بیا بگیر نخواستیم از چشمام آب میومد و سرفه میکردم خخخخ

یه بار دیگه هم قبل از عید، که من فقط نگاه میکردم و لب به قلیون نزدم و میگفتم سرم درد میگیره/ حالم بهم میخوره/ از این جور حرفا// دیگه هم نکشیدم// من تویه 22سال زندگیم 1بار قلیون کشیدم اونم شاید یک دقیقه بیشتر طول نکشیده // تو چند هزاربار و چند ساعت پای قلیون هستی؟؟؟؟؟

تا حالا تو روم به کسی دروغ گفتی ؟اگه گفتی بزرگترینش چی بود ؟

دروغ نه اما شوخی زیاد میکنم و بعضی حرفای اغراق آمیز میگم 

اولین بار در چند سالگی مخ زدی؟چنتا ؟

دختر جون داری اعصابمو بهم میریزی هااااااااااااااا

با این شکلکا داستان بساز ببینم چیکار میکنی؟
1     
2            3           4              5            6                7

الان حتما پیش خودت فک میکنی چ ربطی بهم داره 

مرد حسابی من چی بگم اخه ؟ ؟ ؟ ؟فقط شکلک 5 خیلی برام آشنا هست فوتوکپی خودته به ریشش دقت کن خخخخخ خخخخخخخ خخخخخخ

ممیدونم دلتنگم میشیااااا نگران نباش بازم میام سراغتخخخ

نخیرم دختر جون اصلا دلتنگ نمیشم و اینا همش دروغه و جوسازی رسانه ها هست  که میگن  دلتنگت میشم 

مصطفی ممنون از سئوالات فقط من بگم منو مصطفی زیاد شوخی میکنیم و من اینجوری جوابشو میدم و بهش میگم دختر جون میدونم نارات نمیشه و یکی از با جنبه ترین دخترایی رومه/ ببخشید اشتباه شد با جنبه ترین پسر هست خخخخ
مصطفی اینقد الکی ازت تعریف کردم توهم دیگه خواهشن اینجور سئوالا نپرس خخخخ 

الان من برم خواستگاری کی حاضره زن من بشه ؟ ؟ ؟ ؟میگن من قلیونی و سیگاری و معتاد هستم هرچی بگم بابا من 1 بار قلیون رو لمس کردم/ سیگار چیه معتاد کیه ؟ میگن نه دختر به معتاد نمیدیم

وای به حالت اگه من تا آخر عمر مجرد باشم خودت باید زنم بشی

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ قبل از ظهر نمایش پست [28]
بانو
rating
شماره عضویت : 80
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 9973
پسند ها : 2491
حالت من :  Mehraboon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

عضو غایب <a target="_blank" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" href="." target="_blank" title=".">.</a>

شرمنده باز مزاحم شدیما

1- 5 تا خصوصیت بد از خودتون بگین ؟؟

2 -3تا خصوصیت خوب از خودتون بگین 3تا خصوصیت خوب نه بیشتر

3-تاچقدرانتقاد پذیر هستید؟

تمام من دیگه چیزی نمی پرسم 

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : الما

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [29]
عضو
rating
شماره عضویت : 68
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 10458
پسند ها : 1004
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).jpg

به نام خدا

سلام احسان فقط خدا خسته نباشی من این سوال رو از همه بچه هایی که روی صندلی داغ قرار میگیرن میخوام بپرسم و در پایان همه جواب های دوستان رو در یه پست جدید قرار بدم
و اما سوال

یه دل نوشته درباره امام زمان عج از زبان خودت

حداقل ده خط

کپی پیست ممنوع

جمعه رو میارم داوری کنه که کپی کردی یا خودت نوشتی خخخ

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : مهدی313

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ بعد از ظهر نمایش پست [30]
معاون انجمن
rating
شماره عضویت : 179
حالت :
اعتبار کاربر : 2309
پسند ها : 317
حالت من :  Azkhodrazi.gif

با سلام و خسته نباشید:
سوال 1: چه احساسی داری که مثل مهدی 313 ازت سوال نپرسیدم؟
سوال 2:اگه 1 میلیون تومن داشتی باهاش چند تا چیپس می خریدی؟
سوال 3:آخرین باری که خندیدی به چه دلیل بود؟
سوال4:اگه مدیر انجمن و چت روم بودی چه چیزهایی بهش اضافه می کردی؟
سوال 5:از خودت یک سوال بپرس خودتم جواب بده

می پسندم        0 

امضای کاربر : مرتضی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ بعد از ظهر نمایش پست [31]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : الما »
 شرمنده باز مزاحم شدیما

سلام فقط سئوالاتون سخت نباشه خواهشا /

1- 5 تا خصوصیت بد از خودتون بگین ؟؟

ندارم.....
.
.یه خورده فک کنم ........................ ممممممممممممممممممممممم....... خصوصیت بدی ندارم فقط گاهی اوقات زود عصبی میشم /  بعضی مطالبی رو میخونم که اصلا هیچ ربطی به من نداره ولی بازم عصبی میشم/ یه موضوعی پیش بیاد و با کسی اختلاف نظر داشته باشم تا روشو کم نکنم دست بردار نیستم و قشنگ فیتله پیچش میکنم / یا باید حرف اون به کرسی بشینه با حرف من.. بیشتر اوقات هم جوگیر میشم / یه خورده هم زیادی رک صحبت میکنم __ البته به نظر خودم خوبه ولی دیگران اذییت میشن__/ دیگه ....... لجباز هم هستم یعنی یه چیزی بخوام پیدا کنم از راه مجاز و غیرمجاز باید بدستش ییارم/// با اینکه شاد هستم اما چهره جدی دارم و آخمو و همه میگن طلب که نداری ...  یه خورده هم زیادی حرف میزنم الان سرتون بدرد اومده حتما

2 -3تا خصوصیت خوب از خودتون بگین 3تا خصوصیت خوب نه بیشتر

خصوصیت خوب زیاد دارم ولی نمیگم....

ریا نشه ....... نه نمیگم.... باز میگین چقد عوقده ای هست که از خودش تعریف میکنه خخخخخ

3-تاچقدرانتقاد پذیر هستید؟
آره انتقاد پذیر هستم و خیلی هم دوست دارم کسی رک و پست کنده انتقاد کنه ولی  اگه انتقادش تند باشه باید جنبه داشته باشه تا جواب تند هم گوش کنه. نمیشه یه حرفی بزنه و پایه حرفش نباشه

تمام من دیگه چیزی نمی پرسم 

خدارو شکرت که تموم شد .............. حالا نمرم چند شد (( به قوله اون بنده خدا که رفته بود مجلس جواب نماینده هارو بده در آخر گفت زیر 20 بدین بی انصافی هست )) شما یه نمره بدین 

فقط هواستون باشه چون قرار بود بعد از من سینا یا غریبه110 مهمان باشن ولی مثله اینکه نیستن شاید شما مهمان بعدی باشین دیگه کمتر از 20 بدین سئوالات سخت ازتون میپرسم

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ بعد از ظهر نمایش پست [32]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : مهدی313 »
به نام خدا

سلام احسان فقط خدا خسته نباشی

سلام مهدی آقا ممنون

من این سوال رو از همه بچه هایی که روی صندلی داغ قرار میگیرن میخوام بپرسم و در پایان همه جواب های دوستان رو در یه پست جدید قرار بدم
و اما سوال

یه دل نوشته درباره امام زمان عج از زبان خودت

حداقل ده خط

کپی پیست ممنوع

جمعه رو میارم داوری کنه که کپی کردی یا خودت نوشتی خخخ

آخ آخ اخ یعنی به من اعتماد نداری و به جمعه اعتماد داری

اما جواب سئوالتون

به نام خدا 

امام زمان سلام خودت که میدونی من یاد ندارم خیلی رسمی صحبت کنم ، البته میدونم هر کاری آدابی داره و نمیشه هر کسی همینجوری سرشو بندازه پایین با شما صحبت کنه

اما چیکار کنم که یاد ندارم حرف های بزرگ بزرگ بزنم حتی با خدا همینجوری خودمونی صحبت میکنم .... امام زمان وضعیت مارو که میبینی از یه طرف دشمنا مارو از شما دور میکنن از یه طرف هم

دوستداران شما با بعضی حرف هایی که میزنن یه جوری به ما میفهمونن که امام زمان یعنی گریه یعنی غصه دلت شاد بود نباید دور بر امام زمان باشی وبا نام شما خیلی کارا رو ممنونع میکنن و

اگه یه جایی بگی بچه مذهبی هستم همه فک میکنن نباید با بچه مذهبی شوخی کرد بچه مذهبی یعنی غمگین یعنی همش سرش پایین و  تنها خاصیت بچه مذهبی اینه که بقیه رو نصیت کنه و اهل سینما و ورزشگاه و تفریح نیست 

البته امام زمان قبول کن که بعضی از بچه مذهبی ها همینجورین فقط برا بقیه سخنرانی میکنن و شعار میدن اگرم چیزی بهشون بگی یا انتقادی بهشون بکنین میگن تو مخالف امام زمان هستی و کلا نامسلمون معرفیت میکنن

وهمه چیز رو میندازن گردن دشمن و میگن هر مشکلی هست تقصیر دشمن خارجی هست ولی یه خورده خودشون هم ایراد دارن با جوانا حالا که نمیشه با زبون نصیحت صحبت کرد و همش پند و نصیحتش کرد

الان دنیای رسانه هست و فیلم و سریال و رسانه های دیداری تاثیرش بیشتر از کتاب و نوشته وسخنرانی هست /

خداییش همهشون اینجوری نیستن و هستن آدم هایی که مذهبی هستن و شاد به وقتش جدی صحبت میکنن و به وقتش شوخی و اهل بخند و تفریح ........

امام زمان اگر چه من به اون حد از عرفان نریسدم که دکمه بالای پیراهنم بسته باشه ولی شما رو دوست دارم

امام زمان من موسقی زیاد گوش میدم یه ترانه از ترانه های که شنیدم رو میخوام تقدیم شما کنم

فقط بگو کدوم هفته کدوم روز/ کجا منتظر اومدنم شم ****** میخوام کاری بدم دسته خودم که/ خودم بهونه ی اومدنت شم

سپردی دست کی پیراهنت رو /  که یه عمره برامون نمیاره**** چه بوی نرگسی میپیچه اینجا /  اگه این باد سرگردون بزاره

بیا تا کفترات دورت بگردن .......................

پایان
.....

جناب مهدی ببخشید که کمتر از 10 خط هست و ممنون که لایق دونستین و سئوال پرسیدین // ممنون از حضورتون

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ بعد از ظهر نمایش پست [33]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : مرتضی »
با سلام و خسته نباشید:

سلام ممنون

سوال 1: چه احساسی داری که مثل مهدی 313 ازت سوال نپرسیدم؟

مگه ازش سئوالات سخت پرسیدی ؟ ؟ ؟ ؟ ؟مهدی پُرو هست هرچی بپرسی جواب میده خخخ ((مهدی آقا شوخی کردم ناراحت نشین ))

سوال 2:اگه 1 میلیون تومن داشتی باهاش چند تا چیپس می خریدی؟
من اصلا چیپس دوست ندارم و چیپس نمیخورم (( حالا چرا گیر دادی 1ملیون رو برم چیپس بخرم مگه پفک چیکاره ؟ ؟ اونم چی توز موتوری / لینا لوله ای / لوسی لوسی آی لوسی لوسی لوسی/ اسنک چاکلز )) تو به من یک ملیون بده خرج کردنش با من

سوال 3:آخرین باری که خندیدی به چه دلیل بود؟

همین بعد از ظهری داشتم تلویزیون نگاه میکردم *شبکه ورزش *_برنامه فوتبال 120_ یه قسمت داره به نام  __فان هفته __ که اتفاقات طنز فوتبال خارجی رو نشون میده // یک بازیکن مصدوم شده بود و اومدن ببرنش بیرون یکی این طرف برانکارد رو گرفته بود یکی اونطرف  / یکیشون برانکارد اینطرف میکشید یکی اونطرف// بازیکنه هم هنگ بود و از رو برانکارد افتاد پایین خخخخخخ اگه بازیکنه مصدوم هم نبود داغونش کردن

سوال4:اگه مدیر انجمن و چت روم بودی چه چیزهایی بهش اضافه می کردی؟

دوست ندارم درجه م از این بالاتر بره  /*/  چون میدونم آقا آدمین خیلی زحمت میکشه و از جیب خودشم پول میده و سودی هم براش نداره و بیشتر ما به اینجور چیزا توجه نمیکنیم و فقط میام یه مطلب میزاریم و میریم (( اما پیشنهادم اینه که تعداد مطالب ارسالی رو محدود کنن یعنی بگن هر کاربری در هروز فلان تعداد مطلب میتونه ارسال کنه تا افرادی مثله من بیشتر توجه کنن و تند تند مطلب نزارن ))

سوال 5:از خودت یک سوال بپرس خودتم جواب بده

سلام احسان چه خبرا؟ ؟ ؟

علیک سلام قربانت

خخخخ خوب بود؟> ؟ ؟ ؟ ؟

آقا مرتضی ممنون از حضورتون

می پسندم 1     0  1 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ بعد از ظهر نمایش پست [34]
عضو
rating
شماره عضویت : 476
حالت :
اعتبار کاربر : 10905
پسند ها : 1135

عضو غایب

من بازم  اومدم
خیلی خیلی هم خوش اومدم
میخوام با اولین سوالم پر پرت کنم  
اصلا نترسی هااا

1-امروز تو خصوصی انجمن چی نوشتی اونو اینجا بنویس ؟خخخخخخ

این شکلکای تو رو یاد چ کسی  تو روم میندازه؟

1         2             3           4              5                6                     7
8            9           10

سخترین سوالی ک تا الان ازت شده چی بود؟
با این کلمات جمله بساز = من/آنها/خوردند/بردند/امن و غارت/زنده ای؟/خیلی بدی/خروس/اردک/بابا/مامان/  زری و پری
ی عکسی ک خیلی دوسش داریو اینجا بزار؟
اخرین اس ام اس ی روکه فرستادی؟بنویس
اخرین اس ام اس ی که برات فرستادن؟بنویس

من میرم دیگه پشت سرمم نگا نمیکنم جون تو

ببخشید سوالا م  ی کوچولو فنی بوداااا
 عسیسم

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : جمعه موعود

گفتی به عموی خود ارادت داری
این بار قسم به دست عباس بیا

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ قبل از ظهر نمایش پست [35]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

به نام خدایی که بر احوالات ما آگاه تر است.
سلام اقا احسان امیدوارم از سوالات خسته نشده باشین
قصد ندارم اذیتتون کنم اما به خودم اجازه دادم تا از شما جوونای مکتبی سوال کنم تا شاید از شما هم چیزی یاد بگیرم که مسلما همین طوره!!!
1-نظرتون راجع به "شهید گمنام" چیه حداقل در دوسطر بیان کنید؟

2-اگه قرار بود یه بسته ی پیشنهادی جدید در مورد مسائل هسته ایمون بدین  اون چی بود؟

3-اگه رهبر فرمان جهاد بده آیا با جون ودل تو این جهاد شرکت می کنید یا نه شک وتردید ودودلی دارین؟
4-آیا به مادرتون تا حالا بی احترامی کردین؟چجوری از دلش درآوردین؟

5-نظرتون راجع به( ای کاش هایی )که خیلی ها تو زندگیشون میگن چییه؟

موید باشید

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [36]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : جمعه موعود »
من بازم  اومدم

وای باز شروع شد سوختن ما

خیلی خیلی هم خوش اومدم
میخوام با اولین سوالم پر پرت کنم  
اصلا نترسی هااا

1-امروز تو خصوصی انجمن چی نوشتی اونو اینجا بنویس ؟خخخخخخ

دختر جون من برات خصوصی فرستادم نه عمومی اگه قابل بیان بود در عمومی میگفتم خخخخ

این شکلکای تو رو یاد چ کسی  تو روم میندازه؟

1         2             3           4              5                6                     7
8            9           10

من که زیاد با بچه ها آشنا نیستم فقط شکلک 1 یاد تو میفتم  خخخ شکلک 6 هم یاد ربات

سخترین سوالی ک تا الان ازت شده چی بود؟

چند بار قلیون کشیدیم خخخخ

با این کلمات جمله بساز = من/آنها/خوردند/بردند/امن و غارت/زنده ای؟/خیلی بدی/خروس/اردک/  زری و پری
جدا جدا ؟ یا همشون رو تویه یه جمله بگم ؟ ؟ فک کنم مظورت جداگانه باشه آخه نمیشه یه جمله گفت که دوتا فعل داشته باشه. من ادبیاتم 20 بوده اون زمان

من/ من برعکس همه پشت خنده هام غمه
آنها / آنها بامصطفی در آن عکس شریک هستن خخخخ
بردند / آنها مصطفی رو بردند و مجبورش کردن با اون وضعیت عکس بگیره خخخ
زنده ای / مصطفی هنوز زنده ای ؟ ؟
خروس واردک// نیاز به گفتن نیست معلومه کی خروس و اردک هست

ی عکسی ک خیلی دوسش داریو اینجا بزار؟

آخ اخ اسم عکس که میاد یاد اون عکسه که برام فرستادی میفتم خخخ نمیشه که اون عکس رو اینجا بزارم عزیزم
اخرین اس ام اس ی روکه فرستادی؟بنویس
هرچه زدم بی تو دلم وا نشد / جز تو کسی باب دل ما نشد ** هرچه پرستو شدم و پر زدم / هم نفسی مثله تو پیدا نشد
اخرین اس ام اس ی که برات فرستادن؟بنویس
 سرویس آهنگ شما غیر فعال شد برای فعال سازی مجدد آن ، یک آهنگ جدید سفارش دهید / آهنگ های پیشواز عبارتند از: کد3314929* نام نمی دونی و میدونم ___ طولانی هست__ کشته منو ایرانسل هر روز اس میده

من میرم دیگه پشت سرمم نگا نمیکنم جون تو

بری که برنگردی فقط بد جور سوزوندی منو جبران میکنم

ببخشید سوالا م  ی کوچولو فنی بوداااا

یه کوچولو ؟ ؟ ؟ ؟
 عسیسم

قربونت دختر جون

دیگه هم نباید بیای سئوال کنی تموم شد/ باید 7 تا سئوال میکردی نه 70تا

می پسندم 1     0  1 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

موضوع بسته
صفحه 3 از 4 < 1 2 3 4 > آخرین »

برچسب ها
مهمان ، ويژه ، صندلي ، داغ: ، «احسان ، فقط ، خدا» ،

« مهمان ويژه صندلي داغ : «زينب سادات» | مهمان ویژه صندلی داغ:« الما» »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 10:34 پیش از ظهر