انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مباحث چت روم » مهدویت » مناظره اثبات وجود و تولد امام زمان (عالمانه-رحمان -م)

مناظره اثبات وجود و تولد امام زمان (عالمانه-رحمان -م)

توجه : اين مناظره در وبلاگ مناظره علمي ديني و مذهبي صورت گرفته است http://monazere.loxblog.com/   موضوع : اثبات تولد و وجود امام زمان عج   عالمانه شيعه ------------------------  رحمان- م اهل سنت اين مناظره به درخواست اقاي رحمان-م به نمايندگي اهل سنت با عالمانه به نمايندگي شيعه ترتيب داده شده است 17 / 1 / 1393: رحمان-م (اهل سنت) 18/ 1/ 1393: بسم الله الرحمن الرحيم ديدم كه دعوت كردين براي مناظره و گفتين در هر موضوعي اماده مناظره هستيد اميدوارم كه سانسور نكنيد يا به اشتباه يا عمد اين مطلب را پاك نكنيد و
lkhzvi hefhj ,[,n , j,gn hlhl clhk (uhglhki-vplhk -l)

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ قبل از ظهر
مدیر انجمن بخش پرسش و پاسخ جناب عالمانه
rating
شماره عضویت : 443
حالت :
اعتبار کاربر : 1690
پسند ها : 140

مدال ها:1
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

توجه : اين مناظره در وبلاگ مناظره علمي ديني و مذهبي صورت گرفته است
موضوع : اثبات تولد و وجود امام زمان عج

عالمانه شيعه ------------------------  رحمان- م اهل سنت

اين مناظره به درخواست اقاي رحمان-م به نمايندگي اهل سنت با عالمانه به نمايندگي شيعه ترتيب داده شده است

17 / 1 / 1393:

رحمان-م (اهل سنت) 18/ 1/ 1393:
بسم الله الرحمن الرحيم
ديدم كه دعوت كردين براي مناظره و گفتين در هر موضوعي اماده مناظره هستيد اميدوارم كه سانسور نكنيد يا به اشتباه يا عمد اين مطلب را پاك نكنيد و يا ناديده نگيريد . خوب اگر واقعا شما مرد مناظره هستيد و ميخوايد مناظره كنيد بسم الله هر كدام كه فكر ميكنيد بزرگترين شما است بياد و با من مناظره كنه در باب مهدي ساختگي شما جماعت شيعه .
شما كه اين همه از مهدي و اما زمان دم ميزنيد و ادعا ميكنيد بهتر است قبل از اينكه با اين كيفيت و شلوغي و بلواها باشد ابتدا اصلا ثابت كنيد مهدي و جود دارد شما واقعا يا جاهل هستيد و نادان و بي علم يا براي به دست اوردن چيزي دست به اين دروغ بزرگ تاريخي زديد سوال اينجا است چرا اين همه كه در باب مهدويت بحث ميكنيد در هر تريبوني كه به دست مياريد يك بار در باره موجود بودن ان صحبتي نميكنيد و هر زمان بحث تاريخي ميشود در موضوع اينكه اصلا چنين شخصي به دنيا امده است از بحث فرار ميكنيد در كتب تاريخي و تحقيقاتي كه  من انجام داده ام اصلا حسن عسگري فرزندي نداشته و به همين دليل هم ايشان را عسگري خواندند عسگري به معناي عقيم است همچنين شما به كتب نصب شناسي مراجعه كنيد اين مطلب در انجا به وفور امده است كه از ايشان اصلا فرزندي متولد نشده است تا همين جا را جواب بدين دوباره برميگردم البته اگر جوابي داريد ههههههههههههه??

شيعه مع الحق (موسس وبلاگ ) : عرض ادب و احترام و سلام دارم خدمت تمامي خوانندگان اين مناظره و همچنين شما جناب اقا رحمان خواهشمندم با توجه به مطالب دقت بفرماييد ابتدا عرض كنم سانسور در كار نيست و ما اصلا اينجا را به اين خاطر بنا نهاديم تا شما ها تشريف بياريد و بحث كنيم و حالا سانسور ، فرار معني نداره اگراهل فرار و بحث نبوديم اينحا را تاسيس نميكرديم اما پاسخ شما با استاد عالمانه

عالمانه(شيعه) 18/ 1 / 1393:
اعوذ بالله من الشيطان العين الرجيم
بسم رب المهدي
لا حول ولا قوه الا بالله العلي العظيم
سلام عليكم البته حقير كوچكترين عضو اين جمع هستم و شاگرد اساتيد اما پاسخ شما
و جود حضرت بقيه الله عج الله انقدر مشهور و مشهود است كه براي همه جاي بحث ندارد اما بايد شما بدانيد كه ادعا يك جا است و اثبات جاي ديگر........ من از اين در تعجب هستم شما كه خود را اهل تحقيق خوانده ايد چرا يك سند هم به ما معرفي نكرديد تا ما متوجه شويم شما چيزي هم براي گفتن داريد و صرفا گفتار شما فقط ادعا نيست قبل از اينكه من اسناد را در باب اثبات و جود مقدس و نازنين مولاي خود حتي از كتب خود شما ارائه دهم بايد بگويم جناب محقق نام امام يازدهم ما امام حسن عسكري (ع)است نه عسگري اصلا در عرب حرف (گ) وجود ندارد ظاهرا چون امام( ع) در دوران خلفاي ظالم عباسي بودند به محله نظاميان تبعيد شده و به همين دليل عسكري كه به معناي لشكر و نظامي است مشهور شده اند اما اسناد اثبات و جود امام زمان عج كه همگي را از كتب برادران اهل سنت البته كتبي كه مورد قبول تمام اهل سنت باشد ارائه ميدهم .
 شمس الدين الذهبي از بزرگان اهل سنت متوفاي 748 در كتاب العبر في خير من الغبر ج 2ص37 اورده كه وفيها [سنة 256 ه‍] محمد بن الحسن العسكري بن علي الهادي محمد الجواد بن علي الرضا بن موسى الكاظم ابن جعفر الصادق العلوي الحسيني أبو القاسم الذي تلقبه الرافضة الخلف الحجة وتلقبه بالمهدي وبالمنتظر وتلقبه بصاحب الزمان وهو خاتمة الاثنى عشر..
ميگويد : در سال 256 محمد فرزند امام عسكري و نام امان ديگر را ميبرد ومنتسب ميكند به رسول خدا ص به دنيا امد بعد ادمه ميده كه شيعيان او را خاتم و حجت مهدي ،صاحب الزمان و امام خاتم دوازدهم ميدانند
اسناد در اين زمينه جناب رحمان خان بسيار است اما فعلا يكي را از بزرگترين استوانه هاي علمي اهل سنت كه همه ايشان را قبول دارند اوردم تا ببينم تحقيق كردي يا ...........
منتظر شما هستيم حتما با علما و بزرگان خود مشورت كنيد و بر گرديد به اميد ديدار

رحمان -م( اهل سنت)  20/ 1 / 1393 :
بنام الله
شما چرا اينقدر دروغگو و بي انصاف هستيد من نگفتم عسگري بلكه گفتم شما شيعيان لقب عسگري داديد يعني خود شما هم معتقد بوديد كه از ايشان نسلي به جا نمانده است .
همچنين شما كه نام استاد را يدك ميكشيد جناب استاد اگر به اين مسئله عنايت داراي و چنين اسناد دقيقي كه شما ميگوييد هست و ميفرماييد در كتابهاي ما هم هست پس چرا اين ادعا و اعتقاد را ما نداريم نكنه اعتقاد ما از كتابهاي شما گرفته شده است ....! ! !
بس است كلاه برداري بابا يك كمي به خودتون بيايين تا كي ميتونيد به اين دروغها ادامه بديد گفتيد من برم تحقيق كنم اينم يك سند شما برو تحقيق كن ببينم راه را پيدا ميكني يا همچنان گمراه ميماني
شيخ الاسلام ابن تيميه در كتاب منهاج السنه النبويه ج 4 ص 87 چنين اورده چشمهايت را باز كن و ببين
قد ذكر محمد بن جرير الطبري وعبد الباقي بن قانع وغيرهما من أهل العلم بالأنساب والتواريخ أن الحسن بن علي العسكري لم يكن له نسل ولا عقب
ترجمه : در كتاب محمد ابن جرير طبري و همچنين عبد الباقي و اهل علم نسب شناسي و تاريخ ---- امام عسكري فرزندي نداشت (لم يكن نسل و لا عقب )
خوب حالا اميدوارم فرار نكنيد و سانسور نكنيد و مرد ميدان باشيد جواب بديد ديديد كه شيخ الاسلام ابن تيميه نظر دارد كه علما تاريخ و نسب شناس معتقدند كه حسن عسكري فرزندي نداشته و نسلي از او به جا نمانده و همچنين از محمد ابن جرير طبري هم نقل كرده كه نسلي از او به جا نمانده --------منتظرم

عالمانه ( شيعه ) 20/ 1 / 1393 :
بسم الرب الشهدا و الصديقين
سلام  مجدد خدمت جميع مخاطبين
اينكه شما ادعا كرديد عسگري واضح است و مطلب شما در بالا امده اما حالا كه ديديد موجب رسوايي است پاپس كشيديد كه شيعه چنين حرفي ميزنه اين واقعا جالب بود و جاي تامل داشت !!!!! اما شما و تمام همفكران شما بدانيد كه يكي از بنيادي ترين اعتقادات شيعيان و جود مقدس امام زمان روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفدا است پس شيعه چنين چيزي نميگويد اين بسيار روشن و واضح است بلكه ادعاي دروغين و پوچ شما بود تا دست شما رو بشه اما ديدم با كلمات بازي كرديد و درس اخلاق ميديد كه ما به خودمون بيايم  ، دروغ نگيم ؟!!  بله از توصيه شما ممنون اما اينجا جاي اين مباحث نيست اينجا موضوع مناظره است نه كلاس موعظه و اخلاق شما بيا بحث علمي كن و روشن كن كه ايا اعتقاد شما درست است يا اعتقاد شيعه .
اما سندي كه ارائه داديد :
1- اين سند بارها توسط علما بررسي شده خوب دقت كن اول اينكه اصلا جمله ( نسله و لا عقب ) كه ابن تيميه ادعا دارد كه در كتاب تاريخ طبري است در اين كتاب وجود ندارد تمام كساني كه اين مطلب را ميخونن تحقيق كنند چند كليك ساده در متن كتاب تاريخ طبري روشن ميكند سخت هم نيست .. چنين چيزي در تاريخ طبري وجود نداره  بلكه يكي از محققين اين كتاب به نام محمد رشاد السالم به دروغ اين ادعا را ميكند كه اين جمله در تاريخ طبر امده و نسب را اشتباه ميفهمد چرا كه اصل داستان در باره محمد بن حسن بن علي بن موسي بن جعفر الرضا است نه در باره حضرت مهدي عج
2- جناب رحمان اقا شما بايد در قوانين مناظره اين را بدانيد كه بايد از كتابي و شخصي دليل بياوريد كه طرف مناظره شما ان را قبول داشته باشد و هم عقيده باشند تا احتجاج شما جاي بحث داشته باشد اگر توجه كنيد ما از كتابهاي خودمون براي شما دليل و سند نياورديم واز كتب بزرگان شما اورديم و اين رسم مناظره است كه به اسنادي احتجاج شود كه طرف مناظره ان را بپذيرد ما در كل اصلا براي ابن تيميه ارزشي قائل نيستيم كه شما رفتي از كتاب اين شخص سند اوردي تازه همونم اشتباه بود و همونم رد شد.
3 - چند سند ديگر بر اثبات متولد شدن امام زمان عج از كتب مورد قبول شما ميارم ببينم بازم حرفي ميمونه
امام فخر رازي ( ديگه از امام فخر رازي بزرگتر ميخواي ) در كتاب الشجرة المباركة في أنساب الطالبية، ص78 ـ 79 چنين داره كه

أما الحسن العسكري الإمام (ع) فله إبنان وبنتان، أما الإبنان فأحدهما صاحب الزمان عجل الله فرجه الشريف، والثاني موسى درج في حياة أبيه وأم البنتان ففاطمة درجت في حياة أبيها، وأم موسى درجت أيضاًً.
امام حسن عسكري ع دو پسر و دو دختر داشت كه يكي از پسر ها همان همان امام زمان است فاحدهما صاحب الزمان عجل الله فرجه الشريف
ديگه سند از اين محكم تر كه امام شما امام فخر رازي از بزرگترين علما شما و مفسرين شما صاحب تفسير فخر رازي تاييد كرده اگر كمي انصاف به خرج بديد مسئله اصلا پيچيده نيست .اين سند را هم ببين
ابن خلكان از مشاهير بزرگان علما اهل سنت متوفاي سال681 ه در كتاب وفيات الاعيان ... ج4 ص 176 چنين اورده در وقايع سال 256 كه :
256أبو القاسم المنتظر :
أبو القاسم محمد بن الحسن العسكري بن علي الهادي بن محمد الجواد المذكور قبله ثاني عشر الأئمة الاثني عشر على اعتقاد الامامية المعروف بالحجة...
كانت ولادته يوم الجمعة منتصف شعبان سنة خمس وخمسين ومائتين 
تمام نسب امام عصر عج را بيان ميكند همچنين ميگويد اين و لادت روز جمعه ماه  نيمه شعبان سال 255بوده
جناب رحمان- م حقيقت موضوع گنگ ،مبهم و تاريكي نيست اميدوارم قبل از اينكه ديگر زمان از دست برود تمام گمراهان عالم راه را بيابند و در مسير حق و حقيقت قرار گيرند اميدوارم شما و تمام خوانندگان اين مناظره هم با دقت و انصاف و تحقيق مطالعه كنند و نظر خود را اعلام كنند.
همچنان منتظر شما براي ادامه اين مناظره هستيم

رحمان -م اهل سنت :22 / 1 / 1393
به نام الله
خوب شما با اين آدرسها و اسناد هدف داريد چي را ثابت كنيد اصلا فرض بر اينكه امام عسكري فرزندي داشته اين چه چيزي را ثابت ميكنه از كجا معلوم كه اون شخص همون است كه شما ميگيد مهدي است و امام زمان
اين امام زمان شما الان كجا است ؟؟ چيكار ميكنه ؟؟
يك مشت ادم متقلب جمع شديد براي بازي و تقلب شما انسانهاي نادان و ...........و ............ (فحاشي ها حذف شد)

عالمانه (شيعه) :22/ 1 / 1393
بسم رب المهدي
سلام و عرض ادب به دنبال كنندگان محترم مناظره
جناب رحمان اقا در نهايت شكر خدا خود شما هم معترف شديد كه امام يازدهم ع داراي فرزند بوده و موضوع مناظره هم اثبات همين بود كه با عنايات ويژه ائمه اطهار ع همه چيز روشن شد و خود شما اعتراف كرديد كه امام يازدهم امام حسن عسكري ع فرزند داشته البته با اسنادي هم كه ارائه شد نمي توانستيد غير از اين ادعايي كنيد اما اينكه از كجا ثابت ميشه ايشان همان امام زمان است ؟؟ الان كجا است ؟؟ چيكار ميكنه ؟؟بايد عرض كنم اينها موضوع مناظره نبود و شما با اين روش قصد داريد بحث را اشتفته كنيد تا مسير فرار براي شما مهيا شود اما ناتوان هستيد از اين كار ان شاءالله و ما براي تمام اين شبهات دلايل و مدارك كافي و دقيق و مستدل از حتي كتابهاي خود شما داريم .
اما در كتب اهل سنت و شيعه سر شار از روايات صحيح است كه رسول الله ص نام امامان ع را فرمودند و نسب امام زمان را هم مشخص كردند و فرمودند ايشان از فرزندان فاطمه س است كه نظر شما را به  سند ان جلب ميكنم
در سنن ابي داود از بزرگترين مسانيد اهل سنت ج4ص 107 امده است كه:
 - حَدَّثَنَا أَحْمَدُ بْنُ إِبْرَاهِيمَ، حَدَّثَنَا عَبْدُ اللَّهِ بْنُ جَعْفَرٍ الرَّقِّيُّ، حَدَّثَنَا أَبُو الْمَلِيحِ الْحَسَنُ بْنُ عُمَرَ، عَنْ زِيَادِ بْنِ بَيَانٍ، عَنْ عَلِيِّ بْنِ نُفَيْلٍ، عَنْ سَعِيدِ بْنِ الْمُسَيِّبِ، عَنْ أُمِّ سَلَمَةَ، قَالَتْ: سَمِعْتُ رَسُولَ اللَّهِ صَلَّى اللهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَ يَقُولُ: «الْمَهْدِيُّ مِنْ عِتْرَتِي، مِنْ وَلَدِ فَاطِمَةَ» قَالَ عَبْدُ اللَّهِ بْنُ جَعْفَرٍ: وَسَمِعْتُ أَبَا الْمَلِيحِ، «يُثْنِي عَلَى عَلِيِّ بْنِ نُفَيْلٍ، وَيَذْكُرُ مِنْهُ صَلَاحًا»
اين سند كه در سنن ابي داود امده و الباني هم ان را تصحيح كرده كه مهدي از فرزندان فاطمه س است  در بسياري از كتابهاي شما امده و من به اين يك سند بسنده كردم از قديم گفتن(در خانه اگر كس است يك حرف بس است)
اما شما در پايان شروع به فحاشي كرديد كه البته از مطالب شما حذف شده و اين نشانه اين است كه شما حرفي براي گفتن نداريد همچنين ثابت كرديد كه شما نماينده اهل سنت نيستيد چون اهل سنت مودب و محترم هستند شما از همان دار و دسته ابن تيميه و محمد ابن عبد الوهاب هستيد از شما جماعت بيش از اين هم انتظار نيست

وسلام عليكم و رحمه الله و بركاته

ویرایش موضوع توسط : عالمانه
در تاریخ : یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ بعد از ظهر

می پسندم 10     0  10 

تعداد پسند های ( 10 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : عالمانه
خدایا عاشقان را با غم عشق آشنا کن  ---- ز غمهای دگر غیر از غم عشقت رها کن
تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری  ------- شکسته قلب من جانا بعهد خود وفا کن
خدایا بی پناهم
ز تو جز تو نخواهم    -----   اگر عشقت گناه است    ------  ببین غرق گناهم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ قبل از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 514
حالت :
اعتبار کاربر : 2181
پسند ها : 473

درود بر شما جناب عالمانه که با استدلال وسند قوی ومحلم
پوز ایشان را به خاک مالیدید ایشان اصلا طرز بحث کردن هم بلد نبودن فقط
میخواستن خودی نشان بدهند چنین اشخاصی اصلا لیاقت ندارن که درمورد
امام بزرگوار ما بخوان نظر بدن       ممنون از شما جناب عالمانه

ویرایش ارسال توسط : لیلی
در تاریخ : یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ قبل از ظهر

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : لیلی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۰۷ قبل از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 24
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 1176
پسند ها : 275
تصویر مورد علاقه من : images/mms/02.jpg

ممنون عالی بود ان شاالله عمری باشه اهل  سنت که ساده تر ایناست تابستون اگه زنده باشیم خدا بخواد اثبات شیعه و اثبات امام زمام از همه کتب شیعه سنی مسیحی یهودی زردشتی رو خواهی م داشت با کتب خودشون
وهابیت حسابش با برادران اهل سنت جداست

ویرایش ارسال توسط : علی1
در تاریخ : یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ قبل از ظهر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : علی1

یا مهدی

به امید چتر فردایت 

خیس بارانم...........

اين باب الله الذى منه يوتى 

ای درب خدا که رحمتو از اون میبخشه

یا امام مهدی..ادرکنی و لا تهلکنی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ قبل از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 38
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 5903
پسند ها : 869
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/12.jpg

جالب بود واقعا افرین
ابته سروکله زدن با این افراد نتیجه انچنانی نداره خودتونو اذیت نکنید
توهمون گمراهی خودش بمونه بهتره مشخصه سخت حق رو نمیپذرند اینجور افراد...مو
موفق باشید

«لَقَدْ أَنزَلْنَا آیاتٍ مُّبَینَاتٍ وَاللَّهُ یهْدِی مَن یشَاءُ إِلَى صِرَاطٍ مُّسْتَقِیمٍ» (النور، 46)

قطعا آیاتى روشنگر فرود آورده‏ایم و خدا هر كه را بخواهد به راه راست هدایت مى‏كند.

«إِنَّكَ لَا تَهْدِی مَنْ أَحْبَبْتَ وَلَكِنَّ اللَّهَ یهْدِی مَن یشَاءُ وَ هُوَ أَعْلَمُ بِالْمُهْتَدِینَ» (القصص، 56)

در حقیقت تو هر كه را دوست دارى نمى‏توانى راهنمایى كنى لیكن خداست كه هر كه را بخواهد راهنمایى مى‏كند و او به

راه‏یافتگان داناتر است.

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : ملیسا70
انسان 2 سال نیاز دارد
که حرف زدن بیاموزد
و 50 سال نیاز دارد
تا سکوت را بیاموزد..
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ قبل از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 16
اعتبار کاربر : 92776
پسند ها : 4934
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

سلام جناب عالمانه
خدا قوت بزرگوار
ممنون بسیارعالی بود
موفق و مؤید باشید ان شاءالله
شکرأ لک جزاک الله خیرا

الهی بحق عمۀ سادات «عجل لولیک الفرج»

یا زهــــــــــــــرا سلام الله علیها

a (18).jpg

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [5]
معاون انجمن
rating
شماره عضویت : 179
حالت :
اعتبار کاربر : 2309
پسند ها : 317
حالت من :  Azkhodrazi.gif

سلام جناب عالمانه
این اصلا از همون ابتدا که فحاشی می کرد معلوم بود که لیاقت مناظره هم نداره

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : مرتضی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ بعد از ظهر نمایش پست [6]
مدیر انجمن چهارده معصوم
rating
شماره عضویت : 4
حالت :
تعداد بازدیدکنندگان : 518
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 6949
پسند ها : 622
حالت من :  Bachemosbat.gif

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیک الفرج

پسته بی مغز اگر لب وا کند رسوا شود
راسته میگن پول خرد سرو صداش بیشتره
حکایت این باباس که بقول خودش محققه
ولی ظاهرا فقط مغرضه و بی سواد
ممنون جناب عالمانه خدا خیرتون بده
ان شاءالله عاقبت بخیر بشین

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : غم هجران
الهی لا تکلنی الی نفسی طرفة عين ابداً

خدايا مرا (به اندازه ) چشم بر هم زدنی به خودم وا مگذار
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 1957
حالت :
اعتبار کاربر : 12898
پسند ها : 948
تصویر مورد علاقه من : images/mms/g01.jpg

ممنون از شما استاد بزرگوار جناب عالمانه
صبر شما در برابر همچین اشخاصی ستودنی ست
مثل همشیه عالی  بود اجرتون با خدا
از همون اول معلوم بود وهابیه وسنی نیست

می پسندم        0 

امضای کاربر : یازهرااا

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202
وبسایت من : وبسایت من

ممنون جناب عالمانه

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

می پسندم        0 

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
مناظره ، اثبات ، وجود ، تولد ، امام ، زمان ، (عالمانه-رحمان ، -م) ،

« سلسله مباحث مهدويت جلسه هشتم (نواب عام )نايب امام زمان عج كيست ؟ | سلسله مباحث مهدويت جلسه نهم علائم ظهور (دجال،سفياني،يماني) »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 05:29 بعداز ظهر