انجمن یاران منتظر

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بخش کاربران چت روم » انتقادات و پیشنهادات » انتقادات و پیشنهادات اولین سالگرد انجمن

انتقادات و پیشنهادات اولین سالگرد انجمن

با عرض سلام و ادب به حضور بزرگواران؛ کاربران عضو و فعالان انجمن؛ و کاربران غیر عضو و مهمانان؛ یک سالی از فعالیت جمعی ما می گذرد و در این مدت توانستیم به مدد الهی و تلاش جمعی ، به یک محتوای خوبی برسیم اما مطمئناً باید کارهای مختلف دیگری را انجام داد از دوستان می خواهیم تا در این بخش نقطه نظرات شان درباره عیب و ایرادها و نواقص انجمن را در قالب انتقاد و پیشنهاد ارائه کنند لطفاً هیچ تقدیر و تشکری نوشته نشود
hkjrhnhj , \dakihnhj h,gdk shg'vn hk[lk

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28288
پسند ها : 3479
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:4
مدال تخصص
مدال تخصص
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

با عرض سلام و ادب به حضور بزرگواران؛
کاربران عضو و فعالان انجمن؛
و کاربران غیر عضو و مهمانان؛

یک سالی از فعالیت جمعی ما می گذرد
و در این مدت توانستیم به مدد الهی و تلاش جمعی ، به یک محتوای خوبی برسیم
اما مطمئناً باید کارهای مختلف دیگری را انجام داد
از دوستان می خواهیم تا در این بخش نقطه نظرات شان درباره عیب و ایرادها و نواقص انجمن را در قالب انتقاد و پیشنهاد ارائه کنند

لطفاً هیچ تقدیر و تشکری نوشته نشود

13 تشکر شده از کاربر admin برای ارسال مفید :
فاطمه 1 , بلاغ مبین , programmer , حجاب اسمانی , باران عشق , قمر , حریم قدس , علیرضا , پونه , sadaf , تسنیم93 , الما , غم هجران ,

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20548
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

به امید روزی که انجمن بزنن امام زمان ظهور کرد...

چنتا نکته ی کوچیک و تذکر البته ببخشیدا.ما کوچیکتر از این حرفاییم

: دوستان لطف کنن تولد یه نفری رو که از تاریخ تولدش مدتهاست گذشته رو، رو نوار انجمن نیارن.بعضی وقتا یکم میره رو اعصاب.

دو اینکه : بجای اینکه تو نظرات تشکر بزارن و مطلب و الکی بیارن رو نوار مطلبی در مورد همون پستی که زده شده بزارن.به نظرم خیلی بهتر باشه...

برای تشکر همون دکمه ی تشکر کافیه...

سوم اینکه :اوووووووووووووووووووووووووووف.چقد دلنوشتههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه.اونم نه ویرایش شده.نه هیچی.چشم آدم کور میشه میخاد بخونه...

چهارم : بعضی وقتا مثلا فقط برای یه  عکس  پست میزارن...

پنجم : دوستانی که بهشون انتقاد میشه تروخخخخخخخخخخخخخخخدا زود قهر نکنن بگن حالا که اینجوریه من دیگه نمیام.به فلان فلان قسم من دیگه نمیام.اصن من میرم و دیگه مزاحمتون نمیشم.ینی یه جوری میرن رو اعصاب با این قهر کردنشون آدم میگه کاش لال شده بودم حرف نمیزدم

شیشم :اینم فک کنم باید یکمم به خودم بگم با عرض شرمندگی چون شاید به منم برگرده

اونم اینکه تعداد ارسالی های یه نفر که پشت سر و هم و رگباری باشه نه میزاره که مطالب قابل استفاده

دیگران اونجور که باید خونده بشه نه مطالب خودش خونده بشه.یه این مورد هم کمی دقت بشه بد نیست.البته اینو به خودمم گفتم.

هفتم اینکه : طرح جدید انجمن یه جوریه.هنوز باهاش اخت نشدم شاید.رنگش یکم روشن تر بشه فک کنم بهتر بشه.اصن انجمن همونجوریش قشنگتر بود که...

بعدشم از آقای ادمین و انتظار  تشکر میکنم بخاطر وجود این فضا که الحق خداییش فضای خیلی خوبیه...

دیگه همین دیگه...فعلا تا بعد

آخش راحت شدم.چی بودش این بابا.چشام داشت کور میشد...

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۴ قبل از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 186
حالت :
اعتبار کاربر : 685
پسند ها : 79

سلام.
چند تا انتقاد دارم:
سعی کنید پست‌ها رو از جای دیگه کپی پیست نکنید. حداقل موقع کپی پیست کردن، کمی ویرایش کنید و ظاهرش رو درست کنید و منبع رو هم ذکر کنید.
عنوان مناسب برای پستتون بذارید.
غلط‌های املائی پستتون رو بگیرید.
یه آرزو هم برای انجمن دارم اونم این که، دوست دارم روزی برسه که هر روز، حداقل یه مطلب مفید و کاربردی تو این انجمن بخونیم.

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۱ قبل از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif

سلام

چون گفتین تقدیر تشکر نکنیم بی مقدمه چندتا انتقاد ، البته ما که کوچیک شما هم هستیم

انتقادات و پیشنهادت

به نظرم طرح قبلی انجمن قشنگتر بود / شاید هم چون هنوز اول هست بهش عادت نکردیم

اگه بشه تعداد مطالب ارسالی هر نفر رو محدود کنین خوب میشه ، یعنی هر فردی در روز بتونه 5 __ 6 تا مطلب بزاره/// اینجوری خودمون سعی میکنیم مطالب جذاب تر رو بزاریم

بعد از یک سال یه لوگو یا نمادی برای انجمن انتخاب کنین تا دوستانی که وبلاگ دارن ، کد لوگو رو بزارن وبلاگشون

آقا آدمین یه فکری هم به خاطر اونایی که خداحافظی میکنن هم بکنین ....... رو اعصاب هست این جور خداحافظ کردن  (( البته یه موقعه منم خواستم خداحافظی کنم اما دیدم هر کی خداحافظی کرده ، نرفته  ، منم دست نگه داشتم / تو دلم خداحافظی کردم ، اما 5 دقیقه بعدش دوباره اومدم انجمن خخخ))

آقا آدمین اگه میشه تویه انجمن فیلم گذاشت ،  روشش رو توضیح بدین .. تویه گوگل سرج کردم یه روش هست از سایت آپارات میشه فیلم گذاشت انجمن ، اما از قبلا هست و حالا نمیشه ..... اگه روشی هست توضیح بدین بی زحمت

هر جور فک میکنم طرح قبلی انجمن قشنگتر بود ..... لا اقل زمینه رو سفید کنیید تا هر کسی هر جور دوست داره زمینه متن خودشو انتخاب کنه

قبلا تویه انجمن تبلیغات میگذاشتین اما به خاطر بعضی حرفها منصرف شدین ..... به نظر من گذاشتن تبلیغات خیلی هم خوبه یه درآمدی میشه برای انجمن /  روم و انجمن هزینه داره نمیشه که همش شما و دوستان دیگه از جیبتون هزینه رو بدین ، اگه از تبلیغات چیزی اضافه اومد / اگه مشکل شرعی نداره تویه مصارف خیریه دیگه استفاده بشه . با یک تیر چنتا نشونه میشه زد.....

یه چیز دیگه اینکه تویه انجمن بعضی اوقات یه چیزه شروع میشه به دانلود کردن .... یعنی وقتی که پنل کاربری رو میزنم یه چیز دانلود میشه اما وارد پنل کاربری نمیشه  ... یا وقتی برون رفت رو میزنم هم همیجور یه چیزی شروع به دانلود میشه ......نمیدونم مشکل از سیستم من هست یا انجمن ..... البته فقط تویه انجمن اینجوری هست

ممنون از زحماتی که میکشین جناب آدمین و همکارانتون // موفق باشین

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ قبل از ظهر

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 787
حالت :
اعتبار کاربر : 1316
پسند ها : 160
حالت من :  Shad.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/g01.jpg

سلام  صاحب خونه  برای اینکه خونتون پستاش تکراری نشه میشه هر قسمتی رو به اسم یکی از کاربران فعال  ثبت کنی بدی اون پستاشو توش بذاره مثلا قسمت مبحث دینی ..بخش قران به یه کاربر بخش اهل بیت به یه کاربرو بقیه ی بخشها هم به همین صورت درسته کاربرای محدودی میتون پست بذارن ولی پستا دیگه تکراری نمیشه میدونین خیلی سخته برای یه کاربر ی که تازه میاد وقتی بخواد پست بذاره قبلش بقیه ی پستارو چک کنه ببینه پست تکراری یا نه فکر میکنم ایده ی خوبی باشه برای جلوگیری از پست های تکراری یادم رفت بگم اگه بخش کلیپ تصویری رو به بخش فیلم و کلیپ اضافه بشه بهتر شه صاحب خونه ممنون از خونه ی خوبی که ساختی ان شا الله که اقا پاداش این خونه ای که ساختی تو این دنیا بهت بده الهی امین خیلی خوشحالم که در چنین خو نه ای اشناشدم راستشو بخوای کسی اینجارو به من معرفی نکرد همینطوری شانسی نوشتم چت روم شما بالا اومد 

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : تسنیم93

وقتی داری گناه میکنی چپ و راست رو نگاه میکنی

کاش یکبار بالا رو نگاه کنی ،

به حضرت دوست ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
حالت :

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

یه انتقاد دیگه هم داشتم اونم اینه که پست هایی که خیلی میخاد همه چیزارو بدونه زیاد شده.ینی  مثلا پست هایی که توش از ادم میخان نظرت در مورد فلان چیز

چیه؟

کلا پست هایی که تو بزرگترین و کوچیکترین و نظرت در مورد فلان چیز چیه خیلی زیاد شده.کاشس حدتثقل انتقاد که میشه به تمهیدی هم برای به عمل رسوندن

نتیجه ی این انتقاد ها هم بشه/

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ بعد از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
حالت :

به پستی که گذاشتم به اسم جون عزیزتون بس کنین..یه حدی داره آخه..اه رجوع کنین...

ویرایش ارسال توسط : بلاغ مبین
در تاریخ : چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ قبل از ظهر

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ قبل از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 12
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 13846
پسند ها : 3168
حالت من :  Gerye.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/bye1.jpg

عضو غایب دل گیر و غمگینم...دیگرنای نوشتن ندارم...خسته ی خسته ام

سلام
آقای بلاغ مبین میخواستم بگم زیاد هم سخت نگیربابا
انجمن به این گلی میخوای بی خوار باشه
بعضی وقتها اینجور پست ها یا برای تنوعه یا اقتضای سن اون کاربره یا هم کاربرمون جدیدالوروده و با انجمن زیاد آشنایی نداره
به مرور زمان همه به راه میفتن و انشالله مطالب مفید هم بیشتر میشه

میدونید با صبر همه چی حل میشه
جای هیچ نگرانی نیست

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : الی . ارمیا

شمع وقتي داستانم راشنيدآتش گرفت
شرح حالم را اگرنشنيده باشي راحتي!

...
وقتی برای خودم می نویسم
خشک می شوم مثل دریاچه ی
ارومیه...
وقتی با تعریف دیگران می نویسم
می شوم مثل
زاینده رود...
که با سطل خیسش می کنند!!

وقتی برای تو می نویسم
می شوم
خلیج فارس
آنقدر زیبا
که دیگران
نوشته هایم را
به اسم خود ثبت می کنند
مثل
خلیج عربی....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۲ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
حالت :

چی بگم والا.منکه خدای نکرده قصد جسارت نداشتم.فقط میگم که یکم کمتر بشه.

باشه.چشم.ممنون از تذکرتون.بله صبر خیلی چیزه خوبیه ولی خیلی تلخ.

در هرصورت ممنون

ویرایش ارسال توسط : بلاغ مبین
در تاریخ : چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ بعد از ظهر

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
انتقادات ، پیشنهادات ، اولین ، سالگرد ، انجمن ،

« پیشنهاد: اضافه کردن صلوات شمار در انجمن | بابا جون عزیزتون بس کنین توروخدا.یه حدی داره آخه...ای بابا »

هم اکنون 04:10 بعداز ظهر