انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » فیلم و کلیپ » مداحی » دانلود کلیپ حذف شده سریال مختار نامه«بریده شدن دو دست حضرت ابوالفضل علیه السلام»

دانلود کلیپ حذف شده سریال مختار نامه«بریده شدن دو دست حضرت ابوالفضل علیه السلام»

سلام یاران منتظر این کلیپ زیبا را که نمایشگر رشادت و جوانمردی حضرت اباالفضل العباس (علیه السلام) است و  از فیلم مختارنامه حذف شده بود را تقدیم عاشقان اهل بیت(علیهم السلام) می کنم پر واضح است که این کلیپ فقط قطره کوچکی از اقیانوس شخصیت استاد ادب و وفا، حضرت عباس (علیه السلام) است و هرگز نمی توان  ایشان را با تعزیه و روضه و فیلم و تئاتر به تصویر کشید. این کلیپ تصویری همراه است با نوحه ای زیبا از باسم کربلائی در مورد حضرت ابولفضل با عنوان " دمع زینب
nhkg,n ;gd\ pbt ani svdhg lojhv khli«fvdni ank n, nsj pqvj hf,hgtqg ugdi hgsghl»

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20548
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

مدال ها:3
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سلام یاران منتظر

این کلیپ زیبا را که نمایشگر رشادت و جوانمردی حضرت اباالفضل العباس (علیه السلام) است و  از فیلم مختارنامه حذف شده بود را تقدیم عاشقان اهل بیت(علیهم السلام) می کنم
پر واضح است که این کلیپ فقط قطره کوچکی از اقیانوس شخصیت استاد ادب و وفا، حضرت عباس (علیه السلام) است و هرگز
نمی توان  ایشان را با تعزیه و روضه و فیلم و تئاتر به تصویر کشید.

این کلیپ تصویری همراه است با نوحه ای زیبا از باسم کربلائی در مورد حضرت ابولفضل با عنوان " دمع زینب علی زنودک"
( اشک زینب بر دستانت جاریست).

دانلود کلیپ بدون ترجمه :

دانلود از پیکوفایل ( بدون ترجمه) 28 مگابایت

دانلود کلیپ با ترجمه فارسی نوحه ( به صورت زیر نویس) 33 مگابایت:

دانلود از پرشین گیگ

دانلود از ترین بایت

دمــــع    زیـنـب  عــلــى   زنــــودک

اشک زینب برای (بخاطر) دستان (بریده) توست

جــمــر یــنـزل ...عـتـب یـحـمـل... عـلـى وعـودک
چون گدازه آتش ...سرزنش است که تحمل میشود ...بر وعده های تو

یـا بــو  الاحــســاس... کــلام الـنـاس... یـأذیـنـی

ای پدر احساس...سخن مردم ... می آزارادم
عــلــى الــجــفــیـن ...اسـألـک ویـن... دلـیـنـی
 از دو دست بریده از تو می پرسم که کجایند؟(جایشان را به من نشان بده)
یـاعـبـاس  الاخـت  مـهـیـوبة بخوتها...اذا جار الزمان و راد ذلتها

ای عباس خواهر از بخت خود بیمناک است ..آنگاه که زمانه طریق ستم پیش  گیردوخواری او را بخواهد
عـجـیبة  إلعدها مثلک تجری دمعتها...على عنادک تشوف عداک ضربتها

شگفتا زینب همچون تویی را داشته باشد و گریه کند و دشمن کینه توز تو، او را کتک بزند
یــامــن      رایــة     عــلــی     بــیــمــنــاک

ای که علم علی بردست  راست اوست
خــلــص صـبـری... بـعـد خـدری... اجـیـت انـخـاک

صبرم به سر آمد ...بعد مدتی آرامش ...آمده ام تا از تو چیزی بخواهم
یـضـی عـیـنای تعال ویای حاجینی ... على الجفین اسألک وین دلینی

ای نور چشمان من بیا وبا من سخن بگو... از دو دست بریده از تو می پرسم که کجایند؟(جایشان را به من نشان بده)

اجـه الـسـلاب یـمی یالغیور افزع...اخت عباس قلته و ما قبل یرجع

غارتگر آمده به پیش من . ای غیور مرد برخیز وکمکم کن ؟او گفتم که خواهر عباسم ولی قبول نکرد برگردد

ضـحـک  من شاف حالی وشاهد المدمع...یقول على النهر کفالج اتقطع

آنکه حال مرا دید واشک جاری ام را خندید ...میگوید که در کنار نهر آب تکه تکه شد
عــلــى  الــشــاطــی  یــلــیــث  الــغــاب

بر کنار ساحل ای شیر بیشه
اجــیــت ارکـض ... قـلـب یـنـبـض... ألـم وعـتـاب
دوا
ن دوان آمدم ...با قلبی مضطرب ...با سرزنش و سرشار از درد
یـا زیـنـب  قال اشوف الحال اعذرینی ... على الجفین اسألک وین دلینی

گفت ای زینب حالت را میبینم ولی معذورم بدار...از دو دست بریده از تو می پرسم که کجایند؟(جایشان را به من نشان بده)

یمن دقیت صدرک و آنه طاوعتک... ابد عالبال ما چانت تعوف اخــتک

ای که دستت را به سینه زدی (به علامت قبول سرپرستی) و من اجابت کردم..فکرش را هم نمی کردم چگونه خواهرت را نمیشناسی

اجونی  إلخیمتی مرعوبة حشــمتک... شفت بس إلضربنی وانت ما شفتک

به سوی خیمه من آمدند ومن بیمناکم....چون مرا میزدند تو را ندیدم
عــجــب    نــایــم    یــســیــف   الــمــوت

چگونه به خواب رفته ای ای شمشیر مرگ
ســکــن ونــک ... و لا چنـک... سـمـعـت الـصـوت
ولـتـنـی اعداک اضل برجاک حاچینی ... على الچفین اسألک وین دلینی

دشمنان بر من غالب آمدند..هنوز به امید مدد توام ..با من حرف بزن ..یعنی از دو دست بریده از تو می پرسم که کجایند؟(جایشان را به من نشان بده)
عـجـیـبـة  شلون  تقدر تبتعد عنی... انا منک جزء وانت جـزء منی

شگفتا چگونه میتوانی از من دور شوی ...در حالیکه من از توام وتو از من
عـشـت لـیلک سهر لو ما غمض جفنی... اذا قلبی انجرح قلبک یألمنی

بعد تو پلک چشمان من بروی هم نرفت...وقلبم از جراحاتی که تو دیدی به درد آمد
یــابــو        فــاضــل        عــشــت        ویــای

ای ابا الفضل ...تنها شدم
عــمــر حــتــه... صـرت انـتـه... الـهـوا و الـمـای

عمرم به سر آمد
اروح ویـاک جـمـر فـرقـاک یچوینی... على الجفین اسألک وین دلینی

میروم در حالیکه از فراق تو گدازه آتشی مرا میسوزاند...یعنی از دو دست بریده از تو می پرسم که کجایند؟
(جایشان را به من نشان بده)

8 تشکر شده از کاربر بلاغ مبین برای ارسال مفید :
الما , بلاغ مبین , ياس بهشت , عقیق , گمشده , ملیسا70 , زهرایی , صبا 20 ,

می پسندم        0 

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دانلود کلیپ حذف شده سریال مختار نامه«بریده شدن دو دست حضرت ابوالفضل علیه السلام»
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
حالت :

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
آقایون انجمن
rating
شماره عضویت : 940
حالت :
اعتبار کاربر : 4149
پسند ها : 540
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (28).jpg

دستت درد نکنه داداش اجرت با امام حسین

یا علی

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : میثاق واقعی

روی ok کلیک کنین ببینین چی میشه

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 814
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 690
پسند ها : 173
حالت من :  geryam-gerefte2.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (6).jpg

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : گمشده
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ قبل از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
حالت :

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ قبل از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 1094
حالت :
اعتبار کاربر : 11510
پسند ها : 1260
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg

عضو غایب حلال ام کنید... یا علی

صلي الله عليك يا علي اصغر حسين(ع) 

ویرایش ارسال توسط : زهرایی
در تاریخ : سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ قبل از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : زهرایی

لطفا یه صلوات برای شادی روحش
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
دانلود ، کلیپ ، حذف ، شده ، سریال ، مختار ، نامه«بریده ، شدن ، دو ، دست ، حضرت ، ابوالفضل ، علیه ، السلام» ،

« من آوای علی را میشناسم«حاج منصور ارضی» | مداحی حاج حسین سیب سرخی (قرارمون نبود بیای بری) »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 12:45 بعداز ظهر