انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » بازی های گروهی » داوری جوجه بازی اقایون و خانوما واعلام برنده

داوری جوجه بازی اقایون و خانوما واعلام برنده

ولی قبل از هر چیز برنده واقعی خانومایی بودن که واقعا گل کاشتن و نشون دادن واقعا یاران منتظر هستن وبرنده اخلاق شدن و این بازی هم ملاکش بردو باخت نبود ملاکش لحضاتی دور هم بودن بود ....از داداش گلم مهدی هم تشکر میکنم که به خاطر من تو این بازی شرکت کرد و تا صبح نخوابید ممنونم داداشم .... با سلام ...با توجه به اشتباهی که پیش اومده بود و خانوما الکی خودشون رو برنده اعلام کردن من با استفاده از صفحه چک(همون ودئیو چک ) تمام صفحات
nh,vd [,[i fhcd hrhd,k , ohk,lh ,hughl fvkni

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 371
حالت :
دعوت شدگان : 1
هشدارها : 1
اعتبار کاربر : 6586
پسند ها : 1229
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:3
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

ولی قبل از هر چیز برنده واقعی خانومایی بودن که واقعا گل کاشتن و نشون دادن واقعا یاران منتظر هستن وبرنده اخلاق شدن و این بازی هم ملاکش بردو باخت نبود ملاکش لحضاتی دور هم بودن بود ....از داداش گلم مهدی هم تشکر میکنم که به خاطر من تو این بازی شرکت کرد و تا صبح نخوابید ممنونم داداشم ....

با سلام ...با توجه به اشتباهی که پیش اومده بود و خانوما الکی خودشون رو برنده اعلام کردن من با استفاده از صفحه چک(همون ودئیو چک ) تمام صفحات رو باز بینی کردم و هر جا امتیاز اشتباه و یا درستی بود با ذکر صفحه ودلیل نوشتم هرکدم از دوستان بازم شک دارن می تونن اعلام کنن و دلیل بارن تا باز هم باز بینی بشه ...
صفحه سوم اولین مرغ توسط یاسمن خانوم گذاشته شد که درست بود و تو همون صفحه مرغ دوم رو محدثه خانم قرار دادن که صحیح بود 
صفحه چهارم مرغ سوم رو صبا خانم چهارم یاسمن خانومو پنجم رو صبا خانوم گذاشتن که کاملا صحیح بود
ششمین مرغ در صفحه 13 توسط سرکار خانم سید طاهره گذاشته شد
مرغ هفتم درصفحه 14 توسط صبا خانم گذاشته شد 
مرغ هشتم رو یاسمن خانم در صفحه 15 باید میزاشت که فراموش کرد ولی ما براشون حساب می کنیم (پس تا الان هشت)
صفحه 16 یاسمن خانم مرغ الکی گذاشت و  گفت اخ جون هشت که اشتباه بود درضمن هشت شده بودن ولی چون نفر بعدی صبا خانم بودن و ما دیدیم چهار پست شده تعداد نه مرغ براشون منظور شد
 صفحه 17 خانم زهرایی گفتن نه شدیم در حالی که پستاشون به حد نصاب نرسیده بود ولی خب از قبل نه بودن(تا الان نه تا مرغ )
تو صفحه 18 تعداد پست های خاهرا چهار تا شد ولی صبا خانم گفتن مرغ نه درصورتی که 10 شده بودن (دوستان تا اینجا دقت کردید خیلی جاها که خاما حساب نکرده بودم ما امتیاز رو دادیم )
تو صفحه 19 یا سمن خانم گفتن 10 شدیم در حالی که تعداد پست ها به حد نصاب نرسیده بود ولی خب از قبل 10 شده بودن .
ت صفحه 22 مرغ 11 رو صبا خانم گذاشت که هم عدد درست بود و هم تعداد پست ها پس تا الان 11
تو صفحه 23 یاسمن خانم گفت مرغ ها 12 شد درحالی که اصلا یک پست فرستاده شده بود پس مردود  حساب میشه (تا الان 11)
تو صفحه 24  صبا خانم مرغ 12 رو گذاشت که هم عدد رو درست گفتن و هم تعداد پست ها به حد نصاب رسیده بود 
 تو صفحه 26 یا سمن خانوم مرغ 13 رو ارسال کردن در حالی که فقط سه پست پشت سره هم ارسال کرده بودند پس بازم عدد  مردود حساب میشه تا الان 12
تو صفحه 28 یاسمن خانوم گفتن مرغ 14 در حالی که دوپست بیشتر ارسال نشده بود (خودشون و صبا خانم) و نمیدونم چطر دو تا جوجه مرغ شد(البته صبا خام به این نکته اشاره کرد  :اجی الکی نگو)
 یا سمن خانو گفت الکی نیست می خواین از اول بشمرم که ما پیشنهاد می کنیم حتما این کار رو بکنن 
تو صفحه 31 صبا خانم مرغ چهار رو گذاشت که اشتباه بود و تنها دو پست ارسال شده بود(تا الان 12)
تو صفحه 32 یاسمن خانم اومد گفت چرا نمیشمارید و دو تا مرغ گذاشت  گفت 16(نمیدونم چطور حساب می کرد خخخخخخخخ) و عدد 16 مردوده و تا الان 12 )
تو همین صفحه ما مشاهده کردیم خانوما چهار پستو گذاشتن ولی حساب کردن که حساب میکنیم براشون و عدد 13 رو براشن منظور کردیم 
تو صفحه 34 یاسمن خانوم دوباره مرغ 18 رو گذاشت در صورتی که فقط دو پست ارسال شده بود البته نفر بعد هم خانوم زهرایی بود که بازم چهار پست نمیشه (پس تا الان 13)
تو صفحه 37 دوباره یاسمن خانوم پست داد 20تا مرغ در صورتی که حتی اگه درست هم میگفت باید میشدن 19 طبق گفته های خودشون ولی پرید رو 20 درضمن پست ها به حد نصاب نرسیده بود (پس تا الان 13)
تو صفحه 38 به یاسمن خانوم گفتم دارید اشتباه حساب می کنید و این جملم بود:یاسمن خانوم چطور حساب می کنید به ما هم بگید تا یاد بگیریم ماله مارم برا خدتن حساب می کنید ؟؟
تو صفحه 40 یاسمن خانوم گفت مرغ 21 درحالی که سه پست ارسال شده بود ولی چون نفر بعد صبا خانم بود چهار پست صحیحه و خانوما شدن (14)
تو صفحه 41 یاسمن خانوم گفت 22 در  حالی که فقط یک پست ارسال شده بود و صبا خانوم هم تو همون صفحه خوشحال شد و گفت هورا 22 در صورتی که صحیح نبود 
تو صفحه 44 یاسمن خانم دوباره گفت مرغ 23 که درست نبود وچون فط سه تا پست ارسال شده بود (تا الان 14عدد درست هست)
تو صفحه 47  یاسمن خانوم گفت مرغ 24 در حالی که یک پست داده بود و بعد صبا خانوم اومدن بعد سرکار خانم  زهرایی و بعد مهدی که بازم چهار پست نشد پس این هم مردود(تا الان 14)
تو صفحه 48 خانوم ها چهار پست پشت سره هم گذاشتن که یادشون رفت حساب کنن ولی ما که دیدم حساب می کنیم و تا الان 15
تو صفحه 54 خانم زهرایی گفتن خیلی وقته 25 شدیم (ما که چیزی ندیدیم ) تو همون صفحه ولی چهار پست پشت سره هم گذاشتن که حساب نکردن ولی ما براشون حساب می کنیم تا الان (16)
تو صفحه 55  خانوما بازم چهار پست پشت سره هم گذاشتن که حساب نکردن ولی ما بازم حساب کردیم و خانوما شدن 17  ولی تو صفحه بعد صبا خانم اشاره کد چهار پست شده و گفتن 25 شدیم و بازی تمام در حالی که تا الان 17 شده بودن و اشتباه حساب کرده بودن و بعدم خداحافظی کردن و رفتن و من و داداش مهدی 25 تا خروس رو کامل گذاشتیم می تونید خودتون برسی کنید ...

دوستان تمام صفحات با دقت ملاحضه شد و این اسناد نشون به برنده شدن اقایون دلالت داره پس حالا که مطمعن شدید باختید تبریک بگید و شکست رو قبول کنید 
اما در کل برنده واقعی یاران منتظر بودن ما قصدمون این بود ساعاتی خوش بگذره و برد باخت مهم نبود وگر نه از همون اول معلوم بود اقایون برنده هستن 
سوالی بود در خدمتم

در کل آقایون بازم برنده شدن
اینم جایزه 

ویرایش موضوع توسط : abbas.isfahan
در تاریخ : دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ بعد از ظهر

9 تشکر شده از کاربر abbas.isfahan برای ارسال مفید :
عشق رهبر , یگانه 313 , صبا 20 , یاسمن , فاطمه.ک , زهرابانو , محمد121 , مهدی313 , جمعه موعود ,

می پسندم 4     1  3 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : abbas.isfahan
امضا ندارم انگشت بزنم قبوله ؟!؟!؟

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 966
حالت :
اعتبار کاربر : 244
پسند ها : 71
حالت من :  Khejalati.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

می پسندم        0 

امضای کاربر : عشق رهبر
لحظه هارا سپری کردیم به امید رسیدن به خوشبختی....
غافل از اینکه خوشبختی همین
لحظه ها بود ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ بعد از ظهر نمایش پست [2]
مدیر انجمن مطالب جالب
rating
شماره عضویت : 658
حالت :
اعتبار کاربر : 31653
پسند ها : 1693
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (22).jpg

مبارکتون باشه 

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : یگانه 313

صد مرده زنده میشود از ذکر یا حسین
ارباب ما معلم عیسی ابن مریم است
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 1001
حالت :
اعتبار کاربر : 69947
پسند ها : 5815
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (4).jpg

مبارکتون باشه
اقا عباس
اقا مهدی

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : صبا

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 1047
حالت :
اعتبار کاربر : 23972
پسند ها : 1433
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (18).jpg

سلام

باور کنید من نمیخواستم مثل آقایون دغل بازی در بیارم از بس شما با آقا مهدی همش با جوجه سیاهه مپریدین وسط من قاطی کرده بودم ولی عجب حوصله داشتین رفتین 68 صفحه رو این جور موشکافانه بررسی کردین واقعا خدا قوت

ولی به هر حال شما هم برنده نشدین چون دو نفر بودین اینم مدرک

خوب دوستان سلاااااااااام 
به مسابقه بزرگه جوجه ها خوش اومدید فقط قبل از شروع یه بار دیگه نکات رو بگم 
با یه مثال توضیح میدم:مثلا خانوما میخوان مرغ بزارن اولین پستو یگانه خانم میزاره دومین پستو صبا خانم سومین پستو یاسمن خانم و مرغ رو نفر چهارم یعنی محدثه خانم میزاره و کسی نمی تونه پست اولو بزاره (همون جوجه اول )بعد بیاد مرغ رو بزاره
یعنی حد اقل چهار نفر فعال می خواد یه نکته 
اگه سه تا جوجه دخترا گذاشته بشه وتا می خوان مرغو بزارن یه اقا جوجه بزاره قبول نیست اون
مرغ و شمرده نمیشه ...حتما چهار تا پشت سره هم 
با تشکر سوالی بود در خد
متم

می پسندم        0 

امضای کاربر : یاسمن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 1227
حالت :
اعتبار کاربر : 44
پسند ها : 19

خداقوت ...
ولی حیف این همه وقت و انرژی...

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
شماره عضویت : 371
حالت :
هشدارها : 1
اعتبار کاربر : 6586
پسند ها : 1229
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

نوشته شده توسط : یاسمن »
سلام

باور کنید من نمیخواستم مثل آقایون دغل بازی در بیارم از بس شما با آقا مهدی همش با جوجه سیاهه مپریدین وسط من قاطی کرده بودم ولی عجب حوصله داشتین رفتین 68 صفحه رو این جور موشکافانه بررسی کردین واقعا خدا قوت

ولی به هر حال شما هم برنده نشدین چون دو نفر بودین اینم مدرک

خوب دوستان سلاااااااااام 
به مسابقه بزرگه جوجه ها خوش اومدید فقط قبل از شروع یه بار دیگه نکات رو بگم 
با یه مثال توضیح میدم:مثلا خانوما میخوان مرغ بزارن اولین پستو یگانه خانم میزاره دومین پستو صبا خانم سومین پستو یاسمن خانم و مرغ رو نفر چهارم یعنی محدثه خانم میزاره و کسی نمی تونه پست اولو بزاره (همون جوجه اول )بعد بیاد مرغ رو بزاره
یعنی حد اقل چهار نفر فعال می خواد یه نکته 
اگه سه تا جوجه دخترا گذاشته بشه وتا می خوان مرغو بزارن یه اقا جوجه بزاره قبول نیست اون
مرغ و شمرده نمیشه ...حتما چهار تا پشت سره هم 
با تشکر سوالی بود در خد
متم

اگه قانون چهار تا بود که شما هم یدونه مرغ نداشتید چون اکثرا سه نفر بودید و یه قانونه پست اشتباهم رعایت نکردیم وگر نه این پیشیه یه دل سیر مرغو جوجه می خورد
حد اقل پانزده تا پست اشتباه داشتید خخخخخخخ
یاسمن خانوم اگه با این حوصله نگاه نمیکردم شما قبول نمی کردید که 

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : abbas.isfahan
امضا ندارم انگشت بزنم قبوله ؟!؟!؟

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 1270
حالت :
اعتبار کاربر : 5071
پسند ها : 1155
حالت من :  Sepasgozaram.gif

می پسندم        0 

امضای کاربر : زهرابانو
http://sahadat8529.blogfa.com/

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ قبل از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
شماره عضویت : 67
حالت :
اعتبار کاربر : 47753
پسند ها : 10840
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

مهدی جاایزتو بفرس بیاد برام

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : باران 313

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
داوری ، جوجه ، بازی ، اقایون ، خانوما ، واعلام ، برنده ،

« چهار ترانه و خاطره سازی ((قسمت دوم)) | بازی مرکاوا »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 02:24 پیش از ظهر