انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:.. اینجا گناه ممنوع ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مذهبی و دینی » مطالب متفرقه مذهبی » ای انسان منم پروردگارت

ای انسان منم پروردگارت

ای انسان منم پروردگارت ، خالقت از ذره ی ناچیز صدایم کن مرا… آموزگاردرس عشقت رامحبت را ، عشق را من هدیه ات کردم بخوان ما را ، منم معشوق زیبایت منم عشق و پر و بالت اینک صدایم کن رها کن غیر ما را ، سوی ما بازآمنم زیبا که زیبا بنده ام را دوست می دارم تو بگشا گوش دل پروردگارت با تو می گوید :تو را در بیکران دنیای پر غوغا رهایت من نخواهم کرد بساط روزی خود را به من بسپار رها کن غصه ی یک لقمه آب
hd hkshk lkl \v,vn'hvj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 418
حالت :
اعتبار کاربر : 5274
پسند ها : 645

مدال ها:3
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

ای انسان منم پروردگارت ، خالقت از ذره ی ناچیز صدایم کن مرا… آموزگاردرس عشقت رامحبت را ، عشق را من هدیه ات کردم
بخوان ما را ، منم معشوق زیبایت منم عشق و پر و بالت اینک صدایم کن
رها کن غیر ما را ، سوی ما بازآمنم زیبا که زیبا بنده ام را دوست می دارم
تو بگشا گوش دل پروردگارت با تو می گوید :تو را در بیکران دنیای پر غوغا
رهایت من نخواهم کرد بساط روزی خود را به من بسپار رها کن غصه ی یک لقمه آب و نان فردا را تو راه بندگی طی کن تو دعوت کن مرا بر خود
به اشکی یا ندایی میهمانم کن که من چشمان اشک آلوده ات را دوست می دارم
طلب کن خالق خود رابجو ما راکه عاشق می شوی بر مابخوان ما را
تو غیر از ما خدای دیگری داری ؟رها کن غیر ما را آشتی کن با خدای خود
تو غیر از ما چه می جویی ؟تو با هر کس به غیر از ما چه می گویی ؟
و تو بی ما چه داری ؟ هیچ…بگو با من چه کم داری عزیزم ؟ هیچ…
هزاران کهکشان و کوه و دریا را و خورشید و گیاه و نور و هستی را
برای جلوه ی خود آفریدم من ولی وقتی تو را من آفریدم بر خودم احسنت می گفتم تویی زیباتر از خورشید زیبایم تویی والاترین مهمان دنیایم
که دنیا بی تو چیزی چون تو را کم داشت تو ای محبوب ترین مهمان دنیایم
ببینم چشم های خیست آیا گفته ای دارند ؟بخوان ما را خجالت می کشی از من ؟
بگو ، جز من کسی دیگر نمی فهمد به نجوایی صدایم کن بدان آغوش من باز است برای درک آغوشم شروع کن یک قدم با توتمام گام های مانده اش

با من…

13 تشکر شده از کاربر یاران مهدی برای ارسال مفید :
صبا 20 , زهرابانو , مبشره , عقیق , یگانه 313 , شبگرد عاشق , مطهره خانم , *زینب* , شیدای شهادت , میثاق واقعی , سید , .فقط خدا. , قمر ,

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :8 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : یاران مهدی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
ای انسان منم پروردگارت
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 1270
حالت :
اعتبار کاربر : 5071
پسند ها : 1155
حالت من :  Sepasgozaram.gif
وبسایت من : وبسایت من

چقد زیباست ... پراز حس زیبایه ممنونم .

.موفق باشید یا علی .

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : زهرابانو
http://sahadat8529.blogfa.com/

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
ای انسان منم پروردگارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ قبل از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 1143
حالت :
اعتبار کاربر : 1102
پسند ها : 174

ممنون جناب یاران بسیااااااااار عالی

...

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : شبگرد عاشق

بر روي جلد دفتر شعرم نوشته‌امـــــــــــــــــــــــ نابرده رنج، گنج به من داده‌اي حسين عليه السلام
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
ای انسان منم پروردگارت
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ بعد از ظهر نمایش پست [3]
مدیر انجمن آموزش زبان عربی
rating
شماره عضویت : 1116
حالت :
اعتبار کاربر : 4323
پسند ها : 713
حالت من :  Gerye.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

احسنتم

می پسندم 8     0  8 

تعداد پسند های ( 8 ) از این کاربر

امضای کاربر : مطهره سادات

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
ای انسان منم پروردگارت
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [4]
مدیر انجمن مطالب جالب
rating
شماره عضویت : 658
حالت :
اعتبار کاربر : 31653
پسند ها : 1693
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (22).jpg

خیلی ممنون تحت تاثیر  قرار کگرفتم 

می پسندم 3     0  3 

امضای کاربر : یگانه 313

صد مرده زنده میشود از ذکر یا حسین
ارباب ما معلم عیسی ابن مریم است
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
ای انسان منم پروردگارت
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ بعد از ظهر نمایش پست [5]
آقایون انجمن
rating
شماره عضویت : 940
حالت :
اعتبار کاربر : 4149
پسند ها : 540
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (28).jpg

دستت درد نکنه داداش عالی بود

می پسندم 3     0  3 

امضای کاربر : میثاق واقعی

روی ok کلیک کنین ببینین چی میشه

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
ای انسان منم پروردگارت
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ بعد از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
شماره عضویت : 901
حالت :
اعتبار کاربر : 8583
پسند ها : 894

اینجا هوا بارانی است و من شنیده ام یکی از جاهایی که دعا پذیرفته می شود دعایی است که وقت باران خوانده  شود و من دلم را برداشتم و رفتم زیر باران و سعی کردم کلمات را سر هم کنم و بچینم و دعا کنم می خوانم به بسم الله الرحمن الرحیم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

و می خواهم و در درونم فریاد می زنم تمام نیازم را

شکر ، شکر تو ای خدا ،  که اگر تو را نداشتم چه می شد شکر که تو را دارم و من بیچاره ام که دستانم تهی است ازهر چه مقبول توست ولی به قربان تو تا بخواهی کوه نیازم و می گویم آنچه را که از گفتن آن به عزیزترین عزیزانم شرم دارم  ، هم دعا است و هم درد دل ، دلم گواهی می دهد مرا می پذیری و برای دل پر گناه من هم جایی را فرض کرده ای و می خواهم که مرا به دور از گناهانم ببینی آری یک بنده در نهایت گناه و پررویی ولی عزیزم تو مهربانی تو رحیمی تو کریمی دلم گرفته مثل آسمانت و می دانم که اگر رحمت کنی و دلم ببارد من نیز آفتابی می شوم کمکم کن من عین نیازم

اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تَهْتِکُ الْعِصَمَ کریما ببخش گناهی که آبرویم را می ریزد ‏ا‏

اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تُنْزِلُ النِّقَمَ‏  علیما ببخش گناهی که باران غم بر من ببارد

اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تُغَيِّرُ النِّعَمَ رحیما ببخش گناهی که نعمتم را دگرگون سازد

‏اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تَحْبِسُ الدُّعَاءَ وتُنْزِلُ الْبَلاَءَ مهربانا ببخش گناهی که دعایم را حبس می کند و باران بلا بر من می بارد

می گویم و می گویم و می خوانم و امیدوارم که بر من ببارانی باران رحمتت را و اعتراف می کنم به تمام گناهانم و می ستایمت به خاطر داشته هایم که همه من تویی و مرا بی تو وجودی نیست واینها تنها کمی از حرفهای راست من است

می پسندم 3     0  3 

امضای کاربر : سید

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
ای ، انسان ، منم ، پروردگارت ،

« در خلوت حقیقت ها از خدا بترسید! | خری که به بهشت می رود »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 01:43 بعداز ظهر