انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » رابطه قبل از ازدواج » قبلا با کس دیگه رابطه داشته » یکسال رابطه جنسی داشته

یکسال رابطه جنسی داشته

سوال: سلام پسری هستم 28 ساله که حدود یک ساله پیش به صورت تلفنی با دختری اشنا شدم و کم کم رابطه تلفنی جدی شد و پس از مدتی بی خبری از ایشان دوباره دوست شدیم و برای اولین بار از نزدیک با هم دیدار کردیم که پس از این دیدار بنده به شدت به ایشان وابسته شدم و بعد از مدتی پیشنهاد ازدواج به ایشان دادم و در ضمن ایشان از نظر سنی از من 9 سال کوچکتر هستن و اصل مشکل از زمانی شروع شد که فهمیدم ایشان
d;shg vhfxi [ksd nhaji

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۰ امرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28298
پسند ها : 3479
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:4
مدال تخصص
مدال تخصص
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سوال:

سلام

پسری هستم 28 ساله که حدود یک ساله پیش به صورت تلفنی با دختری اشنا شدم و کم کم رابطه تلفنی جدی شد و پس از مدتی بی خبری از ایشان دوباره دوست شدیم و برای اولین بار از نزدیک با هم دیدار کردیم که پس از این دیدار بنده به شدت به ایشان وابسته شدم و بعد از مدتی پیشنهاد ازدواج به ایشان دادم و در ضمن ایشان از نظر سنی از من 9 سال کوچکتر هستن و اصل مشکل از زمانی شروع شد که فهمیدم ایشان قبلا با یک شخص دیگه رابطه عاشقانه داشته است و از نظر جنسی هم یکسال با هم رابطه داشته و با نامردی کامل هم بکارت این دختر را هم از بین برده با این وجود از علاقه من به این دختر کم نشده در صورتی که خود دختر هم احساس پشیمانی از کرده گذشته خود میکند آیا این دختر به درد ازدواج میخوره لطفا راهنمایی کنید باتشکر

جواب:

سلام

اینکه با دونستن این مطلب علاقه شما بهش کم نشده دلیل نمی شه که بعدا هم مشکلی پیش نمیاد چون بعد ازدواج ممکنه پشیمون بشید که با یه دختر دست خورده ازدواج کردید یا اینکه به پاکیش شک کنید و نتونید ادامه بدید مگر اینکه صرف نظر از عشق اولا: اونو علی رغم این نقطه ضعفش بخاطر نقاط قوت دیگه اش به صورت مجموعی قبولش کنید که در این صورت پشیمون نخواهید شد چون هر وقت که به این مطلب فکر کنید می بینید که نقاط قوت دیگه اش اون قدر هست که ارزش صرف نظر کردن از این نقطه منفیش رو داشته باشه و ثانیا: براتون ثابت بشه که حقیقتا توبه کرده و اونو واقعا پاک بدونید و ثالثا: رفتار و برخوردهاش در حال و اینده کاملا شفاف باشه به طوری که زمینه شک کردن بهش از بین بره یعنی رفتار و گفتارش در برابر نامحرم طوری باشه که کسی احتمال هم نده که ایشون اهل ارتباط خلافه

خلاصه اینکه اگر صرف نظر از عشق از طریق منطقی و عقلی به مناسب و پاک بودنش برسی می تونی امیدوار باشی که بعد ازدواج به مشکل چندانی نمی خوری

موفق باشید

7 تشکر شده از کاربر admin برای ارسال مفید :
قمر , انی ظلمت نفسی.. , هدی , لیلی , الی . ارمیا , صبا 20 , mosafer ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکسال رابطه جنسی داشته
جمعه ۱۱ امرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 75
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 605
پسند ها : 258
حالت من :  Vaaaaay.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/73.jpg
وبسایت من : وبسایت من

خداحفظت کنه بیست و هشت ساله ی مهربان.مهربان.فعلا همین.مهربان.

خداکنه لیاقت این مهرشماروداشته باشه.(وشمالیاقت جبران محبت صادق اون)

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : Sajjadiyya
خدا تو مرا به خود شناسا کن که اگر تو شناسایم به خویش نفرمایى رسولت را نخواهم شناخت اى خدا تو رسولت را به من بشناسان و گرنه حجتت را نخواهم شناخت خدایا تو حجتت را به من بشناسان و گرنه از دین خود گمراه خواهم شد.

یا أَللّه  يا رَحْمانُ يا رَحِيمُ! يا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ، ثَبِّتْ قَلْبِى عَلى دِينِكَ.
اى خدا، اى رحمت گستر، اى مهربان، اى گرداننده ى دل ها، دل مرا بر دينت ثابت و استوار بدار.

اگه کسی ازدستم ناراحت یادلخوره با من درمیان بگذاره-پیام خصوصی به پروفایلم داخل انجمن بفرسته-داخل چت روم بیان کنه-sajjadiyya313@gmail.com   
  ***امان ازحق الناس***
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکسال رابطه جنسی داشته
دوشنبه ۶ امرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۳ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 384
حالت :
اعتبار کاربر : 2376
پسند ها : 433
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

هوالعلیم
به یک نکته اساسی در عشق های ایجاد شده بین دختر وپسر باید دقت کنیم اگرچه تا وقتی انسان به مرحله ازدواج نرسد شاید نتواند این مسئله را به وضوح درک نماید ولی بیشتر عشق هایی که بین دو جنس مخالف ایجاد می شود بر پایه غرایز جنسی است
نه اینکه میل جنسی تشکیل دهنده صرف باشد بلکه مثل دوقطب اهن ربا که همدیگر را جذب می کنند دختر وپسر هم جاذب همدیگر هستند اگرقبل ازدواج وبدون شناخت اساسی این کشش وتمایل میدان داده شود سرچشمه اکثر ناکامی های اینده است
وقتی زن وشوهر پس از یک التهاب عشقی باهم زیر یک سقف می روند وقرار وارامش جای خود رابه هیجان وفراق وکشش رسیدن می دهد تازه اغاز دیدن نادیده هاست
اختلافات عمیق فرهنگی
ویژگی های اخلاقی
میزان تدبیر طرفین در اداره زندگی
استانه تحمل هر دو در نداشتن ویژگی هایی که در رویاهای خویش در سر می گذراندند
عشق مثل پرده ای تمام عیوب طرف مقابل را می پوشاند وبا ازدواج این پرده برداشته می شود
حالا تصور کنید در این ماجرای عاشقانه یک طرف ماجرا مثل این دختر خاطی هم باشد شک نکنید که این زندگی بار اعتماد وحسن ظن آن کم وکمتر می شود
در قران کریم داریم که توصیه می کند همسران مومنه ای انتخاب کنید که دوستی پنهان در گذشته نداشته باشند
گاهی دو جوان صالح وشایسته هم بر اثر اختلافاتی که از ورای عشق به ان توجه نکرده اند دچار مشکل ودرد سر می شوند چه برسد به چنین ازدواج هایی
همیشه برای من سوال بود که چرا اجازه ازدواج دختر به دست پدر است
خداوند مهربان می داند که این جنس لطیف وقتی به جفت خود برای انتخاب می اندیشد هرچقدر هم برپایه منطق واستدلال عمل کند  شاید جاهایی باشد که فقط نگاه تیزبین و ناموس نگر یک پدر رازها ومتناسب بودن ها را تشخیص می دهد
چه خوب است قبل ازدواج دامن عفت وحیای خویش را از گناه حفظ کنیم ومستمرا در دعای خویش همسر شایسته ومومن مسئلت نماییم
وتا می توانیم قبل ازدواج عنان زندگی مان را به عشق بدون شناخت نسپاریم اجازه دهیم همه معیارها کنار هم گرد ایند ووقتی درصد خوشبختی به بالاترین نقطه ممکن رسید ازدواج کنیم
چرا که تجرد از تاهلی که پس از مدتی نقصها وتفاوتهای فاحش* زندگی را به جهنم سوق می دهد برتری دارد
برای ازدواج هرگز عجله نکنید حتی اگر فکر می کنید سن ازدواج شما بالا رفته وشاید به غیر از این مورد خواستگار دیگری نداشته باشید به دقت زاوایای تفاهم با طرف مقابل را چک کنید
اگر عاشق شده اید ببینید مبناهای عشق شما برچه ستونهایی استوار است وطرف مقابل اتان چرا عاشق شماست
به شما قول می دهم اگر درصد خدایی ودینی بودن این عشق زیر 50 درصد باشد وگزینه هایی مثل صداقت خوش اخلاقی اهل نماز وروزه بودن و غیرت وحیا رابه میزان کم دارا باشد شما در معرض خطر زندگی ناملایم در اینده هستید

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر

امضای کاربر : هدی

والسلام علی من تبع الهدی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکسال رابطه جنسی داشته
دوشنبه ۶ امرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 290
حالت :
اعتبار کاربر : 1359
پسند ها : 323

وای وای این دیگه چی بود

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
یکسال ، رابطه ، جنسی ، داشته ،

« می ترسم بعدا نتونه باهاش کنار بیاد | این کرم های آلوده از جوانان چه می خواهند؟ »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 02:55 پیش از ظهر