انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » صندلی داغ » مهمان ویژه صندلی داغ: «سینا»

مهمان ویژه صندلی داغ: «سینا»

مهمان ویژه ی اين قسمت :     قبل از شروع مسابقه لطفا قوانين رو بخوانيد        لطفا در هنگام برگزاری صندلی ها به موارد زیر توجه کنید:     1- سوالات باید درمورد شخص پاسخ دهنده باشه نه افراد دیگه.   2- سوالاتی که مطرح میشه نباید حرمت افراد رو نقض کنه.   3- سوالات نباید به صورت جنگ و جدل یا انتقام یا دوئل یا مسخره کردن یا کشمکش و... باشه.   4-  هرکسی فقط مجاز به پرسیدن سوالات خودشه و اظهار نظر درمورد گفته ها یا تفسیر جواب های مهمان صندلی مجاز نیست.   5- مهمان صندلی مجازه هرجور که دوست داره
lilhk ,dCi wkngd nhy: «sdkh»

موضوع بسته
صفحه 2 از 4 < 1 2 3 4 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ بعد از ظهر نمایش پست [13]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

نوشته شده توسط : یاس زهرا »
سلام اقا سینا خوبی؟ خوش اومدی سلام متشکرم
خودتون رو معرفی نمیکنید؟ سینا هستم از کوچیکی بزرگ شدم 
چند سوال داشتم زیاد وقتتون رو نمیگیرم  اولیش اینه
زیبا ترین شهر رو کجا میدونید ؟زیباترین شهر رو زیباشهر خودمون میدونم
گاهی وقتا که خیلی دلتون میگیره چیکار میکنید؟دلم بگیره مداحی سلحشور در باره شهدا که اهنگ وبم هستش رو گوش میکنم واشک واه
http://sardaraneeshgh.blogsky.com/
زیاد خونه کدوم اقوامتون میرید؟من زیاد بیرون نمیرم ولی داداشام رو زیاد میرم خونه ما ویاران کنار همه .وخونه مادرم رو هم همینطور ودوتا داماد داریم خیلی دوستشون دارم
قشنگ ترین اسم تو روم کدوم هست از نظرتون؟شوق شهادت
چه کسی اینجا رو به شما معرفی کرد؟یه روز توی یه رومی بودم قمر خانم معرفی کردن واقا طاها هم منو راهنمایی کردن وادرس دادن بهم
یک سوال دیگه ای دارم فنی هستش نمیدونم بپرسم یا نه نه شخصی هستش نه چیز دیگه مربوط به اطلاعاتتونه اگر اجازه بدیم من میپرسم
ممنون موفق و موید باشید در پناه اقا ابــــــولفضل العــــــباس
خواهش میکنم سوال بپرسین ولی اگر درمورد اطلاعات کاری منه خصوصی برام بگذارین

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [14]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : تنهاترین سردار »
سلام مجدد به داداش گلم اقا سینای عزیز سلام گلم
یه هدیه به مناسبت این که هم عمو شدی و هم مهمان صندلی سرد شدی بهت میدم اما الان نه تهیش یخورده سخت بود بنا بر این جمعه بهت میدمش ان شا الله که خوشت بیاد میزارمش تو همین صندلی سرد ممنونم  از لطفت گلم
فعلا یخورد استرس بگیر تا فردا ما واسترس ابدا
ان شا الله که همیشه سلامت باشی ان شالله شما هم سالم وسلامت باشی
برای این که همیطور خالی نر چنتا سوال میپرسم
بهتنرین رفیقت کیه؟ما سه تا رفیق بودیم که یکیمون به رحمت خدا رفتش هادی---یک هم دامادمون هستش که خدا سلامتیش بده
اگه یروز موقعیتش پیش بیاد بلایی که داداشت سرت اوردو سرش میاری؟ نه من محض الکی ومزاح اینا رو مینویسم وسلامتی داداشم ارزشمنده برام
نظرت در مورد من چیه راست بگو به خداناراحت نمیشم اگه خیلی داغونم تو خ بهم بگو۰۰۰۰ سردار دوستت داریم همین
میشه یه خاطره بگی؟خواهرم یه دونه جوجه اردک گرفته بود وخیلیم بهش علاقه داشتند روز اولی که خردیدند این جوجه رو بهش اب ودونه ، وحسابی بهش رسیدند شبم گذاشتنش تو خونه ومن یادم میادش ساعت 2 یا 3نصف شب بود با صدای جوجه بیدار شدم جیغ میزد جوجه اردکه یه جوری که احساس کردم میترسه منم رفتم جوجه  رو برداشتم اوردمش گذاشتم تو رختخواب خودم وجالب اینه که اروم شد وصداش نیومد دیگه منم خوابم برد صبح بیدار شدم خواهرم گفت جوجه اردک ما کو گفتم بابا دیشب بیچاره مون کرد از بس سر وصدا کرد ومنم بخاطر این سرو صدا گذاشتمش تو رختخواب خودم...خب اونها رفتند ولحاف رو زدن کنار ودیدن این جوجه اردک بخت برگشته له شده ومرده خواب که بودم وحواسم نبوده  غلت خورده بودم روی جوجه اردکه ومرده بود خیلی ناراحت شدم ولی   یاران مهدی فقط بهمون خندید وبرای همه هم تعریف کرد
چقدر زندگیتو دوست داری؟ خیلی زندگیم رو دوست دارم صبر کن خیلی بیشتر از خیلی
میخوای اون فردی که منم میدونم تو هم میدونیو پیدا کنم دخلشو واست بیارم؟نه بابا بیخیالش شو داداش بچه رو نمیزنن که
کلا ادم صبوری هستی؟توی مجازی صبر ندارم ولی واقعیت صبور اقیانوس ارام هستم
حدودا چند سالته ههههه بااین که دانم سنتوها۰۰۰۰۰۰ چو دانی وپرسی سوالت خطاست
از زندگیت راضی هستی؟بله
فعلا همینا کافیه ان شاالله موفق و پیروز باشی
فعلا خودتم موفق باشی موفق وموید باشی

می پسندم 2     0  2 

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ بعد از ظهر نمایش پست [15]
عضو
rating
شماره عضویت : 68
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 10458
پسند ها : 1004
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).jpg

به نام خدا

سلام دادش سینا   خسته نباشی من این سوال رو از همه بچه هایی که روی صندلی داغ قرار میگیرن میخوام بپرسم و در پایان همه جواب های دوستان رو در یه پست جدید قرار بدم
و اما سوال

یه دل نوشته درباره امام زمان عج از زبان خودت(کپی پیست ممنوع از جاهای دیگه )

حداقل ده خط کامل

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

می پسندم        0 

امضای کاربر : مهدی313

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ قبل از ظهر نمایش پست [16]
بانو
rating
شماره عضویت : 1143
حالت :
اعتبار کاربر : 1102
پسند ها : 174

سلام اقا سینا
تبریک میگم صندلی داغ رو
بی مقدمه میرم سر اصل مطلب و چند تا سوال میپرسم
1 - غیر از شهادت و عاقبت بخیری چه آرزوی دیگری داری ؟
2 - اگه روزی جنگ بشه و بنا به دلایلی نتونی به کشورت خدمت کنی و از کیان جمهوری اسلامی حمایت کنی چه حسی داری ؟
3 - دوس داری فرزندانت در چه زمینه ای ادامه تحصیل بدن  و اگر خواستن خلاف عقیده شما باشن چه راهی رو پیش میگیری ؟
4 - و اینکههههههه ... من ایقد بهت میگم پیرمرد گاهی پیش اومده که پیش خودت بگی ای دل غافل شبگرد راست میگه هااااااا راست راستکی پیر شدمااااااا ؟؟؟؟؟؟
5 - چرا بعد از اون سفر که من اومدم خونه داداش یاران مهدی و قصد کردم سفر بعدی رو بیام خونه شما جور نمیشه بیام ؟؟؟؟ راستشو بگو خداییش چقد دعا دعا میکنی که من نیام و یه روزی از شر شبگرد مزاحم خلاص بشی و الفاتحه
6 - اگه یه روزی شبگرد و منزه در خطر باشن و از دستت بر بیاد یکی از این دو رفیق شفیق رو نجات بدی خداییش کدوم رو نجات میدی ؟؟؟؟
بدون ترس از مقامات بالا بگو خیالت راحت منزه نمیتونه کاری کنه خودم گوشش رو میپیچم همچین که دیگه تا عمر داره هیچ صدایی رو نشنوه فقط چشمت رو بزار رو هم و راحت برای خانمت بگو تا برات تایپ کنه اصلا هم نترس ...
 اینم چند تا سوال اخرمه
7- یکی ازاصلی ترین دلیل جوانان که به سمت نت روی میارن و استفاده نا صحیح ازش میکنن چیه به نظر شما ؟؟؟؟
8- یه نظریه از خودتون بدید زیاد فکر کنید در موردش اگه نظریه خیلی خوبی بود میخوام صفحه اول پایان نامم با خط بزرگ  بنویسمش ...
9 - و در اخر چه حسی نسبت به این عکس داری ؟؟؟

می پسندم        0 

امضای کاربر : شبگرد عاشق

بر روي جلد دفتر شعرم نوشته‌امـــــــــــــــــــــــ نابرده رنج، گنج به من داده‌اي حسين عليه السلام
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ قبل از ظهر نمایش پست [17]
بانو
rating
شماره عضویت : 764
حالت :
اعتبار کاربر : 2962
پسند ها : 469
حالت من :  Gerye.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (18).jpg

عضو غایب اشتباهات منوبه پای بچه مذهبیانزارین...خیلی دعام کنید...یازهرا.

سلام اقاسیناحالتون خوبه؟
متاسفانه نشدتوصندلی داغ جناب یاران شرکت کنم ولی بجاش اینجاتلافی میکنم
خب بریم سراغ سوالا:
اول ازهمه اینکه شمااصلا ترسناک نیستین نمیدونم چراهمه ازتون میترسن(جناب یاران بیشترترس دارن)من که نمیدونم علت این همه ترس ووحشت ازچیه ازشمااگه میدونید به منم بگین
بهترین تجربه درزندگیتون چی بوده؟وبدترین تجربه؟
درکلاس انتظاراقاامام زمان شاگردچندم کلاسین؟تاحالا مشروط هم شدین؟
استاداتون تواین راه انتظار چه کسایی هستند؟ازتون راضی هستن؟

خودتونو دریک کلمه توصیف کنید(بیشترنه )
تاحالاشده درفضای مجازی تهمت وگناهی که مرتکب نشدین بهتون نسبت بدن؟اگه اتفاق افتاده چه برخوردی داشتین؟
به نظرتون باادمایی ظاهرنماودروغگوباید چیکارکرد؟
این جمله یعنی چی :
بااسم اسلام،ریشه اسلام رابرمیکنند!!!!!!؟
یک بیت ازشعری که دوست دارین ؟
چندجمله ازوصیت شهیدموردعلاقتون؟
دراخریه دعا؟
امیدوارم درپناه خداسالم وسلامت وشادباشید.
اگه جسارتی شدبه بزرگواریتون ببخشین..
یازهرا.

ویرایش ارسال توسط : حجاب آسمانی
در تاریخ : جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ قبل از ظهر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : حجاب آسمانی
آقاتورابه جان مادرت...
اللهم عجل لولیک الفرج..
یازهرا.

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ قبل از ظهر نمایش پست [18]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : شبگرد عاشق »
سلام اقا سینا
تبریک میگم صندلی داغ رو
بی مقدمه میرم سر اصل مطلب و چند تا سوال میپرسم
سلام شبگردخانم شما بفرمایین جواب میدم فقط اسون بپرسین
1 - غیر از شهادت و عاقبت بخیری چه آرزوی دیگری داری ؟ودیگر هیچ
2 - اگه روزی جنگ بشه و بنا به دلایلی نتونی به کشورت خدمت کنی و از کیان جمهوری اسلامی حمایت کنی چه حسی داری ؟ حس مرده متحرک
 - دوس داری فرزندانت در چه زمینه ای ادامه تحصیل بدن  و اگر خواستن خلاف عقیده شما باشن چه راهی رو پیش میگیری ؟ هردوشون هرچی دوست داشتن تحصیل کنند.ولی طبق صحبت خودشون بهت میگم دخترم دوست داره جراح قلب بشه-پسرم خلبان خلاف من نخواهند بود مگراینکه من بد تربیت کرده باشم
4 - و اینکههههههه ... من ایقد بهت میگم پیرمر
د گاهی پیش اومده که پیش خودت بگی ای دل غافل شبگرد راست میگه هااااااا راست راستکی پیر شدمااااااا ؟؟؟؟؟؟ همیچین میگی پیر شدی که انگار ما مردیم ونمیدونیم هههههه بعدشم این مسیر رو همه باید بریم من یه خرده زودتر دارم میرم.
5 - چرا بعد از اون سفر که من اومدم خونه داداش یاران مهدی و قصد کردم سفر بعدی رو بیام خونه شما جور نمیشه بیام ؟؟؟؟ راستشو بگو خداییش چقد دعا دعا میکنی که من نیام و یه روزی از شر شبگرد مزاحم خلاص بشی و الفاتحه شبگرد خانم شما که حتما خونه ما باید بیای ولی تا داداش مهدی گذاشته من جسارت نمیکنم دعوتتون کنم داداش مهدی خیلی ناراحت میشه
6 - اگه یه روزی شبگرد و منزه در خطر باشن و از دستت بر بیاد یکی از این دو رفیق شفیق رو نجات بدی خداییش کدوم رو نجات میدی ؟؟؟؟
مثلا فکر میکنیم برق شما دوتا رو گرفته من میگذارم برق هردوتون رو بگیره بعد سند میزارم ازادتون میکنم هههه
بدون ترس از مقامات بالا بگو خیالت راحت منزه نمیتونه کاری کنه خودم گوشش رو میپیچم همچین که دیگه تا عمر داره هیچ صدایی رو نشنوه فقط چشمت رو بزار رو هم و راحت برای خانمت بگو تا برات تایپ کنه اصلا هم نترس ...
 اینم چند تا سوال اخرمه
7- یکی ازاصلی ترین دلیل جوانان که به سمت نت روی میارن و استفاده نا صحیح ازش میکنن چیه به نظر شما ؟؟؟؟
برخورد بد ماها در حقیقت بهشون-نگاه نکن بچه های ما اینجا مجازی خیلی خوش برخوردهستند باید واقعیت رو دید درحقیقت خیلی از بچه ها حاضر نیستند همدیگه رو ببینین.عملکرد بد ماها در حقیقت باعث شده رو بیارن اینجاها و خیلی چیزای دیگه
8- یه نظریه از خودتون بدید زیاد فکر کنید در موردش اگه نظریه خیلی خوبی بود میخوام صفحه اول پایان نامم با خط بزرگ  بنویسمش ... بلد نیستم که.میخوای تا دوروز به نظریم بخندی خانمم میگفت شبگرد هرچی بهش میگم اونقدر میخنده که نگو حالا هم میخوای من بنویسم دوروزی خنده بازاری برات جور بشه هههههه
9 - و در اخر چه حسی نسبت به این عکس داری ؟؟؟من عاشق این خرماها هستم دستتون درد نکنه برامون اوردین هرجور شده بیاین خونمون راستی میگم میخواین اینبار اول بیان خونه ما میبینی حواس ندارم اصلا داداش مهدی رو بیخیال از راه رسیدین بیان خونه خودمون منزه رو هم بیار که ایشونم بتونه بیشتر بیارن منزه خانم هم بیان بیشتر میارین بهشونم بگین میریم تحویل میدیم بر میگردیم هههههههه ان شاالله همیشه شاد وسلامت باشین

ویرایش ارسال توسط : سینا
در تاریخ : جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ قبل از ظهر

می پسندم 2     0  2 

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۷ قبل از ظهر نمایش پست [19]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : مهدی313 »
به نام خدا

سلام دادش سینا   خسته نباشی من این سوال رو از همه بچه هایی که روی صندلی داغ قرار میگیرن میخوام بپرسم و در پایان همه جواب های دوستان رو در یه پست جدید قرار بدم
و اما سوال

یه دل نوشته درباره امام زمان عج از زبان خودت(کپی پیست ممنوع از جاهای دیگه )

حداقل ده خط کامل

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
سلام بگذارین این رو بعد جواب بدم اخرین بار جواب خواهم داد

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ قبل از ظهر نمایش پست [20]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : حجاب اسمانی »
سلام اقاسیناحالتون خوبه؟ وعلیکم السلام حالمون خوبه شما خوبین الحمدلله
متاسفانه نشدتوصندلی داغ جناب یاران شرکت کنم ولی بجاش اینجاتلافی میکنم یعنی الان دنبال این هستین برجک ما رو بزنین
خب بریم سراغ سوالا: بریم یا بسم الله
اول ازهمه اینکه شمااصلا ترسناک نیستین نمیدونم چراهمه ازتون میترسن(جناب یاران بیشترترس دارن)من که نمیدونم علت این همه ترس ووحشت ازچیه ازشمااگه میدونید به منم بگین همه از من میترسن که کم حرفم شاید ازان بترس که سربه تو دارد رو خیلی جدی گرفتن
بهترین تجربه درزندگیتون چی بوده؟وبدترین تجربه؟تجربه ای ای ندارم در این زمینه
درکلاس انتظاراقاامام زمان شاگردچندم کلاسین؟تاحالا مشروط هم شدین؟من همش مشروط هستم ولی یادم میاد مشروطها رو هم از کلاس انتظار بیرون نمیندازن مگراینکه مشرط بشن وتازه بزنن شیشه های کلاس رو هم بیارن پایین این کار شون خیلی زشته پلهای پشت سر رو خراب نکنیم شاید یه استادی بره ونمره به همون بده از مشروطی دربیایم حواسمون باشه
استاداتون تواین راه انتظار چه کسایی هستند؟ازتون راضی هستن؟من حضرت اقا رو مصداق بارز بهترین اساتید میدونم ودسترسی من به حضرت اقا مثل شما بزرگواران هست وهمیشه با استادم از طریق رسانه صحبت میکنم.یارب به خدایی خداییت وانگه به کمال اشناییت **ازعمرمن انچه هست برجای بستان وبه عمر رهبر افزای..این بیت شعر مال نظامی هستش که من عوضش کردم همیشه میخونمش در ضمن نمیدونم راضی هستن یا نه

خودتونو دریک کلمه توصیف کنید(بیشترنه )اقیانوس ارام
تاحالاشده درفضای مجازی تهمت وگناهی که مرتکب نشدین بهتون نسبت بدن؟اگه اتفاق افتاده چه برخوردی داشتین؟اره بهم تهمت زدن من به طرفی که تهمت زده تو اون موقع بخاطر ناراحتی حرفی نزدم وبعدش که زمان روی اون بحث گذشته برای خودم حل کردم بحث رو
به نظرتون باادمایی ظاهرنماودروغگوباید چیکارکرد؟  نمیدونم ولی من باشم با برق خشکتون میکنم هههههه..مزاح بود شماها همه بزرگوارین واهل راستگویی خاستین الان منو امتحان کنین وتلنگری باشه برای من وامثال من البته خیلیها امثال من تو مجازی هستند
این جمله یعنی چی :
بااسم اسلام،ریشه اسلام رابرمیکنند!!!!!!؟اینهمه سوال سخت میپرسی چرا میشه جواب ندم
یک بیت ازشعری که دوست دارین ؟ ای وای بر اسیری کز یاد رفته باشد..در دام مانده صید وصیاد رفته باشد
چندجمله ازوصیت شهیدموردعلاقتون؟هر چه که می‌کشیم و هر چه که بر سرمان می‌آید از نافرمانی خداست و همه ریشه در عدم رعایت حلال و حرام خدا داردشهید خرازی
دراخریه دعا؟اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر ....
امیدوارم درپناه خداسالم وسلامت وشادباشید. ممنونم از شما متشکرم که از من نترسیدن اونهایی که از من ترسیدن خدا ان شاالله حالشون رو بگیره که با این حرفاشون بچه مردم رو نندازن تو امپاس نمیگن میریم محتاط می شیم اونقت جامعه به محطاط خونه تبدیل میشه
اگه جسارتی شدبه بزرگواریتون ببخشین..باشه بخشیدم همون خیابون روبروی خونتون مال خودت ..از بس بذول بخشش کردم خسته شدم خواهشا دیگه کاری نکنین من مجبور بشم ببخشمتون
یازهرا..............................من بدم برام دعا کن دیگه خوب بشم پام لب گوره ها یا زهرا کمکمون کن

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱ قبل از ظهر نمایش پست [21]
عضو
rating
شماره عضویت : 1326
حالت :
اعتبار کاربر : 43
پسند ها : 16

سلام اقا سینا من تا حالا شرکت نکردم فقط میخوام بپرسم کهاگر مداد رنگی داشتین بچه های روم رو چه رنگی میکردین

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : مهتاب313

http://nilofar2014.blogsky.com

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ قبل از ظهر نمایش پست [22]
عضو
rating
شماره عضویت : 1311
حالت :
اعتبار کاربر : 16628
پسند ها : 1231
حالت من :  khab-alood2.gif

سلاااااااااااااااااااااااااااام به داداش سینای گلم
ببخش بازم مزاحم شدم
این جا باید دوتا مطلبو عرض کنم
1:اقا سینا اصلا ترس ندارن اون حرف اولم هم شوخی بود عزیزان
2:داداش سینای گلم من از بچگی هم کادو خوب انتخاب نمیکردم .........فک کردم شاید خوشت بیاد اگرم نیومد به بزرگواریت ببخش
و اما کادو(شاید یخورده ناراحت کننده باشه به بزرگواریت ببخش گفتم که من تو کادو انتخاب کردن زیاد باهوش نیستم)
.
.
.
خاطرای از سردار فراموش شده شهر ما حاج حسین بصیر(جانشین فرمانده لشکر عملیاتی 25کربلا که بعد ها به عنوان فرمانده انتخاب شدند)

آقا هادی می گفت : آن لحظه ای که خمپاره در سنگر فرود آمد ، من در منطقه بودم و صدای مهیب انفجار را شنیدم ، ولی نمی دانستم که سنگر علی اصغر است .
از طرفی هم باید برای جمع و جور کردن اوضاع گروهانم می رفتم .
لذا به طرف مقر گروهان رفتم . هنوز به مقر نرسیده بودم که برایم بی سیم زدند که بیا خط ، حاجی با تو کار دارد .
من هم سریع خودم را به خط رساندم . وقتی وارد منطقه شدم و از دور صحنه را دیدم ، فهمیدم قضیه چیست . بدون درنگ به طرف حاجی رفتم . داشت چیزی را مثل یک جنازه پتو پیچ می کرد .
وقتی نزدیکتر شدم فهمیدم جنازه علی اصغر است . (علی اصغر برادر حاج بصیر است )
حاجی تا من را دید لبخند ملیحی زد و گفت : " می دونی این چیه ؟
"من که فهمیده بودم ، گفتم : " علی اصغر نیست ؟ "
حاجی گفت : " آره ! درست فهمیدی ، داداش اصغره ! "
من که تمام وجودم را غم گرفته بود بغض راه نفسم را تنگ کرد.
ولی نمی توانستم گریه کنم ، چرا که وقتی حاجی را می دیدم ، با آن روحیه قوی خجالت می کشیدم گریه کنم .
حاجی خواست جنازه را داخل آمبولانس بگذارد که حاج یونس از راه رسید و از حاجی سوال کرد :
حاجی ! این چیه داخل آمبولانس گذاشتی ؟
حاجی هم با روحیه ای بسیار قوی و با طمانینه گفت :
" چیزی نیست ، جنازه علی اصغر " ، حاج یونس که هاج و واج مانده بود ،
هیچ نگفت و محو صورت حاجی شد .
خودش برایم گفت :
" آن لحظه که حاجی این حرف را به من زد ، سوختم و از این عظمت ، هیبت ، صبر و استقامت زبانم از حرف زدن ، بازماند ... "
حاج بصیر در سال 1366 در عملیات کربلای 10 در ارتفاعات برفگیر ماووت حضور داشت. سرانجا در 2 اردیبهشت 1366 در شب عملیات کربلای 10 بر فراز ارتفاعات ماووت خمپاره ای بر سنگر او فرود آمد و حاج حسین بصیر در سن چهل و پنج سالگی بعد از هفت سال حضور مستمر در جبهه های نبرد به شهادت رسید. پیکر شهید حاج حسین بصیر در میان انبوه جمعیت سوگوار تشییع و در گلزار شهدای "فریدونکنار" به خاک سپرده شد

حاج بصیر

حاج علی

حاج علی

حاج حسین بصیر
..
در ضمن ببخشید که این پستو اینجا گذاشتم بازم شرمندم
(اگه بد بود بگید فورا از اینجا برداشته میشه فقط بدون اجازه بنده بر ندارید)
اقا سینای گل اون جمله بالا برای شما نبودا داداشم
در ضمن اگه منو قابل میدونی اومدی مازندران ...فریدونکنار یه ندا بده خودم مخلصتم داداشم
الان میگی مردی ادرس بده ها ......شما خواستی راه بیفتی یه ندا تو خ من بده شمارمو بهت میدم
همه اونایی که منو شناختن میدونن اهل تعارف نیستم
خیییییییلی خوشحال میشم منت بزاری و تشریف بیاری اخوی
فعلا دیگه مزاحمت نمیشم
در ضمن بازم ببخش اگه هدیم جالب نبود ....اگه بیای شهرمون جبران میکنم
خدانگهدار
و من الله توفیق

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : تنهاترین سردار

با ولایتیم تااااااااااااااااااا شهادت
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ قبل از ظهر نمایش پست [23]
مدیر انجمن مطالب جالب
rating
شماره عضویت : 658
حالت :
اعتبار کاربر : 31653
پسند ها : 1693
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (22).jpg

سلام من دوباره اومدمممممممممممممممممممم

از پس سوالات قبلی خوب بر اومدی ولی اسم نبردی توضیح دادی آهان الان که دارم دقت میکنم میبینم که دو تا از سوالات منو حدف کردید اره ؟

دارم براتون صبر کن  

1= از مطالبی که توی انجمن میزارم راضی هستید ؟

2=  هر بدی دارم بگید ؟

(این دو حذف شده بود  جواب بدید )

3= سه رقم آخر شماره شناسنامتون چنده ؟ 

4 = کدوم یکی از بچه های روم برای همیشه بره شما ناراحت میشید ؟ 

5=  مارو دعوت نمیکنید بیایم خونتون عایا ؟ ایششش خیلی هم دلتون بخواد 

6= تا حالا شده بچه هاتونو بزنید تنبیه کنید ؟ 

7= بچه که بودید دوست داشتید چه کاره بشید ؟ 

8= چقدر کتاب میخونید چقدر مطالعه دارید ؟ 

9= وقتی خبر خوبی و بهتون میدن اولین نفری و که با خبرش میکنی از این خبر کیه ؟ 

10 = کدوم از بچه های روم هستن که خیلی دوست داری ببینیدشون ؟ خیلی مشتاقید برای دیدنشون ؟ 

11 = به کدوم یکی از اماما ارادت خاصی دارید ؟ 

12 = ذکر برای هر سختی و دشواری ؟ 

13 = ذکر برای هر قضا و قدری ؟ 

14 = ذکر برای هر دشمنی ؟ 

15 = چرا توی صندلی داغ من شرکت نکردید ؟ 

16 = دوست دارید نفر بعدی که قراره بشینه روی صندلی کی باشه ؟ 

17 =تا حالا چند بار دله مادرتو شکستی ؟ 

18 =  محبوب ترین عطری که دارید ؟ 

19 =  به شیک پوشیتون از 1 تا 10 چند میدید ؟ 

20 = به اخلاقتون نمیره چند میدید از 1 تا 10 ؟

21 = مهم ترین معیارتون برای ازدواج چی بود ؟ و عایا به همون ملاک رسیده اید ؟ 

21 =  ازتون خواهش کنم که بازم چت روم بیاید  قبول میکنید ؟ 

21 = اگه بگم ما همه دلمون براتون تنگ شده و خواستار برگشت شما هستیم  باور میکنید ؟ 

21 = اگه بچه هاتون بزرگ بشن مثلا 16 به بالا اجازه میدید بیان اینجا ؟ 

22 = یه جمله ی اموزنده بگید ؟ 

23 = یه  بیت شعری که خیلی دوست دارید و بگین ؟ 

24 = منو نصیحت کن ؟ 

25 = برام دعا کن ؟ 

26 = الان دقیقا تو چه فکری هستید ؟ 

27 =
 یه خبر خوب شنیدن این خبر امکان بروز واکنش در شما بشه مواظب باشید  

.
.
.
.
.
.
.